PDA

View Full Version : е пак имам питане :D:D:D



ivakavlad
07-21-2008, 13:46
я си кажете мнението според вас гейско ли е или не момче/мъж да си бръсне краката мойто мнение ще го изразя в последствие :D

Nefarian
07-21-2008, 13:47
По-гейско е от това да си имо

AnzaRe
07-21-2008, 13:48
WtF Аз няма да си бръсна краката никога.

dark_shadow_f
07-21-2008, 13:54
Според мене не е гейско оба4е аз предпо4итам мом4ета с косми по краката защото ина4е е все едно 4е ходиш с първокласник.По мъжествено е да има косми.

lunichkataaa
07-21-2008, 13:55
Лично на мен ми изглежда гейско.Е,разбира се всеки си решава сам за себе си и прави каквото си иска.За мен по-нормално е да си бръсне някои др работи :D ,но точно краката....това си е работа на момичетата/жените!

Harum_Scarum
07-21-2008, 13:56
Не е геиско даже си е супер...Вместо некфи космати (приматчета) много е хубаво даже :)

ivakavlad
07-21-2008, 13:57
аз мисля че по гейско от това момче/мъж да си бръсне краката, ръцете, гърдите или гърбът няма

sexa_na_kompleksa
07-21-2008, 14:09
Да!

PePeLePew
07-21-2008, 14:17
я се разкарайте с комплексираните со коментари това дали аз си бръсна краката ръцете или някъде другате какво общо има със сексуалната ориентация.Аз се харесвам да нямам косми по тялото си....... а най-малкото че всичко е въпрос на хигиена... от 14 годишен се бръсна и не сажалявам.... мисля че е секси и готино... а вие скапани селяци си ходете вълнясали от глава до пети ... писнало ми е вече от такива типове

ivakavlad
07-21-2008, 14:23
я се разкарайте с комплексираните со коментари това дали аз си бръсна краката ръцете или някъде другате какво общо има със сексуалната ориентация.Аз се харесвам да нямам косми по тялото си....... а най-малкото че всичко е въпрос на хигиена... от 14 годишен се бръсна и не сажалявам.... мисля че е секси и готино... а вие скапани селяци си ходете вълнясали от глава до пети ... писнало ми е вече от такива типове

само не ми е ясно за каква хигиенна ми говориш при бръсненето на краката айде като си толкова умен обясни ми защо жените си бръснат краката определено не е за хигиена

Nefarian
07-21-2008, 14:25
Дейба тия футболистчета как ги мразя

AnChItOoOo
07-21-2008, 14:27
Не е естествено.Някои момчета така се чувстват по-добре.Няма нищо гейско :)

cherinka
07-21-2008, 14:28
Един мъж ако не е космат и потен не е мъж!

Harum_Scarum
07-21-2008, 14:30
Незнам к'во толкоз лошо виждате в това...Ако на някое момче му е кеф така 'що да не....По-добре от някъв космясал....:?..... А и повечето момчета не се бръснат а си правят кола маска

ivakavlad
07-21-2008, 14:34
с много прости думи мога да докажа че е гейско такаче някой хора да ме разберат

момчетата/мъжете копират от жените и то не само бръсненето на краката ама за това по натам може да повдгна въпоса а хората с каква сексуална ориентация копират от мимичетата/жените само хомосексуалисти и травестити (то е почти едно и също ама карай) такаче от това до какъв извод се стига че тези който копират от жените са гейове бръсненето на краката е копирано от жените и от тука следователно стигаме до извода че момчетата/мъжете който си бръснат краката са с лева резба

lovey_dovey
07-21-2008, 14:35
на мене ми харесват повече момчетата,които си бръснат краката ( и не само :D ) ама ся и косми да си има ако го харесвам .. няя да го върна ;dd

ivakavlad
07-21-2008, 14:35
А и повечето момчета не се бръснат а си правят кола маска

не по врат а по шия

PePeLePew
07-21-2008, 14:37
Дейба тия футболистчета как ги мразя

aa да футболист съм и моля те запази си мнението за себе си когато не е по темата

каква хигиената ли???Ако имаш нужда ще ти дам на лично няколко линка към салони за козметика да прочетеш да видиш за какво говоря и тогава да продължим с темата ?

ivakavlad
07-21-2008, 14:41
Дейба тия футболистчета как ги мразя

aa да футболист съм и моля те запази си мнението за себе си когато не е по темата

каква хигиената ли???Ако имаш нужда ще ти дам на лично няколко линка към салони за козметика да прочетеш да видиш за какво говоря и тогава да продължим с темата ?
няма нужда да ми даваш никакви линкове мисля че съм чел повече по тази тема от теб и мога да ти кажа че точно космите на краката непозволяват на голяма част от микроорганизмите да стигнат директно до кожата а и космите на краката невпаряват като космите под мишниците примерно такаче не гледай само какво пише в сайтове на козметични салони а прочети някоя друга книга

AnChItOoOo
07-21-2008, 14:41
Дейба тия футболистчета как ги мразя

Това ,че са футболисти не значи че са нещо по-малко от другите :?

Nefarian
07-21-2008, 14:42
Дейба тия футболистчета как ги мразя

aa да футболист съм и моля те запази си мнението за себе си когато не е по темата

каква хигиената ли???Ако имаш нужда ще ти дам на лично няколко линка към салони за козметика да прочетеш да видиш за какво говоря и тогава да продължим с темата ?
Това ми е достатъчно ... Не мога да разбера само какво му е нехигиеничното, като се къпиш редовно. :-o

PePeLePew
07-21-2008, 14:46
ivakavlad козметиката и поддържането не изискват просто една кола маска епилация или бръснене кожата на краката може да се третира с няколко кремчета и лусиони ,които също са от знаечение

sladku_bebzi
07-21-2008, 14:47
Не си падам по космати.. За мен е по-добре да се обекосмяват, отколкото не.Прим при някои, може да не са налага, ама в други случеи като видя някой мн космат и ми иде да си изповръщам червата..

PePeLePew
07-21-2008, 14:47
LastWarrior ти да не би да си кюсе ?

Nefarian
07-21-2008, 14:48
Дейба тия футболистчета как ги мразя

Това ,че са футболисти не значи че са нещо по-малко от другите :?
Дразни ме, че се мислят за повече от другите. И фешъните ме дразнят по същата причина.

galkata
07-21-2008, 14:49
не го намирам за гейско, но предпочитам да не си обезкосмява краката

PePeLePew
07-21-2008, 14:53
Дейба тия футболистчета как ги мразя

Това ,че са футболисти не значи че са нещо по-малко от другите :?
Дразни ме, че се мислят за повече от другите. И фешъните ме дразнят по същата причина.

Защо слагаш всички под 1 знаменател със сигурност има повече наблюдения в/у колеги отколкото ти ама щом казваш.... че се мислим за повече от другите....окей ,но да знаеш че не си прав това впечатление идва просто от високото съмочувствие което имаме повечето

Nefarian
07-21-2008, 14:57
Дейба тия футболистчета как ги мразя

Това ,че са футболисти не значи че са нещо по-малко от другите :?
Дразни ме, че се мислят за повече от другите. И фешъните ме дразнят по същата причина.

Защо слагаш всички под 1 знаменател със сигурност има повече наблюдения в/у колеги отколкото ти ама щом казваш.... че се мислим за повече от другите....окей ,но да знаеш че не си прав това впечатление идва просто от високото съмочувствие което имаме повечето
В горния пост товорех за групата специално, винаги има изключение. И не съм кьосе

MiMcHeToOo
07-21-2008, 15:01
Не харесвам момчета с бръснати крака...!

NaNa_SladuRana
07-21-2008, 15:06
21 век е,а аз не съм тесногръд човек с еснафски виждания,всеки може да прави каквото си поиска защо робувате на чуждото мнение?Ако ти харесва ги бръсни,ако ли не-не го прави и готово!

Abigoria
07-21-2008, 15:12
Дейба тия футболистчета как ги мразя

Това ,че са футболисти не значи че са нещо по-малко от другите :?
Дразни ме, че се мислят за повече от другите. И фешъните ме дразнят по същата причина.

Защо слагаш всички под 1 знаменател със сигурност има повече наблюдения в/у колеги отколкото ти ама щом казваш.... че се мислим за повече от другите....окей ,но да знаеш че не си прав това впечатление идва просто от високото съмочувствие което имаме повечето
Shut the fuck up... Нервиш... Гей си и точка :P

Nefarian
07-21-2008, 15:21
Дейба тия футболистчета как ги мразя

Това ,че са футболисти не значи че са нещо по-малко от другите :?
Дразни ме, че се мислят за повече от другите. И фешъните ме дразнят по същата причина.

Защо слагаш всички под 1 знаменател със сигурност има повече наблюдения в/у колеги отколкото ти ама щом казваш.... че се мислим за повече от другите....окей ,но да знаеш че не си прав това впечатление идва просто от високото съмочувствие което имаме повечето
Shut the fuck up... Нервиш... Гей си и точка :P
Owned

fenkatakrisi952
07-21-2008, 15:34
Какво е гейското момиче да си бръсне краката :D

PePeLePew
07-21-2008, 15:35
My`OwN ти пък откъде изкочи не ме познаваш и как ме оцени така предлагам ти да млъкнеш докато ме стигнеш на бройки,а това няма да е скоро даже никога ..........

DisciplineAndOrder
07-21-2008, 15:40
да

Zveezdichka
07-21-2008, 16:02
Да, противно и гнусно е приятелят ти да има по-хубав маникюр от теб,
да са му по-гладки краката и т.н.
Като поникнат, сигурно са изключително секси на допир, а...
:D :D :D
Абе, мен ако питате, така както е тръгнал света, накрая само жени ще останем... :-D

h0t_lipS~anD_kisSes
07-21-2008, 16:04
Не разбира се!!! Как, да е некой вунясалец ли?!? Амм ако ще да си ги бръсне, ако ще да не си ги, ако е некой идиоот нема да му помогне!! :D

didi_baby
07-21-2008, 16:06
Не виждам нищо гейско в това

soul1199
07-21-2008, 16:06
da,no vseki si re6ava za sebe si,ti predstavq6 li si nqkoe mom4e/muj da ima po gladki kraka ot edno momi4e/jena :shock: 8)

bubsy_f
07-21-2008, 16:11
мМмМ :D за мен си е гейско...нз що ама странно е приятелят ти да има гладки краченца като твоите 8-) сега ако е космат като маймуна си е друг въпрос... :shock: :razz: :razz: :razz: но мисля че косъмчетата по мъжките краченца ги правят по мъжествени... мъж с чисти краченца...странно е... :shock: :shock:

GabisiTa
07-21-2008, 16:22
Не, разбира се че не е гейско ;)

drun-drun!
07-21-2008, 16:29
da,no vseki si re6ava za sebe si,ti predstavq6 li si nqkoe mom4e/muj da ima po gladki kraka ot edno momi4e/jena :shock: 8)Вие момичетата ги изкарахте маймуни

Pliok0019
07-21-2008, 16:30
Според мен не космите правят един мъж да изглежда мъжествен, но съм твърдо против бръсненето на крака.

smlie
07-21-2008, 16:40
я се разкарайте с комплексираните со коментари това дали аз си бръсна краката ръцете или някъде другате какво общо има със сексуалната ориентация.Аз се харесвам да нямам косми по тялото си....... а най-малкото че всичко е въпрос на хигиена... от 14 годишен се бръсна и не сажалявам.... мисля че е секси и готино... а вие скапани селяци си ходете вълнясали от глава до пети ... писнало ми е вече от такива типове


:D:D to majete/mom4etata stanaha momi4eya/jeni

BaiToq
07-21-2008, 16:46
А,за наденицата ли питаш :D :D :D Аз си ги бръсна,ама не съм гей.
Значи кой какво си мисли ми е през..самобръсначката :-P

ivakavlad
07-21-2008, 17:07
Какво е гейското момиче да си бръсне краката :D

прочети на първа страница последният ми пост обяснил съм го като за идиоти (нямам намерение да те обиждам)

PePeLePew
07-21-2008, 18:04
анкетата доказва,че не е гейско да си обзекосмяваш тялото .... няма какво да добава повече... ето хората си дават мнението

ivakavlad направи ми впечатление едно изречение от подписа ти ..

"тъпите и ограничени хора завзеха света" не се ограничавай с това мнение,че е педалско да си бръснеш краката живеем в 21 век все пак

soulja_girl4e
07-21-2008, 18:10
Незнам к'во толкоз лошо виждате в това...Ако на някое момче му е кеф така 'що да не....По-добре от някъв космясал....:?..... А и повечето момчета не се бръснат а си правят кола маска
e tva e mn smisleno! (bez ironiq) priqtelqt mi e leko kosmat i mn se drazni i sa sybira pari za kola maska 8-)

ivakavlad
07-21-2008, 18:13
анкетата доказва,че не е гейско да си обзекосмяваш тялото .... няма какво да добава повече... ето хората си дават мнението

ivakavlad направи ми впечатление едно изречение от подписа ти ..

"тъпите и ограничени хора завзеха света" не се ограничавай с това мнение,че е педалско да си бръснеш краката живеем в 21 век все пак

епа вие си живейте в 21-ви век аз живея при динозаврите ако ми дадеш логично обяснение ама логично не заучени фрази ще се съглася с теб аз мойто обяснение го дадох още на първа страница последното мнение на страница обориш ли логиката ми се съгласявам с теб

pandelka
07-21-2008, 18:15
WtF Аз няма да си бръсна краката никога.

Леле след 10 год покажи снимка да те видяяя :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Според мен не е гейско ..всеки трябва да изгл добре независимо м1ж или жена...

gPa3HuTeJl
07-21-2008, 18:22
Естествено, че не. Аз си бр1сна краката, да не би това да ме прави гей :?:
Не мисля. Т'ва си е до лична хигиена. Е не мога да хора с дянки и космарлака да ми запарява краката и после като дигна д1нките и се1 с1м излезнал от банята..
По принцип бр1сненето не е оферта, колата маска му е майката :!:

IDEPENDENT
07-21-2008, 18:23
Нееееееееее....
Обичам обръснати крака на момчетата хахах а не некви космати илллллллл :razz:

btw не е ли за раздел комзметика :D

Valhala
07-21-2008, 18:29
Ами според мен бръсненето на краката и не само,си е нещо нормално и изобщо не е гейско....а на ivakavlad искам да кажа:Значи по начало всички знаем кой е по-поддържащия се пол нали? :) В това едно момче//мъж да иска да изглежда добре няма нищо лошо и най-вече логично е по-зле изглеждащия пол да се опитва да си вдигне нивото... А травеститите и другите,които изброи в коментара на 1 страница са съвсем друго нещо...

ivakavlad
07-21-2008, 18:35
Ами според мен бръсненето на краката и не само,си е нещо нормално и изобщо не е гейско....а на ivakavlad искам да кажа:Значи по начало всички знаем кой е по-поддържащия се пол нали? :) В това едно момче//мъж да иска да изглежда добре няма нищо лошо и най-вече логично е по-зле изглеждащия пол да се опитва да си вдигне нивото... А травеститите и другите,които изброи в коментара на 1 страница са съвсем друго нещо...

а всъщност неможе да се говори за по зле или по-добре изгеждащ пол защото това е строго относително понятие такаче дефанкото деюре депорте логиката няма почва защото не е основана на никаква базисна система

П.П. и забравих да кажа в мението си по горе абе аз да съм казал че съм умен аз съм си прост човек но поне си го казвам

sasha_90
07-21-2008, 18:36
Не мисля,че е гейско.По-скоро е въпрос на избор.Аз лично предпочитам момчета/мъже,които не си бръснат краката(по мъжествено е).

Valhala
07-21-2008, 18:43
Ами според мен бръсненето на краката и не само,си е нещо нормално и изобщо не е гейско....а на ivakavlad искам да кажа:Значи по начало всички знаем кой е по-поддържащия се пол нали? :) В това едно момче//мъж да иска да изглежда добре няма нищо лошо и най-вече логично е по-зле изглеждащия пол да се опитва да си вдигне нивото... А травеститите и другите,които изброи в коментара на 1 страница са съвсем друго нещо...

а всъщност неможе да се говори за по зле или по-добре изгеждащ пол защото това е строго относително понятие такаче дефанкото деюре депорте логиката няма почва защото не е основана на никаква базисна система

П.П. и забравих да кажа в мението си по горе абе аз да съм казал че съм умен аз съм си прост човек но поне си го казвам



напротив,напротив,напротив ....няма нищо относително в тая работа и това на всички е ясно
:P

ivakavlad
07-21-2008, 18:48
Ами според мен бръсненето на краката и не само,си е нещо нормално и изобщо не е гейско....а на ivakavlad искам да кажа:Значи по начало всички знаем кой е по-поддържащия се пол нали? :) В това едно момче//мъж да иска да изглежда добре няма нищо лошо и най-вече логично е по-зле изглеждащия пол да се опитва да си вдигне нивото... А травеститите и другите,които изброи в коментара на 1 страница са съвсем друго нещо...

а всъщност неможе да се говори за по зле или по-добре изгеждащ пол защото това е строго относително понятие такаче дефанкото деюре депорте логиката няма почва защото не е основана на никаква базисна система

П.П. и забравих да кажа в мението си по горе абе аз да съм казал че съм умен аз съм си прост човек но поне си го казвам



напротив,напротив,напротив ....няма нищо относително в тая работа и това на всички е ясно
:P докажи го когато някой ми дадедоказателство което да е обоснованно с железни факти тогава ще се съглася

П.П. Абе че и тогава няма да се съглася нама все ще намеря нещо в доказателството което куца и ще го оборя :D :D

258
07-21-2008, 18:49
От една страна,е малко странно.Но все пак вижте всички фотомодели,манекени и т.н.Всички се бръснат!Така че не мисля,че е гейско :?

Valhala
07-21-2008, 18:54
Еми ето ти доказателство-като се качиш в трамвая колко пъпчасали тийнове момчета и колко момичета виждаш? И това е най-простичкото :)

ivakavlad
07-21-2008, 18:58
Еми ето ти доказателство-като се качиш в трамвая колко пъпчасали тийнове момчета и колко момичета виждаш? И това е най-простичкото :)

ами аз в рейса съм виждал много пъпчасали момчета и много пъпчасали момичета такаче... а и момичетата си слагат фон дю тен да ги прикриват това значили че момчетата също трябва да си слагат фон дю тен (е това ще е възможно най-педерастката постъпка)

Valhala
07-21-2008, 19:05
Самият факт,че момичетата правят нещо за да ги скрият говори за какво ти говоря :D А повечето момчета разсъждават като тебе "момичетата го правят,ако го прави момче е гейско ".... пълни глупости :) пък и не е задължително да е точно фон дю тен има и други "негейски" средства 8)

ivakavlad
07-21-2008, 19:07
Самият факт,че момичетата правят нещо за да ги скрият говори за какво ти говоря :D А повечето момчета разсъждават като тебе "момичетата го правят,ако го прави момче е гейско ".... пълни глупости :) пък и не е задължително да е точно фон дю тен има и други "негейски" средства 8)

да и те са коректорите :razz: :razz: :razz:

и пак неуспя да ме убедиш (ако трябва да съм честен няма и да успееш) :razz: :razz:

*SwEeTy_KiTtY*
07-21-2008, 19:09
Според мен не е никак гейско....И пак...зависи!Ако положението е много "космато"-твърдо "за",но ако не са мноооого и не се виждат от самолет-няма смисъл! 8)

Valhala
07-21-2008, 19:12
Еми то по-добре и да спра да се опитвам...то с дървени глави :lol: :-P нищо лично,(шегувам се естествено)

ivakavlad
07-21-2008, 19:18
Еми то по-добре и да спра да се опитвам...то с дървени глави :lol: :-P нищо лично,(шегувам се естествено)

а всъщност найстина по тъпо и упорито същество от мене няма :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

GreenFairy
07-21-2008, 19:31
ДА

Prophecy
07-21-2008, 19:32
Не знам кое му е гейското 1 мъж да се подържа :shock:

FlipY
07-21-2008, 20:01
PePeLew съгласен съм на 100% с тебе кво му е геиското ,от 13г се бръсна :? остаи ги които иска космати да ходи до зоо парка има бая горили....а това за 4е си геи го казват наи ве4е някви метали (наи ве4е)с брада до кръста и коса по дълга от на гаджетата им (ако разбира се имат такива)не слагам си4ки под общ знаменател ,това е по мои ли4ни наблюдения...и още 1 нещо "имате 1 мъж не бръснати крака целиа космясал 50кг и друг епилиран гладък 80кг с мускули , някои вика на гаджетата им курви ,слабия си замина без да каже нищо а епилирания с4упва главата на онзи .... и така кои е по -мъж????кво зна4ение за мужествеността е окосмяването ?даи тогаз никога да не се бръснем да сме кат попове с бради ,под мишниците грамадните таралежи ,кат серем лаината да ни се лепят по задниците ....тогава истински муже ли ще сме???? :-x ако искате космясали на село има доста самотни дядовци дет не са 4ували що е туи бръсна4 :x

FlipY
07-21-2008, 20:05
а до тоя които е пуснал темата -абе я виж малко има същата тема на 1-2 страници по назад :x стига сте пускали еднакви теми :-x

GreenFairy
07-21-2008, 20:06
някви метали (наи ве4е)с брада до кръста и коса по дълга от на гаджетата им

Тва ме израдва

Jоnny
07-21-2008, 20:16
Много.

AFT
07-21-2008, 21:05
Аз не мога да го разбера. Тая мъка с епилатори, маски, etc. и защо? За Бога, ся ако искате почнете да раждате! Нали жените/момичетата трябва да бъдат нежни, беззащитни и хубави, а не мъжете/момчетата. О.о Ако бях момче, въобще нямаше да се подлагам на подобни неща.

Ros
07-21-2008, 21:41
Не е геиско даже си е супер...Вместо некфи космати (приматчета) много е хубаво даже :)

+1 :grin:

Abigoria
07-21-2008, 21:51
PePeLew съгласен съм на 100% с тебе кво му е геиското ,от 13г се бръсна :? остаи ги които иска космати да ходи до зоо парка има бая горили....а това за 4е си геи го казват наи ве4е някви метали (наи ве4е)с брада до кръста и коса по дълга от на гаджетата им (ако разбира се имат такива)не слагам си4ки под общ знаменател ,това е по мои ли4ни наблюдения...и още 1 нещо "имате 1 мъж не бръснати крака целиа космясал 50кг и друг епилиран гладък 80кг с мускули , някои вика на гаджетата им курви ,слабия си замина без да каже нищо а епилирания с4упва главата на онзи .... и така кои е по -мъж????кво зна4ение за мужествеността е окосмяването ?даи тогаз никога да не се бръснем да сме кат попове с бради ,под мишниците грамадните таралежи ,кат серем лаината да ни се лепят по задниците ....тогава истински муже ли ще сме???? :-x ако искате космясали на село има доста самотни дядовци дет не са 4ували що е туи бръсна4 :x
Метъл съм, ама женски (следователно нямам брада, сещаш се) , и действително косата ми е по- дълга от тази на гаджето ми ... И въпреки всичко Пепи си остава педерюга, шот ме кефи как се нерви :P :D

gerinceto
07-21-2008, 22:36
ne est

gangstata
07-21-2008, 22:37
не..

PePeLePew
07-21-2008, 22:45
Аз не мога да го разбера. Тая мъка с епилатори, маски, etc. и защо? За Бога, ся ако искате почнете да раждате! Нали жените/момичетата трябва да бъдат нежни, беззащитни и хубави, а не мъжете/момчетата. О.о Ако бях момче, въобще нямаше да се подлагам на подобни неща.

a ниe какви да бъдем грозни,неподържани и да оставим телати ни да се разпускат от много бира и да приличаме на шрек ли?Разбирасе че един мъж/момче трябва да се поддържа винаги във форма и да предлага възможно най-много на една жена/момиче.Красиво тяло.... е доста голямо изкушение за всички момичета.Не мислиш ли?Защо се бодлагаме на такива болки ли?Е на мен вече не ми правят впечатление ... но за да се чувствам добре в телата си .... така ми харесва и това е .....

LP_girl_14
07-22-2008, 00:17
Мне,не е гейско ,поне за мене!Опасно става ако ходи по-често то теб на маникюр,използва ти гланца или ти взима назаем розовите блузки :D

ivakavlad
07-22-2008, 04:57
PePeLew съгласен съм на 100% с тебе кво му е геиското ,от 13г се бръсна :? остаи ги които иска космати да ходи до зоо парка има бая горили....а това за 4е си геи го казват наи ве4е някви метали (наи ве4е)с брада до кръста и коса по дълга от на гаджетата им (ако разбира се имат такива)не слагам си4ки под общ знаменател ,това е по мои ли4ни наблюдения...и още 1 нещо "имате 1 мъж не бръснати крака целиа космясал 50кг и друг епилиран гладък 80кг с мускули , някои вика на гаджетата им курви ,слабия си замина без да каже нищо а епилирания с4упва главата на онзи .... и така кои е по -мъж????кво зна4ение за мужествеността е окосмяването ?даи тогаз никога да не се бръснем да сме кат попове с бради ,под мишниците грамадните таралежи ,кат серем лаината да ни се лепят по задниците ....тогава истински муже ли ще сме???? :-x ако искате космясали на село има доста самотни дядовци дет не са 4ували що е туи бръсна4 :x

Брато аз съм металист така е (предпочитам рокаджия) но се бръсна абсолютно всеки ден и косата ми сигурно е по къс и от твойта а това и моляте като незнаеш нищо защото по мнението ти личи че незнаеш абсолютно нищо за мератлистите по добре не се исказвай неподготвен това с зле изглеждащият надрусанй метъл е било през 60-те и 70-те години на миналият век и тогава абсолютно всички рок и метъл испълнители са излизали друсани и са смърдящи на прокиш такаче като не си наясно неговори сигорно си бръсна брадата по често и от теб а доколкото до краката някой "умни" хора казаха че след години човек щял да заприлича на орангутан ако не си бръсне краката това е абсолютно невярно мнение защото космите на краката растът с исключително бавна скорост освен ако не ги бръснеш естественйно това да не съ ви космите в носът който растът даже и след смърта на човека или брадата която като я обръснеш за 1-2 дена ставаш мата хари ?

HelSy
07-22-2008, 05:10
НЕ .

GoLdy
07-22-2008, 08:02
male kvi idiotski mneniq.abe hor amn ste ograni4eni :shock:
ako ima6 burna rastitelnost po tqloto trqbva da se mahne pone 4ast ot neq ako ima6 malko kosmi moje i sus tqh ....ama ako prili4a6 na gei
kvoto i da pravi6 6te prili4a6 na gei (ili na kosmat gei ili na obeskosmen)edrugoto koeto e da ima6 jungla na gurba si ne vijdam kak moje d abude priqtno
do kolkoto geiskoto imam edin poznat koito si maha kosmite na gardite krakata i rucete i e stra6no mujestven prosto prili4a na muj ne e 12 godi6en piklio :?

Nefarian
07-22-2008, 08:04
Добре, като станеш на 50 примерно и като си ги бръснал често, знаеш ли каква маймуна ще си ...

jghgh
07-22-2008, 08:22
Малко е гейско пък. :?

Silvеto
07-22-2008, 08:31
Сори, ама наистина това да се обръснеш не опр дали си гей.
Има зони от тялото по които космите трябва да се махат, НО тези по ръцете и краката НЕ. Гадничко ще е да застана до някои и да се чудя аз ли съм по-гладка или той. За мен по-косматите мъже са мноого по-мъжествени от тези които са обръснати или епилирани.
И неискам някои ден да питам ''Милоо. къде ми е епилатора.''
а той да ми каже ''В мене. Изчакаи си реда.''

buffalo88
07-22-2008, 08:39
хахаха от кога мечтая за такава тема :D ми то по-гейско няма от това на момчето да са му по-гладки краката от на момичето.. изобщо само някви футболистчета и фешанчета само глеам се бръснат така и е супер мега ГЕЙ ШИТ

drun-drun!
07-22-2008, 08:48
Тоя е готин нали
http://www.dnes.bg/images/slideshows/0000002044.jpg

GreenFairy
07-22-2008, 08:50
^ Е па готян е :lol:

HelSy
07-22-2008, 08:55
buffalo88 ще те разочаровам . не са само те (: всеки уважаващ себе си, мъж/момче и евентуално партньорката си, би трябвало да премахва поне част от мъжеството си :-o а кат стане на 50 ще му бере дерта :lol: и се пак всичко е въпрос на фкус .. а кой каза,че един мъж не е ли потен и космат,той не е мъж ??!?! тези двете неща зети заедно само биха ме накарали да повръщам 8-) :-& #-o

AnIcHkAtA
07-22-2008, 08:58
Не.Ако са мн космати е нормално да ги разкарат, но ако имат 2 косъма на кръст не си заслужава.А и е по хубаво окосмен мъж, но не и горила.Общо взето е добре да има косми, но в нормални граници.

drun-drun!
07-22-2008, 09:11
Значи ви кефи потен и космат,да стане като екваториална гора :lol: :lol: :lol:

HelSy
07-22-2008, 09:20
апсолютно :razz: :razz: :lol: 8)

S_L_A_D_U_R_K_A
07-22-2008, 09:53
Не, нищо лошо няма едно момче да се поддържа, но в определена граница :?

ivakavlad
07-22-2008, 13:53
абе хора аз случайно да не съм почнал да говоря на латински че не ме разбирате???Ще го обясня като за дете в детската градина космите на краката по никъкав начин (НИКАКЪВ) не впаряват краката краката се впаряват единственно и само от материята на гащите който носите и да сте с косми и без косми ако самата материя впарява пак ще си с избръснати крака и смърдящи на пор както обясних в едно от 192345232 мнения непомня в кое от всички космите на краката играят едниственно ролята да немозволят на голяма чест от прахта и микроорганизмите да достигнат директно до кожата а като ви се испотят краката има едно помещение в което в повечето случай стените са покрити с плочки пода с фаянс а тавана е от винервайс може да има тоалетна чиния може и да няма но има едно така сложно приспособление наречено душ има също така още по сложната приставка наречена подвижен душ просто хващате едно сапунче насапунисвате си краката пускате така нареченото подвижно душче завъртате двете кранчета за топлата и за студената вода(за топлото е в червено а за студената в синьо) нагласяте си водата и измивате сапунчето от краката си тази операция с натъркването и отмиването на сапуна се извършва поне 3-4 пъти

aDoRaBLe
07-22-2008, 14:22
Не, по-важен е цялостния маниер на поведение, отколкото някакви такива детайли, за да кажа, че някой е "гейски" или не е...

TheMaggie
07-22-2008, 14:30
Не е ... Не одобрявам момче да си бръсне краката или ръцете,но няма да е лошо да си епилира гърба и гърдите...Excusez moi,но не искам като легна на гърдите му и да легна в гора...Не може да са като маймуни... :?

GreenFairy
07-22-2008, 19:10
Аз пък предпочитам да са космати, и не го казвам щото съм на градус!!!

Abigoria
07-22-2008, 19:29
Значи ви кефи потен и космат,да стане като екваториална гора :lol: :lol: :lol:
Да пък! Са се комплексирай и беги си мажи краката с хининова вода... :?

evi_vd
07-22-2008, 19:32
не е гейско! мен ми е некфо противно кат вида некое момче с некви гадни накъдрени косми.. то аз попринцип мн мразя косми и кат вида някое момче с косми ми става некфо мн гадно :?

vesinka91
07-22-2008, 19:47
Ne mislq 4e e geisko :)

ivakavlad
07-22-2008, 20:40
и така и никой не изрази мнението си за предният ми пост относно хигиената, бръсненето на краката и използването на мокрото помещение назовано с толкова сложният и труден за произнасяне и запомняне термин БАНЯ :grin: #-o #-o #-o

sLaDkA_GrEsHkA
07-22-2008, 21:47
ami spored men zavisi ako si nqkoi svetlokosmest bi sedqlo dobre ako si brusnesh krakata no ako e nqkoi silno okosmen muj i si brusne samo krakata she sedi gadno... az po princip ne haresvam muje po gladki ot jenite taka che :)

fate_f
07-22-2008, 21:47
аз мисля че по гейско от това момче/мъж да си бръсне краката, ръцете, гърдите или гърбът няма
Странно написъл си в подписът си ,че ограничените хора превземат светът ... а мислиш , че е гейско в това едно момче или мъж да се поддържа :?

gamercheto_
07-22-2008, 21:51
по принцип е на който както му харесва...но момче с космати крака е същото като момиче с космати крака...което е грозна картинка :-D така че не мисля че е гейско! гейско е да лапаш п*шки а не да си с обръснати крака!

ivakavlad
07-22-2008, 21:53
аз мисля че по гейско от това момче/мъж да си бръсне краката, ръцете, гърдите или гърбът няма
Странно написъл си в подписът си ,че ограничените хора превземат светът ... а мислиш , че е гейско в това едно момче или мъж да се поддържа :?

първо мамаму стара тъпа грозна аз съм МОМЧЕ научете се до преди два часа в подписа ми седеше че съм момче как може да сте толкова плиткоумни за да неразберете че ивакавлад е мъжки ник и второ както споменах поне 1000 пъти аз не съм казал че съм умен даже съм си исключително прост човек но поне си го признавам и трето може да съм със стари виждания но всичко което съм казал досега в тази тема съм го защитил с факти а и тука некви умни хора ми викат че бръсненето на краката било за хигиена я да прочетът по нагоре какво съм написал и тогава да ми говорят

ivakavlad
07-23-2008, 09:03
защо все като набера инерция всичко престава да пише 8-)

TheMaggie
07-23-2008, 09:20
До автора: защо да е гейско да си бръснат краката...? Не одобрявам да си бръснат краката или ръцете,но защо да е гейско..?

hug4yy
07-23-2008, 09:29
според мен не е геиско и подкрепям мнението на
dark_shadow_f

F_CK_all_I_need_is_U
07-23-2008, 09:32
я се разкарайте с комплексираните со коментари това дали аз си бръсна краката ръцете или някъде другате какво общо има със сексуалната ориентация.Аз се харесвам да нямам косми по тялото си....... а най-малкото че всичко е въпрос на хигиена... от 14 годишен се бръсна и не сажалявам.... мисля че е секси и готино... а вие скапани селяци си ходете вълнясали от глава до пети ... писнало ми е вече от такива типове


+1

ivakavlad
07-23-2008, 09:35
До автора: защо да е гейско да си бръснат краката...? Не одобрявам да си бръснат краката или ръцете,но защо да е гейско..?

на този въпрос отговарях вече 7 страници :D

TheMaggie
07-23-2008, 15:33
До автора: защо да е гейско да си бръснат краката...? Не одобрявам да си бръснат краката или ръцете,но защо да е гейско..?

на този въпрос отговарях вече 7 страници :D
Добре,отговори ми синтезирано на 8ма страница.

DeniSinKa
07-23-2008, 15:45
и така аз лично мисля,че е хубаво, но да е с гладки от твойте е направо нз и аз кво .... :shock:

silveto_sisi
07-23-2008, 15:46
Не е геиско даже си е супер...Вместо некфи космати (приматчета) много е хубаво даже :)

+1
Междодр.: Влади вече спорихме по темата ... Казах ти ВЪОБЩЕ НЕ Е ГЕЙСКО .... Няма нищо лошо в това ... ;)

И за последен път

НЕ Е ГЕЙСКО ... 8)

PePeLePew
07-23-2008, 15:56
и така аз лично мисля,че е хубаво, но да е с гладки от твойте е направо нз и аз кво .... :shock:

за да няма по-гладки карака от твойте се поддържай и ти и не се занемарявай !

babity
07-23-2008, 16:26
Няма нищо гейско в това когато говорим за едни красиви, масивни, замускулени мъжки крака!

ivakavlad
07-23-2008, 17:08
До автора: защо да е гейско да си бръснат краката...? Не одобрявам да си бръснат краката или ръцете,но защо да е гейско..?

на този въпрос отговарях вече 7 страници :D
Добре,отговори ми синтезирано на 8ма страница.

вече немам нерви да обяснявам който иска да разбере защо мисля така да чете предишните ми постове нито сте сакати нито пък сляпи

da_e
07-23-2008, 17:10
я си кажете мнението според вас гейско ли е или не момче/мъж да си бръсне краката мойто мнение ще го изразя в последствие :D

пък слушаш метъл.. :? go kill youself ](*,)

VHack
07-23-2008, 17:42
da e geisko e no ako ima dosta golemi kosmi i mu se vijdat problem...

tedety
07-24-2008, 00:05
mi spored men ne e geisko mn si e normalno daje e vseki si reshava sam ama na men naprimen mi e mn gadno kato vidq na plaja nqkoi super obrasyl po krakata 8-)

Andreev
07-24-2008, 00:11
що тряа да е гейско, на който му харесва да си ги бръсне - ми да ги бръсне.
Я съм горила стайл 8)

TheMaggie
07-24-2008, 08:11
Прочетох ти първите 5 мнения в темата и стигнах до извода,че си ограничен и архаичен...Ехооо - да не сме по соц време,уе...

MartyParty
07-24-2008, 10:36
Не знам дали е гейско,ама ми действа адски противоестествено и смешно ,като видя такъв екземпляр. :-D

assd
07-24-2008, 11:05
я се махайте бе жалки чекиджии и малки заблудени момиченца (без автора на темата, въпреки че е метъл, е прав!)

аз имам доста по-голям опит от вас във всяко едно отношение и съм си бръснал краката (което беше голяма грешка) и с кола съм ги махал, пък сега си ходя космат :lol:
кво да ви кажа, нема никва разлика- момичетата ми се лепят и сега и преди, то да си пич е важно, а не дали са ти гладки краката. ама явно на некои им е гладък и мозъка барабар с краката, дето си мислят че като си избръснеш краката си по "хигиеничен" (сигурно и се къпят 2 пъти в седмицата, щото нали хигиена спазват като си бръснат краката 8-) )

за подмишници, ташаци и такива работи - да по-удобно е обръснат, и там ги махам, ама също си е индивидуално - който иска си ги маха

пък сега бях на морето, с моите космати крака и беше смех на плажа :razz: някакви гейчета на по 15-16-17 години с крака като клечки се обезкосмили... поне да бяха яки стабилни крака, да ги обръснеш та да покажеш мускул бе! ама ае, общо взето тея с гладките крака, фешън блузките, и яките цайси по 15 лева са потенциални педали, (и ако много се дървят на някой ядат боя доста често) защото истинските жени (не на 15 -16-17) изобщо не заглеждат такива мухъли, и те си седят сами и се комплексират домА. един мъж трябва да притежава много повече от просто гладка кожа и фешън прическа :lol: :lol:
айде лек ден

babity
07-24-2008, 12:08
един мъж трябва да притежава много повече от просто гладка кожа и фешън прическа

Това беше добро! Ама ако ще го изкарвате обезкосмяването като нещо тооолкова гадно и педалско... ми ок. Защо обаче жените да се подлагаме на такива мъчения, пък вие да се криете зад довода: "педалско е". Еми не, не става! Щом аз мога да изтрая кола маска на путката и сульо ще може да си прежали гърдите! Не, че е нещо определящо, ама... много е отблъскващо за мен да видя някой супер обрасъл на 16 - 17 - 18 години. Много ще ме извинявате, ама къде отива естетиката с тея косми? Гледаш един голям, стегнат, бъдещ културист - обрасъл като Йети. Не става! :? А пък някой ако си мисли да ми се яви с косми под мишниците или долу... просто за секунди го изритвам! :oops: :razz:

п.п. Скъпи хомофоби, 90% от "педалите", към които толкова се боите да бъдете причислени са много по - поддържани и по - красиви от "нормалните"!

ivakavlad
07-24-2008, 12:46
един мъж трябва да притежава много повече от просто гладка кожа и фешън прическа

Това беше добро! Ама ако ще го изкарвате обезкосмяването като нещо тооолкова гадно и педалско... ми ок. Защо обаче жените да се подлагаме на такива мъчения, пък вие да се криете зад довода: "педалско е". Еми не, не става! Щом аз мога да изтрая кола маска на путката и сульо ще може да си прежали гърдите! Не, че е нещо определящо, ама... много е отблъскващо за мен да видя някой супер обрасъл на 16 - 17 - 18 години. Много ще ме извинявате, ама къде отива естетиката с тея косми? Гледаш един голям, стегнат, бъдещ културист - обрасъл като Йети. Не става! :? А пък някой ако си мисли да ми се яви с косми под мишниците или долу... просто за секунди го изритвам! :oops: :razz:

п.п. Скъпи хомофоби, 90% от "педалите", към които толкова се боите да бъдете причислени са много по - поддържани и по - красиви от "нормалните"!

а дай и мъжете да почнем да раждаме вместо вас ако искаш

kateto7
07-24-2008, 12:53
Педпочитам да няма косми по краката и кадето и да е.Все едно се гушкаш с мече :razz:

**Naley*
07-24-2008, 12:55
Според мен не е , даже мисля,че в днешно време е нормално :-D и ест е по приятно като няма косми

mel4ety
07-24-2008, 13:07
няма нищо гейско в това момче/мъж да се избръсне...който иска го прави,а който не иска-не го прави!въпрос на лично мнение...важен е човека отвътре,а не отвънка!не може да се причисли един мъж/момче към графата с гейовете,само защото се е обръснал!щом не им е приятно да ходят обрасли като горили-ок! :)

mirelchety
07-24-2008, 13:11
Според мен няма нищо гейско в това. :)

paranoia
07-24-2008, 13:12
Lele kak me draznish,ide mi te namera i da ti otkurta malkata p*tka
Koi si da kazvash koe e geisko ili ne we?
Az haresvam momcheta koito si brusnat krakata,ili pone malko s aim naboli,ne nekfi gorili
I kfo obshto ima s tfa dali si gei ili ne?
Che geiovete ne sa li muje?

loving_you_
07-24-2008, 13:16
няма нищо гейско в това момче/мъж да се избръсне...който иска го прави,а който не иска-не го прави!въпрос на лично мнение...важен е човека отвътре,а не отвънка!не може да се причисли един мъж/момче към графата с гейовете,само защото се е обръснал!щом не им е приятно да ходят обрасли като горили-ок! :)
=D> Напълно съм съгласна

babity
07-24-2008, 13:43
а дай и мъжете да почнем да раждаме вместо вас ако искаш

След като вие имате претенции към нашия външен вид, защо и ние да нямаме?

GreenFairy
07-24-2008, 18:17
Che geiovete ne sa li muje?

За мен не...

PePeLePew
07-24-2008, 20:14
а дай и мъжете да почнем да раждаме вместо вас ако искаш

След като вие имате претенции към нашия външен вид, защо и ние да нямаме?

Точно така за вас го правим бе за вас

aleXa_
07-24-2008, 20:39
Разбира се че Не е гейско....Много по добре е да видиш гладки крака, отколокото вместо крака да има гора ;-) :)

rumenceto0o
07-24-2008, 21:50
ne e geisko tova ako e geisko prosto :shock: mn si e normalno daje

ivakavlad
07-24-2008, 21:56
то е и нормално да си обръснеш главата на знака на хтлер да си облечеш женско потниче и поличка

П.П. това го взех от една друга тема непомня кой беше споменал за тоя случай :D

smal_girl
07-24-2008, 21:56
normalno e vsqko mom4e da se poddarja za da izglejda dobre razbira se az naprimer mn mrazq kosmqsali mom4eta

gPa3HuTeJl
07-24-2008, 23:47
П.П. това го взех от една друга тема непомня кой беше споменал за тоя случай

Ако п1к си мислиш, че някои го интересува...

Rebirthing
07-24-2008, 23:57
Не, не е гейско според мен!Бил гей ако си бръсне краката, да бе да, а ние жените да не сме лесбийки защото се бръснем бе :-x ?


След като вие имате претенции към нашия външен вид, защо и ние да нямаме?

Абсолютно съм съгласна!

Romeo_is_dead
07-24-2008, 23:59
Само патката и мишниците бръсна, нема нужда да става джунгла, иначе краката хич не, ми аз кат си ги обръсна направо да туря и червило и в градските тоалетни, тъпа работа.

gPa3HuTeJl
07-25-2008, 00:00
Ходи си с храсталиците по краката... п1к ако трябва да се скриеш някога просто клекни, т1по с1щество :!:

Rebirthing
07-25-2008, 00:15
Само патката и мишниците бръсна, нема нужда да става джунгла, иначе краката хич не, ми аз кат си ги обръсна направо да туря и червило и в градските тоалетни, тъпа работа.

Някой мъже сте толкова глупави същества, че направо ми призлява, имам чувството, че не знаете каква е разлика между гей и травестит?!?
Юксел Кадриев, водещия на новините по БТВ е гей, е мяза ли на гей, а?
Като си туриш червило какво ще станеш, гей ли, или травестит, замисли се малко преди да пишеш глуспости :-x


Ходи си с храсталиците по краката... п1к ако трябва да се скриеш някога просто клекни, т1по с1щество :!:

+1

fc
07-25-2008, 00:16
Ши прая кот си искам аве ей!
Не знам обаче , аз всеки втори който видя на центъра на Варна се е обръснал и не мисля ,че има нещо гейско оО...Я се оправете малко.
Аз не си ги бръсна но смятам да го направя...И някоя дето каза "Потен и космат" рофл , яко ти е да ти мирише и мяза на пор ли?

gPa3HuTeJl
07-25-2008, 00:18
Ши прая кот си искам аве ей!
Незнам обаче , аз всеки втори който видя на центъра на Варна се е обръснал и не мисля ,че има нещо гейско оО...Я се оправете малко.
Аз не си ги бръсна но смятам да го направя...И някоя дето каза "Потен и космат" рофл , яко ти е да ти мирише и мяза на пор ли?

Чат-пат може да се к1пате де...

fc
07-25-2008, 00:19
Ши прая кот си искам аве ей!
Незнам обаче , аз всеки втори който видя на центъра на Варна се е обръснал и не мисля ,че има нещо гейско оО...Я се оправете малко.
Аз не си ги бръсна но смятам да го направя...И някоя дето каза "Потен и космат" рофл , яко ти е да ти мирише и мяза на пор ли?

Чат-пат може да се к1пате де...Кой е казал , че не се къпем?

buffalo88
07-25-2008, 06:49
Хахаха и все пак не мислите ли,че момчето трябва по нещо да се различава от момичето,защото в последно време почнаха да си приличат :D

miss_asi
07-25-2008, 06:50
Ми не не е гейско поне според мен!

Cvetito53
07-25-2008, 11:06
Spored men ne e geisko no az predpo4itam da sa si s kosmi!Ne samo momi4etata se podarjat .........

Presley
07-25-2008, 11:12
НЕ!