PDA

View Full Version : Програма за изтрити файлове?



nikenceto
07-21-2008, 13:54
Здравейте!Имам един доооооста притеснителен проблем с компа ми.Преди около 1 седмица реших да си инсталирам едни драйвъри за МР4-ката ми,които бях запаметила/без да ги инсталирам/ доста отдавна на компа,но инсталацията не ми беше необходима.Понеже не съм много добре запозната с вирусите,въобще не обръщах внимание какво инсталирам.И от нищото ми се появи една иконка с надпис DELDRV,но естествено не ми направи впечатление.И нещо тръгна да се инсталира,и аз с "интерес" следях как една по една изчезват папките от локалния ми диск.Уплаших се и рестартирах с надеждата,че като се включи всичко ще си е на мястото....но уви...дискът беше абсолютно празен.След което реших да помоля за помощ един приятел,той ми инсталира UNDELET PLUS и ме увери,че след края на работата на тази програма всичко ще е възстановено.Но и това не се получи.Липсват огромна част от папките ми,не мога да отварям снимки и музиката ми не тръгва или ако тръгне ще е няква налудничева смесица от 128 песни...Ииии понеже нищо не разбирам от такива програми,реших да се обърна към вас и да ви запитам дали има надежда всичко да ми се възстанови и да си е както преди?Благодаря предварително на всички,които си направиха труда да прочетат моите писаници! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

mullated
07-25-2008, 21:24
Преповъчвам ти да пробваш RecoverMyFiles. Изтегли от тук (http://zamunda.net/details.php?id=100161).Ако имаш въпроси с работата или каквито и да било други - лс :>

nikenceto
10-11-2008, 00:06
Много ти благодаря!с тази програма възстанових 70% от файловете си,но за щастие точно това бяха нещата,които ми трябват! :grin: :grin: :grin: