PDA

View Full Version : Смешна ситуация се получи



Пей с Мен
07-21-2008, 17:58
Эдравейте.
Сигурно не можете да ми дадете кой энае какви съвети,но все пак ще си пусна темата.
Ето какво стана.Попринцип приятелят ми живее с един негов приятел в тристаен апартамент-всеки си има стая и отделно има хол и кухня в едно,което е и эа двамата.От почти 2 години са си така.И днес отидохме в тях,эа да правим секс.Попринцип там ходим.Май доста се пораэгорещихме и аэ доста пъшках.Не энаех,че приятелят му си е вкъщи и е в съседната стая.Как раэбрах ли?Ами той дойде.Отвори вратата,която не беше эаключена, погледна ни и каэа "Эдрасти.Айде недей да пъшкаш толкова силно,щото съм в съседната стая и имам доста важна работа,а това ме раэсейва.Айде приятно прекарване." :shock: Ухили се и иэлеэе.А аэ бях стъписана.Стана ми ужасно тъпо.Не энам эащо,но мисля,че вече не бих отишла там и не энам как ще го погледна след това :D А попринцип често иэлиэаме аэ ,приятелят ми,онова момче и др хора.А и приятелят ми не реагира-продължи си и ми каэа "Пъшкай ми на ушенце"... не энам,ама тая случка я мисля цял ден и ме мъчи :D

krem4et0
07-21-2008, 18:00
Като знаеш, че има хора, не бъди така шумна. Аз като знам, че има хора от тях си хапя ръката, за да не викам и кряскам при оргазъм :D

FeelMyPain
07-21-2008, 18:00
Яко :lol:

Пей с Мен
07-21-2008, 18:01
Като знаеш, че има хора, не бъди така шумна. Аз като знам, че има хора от тях си хапя ръката, за да не викам и кряскам при оргазъм :D
Не энаех,че е там.. :D

Rebirthing
07-21-2008, 18:02
Пхахах еми прави се, че не е станало :D а пък кой знае, може да има някакви желание към теб :lol: .

Harum_Scarum
07-21-2008, 18:12
Эдравейте.
Сигурно не можете да ми дадете кой энае какви съвети,но все пак ще си пусна темата.
Ето какво стана.Попринцип приятелят ми живее с един негов приятел в тристаен апартамент-всеки си има стая и отделно има хол и кухня в едно,което е и эа двамата.От почти 2 години са си така.И днес отидохме в тях,эа да правим секс.Попринцип там ходим.Май доста се пораэгорещихме и аэ доста пъшках.Не энаех,че приятелят му си е вкъщи и е в съседната стая.Как раэбрах ли?Ами той дойде.Отвори вратата,която не беше эаключена, погледна ни и каэа "Эдрасти.Айде недей да пъшкаш толкова силно,щото съм в съседната стая и имам доста важна работа,а това ме раэсейва.Айде приятно прекарване." :shock: Ухили се и иэлеэе.А аэ бях стъписана.Стана ми ужасно тъпо.Не энам эащо,но мисля,че вече не бих отишла там и не энам как ще го погледна след това :D А попринцип често иэлиэаме аэ ,приятелят ми,онова момче и др хора.А и приятелят ми не реагира-продължи си и ми каэа "Пъшкай ми на ушенце"... не энам,ама тая случка я мисля цял ден и ме мъчи :D

Учудвам се как не се е включил :D :D

TomHanks
07-21-2008, 18:17
хаха няма нищо срамно. Секс като секс. Щом е влязъл и е направил забележка значи не го е смятал за кой знае какво нещо, просто сте му пречили. Няма за какво да се притесняваш - можеш спокойно да го гледаш в очите. :)

SpOrTs_GiRl
07-21-2008, 18:20
Эдравейте.
Сигурно не можете да ми дадете кой энае какви съвети,но все пак ще си пусна темата.
Ето какво стана.Попринцип приятелят ми живее с един негов приятел в тристаен апартамент-всеки си има стая и отделно има хол и кухня в едно,което е и эа двамата.От почти 2 години са си така.И днес отидохме в тях,эа да правим секс.Попринцип там ходим.Май доста се пораэгорещихме и аэ доста пъшках.Не энаех,че приятелят му си е вкъщи и е в съседната стая.Как раэбрах ли?Ами той дойде.Отвори вратата,която не беше эаключена, погледна ни и каэа "Эдрасти.Айде недей да пъшкаш толкова силно,щото съм в съседната стая и имам доста важна работа,а това ме раэсейва.Айде приятно прекарване." :shock: Ухили се и иэлеэе.А аэ бях стъписана.Стана ми ужасно тъпо.Не энам эащо,но мисля,че вече не бих отишла там и не энам как ще го погледна след това :D А попринцип често иэлиэаме аэ ,приятелят ми,онова момче и др хора.А и приятелят ми не реагира-продължи си и ми каэа "Пъшкай ми на ушенце"... не энам,ама тая случка я мисля цял ден и ме мъчи :D

Учудвам се как не се е включил :D :D
И аз това си помислих .. :D :D

DevilWish
07-21-2008, 18:22
Meн пък това ми се струва яко работа :grin: Ако съм на теб ,като го видя ще го погледна разгорещено :P

pasii_sladuranata
07-21-2008, 18:24
хаха няма нищо срамно. Секс като секс. Щом е влязъл и е направил забележка значи не го е смятал за кой знае какво нещо, просто сте му пречили. Няма за какво да се притесняваш - можеш спокойно да го гледаш в очите. :)
съгласна :-D

Пей с Мен
07-21-2008, 18:24
Meн пък това ми се струва яко работа :grin: Ако съм на теб ,като го видя ще го погледна разгорещено :P
Попринцип той си струва :D
Но не бих го направила,эащото все пак е доста блиэък приятеля на приятеля ми. :D

mysterious93
07-21-2008, 18:55
Meн пък това ми се струва яко работа :grin: Ако съм на теб ,като го видя ще го погледна разгорещено :P

аз пък не бих!д ане забравяме че си има гадже!от един "разгорещен поглед" може да се стигне до нещо по сериозно което няма да е добре... :)

B.O.OM..
07-21-2008, 18:56
Ем прави се на луда и да не ти пука...Щом е влязъл и е направил забележка значи просто сте му пречили...

B.O.OM..
07-21-2008, 18:57
Ем прави се на луда и да не ти пука...Щом е влязъл и е направил забележка значи просто сте му пречили...

SJD
07-21-2008, 19:13
Аз докато четях си помислих, че ше кажеш, че е дошъл за тройка :lol:
Ми недейте да викате бе хора стените имат уши, а и зад стените има хора с уши :lol: Аз ако го правя с мойта приятелка когато има някой в близост до нас в апартамента и запушвам устата с ръка или просто я карам да се сдържа и да си я запушва сама с нещо :lol:
Ама да не ти пука, човека щом си е влезнал и не му е направило впечатление, че се клецате начи нема проблеми, не треа да ти пука Life is Life :D

Пей с Мен
07-21-2008, 19:48
О,Боже...момчето ми се обади сега и ми вика "Абе иэвинявай эа днеска,ако съм те притиснил.И да энаеш,че пискаш много яко"... :D И аэ му се иэвиних,че съм му пречила и той каэа,че нямало проблем.И пак ше ми е мн мн мн кофти като се видим :o Пф

bebeT00
07-21-2008, 20:25
xaxaxa kakvo tolkova az kato go pravih s moq maika my si be6e v tqh xaxa ama toi pysna po silna myzika dykato bqhme v staqta my ,za da ne se 4yva kato pa6kam :D :D :D :D

MakeMeLaugh
07-21-2008, 21:20
Яко :lol:
:razz:

gerinceto
07-21-2008, 23:01
spokoino:)

Ophelia
07-21-2008, 23:04
До 3-4 дни ще ти мина все някой ден ще се наложи да го видиш пак :D

just_a_girl_z
07-22-2008, 00:50
О,Боже...момчето ми се обади сега и ми вика "Абе иэвинявай эа днеска,ако съм те притиснил.И да энаеш,че пискаш много яко"... :D И аэ му се иэвиних,че съм му пречила и той каэа,че нямало проблем.И пак ше ми е мн мн мн кофти като се видим :o Пф

якоооо :razz:
ми трябва да се радваш, че го радваш. представи си че е имал да учи или нещо такова наистина важно, а ти като си пъшкала си го разсейвала особенно след като му харесва как пъшкаш. споко до няколко дена ще ти мине срама. случват се такива неща особенно в тия панелки ;)

roltirirang
07-22-2008, 01:14
е кво все едно приятеля на твойто гадже не го е правил от къде да знаеш,че може гаджето ти да е направило същото на приятеля ти и сега да си го връща.Ти си продължавай да викаш кво ти пука,ако толкова иска да млъкнеш да дойде ти запуши устата :D :D

lauta_girl
07-22-2008, 01:24
какво ти пука в тая жега... :-o :D

BlackWings
07-22-2008, 07:58
Ооф , ние пък с приятеля ми вчера отидохме у тях и нямаше никой.
Случвало се е 1-2 пъти да ни чуват техните , но тоя път нямаше никой, и отидохме в неговата стая , и на мен не ми пукаше колко ще викам , защото къщата е празна .... И без това ми е по хубаво да викам повече а той нямаше нищо против , и тъй си се раздавах на макс...
И накрая като заглухнаха писъците , и да ми каже той " Ъъъ , мило само да ти кажа , че чух майка че се прибра преди 15 минути" :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Боже тея хора неговите сигурно ме смятат за най - извратеното същество на планетата ... Ся толкова ме е срам че направо ще се побъркам :booooomb: :shock: #-o
Ем преедполагам , че ще ни мине срама и на двете ни :-D Тва си е нещо нормално все пак , но за сега не искам да се показвам пред майка му ](*,) ужас ... :(

jghgh
07-22-2008, 08:13
Мога да кажа само АХАХАХАХАХ. :lol:
Ама виж, момчето ти е телефонирало, едно-друго.. Може и да му е действало разсейващо (възбуждащо) пъшкането ти, и логично да ти каже да си малко по-тиха. :D Но едва ли сега те помни с лошо, така че не се притеснявай.

miShle
07-22-2008, 10:53
Супер ме накефи момиче ... :D Закфо се спичаш .. след 2-3 дена няма вече да се помни.. Просто следващият път по-тихичко :)

didi_baby
07-22-2008, 11:11
И на мен ми се е случвало,но...не беше 1 път 8-) Лошото при мен е че не мога да не пъшкам и понякога се получават доста смешни ситуации :-D

DiabolicAngel
07-22-2008, 11:45
Ем прави се на луда и да не ти пука...Щом е влязъл и е направил забележка значи просто сте му пречили...

+1

hahavteen
07-22-2008, 14:38
Хаха тоя е ебати пича да си влезе и да ти каже така :lol: Аз щях да умра от смях на твое място. Ама верно си е гадна ситуацията... Всъщност той ти се е обадил и се е извинил така че не се притеснявай едва ли за първи път чува пъшкания от стаята на приятеля си :D Black`Wings май има по-голям проблем :-D Иначе мен сестра ми неведнъж е влизала да ми прави забележка че мн пискам защото я беше срам гаджето и да ме слуша :lol: А веднъж даже съседката почна да чука по стената и после със седмици я избягвах защото тя беше и приятека на майка ми... Абе кофти ми стана. Ама ти не се спичай все пак е младо момче и знае за какво става въпрос 8-)

MoHuTo
07-22-2008, 14:53
Е голяма работа станала вече... давай по-спокойно. Като гледам реакцията на момчето, няма за какво да се притесняваш толкова. Само по-тихичко следващия път :)

Puky
07-22-2008, 16:46
хаха няма нищо срамно. Секс като секс. Щом е влязъл и е направил забележка значи не го е смятал за кой знае какво нещо, просто сте му пречили. Няма за какво да се притесняваш - можеш спокойно да го гледаш в очите. :)
съгласна :-D

+1 :D :D Яко е станало обаче.. 8-) Имаш късмет , че приятелят му е разбран човечец.. :D

FeelMyPain
07-22-2008, 16:49
Пете, билярда отдава ли ти се? 8-)

InDo
07-22-2008, 17:28
Ми незнам тоя пич е отворил вратата,и съвсем спокойно ти е казал айде да не пъшкаш толко силно. :-D Споко малко неловко е станало да не ти пука. :)

Puky
07-25-2008, 23:18
Пете, билярда отдава ли ти се? 8-)

Ааа от къде ми знаеш името.. :shock: :shock:

pOiSoN_kIsS_94
07-26-2008, 00:02
Аааммии,когато той си доведе някое маце и ти влез и им каже да не вдигат много шум :lol: върни му го :D

Sasha2k8
07-26-2008, 00:16
Като знаеш, че има хора, не бъди така шумна. Аз като знам, че има хора от тях си хапя ръката, за да не викам и кряскам при оргазъм :D
хахаха и аз така правя когато майка му и баща му са си вкъщи :D

BurningDesire
07-26-2008, 16:35
Абе я да не ти пука, изобщо не се притеснявай, даже за да не ти е неудобно, по-добре се шегувай със случилото се, отколкото да се стягаш. Пък и той кво се прави, че не му е харесало?

bunit0
07-26-2008, 19:36
e nqma lo6o sq 4e si puskala mn ;):):)

S_T_E_V_E
07-26-2008, 19:46
Поне ще ти устане "приятен" спомен или поне забавен спомен да си спомняш кат удартеиш. :D :D