PDA

View Full Version : Какво да правя?



007
07-21-2008, 16:57
Темата не знам и аз защо я пиша, просто ми се иска да чуя и други мнения по въпроса..

Та, на 16години съм. И преди време в един слънчев ден видях едно прекрасно момче, веднага много го харесах ии му намерих скайпа ала бала.. Оказа се, че е на 22години. Хах, знам, че е налудничево, но има нещо между нас..има химия..усещам го, както и той мен. Не знам дали ще повярвате, но когато си помисля за него след 1час максимум и го виждам...иии така..сега той много ме харесва, както и аз него. Наистина той е всичко, което искам от човека до мен. Не си мислете, че съм поредната тъпа тийнейджърка, която хлътва по голям батко, а той се прави, че я харесва, за да я изчука. Не е така, защото макар да се харесваме не сме заедно, защото се притесняваме от реакцията на моите родители, на неговита и на обществото като цяло. Не че ни пука дали ще клюкрят или не. Както той сам каза: " страх ме е нещо да не попречи да те виждам.. ". Има предвид родителите ми и неговите. Т.е. че мислим за последиците .. иии вчера излизахме, беше страхотно.. просто адски много се харесваме ии не знам..не съм се чувствала така преди преди да съм с някой. Преди винаги след 1вия месец сърцето ми туптеше така, а сега.. не знам :) :oops: :-)

Просто давайте мнения по въпроса.. Ако имате идеи как да постъпим - казвайте ги. :)

Remini
07-21-2008, 17:03
6 години разлика [-X
Сама си прецени...виж как ще е 1-2 месеца и след това обезателно запознай родителите си с него и той с неговите теб

007
07-21-2008, 17:08
Хах, аз мисля да говоря скоро с майка ми. Да и обясня, че той е различен, че съм отговорна, че мисля за последиците...Но все пак първо нещо трябва да стане м/у мен и него. За вас това нормално ли е?

БТВ може да ви се струва тъпо, но си имаме за фикс идея да изчакаме да стана на 18 и тогава да сме заедно.. не знам, мисля си, че мога да чакам. Той ми дава почти всичко, от което имам нужда, без да сме заедно. Когато се видим се гушкаме, сункаме се и най-важното - ОБЩУВАМЕ И СПОДЕЛЯМЕ! Това го ценя най-много!! Иии сякаш мога така да изчакам да стана на 18.. :oops: Получавам най-важното, според мен, от една връзка..

drun-drun!
07-21-2008, 17:10
Оженете се и си родете деца,тамън разликата на децата от тебе ще се равни на тебе и мажът ти :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pliok0019
07-21-2008, 17:12
Земай го докато е време. После пича може да се откаже.

007
07-21-2008, 17:14
Оженете се и си родете деца,тамън разликата на децата от тебе ще се равни на тебе и мажът ти :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Колко остроумно! :?

Pliok0019, на него няма да му писне.. убедена съм.. но не само мен ме бърка, повече него..това е проблема, ако може да се нарече проблем!
:oops:

BaiToq
07-21-2008, 17:16
Ти си медиум,баце!
Щом като си мислиш за нея я виждаш...
Отивая в Ясновидци и не се занимавай с нея.

drun-drun!
07-21-2008, 17:29
Оженете се и си родете деца,тамън разликата на децата от тебе ще се равни на тебе и мажът ти :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Колко остроумно! :?

Pliok0019, на него няма да му писне.. убедена съм.. но не само мен ме бърка, повече него..това е проблема, ако може да се нарече проблем!
:oops:Очакваш да накараме баткото да ти стане гадже???Толкова ли е трудно да си поговорите или той незнае,че го харесваш или просто ти го познаваш само на снимка и здрасти ли не си казвате???Толкова ли си ограничена ???

dolce_lady94
07-21-2008, 17:31
Hm.. ne mislq 4e maika ti shte te razbere... zn li 4e moje da go osudqt za podofilstvo?? maika ti moje bi za tova shte se seti purvona4alno .. no ne q poznavam ti q poznavam mn dobre i ti si znaesh kak shte postupi no az ti kazvam kak bi postupila edna maika .. no Yspeh :)

S_L_A_D_U_R_K_A
07-21-2008, 17:32
Въобще да ти не ти пука, моят приятел е на 25, имаме голяма разлика, но това не е от значение при положение, че имаме чувства и си прекарваме готино заедно :)

IDEPENDENT
07-21-2008, 17:37
Ми говори с майка си тогава :D
Ама опознаи го добре и т.н щотооо външния вид лъже :?
А за годините, найстина няма значение, щом човек се обича-дреме ти :№ :-)

SunShinePearl
07-21-2008, 17:52
Поговорете с него обсъдете изчакай около 4-5 мес.за да го опознаеш по добре и тогава говори с майка ти.

PePeLePew
07-21-2008, 17:53
]Ми говори с майка си тогава :D
Ама опознаи го добре и т.н щотооо външния вид лъже :?
А за годините, найстина няма значение, щом човек се обича-дреме ти :№ :-)

е т'ва е цялата работа,която трябва да направиш

Harum_Scarum
07-21-2008, 18:05
]Ми говори с майка си тогава :D
Ама опознаи го добре и т.н щотооо външния вид лъже :?
А за годините, найстина няма значение, щом човек се обича-дреме ти :№ :-)

е т'ва е цялата работа,която трябва да направиш

Ооо да много я обича очаквам след време в форума да цъфне тема от рода на "заряза ме заради друга" "какво да правя сега" "Един Батко Ми Направи Бебе И Офеика" Твоя работа е как ще постъпиш но трябва да запомниш едно - Все пак е на 22 и много по-различни неща му се въртят в главата..Повярваи ми... Помисли си добре заслужава ли си....След няколко месеца ще ти омръзне ;) Ще кажеш "неее аз го обичам" ,Но такова нещо няма (поне на твоите години) Бъди реалистка и си помисли заслужава ли си сичките проблеми които ще си навлечеш (с маика ти и т.н.) Аиде успех!

pandelka
07-21-2008, 18:08
Опознай го още...п1к и 6 години разлика не е малко :shock: Според мен трябва да помислиш още малко

sasha_90
07-21-2008, 19:07
Единствено от вас двамата зависи.Ако чувствата ви са истински-няма да ви пука от хорското мнение.

007
07-21-2008, 20:33
-На нас не ни пука толкова за хорското мнение, колкото за реакцията на родителите ни и това, че може да забранят да се виждаме!
-Иначе до това, че може да ми направи бебе и да изчезне, отсега ви казвам, че няма да стане така, защото аз няма да му позволя да спи с мен, докато аз не съм готова и не е минало известно време ( повече от 6месеца ).
-Също не мисля, че се прави, че ме харесва, защото той предложи да изчакаме да стана на 18, за да сме заедно. Ако искаше просто да спи с мен, нямаше да го предлага, а просто да се възползва от това, че съм зарибена.
-Относно това, че ще ми мине, мога да ви увера, че съм постоянна във връзките си. Факт е, признавам си, че последните не бяха много дълги, но тогава направих грешката да не избера внимателно приятелят ми! Докато сега, както някои ме посъветваха, ще го опозная по-добре и тогава ще действам!

gerinceto
07-21-2008, 22:49
Земай го докато е време. После пича може да се откаже.