PDA

View Full Version : Ревност?!



NmZ
07-21-2008, 18:57
Zdraveite..Pyrvo izvinqvam se che ne pisha na kirilica..no v momenta prost0 nqmam vuzmojnost..Eto go i problema :?
S priqtelq mi sme zaedno ot 2 godini i 3 meseca..Nqkoi put se durja mnogo glupavo..i az go osuznavam..no uvi..pak produljavam da povtarqm starite si greshki.Priqtelq mi postoqno mi povtarq che se drazni ot povedenieto mi...'pravila sam se na vajna..i sa sam se cupila za nai malk0oto' E da..do nqkade e prav..Vchera se porovih v skype my i vidqh che si e pisal s edn0 mn0g0 gr0zn0 i debelo0 momiche :lol: Do tuk se uspokoih..no kato vidqh kakvi neshta i e pisal...'Iskal da mu duha,da izlizat na kafe'...Na vsichkoto otgore otkrih che ima i drug skype za k0ito az neznam... :x :( Pochuvstvah se predadena...Na vsichkoto otgore tq go e pitala 'zashto nicka mu e lof...' i toi i otgovoril 'ei taka,da e po interesno'...Ot tezi dumi me zabolq strashno mnogo..Sled tova pogovorihme..Toi mi kaza che me obicha, i che e iskal da si otmusti..Emi da..uspq..oT tezi nqkolko izrecheniq me narani strashno mno0ogo.. :( Iskal da si izkara na nqkog0..Tova mnogo ne go razbrah.. no kakto i da e.. :( Nz zashto e trqbvalo da si otmushtava po takuf glupaf nachin.. :-x :-o Iskam da vi popitam vas momicheta na vas sluchvalo li vi se e podobno nesht0 ?Vashite priqteli pishat li si s drugi momicheta..i nai veche svalqt li gi po skype...i molq daite mi nqkaf savet kakvo da pravq..postoqno si mislq za t0va... :?

т.7 от Правилника!
коалка

Boyd
07-21-2008, 19:01
Тоя дето е измислил тая глупава програма е много зле! Заради тея програми почват едни глупости да се правят - въобще трагична работа.

От негова страна е глупаво, но какво да се прави. В днешно време всички се свалят по скайп, което е най-тъпото възможно нещо!!

Прави си изводи колко те обича щом има такива помисли към "дебели и грозни момичета". Това с обичането до 25-годишна възраст не трябва да става на въпрос въобще.

tuzaro
07-21-2008, 19:01
се едно мойто гадже да ми каже, не си пиши с други... осъзнай се малко, ти само с него ли си пишеш?? Има право да се ядосва!

partychild
07-21-2008, 19:05
za men tfa e edin vid laja..moq priqtel ne me e lagal nikoga i ne se zaribqva s drugi momicheta..kolkoto i da sa go tarsili ... ne bih mogla da zabravq tova ako bqh na tvoq mqsto..no pogovorete si dobre i si izqsnete raznoglasiqta :) uspeh

dark_shadow_f
07-21-2008, 19:08
Моят приятел веднъж си е писал с една.Но само защото тя запо4на да му пише.Писаха си един ден и той я блокира защото знае 4е ревнувам.Оба4е никога не й е пислал 4е иска тя да му духа или 4е иска да излизат на кафе , ако го направи и аз разбера знае 4е ще го зарежа затова не го прави.
Ако бях на твое място щях да го зарежа.Никога не бих търпяла гаджето ми да сваля някоя друга.

suitable
07-21-2008, 19:08
Тоя дето е измислил тая глупава програма е много зле! Заради тея програми почват едни глупости да се правят - въобще трагична работа.

От негова страна е глупаво, но какво да се прави. В днешно време всички се свалят по скайп, което е най-тъпото възможно нещо!!

Прави си изводи колко те обича щом има такива помисли към "дебели и грозни момичета". Това с обичането до 25-годишна възраст не трябва да става на въпрос въобще.

Много правилно.. много от простотиите случващи се във връзките се превръщат в реалност заради тези програми и сайтове :x и това фалшиво "обичам те".. нямам думи..

NmZ
07-21-2008, 19:26
Da..skype i nqkoi saitove..vodqt do mnogo problemi... :cry: :cry: Nz kakvo da pravq naistina se chyvstvam predadena.. :( A puk glupavo shte e da se razdelim..zaradi nqkakaf si chat.. :( nz... :(

*SwEeTy_KiTtY*
07-21-2008, 19:29
Извинявай,че се меся,ама скайпа,ДжиЕсЕма и този тип неща не са ли прекалено лични,за да ти рови накой друг в тях!?
А иначе-не му обръщай внимание толкова много,нека си се забавлява момчето...В крайна сметка винаги можеш да го нариташ,ако мислиш,че не ти е верен!!!Според мен,обаче,това,че си е писал с някоя,пък ако ще и най-хубавата на тоя свят да е,не значи нищо.Той може да си и пише квото ще,ама е важно какво мисли и чувства! :)

bEbsI
07-21-2008, 20:06
Детска му работа. 8-)

soul1199
07-21-2008, 20:11
yjas,ama,ako ne e bilo naro4no?6o ne i zeme6 skype na taq i ne si pogovorite za da i razqsni6,4e taka ne moje,da ne se mesi,ama ne q narejdai,prosto i kaji nai-spokoino 8)

gerinceto
07-21-2008, 22:51
ne mu imai pulno doverie.spored men ne moje da si sig dali prosto e iskal da si otmusti,zashtoto za men tova si e 4isto predatelstvo

Lady_B_
07-21-2008, 23:31
Ревността е болест ...

LP_girl_14
07-22-2008, 00:29
Офф почнат ли се истории тип "ти вчера сгафи с еди кое си,днеска щи го върна,утре пък ти ще ми отмъстиш" и бля бля бля нищ хубаво не може да се очаква!Малко или много в една връзка трябва да се има доверие и да се правят компромиси!Самият факт че си тръгнала да му ровиш в скайп хронологията значи че му нямаш пълно доверие!Колкото до тва където й го е писал .. по скайп можеш и за Брад Пит да се представиш и да си изградиш коренно нова личност и образ!Поговори с него и си изяснете ситуацията!И като за начало спрете с тия отмъщения,говорене на пук,следене на хронологии и т.н.Ако иска да ти изневери,няма с какво да го спреш дори 25 часа в денонощието да го следиш и проверяваш.Човек иска ли -ще намери начин!Важно е какво изпитва към теб,дали ти го е доказвал,дали му личи,дали му пука за теб и иска да е теб,а не чат-ебавките му!Гледайте реалния живот,не измислените самоличности и животи в скайп или сайтовете за запознанства!

fillis
07-22-2008, 06:06
кво да ти кажа ,честно случвало ми се е , но не точно такъв случай , а подобен: преди ходех с едно момче ,което бе всичко за мен и много го обичах, той имаше една най-добра фрка ,която бе и моя ,но тогава проблема бе ,че той отделяше повече време на нея отколкото на мен :) .В крайна сметка всичко се случва! преодолеи всичко и се дръж малко по въздържано с гадже ,успех

miss_asi
07-22-2008, 07:58
Изобщо нз гаджето ми с кого си пише,с кого излиза и такива неща.Но не веднъж съм виждала смс-и от рода на:"3лато кога ще дойдеш до нас да правим ти знаеш какво?".Много ме заболя тогава.Най-хубаво ми беше когато я понабих онази курва.Но знай едно ревността е наистина болест! :)

bubsy_f
07-22-2008, 09:32
според мен тва не е за да ти отмъсти...той ако те обичаше нямаше да стига до там да пише на други момичета такива неща...поговорете си много добре...искай му обяснение...ако говори така на друга...що е с теб тогава!?... :o

didi_baby
07-22-2008, 10:38
Абе то бива бива писане ама... :?

NaNa_SladuRana
07-22-2008, 11:45
гаджето ми да не е монах?!Не знам нито с кого,нито какво си пише,нямам навика да влизам в чужди скайпоре,знам само че не си пише с мен :( ,но какво толко.Един съвет не се ядосвай за всичко,и аз съм така,на колкото и силна да се правя пред другите и най-малкото нещо ме наранява и рева за глупости,от това полза няма,не повтаряй мойти грешки :)

amadeus
07-22-2008, 20:00
Хах....да си отмъсти...в никакъв случай!Едва ли е предвидил, че ще разгледаш този чат, за да ти отмъщава чрез него.Сигурна ли си, че не е бил пиян, нямало е какво да прави и се е ебавал или пък е бил с негови приятели и са се ебавали с нея...И след като си му казала, че си видяла чата, да използва това и да казва, че го е направил нарочно, за да си отмъсти и да те накара да го цениш повече и да не се държиш по онзи тъп детски начин...

sLaDkA_GrEsHkA
07-22-2008, 21:38
[quote="NmZ"]Zdraveite..Pyrvo izvinqvam se che ne pisha na kirilica..no v momenta prost0 nqmam vuzmojnost..Eto go i problema :?
S priqtelq mi sme zaedno ot 2 godini i 3 meseca..Nqkoi put se durja mnogo glupavo..i az go osuznavam..no uvi..pak produljavam da povtarqm starite si greshki.Priqtelq mi postoqno mi povtarq che se drazni ot povedenieto mi...'pravila sam se na vajna..i sa sam se cupila za nai malk0oto' E da..do nqkade e prav..Vchera se porovih v skype my i vidqh che si e pisal s edn0 mn0g0 gr0zn0 i debelo0 momiche :lol: Do tuk se uspokoih..no kato vidqh kakvi neshta i e pisal...'Iskal da mu duha,da izlizat na kafe'...Na vsichkoto otgore otkrih che ima i drug skype za k0ito az neznam... :x :( Pochuvstvah se predadena...Na vsichkoto otgore tq go e pitala 'zashto nicka mu e lof...' i toi i otgovoril 'ei taka,da e po interesno'...Ot tezi dumi me zabolq strashno mnogo..Sled tova pogovorihme..Toi mi kaza che me obicha, i che e iskal da si otmusti..Emi da..uspq..oT tezi nqkolko izrecheniq me narani strashno mno0ogo.. :( Iskal da si izkara na nqkog0..Tova mnogo ne go razbrah.. no kakto i da e.. :( Nz zashto e trqbvalo da si otmushtava po takuf glupaf nachin.. :-x :-o Iskam da vi popitam vas momicheta na vas sluchvalo li vi se e podobno nesht0 ?Vashite priqteli pishat li si s drugi momicheta..i nai veche svalqt li gi po skype...i molq daite mi nqkaf savet kakvo da pravq..postoqno si mislq za t0va... :?

zna4i purvo izobshto ne e iskal da ti vurne kvoto i da bilo, zashtoto tiq 2 neshta nqmat nishto ob6to... moq priqtel e su6tiq.. edno umno opravdanie ne sm 4ula ot nego! muje... (i nie hodim ot 2 god) i daaa hvashtala sum go da si pishe s druga i to kakva... pazi boje gospodi... ujasna... i me lujeshe v o4ite 1 mesec... 1 mesec !!!!!! i nai loshoto beshe che osven 4e otri4ashe za neshto koeto e pred o4ite mi ne mi kaza vsi4ko zashtoto za si pisali i v mirc ne smao v skype... ta trqbvashe tq da mi razqsnqva... 4uvstvah se kato pulna glupa4ka... karam i se psuvam q 4e se zaka4a s moq i tq mi vika shto se karash na mene toi me svalq i iska sex... tupa situacia dobre 4e ne e nashiq grad... btw naistina beshe mnogo gadnaaa :( ot togava e minala godina i polovina i ne se e povtarqlo ili pone ne sum go hvanala... zel si e pouka i se radvam che dori i da si pishe s nqkoq pone ne iska da me narani, no ne moga da ti kaja che ne mislq za tva.. imaiki predvid che az bqh na 13 godini.... tolkova go obichah... tova beshe nai golqmoto predalstvo za men.. i si spomnqm vsi4ko kato che li beshe v4era, spomnqm si vseki den i vseki spomen me naranqva... ne moje da mi mina vupreki che znam kolko me obi4a... vse pak go e napravil umishleno ne e da e bil piqn... mislil e deto se vika s glavata si... ama to e si4ko e za moq smetka.. kusmetliq e che moga da proshtavam... ta mislq che situaciite ni sa shodni.... ne znam az se vglejdam v malkite neshta koito pravi nesulzantelno ili gi kazva... te mi pokazvat dali e iskren :) zamisli se i ti :) i uspeh =] :-)

sLaDkA_GrEsHkA
07-22-2008, 21:42
Извинявай,че се меся,ама скайпа,ДжиЕсЕма и този тип неща не са ли прекалено лични,за да ти рови накой друг в тях!?
А иначе-не му обръщай внимание толкова много,нека си се забавлява момчето...В крайна сметка винаги можеш да го нариташ,ако мислиш,че не ти е верен!!!Според мен,обаче,това,че си е писал с някоя,пък ако ще и най-хубавата на тоя свят да е,не значи нищо.Той може да си и пише квото ще,ама е важно какво мисли и чувства! :)

ako q obi4a naistina v negovite o4i tq she bude nai hubavata.... a puk i mislq 4e tiq neshta qvno ne sa mu tolkova li4ni shtom si e dal passa... hei avtorke moga da ti dam ideq :) dai mu skype tuka v foruma i nie momi4etata shte go izprobvame kolko ti e veren sled slu4iloto se ;) i she ti kopirame vsi4ko :))) tva e samo predlojenie e de kak ti si reshish =]

SabrinaAa
07-26-2008, 20:40
Az li4no sam mnogo revniva,no vse pak si imam garanici...ne iskam moqt prqtel da si pi6e s drygi momi4eta osven men...kakto i toi ne iska az da si pi6a s drygi mom4eta osven nego! Taka sme se razbrali i za sega se razbirame dobre... Moje i vie da se razberete taka ako naistina darjite edin na dryg i neiskate da se karate i razdelqte zaradi nqkakv si tup skype! YSPEH!

ghostwisper
07-27-2008, 08:04
Изобщо нз гаджето ми с кого си пише,с кого излиза и такива неща.Но не веднъж съм виждала смс-и от рода на:"3лато кога ще дойдеш до нас да правим ти знаеш какво?".Много ме заболя тогава.Най-хубаво ми беше когато я понабих онази курва.Но знай едно ревността е наистина болест! :) хихих и аз така си решавам проблемите с нахални курвички :-x !! ..
По темата: И аз съм правила опити да се ровя в личното простраснтво на приятеля ми,особено когато ме избият лимките !! .. Мн тъпо нещо .. Не се хващай за тези неща ;) Не си струва,ако приятеля ти те обича (а би трябвало за връзка повече от 2г.) то това ще са само приказки .. ей така да се позабавлява нищо повече;) .. и аз съм ревнива(даже вманиачена) и много главоболия съм си навличала..успокой се премисли всичко и реши дали е толкова важно ;)