PDA

View Full Version : Приятели или нещо повече...



from_a.m_to_p.m
07-21-2008, 13:11
Момиче на 15 съм. С едно момче от моя клас сме си най-добри приятели. Сега като почна лятната ваканция започнахме да излизаме заедно и си говорим по телефона всеки ден. Той мн често ми е казвал,че ме обича... но не мисля,че имаше предвид като гадже...
Още от началото на 2рия срок се убеждавам,че не го харесвам(замисляла съм се) и че нищо няма да стане... обаче май го харесвам. Когато няма с кой си излизаме само 2мата ии е мн весело... Гушка ме и ме целува по бузата и даже понякога ми казва "любов моя" ама...
Проблема е,че даже наще си мислят че сме гаджета защото всеги ден говоря и излизам с него.. 2фр също си го мислят..
Казах на най-добрата си приятелка,че малко го харесвам... тя ми каза че е по-добре да не му казвам, защото даже и да стане ещо вече отношенията ни няма да са същите, а аз не искам да го загубя като приятел...
Обичам си го супер мн... само че не съм сигорна дали съм влюбена и ако не ме харесва няма смисъл да развалям всичко...
офф нз кажете си мнението защото имам чувството че започвам да го харесвам само заради натякванията на останалите че сме влюбени.... кажете какво мислите за св т'ва :) :-) :-)

S_L_A_D_U_R_K_A
07-21-2008, 13:17
Първо има много много теми по случая, според мен незнаеш какво искаш, сама писа, че заради натякванията на останалите го харесваш, а това е много грозно! Послушай приятелката си и не разваляй приятелството си, при положение, че не си сигурна какво изпитваш :? Има хора дето от години обичат най-добрите си приятели и ги е страх да направят нещо, за да не им отиде приятелството на вятъра, а ти не си сигурна в това, което изпитваш и се замисляш дали да не го направиш :shock:

Harum_Scarum
07-21-2008, 13:20
Кажи му.....Тея глупости че риятелството ви ще се развали са много глупави (според мен ;) )

pandelka
07-21-2008, 13:21
ЦЦЦЦ с1щия проблем имах и аз..защото оставих хората да ми набият в главата че харесвам най-добрия си приятел.И така аз реших да му кажа..ама аз тъпара хем не виждах че той не показва такива чуства к1м мен хем му казах..той ми каза че вс което с1м направила за него и за цялото време което ме е познавал ме е приел само за най-добрата му приятелка и един вид..не иска да имаме нищо друго..ии така останахме си БФ..аз бих ти казала да му кажеш след като виждаш че той ти показва че те харесва..но ако разбере после по никак1в начин няма да останете с1щите приятели в тва с1м сигурна!!

patenceto_5533
07-21-2008, 13:22
taka vij purvo iskam da ti se izvinq che pisha na latinica no mi se razvali bg ... a sega po temata spokoino spored men sa samo priqtelski 4uvstva nishto poveche kazvash che go obichash no lubov kato neshto poveche ili lubov kato nai dobur priqtel i kato brat ... pomisli malko ... i az sum izpadala v takiva situacii i sum si mislela che sum vlubena ili haresvam daden chovek samo zashtoto drugite tvurdqt taka NO ... kato se zamislqh ne beshe taka ... sednete i pogovorete ... popitai go prosto mu razkaji kakvo mislsh no vmesto nego sloji drugo momche koeto poznavash ot drugade ... taka shte razberesh kakvo misli i posle go popitai kak bi reagiral ako ti mu zaqvish takova neshto taka spored men nai dobre shte razberesh bez da se izdavash a ako toi otgovarq prosto mu kaji che vuprosnoto mom4e e toi ... malko tupa logika vadq :D no vurshi rabota :) ... aide uspehcheta :wink:

toddi222
07-21-2008, 13:26
Хм... Интересна тема :)
Според мен вероятността да си влюбена в него може да е както голяма, така и малка. На мен ми се случи същото нещо преди време с една приятелка и в продължение на времето се оказа, че не я обичам просто съм се накарал да мисля така за известно време (както и заради това, че ми го натякваха). Незнам точно какво е при теб, но аз поне й казах, че я обичам (или поне така си мислех) и после съжалявах затова, защото се оказа, че сме просто приятели, нищо повече. Така напрактика и разбих сърцето и естествено загубих приятелството й (с което хич не се гордея). От една страна те съветвам да опиташ, защото ако не го направиш, после ще се чудиш дали е щяло да се получи нещо между вас. Но от друга страна ако случая е същия като моя, тогава по-добре си останете приятели. Колкото до неговото държание, си мисля, че те обича и то не малко :)
Направи както сметнеш за добре! \:D/ УСПЕХ! \:D/

Wrathchild
07-21-2008, 13:33
Аз пък се влюбих в най-добрият си приятел... просто така се случи, че 1 път се поддадох на импулсивността и му се нахвърлих. Беше уж само за тогава, пък то стана и на следващата и на по-следващата вечер... и така се стекоха нещата, че аз се влюбих в него, както и той в мен. Въпреки всичко още ми е най-добрият приятел и най-близкият човек, а и това да си с най-добрия си приятел има доста предимства - най-малкото, знаеш му кирливите ризи и знаеш какво да очакваш от него. С моя примерно сме заедно година и почти 5 месеца, а не са ни се развалили приятелските отношения.

from_a.m_to_p.m
07-21-2008, 13:43
Нз дали да му кажа... поприцип аз имам много ниско самочувствия ,защото преди бях пълничка-отслабнах,но все още съм си със същата психика :lol:
Ама той попринцип си е такъв общителен човека и затова не съм толкова сигорна,че ме харесва не само като приятелка.
:oops:

Harum_Scarum
07-21-2008, 14:01
Нз дали да му кажа... поприцип аз имам много ниско самочувствия ,защото преди бях пълничка-отслабнах,но все още съм си със същата психика :lol:
Ама той попринцип си е такъв общителен човека и затова не съм толкова сигорна,че ме харесва не само като приятелка.
:oops:
И к'во аз ли да ида да го питам :? тцтцтц....Ем с една дума си била дебела и задръстена....Пробваи пък кфото ще да става ;)

GameMaster
07-21-2008, 14:46
Emi...Ako pitahs men si zapazi otnosheniqta s nego.V smisyl da ne prerastvat v poveche ot priqtelstvo poneje shte zagubish dosta ako ne uspeqt neshtata.

h0t_lipS~anD_kisSes
07-21-2008, 15:09
Първо има много много теми по случая, според мен незнаеш какво искаш, сама писа, че заради натякванията на останалите го харесваш, а това е много грозно! Послушай приятелката си и не разваляй приятелството си, при положение, че не си сигурна какво изпитваш :? Има хора дето от години обичат най-добрите си приятели и ги е страх да направят нещо, за да не им отиде приятелството на вятъра, а ти не си сигурна в това, което изпитваш и се замисляш дали да не го направиш :shock:

+1 .. щом не си сигурна недей да му казваш! :)

s1mon4e7yy
07-21-2008, 15:39
Не му казвай ;) дори наистина да има някакви чувства ,няма по - яко от тва да си имаш момче за BFF всичко ще развалиш

IDEPENDENT
07-21-2008, 15:44
Ми опитаи се да разбереш неговите чувства какви са, като на приятелка или като на гадже : ) и тогава действаи, че ако неговите са само като на приятелка се получава кофти :(.. пък иначе после може да му кажеш и да станете нещо повече, ако ли не просто ще сте си отново приятели : )
Аз не се скарах с един мн добър приятел тъй само че ситуациата беше малко по различна :) но ето че сме си приятели :)
Айде успех ;) :-P

bubsy_f
07-21-2008, 16:20
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: аз имам същия проблем :shock: :shock: :shock: ама абсолютно същияяяя...той ми казва любов моя...казва че ме обича...и че ако се хвана с някой...ще му е мн гадно :shock: :shock: ...май бест фр казва да не се хващам с него...ама не знам от завист ли е тва... :shock: :shock: излизаме си двамката...и си сме щастливички заедно ... :shock: :shock: :shock: ... родителите ни мислят че сме гаджета... :shock: :shock: :shock: таа да не се отплесвам ама съм шокирана :razz: мисля че най-добре е да си останете фр...аз така направих...трудно е...но успяваме да го превъзмогнем...не си изгубвай приятеля...мн ще боли ако се хванете и скъсате за някви си глупости..приятелството ще изчезне :) УСпЕхЧе :-)

soul1199
07-21-2008, 16:21
kaji my,4e moje bi go har.,pogovorete,puk moje i da se poly4i ne6o :)

from_a.m_to_p.m
07-21-2008, 19:24
ох от 1страна немога да му кажа ,защото досега не съм имала гадже и не съм говорила с момчета на тази тема и даже намам представа какво точно да му кажа. От друга страна, не направя ли нищо имам чувството ,че ще се отдръпне,а на мен ще ми липсва вниманието му и начина по който се държи с мен. Няма ли начин да му намекна,че го харесвам без да му го казваммм... :? :-) или да изчакам да видя дали той ще направи нещо... :lol: :lol:

hug4yy
07-22-2008, 18:52
ако пита6 мен изчакаи о6те малко да види6 кво 6а стане и ако има о6те някви знаци му кажи, 4е го харесва6 пак ако тои не те харесва му кави да си останете само фр!

стискам палци :-) :-)

tuzaro
07-22-2008, 19:14
казваш че се убеждаваш още от 2-рия срок че не го харесваш, ама май го харесва.... казваш че го обичаш, но не знаеш дали си влюбена... или аз не съм наред или на тебе ти има нещо :shock:

JahSoldier
07-22-2008, 19:29
По - добре не му казвай. Просто няма начин връзката ви да е вечна, докато приятелството понякога трае с години .. Не си струва да го губиш. И успех каквото и да решиш. :-)

Erica
07-22-2008, 19:30
Момиче на 15 съм. С едно момче от моя клас сме си най-добри приятели. Сега като почна лятната ваканция започнахме да излизаме заедно и си говорим по телефона всеки ден. Той мн често ми е казвал,че ме обича... но не мисля,че имаше предвид като гадже...
Още от началото на 2рия срок се убеждавам,че не го харесвам(замисляла съм се) и че нищо няма да стане... обаче май го харесвам. Когато няма с кой си излизаме само 2мата ии е мн весело... Гушка ме и ме целува по бузата и даже понякога ми казва "любов моя" ама...
Проблема е,че даже наще си мислят че сме гаджета защото всеги ден говоря и излизам с него.. 2фр също си го мислят..
Казах на най-добрата си приятелка,че малко го харесвам... тя ми каза че е по-добре да не му казвам, защото даже и да стане ещо вече отношенията ни няма да са същите, а аз не искам да го загубя като приятел...
Обичам си го супер мн... само че не съм сигорна дали съм влюбена и ако не ме харесва няма смисъл да развалям всичко...
офф нз кажете си мнението защото имам чувството че започвам да го харесвам само заради натякванията на останалите че сме влюбени.... кажете какво мислите за св т'ва :) :-) :-)

Незнам какво искам,ама го искам веднага.Това е моето мнение :P