PDA

View Full Version : Какво мислите за....



tuzaro
07-21-2008, 13:41
preichetoy- порсто си кажете мнението, щото заради нея искат да ме накарат да ям банана, ама тва май е за нея :D

psychopath
07-21-2008, 13:41
кой беше това? :D

tuzaro
07-21-2008, 13:44
е тва е
http://www.teenproblem.net/f/profile.php?mode=viewprofile&u=1034682

TheGirlNextDoor
07-21-2008, 14:04
аз не мисля нищо спецялно...като всички останали е :)

stefity
07-21-2008, 14:21
Ооооо да оставяте на мира preichetoy ей 8-) Много го уважавам това девойче, и едва ли тя е заслужила с нещо да яде банана, така че, няма какво повече да говорим :-P :-P :-P

TheGirlNextDoor
07-21-2008, 14:23
а всъщност кво да я оставят намира...кво и правят??не съм мн навътре в нещата :neutral:

Abigoria
07-21-2008, 15:31
а всъщност кво да я оставят намира...кво и правят??не съм мн навътре в нещата :neutral:
Me 2 :D I want to know... :-#

TheMaggie
07-21-2008, 15:36
Ауе и аз не знам к'фо и праят,ма мен мъ радвъ момичето... 8-)

Riot
07-21-2008, 17:27
не ме кефи

Canis_Dirus
07-21-2008, 18:18
В този специфичен случай яденето на банани го разбирам като културен обмен и интеграционна мярка. Но защо трябва да интегрират мнозинството?

psychopath
07-21-2008, 22:37
е тва е
http://www.teenproblem.net/f/profile.php?mode=viewprofile&u=1034682the left one ot the right one? :D

tuzaro
07-21-2008, 22:38
е тва е
http://www.teenproblem.net/f/profile.php?mode=viewprofile&u=1034682the left one ot the right one? :Dдъ нигъ

psychopath
07-21-2008, 22:39
е тва е
http://www.teenproblem.net/f/profile.php?mode=viewprofile&u=1034682the left one ot the right one? :Dдъ нигъaham :D


еми не я познавам

mulgore
07-22-2008, 10:26
смятам, че темата е смешна...

soul1199
07-22-2008, 12:10
ni6o.........4e e 4ovek :) 8)

vampire_queen
07-22-2008, 12:39
е кво бе ако са се обичали хората къв ти е проблема 8-)

KiLLeR_InSTiNkT
07-22-2008, 13:47
Ама няма ли да оставите момичето на мира най-накрая? Не ви ли писна? Айде очаквам и мен да ме нахраните... 8-)

PinkFloydSound
07-22-2008, 13:59
Апф, мен въобще не ме дразни.
А трябва ли?
Случайно да сте расисти?
Тогава какво правите тук? :o :?

chocoleptic
07-22-2008, 14:03
Радва ме.

sword
07-22-2008, 14:06
Не.Просто не.
Не спряхте да се подигравате на другите !
КАКВО ви е направила ?
Отвратителни сте.Глупави расисти.
И тя е човек, мамка му !
Няма ли да престанете най - после ? Нямате ли капка срам, бе ? И след това се питате защо живота ви бил толкова гаден.Вие си го правите такъв.

Нямам нищо против това мило и добро момиче. :)

tuzaro
07-22-2008, 14:09
Апф, мен въобще не ме дразни.
А трябва ли?
Случайно да сте расисти?
Тогава какво правите тук? :o :? расисти сме някъв проблем?? тука да не би да е забранено за расисти..

sword
07-22-2008, 14:10
Апф, мен въобще не ме дразни.
А трябва ли?
Случайно да сте расисти?
Тогава какво правите тук? :o :? расисти сме някъв проблем?? тука да не би да е забранено за расисти..

Не, но не можете да се погледнете отстрани. :)

PinkFloydSound
07-22-2008, 14:12
Апф, мен въобще не ме дразни.
А трябва ли?
Случайно да сте расисти?
Тогава какво правите тук? :o :? расисти сме някъв проблем?? тука да не би да е забранено за расисти..
Аз пък не съм расистка, но за сметка на това не понасям ограничени твари като теб.

tuzaro
07-22-2008, 14:12
Апф, мен въобще не ме дразни.
А трябва ли?
Случайно да сте расисти?
Тогава какво правите тук? :o :? расисти сме някъв проблем?? тука да не би да е забранено за расисти..

Не, но не можете да се погледнете отстрани. :)жалко.... :shock:
П.П.Emo Doll и ти си ограничена щом не харесваш дадена култура :?

sword
07-22-2008, 14:15
Не разбирам какво целиш и постигаш с това, но предпочитам да си замълча отколкото да се заяждам.

PinkFloydSound
07-22-2008, 14:16
Апф, мен въобще не ме дразни.
А трябва ли?
Случайно да сте расисти?
Тогава какво правите тук? :o :? расисти сме някъв проблем?? тука да не би да е забранено за расисти..

Не, но не можете да се погледнете отстрани. :)жалко.... :shock:
П.П.Emo Doll и ти си ограничена щом не харесваш дадена култура :?
Апф, как изопачава нещата само нашият...
Ами не, не харесвам вашата "култура", по простата причина, че вие не признавате човечеството...

tuzaro
07-22-2008, 14:17
Апф, мен въобще не ме дразни.
А трябва ли?
Случайно да сте расисти?
Тогава какво правите тук? :o :? расисти сме някъв проблем?? тука да не би да е забранено за расисти..

Не, но не можете да се погледнете отстрани. :)жалко.... :shock:
П.П.Emo Doll и ти си ограничена щом не харесваш дадена култура :?
Апф, как изопачава нещата само нашият...
Ами не, не харесвам вашата "култура", по простата причина, че вие не признавате човечеството...ти нали го признаваш, кво ни гледаш нас :lol:

quench
07-22-2008, 14:25
прейче,няма проблем че си мулатка,ама имам един въпрос - майка ти ли се нае*а с негър или кво? и защо? толкова ли няма бели мъже (жени)...

по-добре да се ебе с негри и да се раждат мулати, отколкото да се ебе с цигани и да се раждат нахакани боклуци от крайните квартали

Still1ME1Still1HERE
07-22-2008, 14:42
прейче,няма проблем че си мулатка,ама имам един въпрос - майка ти ли се нае*а с негър или кво? и защо? толкова ли няма бели мъже (жени)...

по-добре да се ебе с негри и да се раждат мулати, отколкото да се ебе с цигани и да се раждат нахакани боклуци от крайните квартали
Дет се вика +1.За 130 менения за първи или втори път го казвам :)
Иначе не я познавам,ама на външен вид нещо не ме кефи.Нищо лично :)

Saymon90
07-22-2008, 16:32
П.П.Emo Doll и ти си ограничена щом не харесваш дадена култура :?
Сори, ама расизмът не е култура ;)

-> Обикновено момиче, кво трябва да мисля за нея? Прави ми впечатление, че имаше свалки с някво момче и че изглежда симпатична.
Мулатка ли е верно? Това е готино :)

GbSy
07-22-2008, 16:49
Какво толкова имате против момичето - много печена мацка е и много вярни неща говори. Вие пък, големите расисти - и за банани въобще няма да си говорим, вече се повтаряте. 8)

tuzaro
07-22-2008, 18:44
Апф, мен въобще не ме дразни.
А трябва ли?
Случайно да сте расисти?
Тогава какво правите тук? :o :? расисти сме някъв проблем?? тука да не би да е забранено за расисти..

Не, но не можете да се погледнете отстрани. :)жалко.... :shock:
П.П.Emo Doll и ти си ограничена щом не харесваш дадена култура :?
Апф, как изопачава нещата само нашият...
Ами не, не харесвам вашата "култура", по простата причина, че вие не признавате човечеството...ти нали го признаваш, кво ни гледаш нас :lol:

абе какви расисти сте и вие бе?
Особено в Пловдив и на Лаута, където всичко бие на тъмно кафяво...

Немските нацита как ви се смеят и се ебават с вас, какъв White power, какви 5 лева, при положение, че сте яко мургавки...

смешна история...

а и самата тема- Какво мислите за...
мисля, че темата е адски смешна и в стил "детската градина", сега е момента някой да ви "обади" на другарката (сори, ама бях по комунистическо на детска аз...)забравих че ти си навътре в тия работи и знаеш всеки какъв е... тва че си фен на цска и навсякъде ви бием е друга тема на разговор... гадно ти е ама шанз... ей чуй цска локо пак ви на*ба :-P

tuzaro
07-22-2008, 18:47
дам, дам...

филма и мен ме кефи, ама още е на предпремиера...да ти разкажа края ако искаш 8-) :-)

Decu
07-22-2008, 19:09
Симпатична е девойката. :)

КУРав_лад
07-22-2008, 19:28
БОЖЕ КАЗНИ ЈА ОВАА МАЈМУНА!!! :)

Madness
07-22-2008, 22:52
оф абе ако не беше черна/тъмнокожа/мулатка или както е точно нямаше да и обръщате толко внимание ама айде прайте се на интересни тука.. о.О

stefity
07-23-2008, 12:36
Абе......Вие луди ли сте бе! :shock: :shock: :shock: preichetoy не е негърка, муладка или там каквато я наричахте..... :shock: Това, че на аватара и има снимано тъмнокожо момиче, не означава, че това е тя. Не говорете за нея такива простотии без дори да знете, че тя не е негърка!

tuzaro
07-23-2008, 12:42
Абе......Вие луди ли сте бе! :shock: :shock: :shock: preichetoy не е негърка, муладка или там каквато я наричахте..... :shock: Това, че на аватара и има снимано тъмнокожо момиче, не означава, че това е тя. Не говорете за нея такива простотии без дори да знете, че тя не е негърка!да нахраним и тебе, а?

stefity
07-23-2008, 12:44
Абе......Вие луди ли сте бе! :shock: :shock: :shock: preichetoy не е негърка, муладка или там каквато я наричахте..... :shock: Това, че на аватара и има снимано тъмнокожо момиче, не означава, че това е тя. Не говорете за нея такива простотии без дори да знете, че тя не е негърка!да нахраним и тебе, а?

Ай де......Вие тука явно само чакате някой с по различно мнение да се изкаже и да го погнете....

tuzaro
07-23-2008, 12:45
Абе......Вие луди ли сте бе! :shock: :shock: :shock: preichetoy не е негърка, муладка или там каквато я наричахте..... :shock: Това, че на аватара и има снимано тъмнокожо момиче, не означава, че това е тя. Не говорете за нея такива простотии без дори да знете, че тя не е негърка!да нахраним и тебе, а?

Ай де......Вие тука явно само чакате някой с по различно мнение да се изкаже и да го погнете....позна 8)

stefity
07-23-2008, 12:47
Абе......Вие луди ли сте бе! :shock: :shock: :shock: preichetoy не е негърка, муладка или там каквато я наричахте..... :shock: Това, че на аватара и има снимано тъмнокожо момиче, не означава, че това е тя. Не говорете за нея такива простотии без дори да знете, че тя не е негърка!да нахраним и тебе, а?

Ай де......Вие тука явно само чакате някой с по различно мнение да се изкаже и да го погнете....позна 8)

Ха и ся к'во.....да чакам ли някой да почне да се заяжда с мене или да си ходя 8-) 8-) 8-)

tuzaro
07-23-2008, 12:50
Абе......Вие луди ли сте бе! :shock: :shock: :shock: preichetoy не е негърка, муладка или там каквато я наричахте..... :shock: Това, че на аватара и има снимано тъмнокожо момиче, не означава, че това е тя. Не говорете за нея такива простотии без дори да знете, че тя не е негърка!да нахраним и тебе, а?

Ай де......Вие тука явно само чакате някой с по различно мнение да се изкаже и да го погнете....позна 8)

Ха и ся к'во.....да чакам ли някой да почне да се заяжда с мене или да си ходя 8-) 8-) 8-)ходи си, че имам малко работа. Ела довечера 8)

stefity
07-23-2008, 12:51
Абе......Вие луди ли сте бе! :shock: :shock: :shock: preichetoy не е негърка, муладка или там каквато я наричахте..... :shock: Това, че на аватара и има снимано тъмнокожо момиче, не означава, че това е тя. Не говорете за нея такива простотии без дори да знете, че тя не е негърка!да нахраним и тебе, а?

Ай де......Вие тука явно само чакате някой с по различно мнение да се изкаже и да го погнете....позна 8)

Ха и ся к'во.....да чакам ли някой да почне да се заяжда с мене или да си ходя 8-) 8-) 8-)ходи си, че имам малко работа. Ела довечера 8)

Ми....довечера съм на работа.....ама след като се прибера ще дойда 8-)

cherinka
07-23-2008, 13:36
Бива.
Диша се.
Още не се е заяла с мен и за тва няам нищо против нея. 8-)

sword
07-23-2008, 16:54
Не трябваше ли до сега тази тема да е изчезнала ?
Или пък модераторите са безчувствени ..

preichetoy
07-23-2008, 20:43
Хмм, мисля, че е тъпа, гадна, грозна чернилка, която няма място сред нас, САМО И ЕДИНСТВЕНО, защото е мулатка. Мразя всички различни от мен хора, обичам само лигавите, мазни чалгарки, които ми духат по всеки ъгъл. ;)

GreenFairy
07-23-2008, 21:20
Доста много ме радва даже

Pliok0019
07-23-2008, 22:27
Не я познавам. Нямам мнение.

Далеч не съм от най-толерантните хора, но не познавам никои който да е мулат/крео, за имам някаква предценка за тях.

Alco
07-23-2008, 22:34
Хмм, мисля, че е тъпа, гадна, грозна чернилка, която няма място сред нас, САМО И ЕДИНСТВЕНО, защото е мулатка. Мразя всички различни от мен хора, обичам само лигавите, мазни чалгарки, които ми духат по всеки ъгъл. ;)

мисля, че трябва да получиш бан на расистка основа по точка 12012384 от правилника на форума. :-o

preichetoy
07-23-2008, 22:45
Хмм, мисля, че е тъпа, гадна, грозна чернилка, която няма място сред нас, САМО И ЕДИНСТВЕНО, защото е мулатка. Мразя всички различни от мен хора, обичам само лигавите, мазни чалгарки, които ми духат по всеки ъгъл. ;)

мисля, че трябва да получиш бан на расистка основа по точка 12012384 от правилника на форума. :-o Абсолютли агрий!