PDA

View Full Version : Моля за помощ.



Amateur
07-21-2008, 20:09
Сега ще ви разкажа за историята си на кратко.
Така по цял ден си ходех по кафета с компанията бях без гадже.Имаше едни дето бяха заедно от 2 години в последно време много се карали и скъсаха.Момичето ми беше хвърлила око и така няколко дни след като скъсаха доиде и ми каза че ме харесва!Тръгнахме всичко точно,и 4 месеца през които бяхме заедно тя всяка вечер си е пишела с бившия си колко се обичат и тн.Понеже има вечерен час 22:30 си я изпраштах,живеем в 1 и същи вход,няколко пъти баща и не си е бил в тях тя му е предлагала в скайп да доиде да правят секс и тн и като идва да не пали лампата за да не се усетя аз....и му казвала че съм се прибрал и че няма да ги засека!И друг път са се виждали по центъра без аз да знам и всичко зад гърба ми!Късахме много пъти и тя тичаше все при него и тн и на края разбрах истината за всичко тои ми показа смс-ите които тя му е пишела и тн,подигравали са ми се че съм плакал ч вечер в парка и тн....още сме заедно с нея.Призна си за всичко,че са се виждали и тн показа ми хронологията в скайп дето са си писали...каза че тези неша ги е правела зашото само ме е харесвала и не съм и бил много на сърце...почти 6 месеца сме заедно и тя постоянно отрича че е правила секс със него...та въпроса ми е да и вярвам ли много ми е тежко много съм объркан незнам какво да правя моля ви помогнете ми на мен ми е трудно да и вярвам след като видях смс-ите и всичко.Моля кажете си мнението!

FlipY
07-21-2008, 20:12
кажи и "ади fuck of you е братле " издумкаи я с тенджера у кофата и я изритаи няма смисъл те праи на глупак :?

Amateur
07-21-2008, 20:12
Забравих да допълня.Тои казва че са тя казва че не са.....

GreenFairy
07-21-2008, 20:12
Кофти, много кофти... Не мисля, че можеш да направиш нещо... Де да знам, мисля, че е най-добре да зарежеш всичко, щом като не можеш да й имаш доверие всичко е загубено спред мен...

bebe_s_bazuka
07-21-2008, 20:13
О не в некакъв случай недей да и вярваш :shock: то действията и сами доказват дали можеш да и имаш доверие.Даже не разбирам как след всичко това още си с нея :-x

FlipY
07-21-2008, 20:20
листен то ме уен и ам колинг фор ю :-D

SunShinePearl
07-21-2008, 20:46
oooooooooooooooooooooooooooo Боже мой :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: и ти си още с нея/явно си мн зле :? /зарязвай я кво чакаш :shock: :shock:

Amateur
07-21-2008, 21:28
Още някои няма ли да се включи и да даде мнението си?

Whyniser
07-21-2008, 21:31
Сега ще ви разкажа за историята си на кратко.
Така по цял ден си ходех по кафета с компанията бях без гадже.Имаше едни дето бяха заедно от 2 години в последно време много се карали и скъсаха.Момичето ми беше хвърлила око и така няколко дни след като скъсаха доиде и ми каза че ме харесва!Тръгнахме всичко точно,и 4 месеца през които бяхме заедно тя всяка вечер си е пишела с бившия си колко се обичат и тн.Понеже има вечерен час 22:30 си я изпраштах,живеем в 1 и същи вход,няколко пъти баща и не си е бил в тях тя му е предлагала в скайп да доиде да правят секс и тн и като идва да не пали лампата за да не се усетя аз....и му казвала че съм се прибрал и че няма да ги засека!И друг път са се виждали по центъра без аз да знам и всичко зад гърба ми!Късахме много пъти и тя тичаше все при него и тн и на края разбрах истината за всичко тои ми показа смс-ите които тя му е пишела и тн,подигравали са ми се че съм плакал ч вечер в парка и тн....още сме заедно с нея.Призна си за всичко,че са се виждали и тн показа ми хронологията в скайп дето са си писали...каза че тези неша ги е правела зашото само ме е харесвала и не съм и бил много на сърце...почти 6 месеца сме заедно и тя постоянно отрича че е правила секс със него...та въпроса ми е да и вярвам ли много ми е тежко много съм объркан незнам какво да правя моля ви помогнете ми на мен ми е трудно да и вярвам след като видях смс-ите и всичко.Моля кажете си мнението!
Еми какво да се каже още.Щом не държи на теб пък сте късали много пъти и вместо да ти се извини или ти на нея тя ходи при другия,пък и най-нагло го вика да прават секс.Със десен сваляш пичагата и с ляв сваляш мацката и си отиваш :razz:

kateto7
07-21-2008, 21:31
ама какво правиш още с нея :? :? :? Тва си е загуба на време.Тя винаги ще мисля за онзи другия.Недеи да се измъчваш заради нея :-)

soul1199
07-21-2008, 21:47
ostavi q ,tq te e predala,ne se zanimavai,ne si stryva 8)

pasii_sladuranata
07-21-2008, 22:25
Тц-тЦ изритай я ,тя не те заслужава :o

gerinceto
07-21-2008, 22:45
naistina e mn gadno,no spored men po dobre 6te e i za 2ma vi da skusash s neq,ostavi da q da bude s drugiq shtom q obichash tolkova mn.po dobre shte e otkolkoto ti da si s neq i postoqno da si povtarqsh 4e tq obicha drug

Amateur
07-21-2008, 22:48
Да но от последния път когато беше с него краи.Вече не е имала никакви контакти с него и тн.Твърди че ме обича и че не иска да е с друг освен с мен...Няма как да я накарам да си признае че е спала с него ако наистина е спала.Ако се съберем аз тя и той да говорим пак няма да стигнем до никакъв извод.Тои ще говори тя ще отрича и пак същото.....

maximalniq
07-21-2008, 22:53
Мога да ти кажа само,тая ти е е*ала майката отвсякъде... Незнам защо си с нея още... :-o

lauta_girl
07-21-2008, 23:06
зарежи я как може все още да си с нея?ти акъл имаш ли? :-o :-o :-o :-o

pdd
07-21-2008, 23:44
spored men nqma smisal da ste zaedno tova ako stane pri men shte se poburkam i az nz kfo da ti kaja :D

gPa3HuTeJl
07-21-2008, 23:47
Имаш ли банкова сметка да с1берем малко средства да ти направиме една малка операция. ТРЯБВА ТИ МОЗ1К :!:

partychild
07-22-2008, 00:02
Кофти, много кофти... Не мисля, че можеш да направиш нещо... Де да знам, мисля, че е най-добре да зарежеш всичко, щом като не можеш да й имаш доверие всичко е загубено спред мен...

Amateur
07-22-2008, 07:09
Някои друг да добави?

Erica
07-22-2008, 07:22
Абе пич,защо въобще питаш като ти решението си си го взел вече!?Ти явно искаш да си с нея и така като те гледам,лесно няма да се разделиш с нея - ами окей щом можеш да преглътнеш всичко бъди си с нея и се надявай да се промени или по-точно да се е променила.Мисля че в момента не е от кой знае какво значение - имала ли е интимен контакт с него или не.Тя достатъчно време ти се е подигравала зад гърба...,така че мисля че точно това - ти е най-малкият проблем.Явно си я обичаш и каквото и да ти казват хората ти за раздяла май неискаш и да чуеш.Така че,след като толкова много я искаш до себе си затваряй си очите,преглъщай всички,бъзици от страна на приятели и т.н.,всички съмнения какво става след като я оставиш в тях и бъдете щастливи...Докато един ден най-вероятно всички ще се повтори и тогава ще боли още повече...Защото разбирам да не е била наясно с чувствата си месец два - ама половин година да ви мота и двамата...
:?

miss_asi
07-22-2008, 07:39
Брат сорри ама ти мозък имаш ли?!

Nefarian
07-22-2008, 08:10
Ти да не си емо Оо

drun-drun!
07-22-2008, 08:16
Пич ти си влюбен до уши в тая използвачка.Представи си,че е вярно,че ти е казвала в очите обичам те,а като се прибереш.Обичам те и на бившия.Пич тя ти е промила мозъка и ти си и станал като малко придворно кученце.Щом си е позволявала това.Представи си в бъдеще няма да е само с теб ми с още 10 бе то се е видяло,че няма да я зарежеш щот нямаш грам сиво вещество в оная кутийка наречена череп.Ако бях на твое място въобще нямаше си блъскам главата ми я зрязвам от раз и да отива да става кварталната курва.

zaraaa
07-22-2008, 18:52
Ако останеш с нея - си голяма глупак, ти какво искаш да продължава да те върти ли?! Тя ти се подиграва зад гърба - ти и прощаваш - Лелелеле :shock: :shock: :shock: :shock: Ако я оставиш - ще ти стисна ръката :P Това е най-доброто решение. Сигурна съм, че не искаш да ти се качват на главата и да ти потъпкват гордостта, ще си намериш много по свястно момиче - тая я зарязвай!!!