PDA

View Full Version : Хубава преса за коса



plamka
07-21-2008, 12:10
Предложете ми хубава преса за коса... до към 150 лв. Искам да има приставки за изправяне, вафлички и т.н. Преди време една фр ме изправяше с преса на Rowenta и ми хареса как изправя, но не знам дали имаше приставки. :neutral: Та вие сте... :-)

Sensuality
07-21-2008, 12:12
Отиди в някой магазин за ел.уреди и там ще ти препоръчат :) Мойта е на philips и съм много доволна,даже май се води професионална,само дет няма проставки,става само за изправяне :-D

Ето линк тая е като моята:

http://www.technomarket.bg/big_images/i_09009373.jpg

sheilsis
07-21-2008, 12:31
hah i az si tyrsq presa..a g/d edna hubava presa kolko pari e?

plamka
07-21-2008, 12:34
Dessynka, много много не вярвам на тея в магазините, щото в повечето случаи са някви мъжки и много знаят коя изправя или къдри добре :lol: Пък и предпочитам да попитам момичета, които са ползвали и имат някакъв опит все пак. Иначе мерси и аз съм се заглеждала по тези на Philips. А твоята за колко си я взе?

sladkish_14
07-21-2008, 12:39
Ами отиди и разгледай по магазините ;-) Попринцип има хубави преси на Braun i Philips , a професионалната на Braun я имам аз,много е добра и струва около 60лв :) .. Има и такива с приставки,просто потърси :wink:

Sensuality
07-21-2008, 12:44
Dessynka, много много не вярвам на тея в магазините, щото в повечето случаи са някви мъжки и много знаят коя изправя или къдри добре :lol: Пък и предпочитам да попитам момичета, които са ползвали и имат някакъв опит все пак. Иначе мерси и аз съм се заглеждала по тези на Philips. А твоята за колко си я взе?

Мойта беше подарък от леля ми и незнам,но предполагам,че не е кой знае колко скъпа :)

sladku_bebzi
07-21-2008, 13:04
http://technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09026791 На мен тази ми изглежда добре, а моята е смотана, няма сми да я показвам :-D

fiama
07-21-2008, 13:19
Добри отзиви съм чувала за пресите на Ramington и Rowenta. Обаче и двете преси бяха само за изправяне. Потърси на същите марки комбинирани. Все пак за до 150 лв хубави преси бол.

Wrathchild
07-21-2008, 13:20
Dessynka, много много не вярвам на тея в магазините, щото в повечето случаи са някви мъжки и много знаят коя изправя или къдри добре :lol: Пък и предпочитам да попитам момичета, които са ползвали и имат някакъв опит все пак. Иначе мерси и аз съм се заглеждала по тези на Philips. А твоята за колко си я взе?Знаят, защото най-малкото това им е работата и трябва да знаят какво да препоръчат на клиентите, когато търсят нещо.

plamka
07-21-2008, 13:21
^ Мерси. :)
А някой има ли я тази - http://www.electron.bg/product_info.php?cPath=91&products_id=3142
Струва ми се подходяща, има доста допълнения ии... мнения? :oops:

S_L_A_D_U_R_K_A
07-21-2008, 13:23
Ми значи тези по-скъпите преси са керамични и следователно без приставки, мойта е към 40 лв много съм доволна, има си приставки всичко! Зависи каква ти е косата и дали спазваш някои определени изисквания за изправяне и според това всяка една преса над 30 лв ще ти върши работа! Няма смисъл да даваш повече от 100лв при положение, че ефектът ще е същият, но отиди в магазините на Зара там има професионални уреди и препарати за коса! Все ще намериш правилният, успех :)

VinagiSumAz
07-21-2008, 16:21
аз също искам да си купя преса, но моята коса е доста къдрева.Сега имам една на scarlett - 30W и не ми върши никаква работа, поне за моята коса.Искам да си взема нещо профисионално, за да знам че наистина ще има ефект.

GabisiTa
07-21-2008, 16:36
Разгледай по магазините какво има, може и да ти предложат някоя ;)

sladku_bebzi
07-21-2008, 19:04
аз също искам да си купя преса, но моята коса е доста къдрева.Сега имам една на scarlett - 30W и не ми върши никаква работа, поне за моята коса.Искам да си взема нещо профисионално, за да знам че наистина ще има ефект.

Добре дошла в клуба :lol: само че моята е от 50W, изправя ми косата идеално, обаче имам чувството, че много я изтощава..

BoRe
07-21-2008, 19:20
аз също искам да си купя преса, но моята коса е доста къдрева.Сега имам една на scarlett - 30W и не ми върши никаква работа, поне за моята коса.Искам да си взема нещо профисионално, за да знам че наистина ще има ефект.
моята е професионална Alcina и си ми върши отлчино работа. Незнам колко Wats е но можеш да си регулираш температурата от 80 до 200 градукса. Може само да се изпраяш с няма престафки. Пък и съм момче за кфо са ми

6emet4e
07-21-2008, 19:24
в технополис и техномаркет има много и там могат да ти кажат горе долу коя е хубава и коя не...ако искаш професионална,не съм сиг дали ще можеш да си намериш с приставки....
а за момичетата с по-къдрава коса мога да препоръчам мойта преса...изправя найстина добре и ефекта е по-дълготраен аз поне съм доволна(не че съм с много къдрава коса де,но и такива момичета съм изправяла).ето я и нея:
http://www.electron.bg/product_info.php?cPath=91&products_id=11972
за жалост аз си я взех миналата година и дадох с 100 лева отгоре ама... сега е поне на по-прилична цена :)
ааа и тази преса за която пита авторката по нагоре(розовата) една приятелка я има-може да изправя хубаво незнам,но е адски неудобна за ползване :?

Inlofee
07-21-2008, 19:28
няма хубава преса за коса.. :?

plamka
07-21-2008, 20:28
ааа и тази преса за която пита авторката по нагоре(розовата) една приятелка я има-може да изправя хубаво незнам,но е адски неудобна за ползване :?
Защо? :( И наистина изправя/къдри ли хубаво или не знаеш?

6emet4e
07-21-2008, 21:43
ааа и тази преса за която пита авторката по нагоре(розовата) една приятелка я има-може да изправя хубаво незнам,но е адски неудобна за ползване :?
Защо? :( И наистина изправя/къдри ли хубаво или не знаеш?
ми мисля че е добре да..малко е слаба де,ако й видиш и описанието в линка който си дала,но зависи каква ти е косата-дали е много къдрава,дали е чуплива,твърда,мека... ти трябва да си прецениш
за ползване според мен е неудобна...незнам аз съм свикнала поне с стандартните видове,а захващането на тази ако не се лъжа е по-различно...но ти като си я видиш на живо и разбереш какво и как се прави ще си прецениш 8)

plamka
07-21-2008, 22:09
Да видях, че е слабичка, ама на мен косата ми е почти права. Само в краищата леко се подгъва. Мека е...
Благодаря иначе за инфото... аз исках професионална с приставки ама явно няма. 8-)
Иначе ако някой иска да препоръчва - go on. :D

wasntme_
07-21-2008, 22:20
аз също искам да си купя преса, но моята коса е доста къдрева.Сега имам една на scarlett - 30W и не ми върши никаква работа, поне за моята коса.Искам да си взема нещо профисионално, за да знам че наистина ще има ефект.
моята е професионална Alcina и си ми върши отлчино работа. Незнам колко Wats е но можеш да си регулираш температурата от 80 до 200 градукса. Може само да се изпраяш с няма престафки. Пък и съм момче за кфо са ми

bore taq presa ne mi q dade za pove4e vreme eiiii... skrqandza... 6e ti q krada da znae6 :-D

ina4e i az imam sa6tiq problem... super kadreva kosa.... oba4e taq presa na BoRe-to mi deistva super dobre... smisal izpravq si a y i si sedi za dalgo vreme...

wasntme_
07-21-2008, 22:24
за жалост аз си я взех миналата година и дадох с 100 лева отгоре ама... сега е поне на по-прилична цена :)

to cenite na presite za kosa ne padat... moqta si q vzeh predi 3 godini... aide 2 i ne6ty da gi slojim.. predi nqkolko meseca hodih do technopolis /az ot tam si q vzeh i po princip/ da vidq cenata - sa6tata e... max 2-3 leva razlika da ima... koeto mn me samnqva de.. koi normalen bi smaknal cenata s tolkova....

Pliushinka
07-21-2008, 23:34
Керамична преса с приставки няма. Аз лично използвам 2 преси за изправяне на brown със йони против наелектрезирване до 200 градоса е изправя чудесно и дълготрайно..Другата ми преса е с вафли професионална е и е мн голяма коетоо я прави малко неудобна но иначе е мн хубава тя струва 60 лв а за изправянето 120

sladku_bebzi
07-22-2008, 12:58
А с кво покритие е по-добре - двойно керамично или тройно teflon + ceramic + tourmaline :-o

mil4eto_
07-22-2008, 13:14
За тази преса какво ще кажете?Хвърлила съм и око и търся отзиви.
http://www.remington.bg/files/remington/S2004.jpg

Характеристики:

* Професионални тесни плочи
* Тройна защита на косъма:
o Керамично покритие на плочите за равномерно разпределение на топлината
o Тефлон® покритие на плочите за незалепващо супер гладко оформяне
o Турмалиново покритие за гладко оформяне без пречупване
* Висока работна температура за сигурен резултат
* Регулация на работната температура
* Бързо достигане на работната температура – готовност за употреба в рамките на 60 секунди
* Автоматично самоизключване след един час
* Универсално захранване на 110/220V

Гаранция: 2 години
Цена (с ДДС): 123.99лв.

aDoRaBLe
07-22-2008, 14:13
Ако искаш само за изправяне - дай повечко пари... там има разлика между евтините и професионалните продукти. За 150 лева спокойно можеш да си вземеш два уреда - един само за изправяне и един за всичко останало. Например моята преса струваше 59 лева, от Технополис съм я купувала и е 9 в 1 - една приставка за изправяне, 2 за вафлички и всичко останало са ти различни разновидности на маша и подобни. И за 90тина лева някаква хубава само за изправяне, спокойно ще си намериш.

aDoRaBLe
07-22-2008, 14:16
---
Моята фризьорка ползва такава и на мойта коса става перфектно, а и тя е доволна. Препоръчвам я. :)

Devilka
07-22-2008, 14:18
Най-добре питай в някой фризьорски салон.Моята е от Visages,страхотна е. :)

mil4eto_
07-22-2008, 14:22
Професионална ли е ?с какво покритие е?Много ли изтощава косата?

Devilka
07-22-2008, 14:27
Професионална е.С керамично покритие е и има 4 приставки. Не е от тънките,перфектна е отвсякъде.Горещо я препоръчвам.Ползвам я втора година и нищо ми няма на косата.

babykiller_
07-22-2008, 14:33
мойта преса е ремингтън ...мн добре си ме изправя керамична е,професионална,200 градуса, 3 метра кабел,загрява адски бързо и такам ето и снимка
http://wfeasy.com/
index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=90&category_id=7&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=30

ruby
07-22-2008, 14:47
http://technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09026796 моята е такава много съм доволна от нея. {мисля че на REMINGTON са най-хубави}

nejnaDROGA
07-22-2008, 15:01
От личен опит ще ти кажа,че и една преса от 30-40 лв. може да ти върши същата работа като преса за 150-200 лв. :-D Аз имам 3 преси - една от 32 лв.,една от 145 лв. и една за 102 евро. (питате се за какво са ми 3 :D просто 2 пъти пътувах за Габрово и за Атина и си забравях пресата :D,но това е друга тема ) И така :) Когато решиш да си купуваш преса НЕ гледай цените,а приставките!!!Те ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да са керамични (те вредят на косъма по малко) :) А за видовете приставки - повечето преси са с 4:малки,средни и големи вафлички и приставка за изправяне :) Надявам се да съм ти помогнала :-)

plamka
07-22-2008, 15:07
Професионална е.С керамично покритие е и има 4 приставки. Не е от тънките,перфектна е отвсякъде.Горещо я препоръчвам.Ползвам я втора година и нищо ми няма на косата.
Ти си ми спасението! Професионална с приставки! :grin: Дай повече инфо - модел, цена може и снимчица. :-)
П.П.Благодаря и на He}|{Ha_Dpo|`a за разяснението, аз точно керамична търся, но повечето на предните страници ми казаха, че няма керамична с приставки. :)

nejnaDROGA
07-24-2008, 14:46
По принцип само едната ми преса е с допълнителни приставки (предимно ползвам пресата за да се изправям) и те са с керамично покритие (т.е. не са изцяло керамични),но една позната ми каза,че гледала някаква преса за 66 лв. с керамичи приставки (но само големи и средни вафлички и за изправяне),така че все някъде предполагам ще има :) А и дори да са само с керамичко покритие пак няма да е кой знай колко зле :) Все пак предполагам,че няма постоянно да се правиш на вафлички :D

plamka
07-24-2008, 16:56
Няма ест, даже сигурно няма да я позлвам всеки ден пресата :-D

_crazy_baby_
07-24-2008, 17:26
моята е такава с керами4но покритие и изправя перфектно

http://i37.tinypic.com/2rhljz9.jpg
http://i36.tinypic.com/10r6yqv.jpg

Amelly
07-24-2008, 18:52
някой може ли да ми препоръча преса и ако може да ми каже долу-горе колко струва като тази в началото на клипа ->
http://youtube.com/watch?v=t7zAL9Oa8Is&feature=related

sladko_teenche_v
07-25-2008, 09:54
Мойта преса е на Scarlet за 30 лева!С керамични приставки,ситно,едро къдрене и за изправяне!Върши страхотна работа!И не мога да разбера защо ви е професионална преса като сами си правите прическите а това значи че не са нищо особено! :) На фризиорите им трябват такива СешС :) 8) 8) 8) :D :D :D 8-) 8-) 8-)

desiiito
08-14-2008, 23:58
Абе незнам , ама не си земай мн тясна 'щот са изправяш доста по-бавно .. само за бритона става =] пък иначе от първите коментари едно момиче беше пуснало на Philips една сива (сега е 100лева) .. е т'ва е отговора .. :]
а щом ти е почти права косата .. защо мамка му ще си гориш косата с 200 градусова преса о.@ :o има си четка и сешоар ..

LipSoFAnAnGel
08-15-2008, 10:57
Пресите от 30-40 лева са боклуци- загряват много бавно, не изправят добре или изправеното не държи много...Моята преса е Remington s2002 скоро си я взех и съм много доволна от нея..където и да питаш ще ти кажат, че е добра. Зарежда за 30-40 секунди , може да се регулира температурата, керамична е, абе много е хубава. Струва 70 лева, НО НЯМА ПРИставки..Та препоръчвам ти да си вземеш някоя на Remington, която да има приставки..Другите марки съм чувала, че не изправят хубаво :)

mhmhmhmhm
08-16-2008, 07:58
Dessynka, много много не вярвам на тея в магазините, щото в повечето случаи са някви мъжки и много знаят коя изправя или къдри добре :lol: Пък и предпочитам да попитам момичета, които са ползвали и имат някакъв опит все пак. Иначе мерси и аз съм се заглеждала по тези на Philips. А твоята за колко си я взе?Знаят, защото най-малкото това им е работата и трябва да знаят какво да препоръчат на клиентите, когато търсят нещо.
да,бе,аз отивам в един магазин и питам един дали пресата има приставки,а оня даже не знае за кво служи тая преса :razz: и кво изобщо е тва

sladku_bebzi
08-16-2008, 12:41
]Пресите от 30-40 лева са боклуци- загряват много бавно, не изправят добре или изправеното не държи много...Моята преса е Remington s2002 скоро си я взех и съм много доволна от нея..където и да питаш ще ти кажат, че е добра. Зарежда за 30-40 секунди , може да се регулира температурата, керамична е, абе много е хубава. Струва 70 лева, НО НЯМА ПРИставки..Та препоръчвам ти да си вземеш някоя на Remington, която да има приставки..Другите марки съм чувала, че не изправят хубаво :)

Аре не говори на изуст.
В първото ти изр няма нищо вярно.

st1ka
08-16-2008, 13:46
..

InnchetO
08-16-2008, 13:55
Моята е за 30лв. на BENZER и съм много доволна :) Керамична е и има общо 4 приставки - за изправяне , за ситни вафлички , за нормални вафлички и големи вафлички :) загрява бързо и ми върши чудесна работа :) от както си я купих всички ме разпитват от къде е и колко струва и вече покрай мен няколко момичета си я купиха :)

krisiiiiito
08-16-2008, 14:43
хмм абе имам една таам ама не я ползвам редовно купих я някъде за 70-80 лв :grin:

st1ka
08-16-2008, 14:46
..

Enichka
08-16-2008, 19:30
^ Мерси. :)
А някой има ли я тази - http://www.electron.bg/product_info.php?cPath=91&products_id=3142
Струва ми се подходяща, има доста допълнения ии... мнения? :oops:


аз имам подобна обаче е 7 в 1 и не е на Филипс...

LipSoFAnAnGel
08-22-2008, 14:46
]Пресите от 30-40 лева са боклуци- загряват много бавно, не изправят добре или изправеното не държи много...Моята преса е Remington s2002 скоро си я взех и съм много доволна от нея..където и да питаш ще ти кажат, че е добра. Зарежда за 30-40 секунди , може да се регулира температурата, керамична е, абе много е хубава. Струва 70 лева, НО НЯМА ПРИставки..Та препоръчвам ти да си вземеш някоя на Remington, която да има приставки..Другите марки съм чувала, че не изправят хубаво :)

Аре не говори на изуст.
В първото ти изр няма нищо вярно.Айде по-добре ти си замълчи!!!!!!!Въобще не говоря на изуст..Всичко е вярно, което съм казала!Замисли се малко, разгледай, поинтересувай се и тогава ми говори!