PDA

View Full Version : лоялен клиент на мтел?



FelisDirus
07-21-2008, 17:32
Абе, я ми обяснете как става номера. Уж автоматично те включват към програма, ако си абонат повече от 6 месеца, пък аз сега като проверих, ми каза, че не съм включена в програма, а съм абонат от година и половина. Е последно?

Аз така и така правя месечно поне 70лв със смотания лууп, поне някаква полза да извлека, че мисля телефон да си купувам. :?

Тааа.. някой да има идея за кво иде реч?

LSFCsupporter
07-21-2008, 17:59
Леля ми е от 7,8 години на мтел клиент,2 телефона и подариха.... в последната 1 година...но не са нищо особено,мизерна камерка,мизерна памет....иначе са Nokia

FelisDirus
07-21-2008, 18:06
не бе, пич, те правят някви отстъпки като си купуваш телефон.
на една приятелка й смъкнаха 100 лв от цената на телефона.. а, ако мога да изпия и изпуша 30-40-50лв, що да ги давам на мтел? така или иначе се внасям сериозно всеки месец...

pepita87
07-21-2008, 19:30
www.mtel.bg
tam moje6 da pro4ete6 to4no za kakvo stava vupros...Az sum klient na M-tel ot 5 godini(na smetka) i imam 380to4ki,a na mesec pla6tam NAI-MALKO po 120 leva...a 1 lev e =na 1 to4ka...Ne6to ne mi se vruzva!No ne sum se i interesuvala koi znae kolko!

tuzaro
07-21-2008, 19:51
мтел много лъжат! баща ми е от 5-6 години и плаща на месец най малко по 1000 лева и не му дават никви точки щото е фирма... А на вивател от 1 година е абонат и вече му дадаха 20 телефона не са кой знае кво, просто слушалки ама все пак си е супер добре. и разговорите в група са по айляк

AliceSw
07-21-2008, 20:16
на твое име ли е лууп-а...ако да, направо отиди в офис и питай как можеш да получиш карта, ако не, някои друг получава точките ти на неговата карта...не е особена далавера, ама върши работа...баща ми поддържа още 1 телефон с ваучери, взети с точки, вземал е и телефон и някакви други работи и си ползва отстъпка в магазините за техника


а песента от първия пост е суупер яка :smt007

MakeMeLaugh
07-21-2008, 22:15
:lol: :lol:


Винаги съм казвал и ще го казвам:
Големите сметки идват от зле заинтересовани и зле подбрани планове ;)

Влез в страницата на м-тел -> частни клиенти -> цени.....
има един план за 19.90.. доооста спестява в твоя случай ;)
Ако е лууп - синия или плей лууп да бъде, според нуждите

Относно точките - просто е трябвало да си поискаш клубна карта...
В момента има кампания с клубни точки.. спестява някой лев, ама трябват доста точки. *88 и питаш колко имаш.


:D

HenykucT
07-21-2008, 22:39
Да поясна ... Лоялен клиент е наистина човек, който е абонат на даден мобилен оператор от 6 месеца. Но трябва месечния план да ти е с такса над 10 лв. и разговора за минута време да е над 30 стотинки. Това ще рече, че на Мтел, лоялни клиенти са тези, които са на планове Мтел Комфорт 500 или Мтел Релакс 500 и т.н. ... това е лоялен клиент .. не зависи от това колко лева плащаш на месец. Аз съм абонат на Мтел от почти 6 години и НЕ лъжат и до сега имам около 4000 Мтел точки ...

А намаленията за телефоните са + допълнителни Мтел точки, като 2 точки се дават за 1 лев разговор в натоварената часова зона :)

Благодаря за вниманието :)

Loshotia
07-22-2008, 06:37
^ Това значи, че абонати на лууп не трупат точки?

HenykucT
07-22-2008, 08:27
^ Това значи, че абонати на лууп не трупат точки?

Правилно си схванала мисълта :)

Madness
07-22-2008, 10:50
мтел много лъжат! баща ми е от 5-6 години и плаща на месец най малко по 1000 лева и не му дават никви точки щото е фирма... А на вивател от 1 година е абонат и вече му дадаха 20 телефона не са кой знае кво, просто слушалки ама все пак си е супер добре. и разговорите в група са по айляк
едтествено че ако телефона му е от фирмата няма да му дават...
мамчето е по същия начин :)

tuzaro
07-22-2008, 12:24
мтел много лъжат! баща ми е от 5-6 години и плаща на месец най малко по 1000 лева и не му дават никви точки щото е фирма... А на вивател от 1 година е абонат и вече му дадаха 20 телефона не са кой знае кво, просто слушалки ама все пак си е супер добре. и разговорите в група са по айляк
едтествено че ако телефона му е от фирмата няма да му дават...
мамчето е по същия начин :)ем поне да го направят на собственика на фирмата да дават точките, гледам дават телефони с някви промоции и 300-400 точки... ако даваха на баща ми до ся да съм събрал 5-6 хиляди ама... мтел е боза, вивател си е друго нещо 8-)

MakeMeLaugh
07-22-2008, 13:02
Хахх....

За какво са им на корпоративните клиенти (фирмите) точки, след като само с преподписвания или направата на нови карти се дават безплатни телефони.
А колкото повече сметки правят фирмите и колкото е по-висока бизнес класата толкова по-готини телефони се дават.. ;) ;)

Спец. за Вивател не ми говорете моля... хах. М-тел предлагат най-много бизнес услуги от всички оператори към мобилния vpn, просто не сте запознати с тях. ;)

Така и една ПОПРАВКА:
*ВСИЧКИ* абонаментни планове трупат точки след 6-тия месец, дали лууп, комфорт 100, комфорт 500, екстра адвенс и т.н.!
Това е 100% истина.

Доверете ми се ;)


П.П. А бе като имате въпроси - позвеънете на *88 -> 9 -> 2 и си ги задавайте. Call центровете са затова ;)

hottie
07-22-2008, 13:25
Хахх....

За какво са им на корпоративните клиенти (фирмите) точки, след като само с преподписвания или направата на нови карти се дават безплатни телефони.
А колкото повече сметки правят фирмите и колкото е по-висока бизнес класата толкова по-готини телефони се дават.. ;) ;)

Спец. за Вивател не ми говорете моля... хах. М-тел предлагат най-много бизнес услуги от всички оператори към мобилния vpn, просто не сте запознати с тях. ;)

Така и една ПОПРАВКА:
*ВСИЧКИ* абонаментни планове трупат точки след 6-тия месец, дали лууп, комфорт 100, комфорт 500, екстра адвенс и т.н.!
Това е 100% истина.

Доверете ми се ;)


П.П. А бе като имате въпроси - позвеънете на *88 -> 9 -> 2 и си ги задавайте. Call центровете са затова ;)

Ооо някой си знае работата ;)

MakeMeLaugh
07-22-2008, 13:27
[-o<

\:D/