PDA

View Full Version : Раздялата е нещо ужасно



Silvi21
07-21-2008, 20:34
s priqtelq mi sme ot 4 meseca zaedny noo neizdarjam ve4e dnes mu zvanq za baseini toi mi se darpa kazah mu 4e togava 6te otidq s edin fr toi revnyva ot si4ki ama trqbva li zaradi negy da si ostavqm priqtelite darpa mi se postoqny zatvori mi telefona 3 pati dnes i znae6e 4e 6te sam na kafe s priqteli det otdavna ne sam vijdala i s cqlata si naglost mina celiq centar az bqh v nai dolnoto kafe i mina i obarna 4ak kat mme zabelqza ne be6e sam a s bra4etka mu podmina kafety kat se prave6e na leko razseqn .Imam 4uvstvoto 4e iska da me iznervi za da go ostavq sam no zaslujava li si da govorq s 4ovek koity mai ne mu puka za men ako mu puka6e nima 6te6e tka da mi zatvaq telefona vseki ima nervi no ako cenim 4oveka do sebe si trqbva da imame granici :( :x


Нарушение на т. 7 от правилата! (от Ruthless)

feniksSs
07-21-2008, 20:56
Ако нарочно е минал от там значи иска да те провери което води до видима ревност, а ако те ревнува значи има още чувства къум теб, но пък това не обяснява факта че така ти се дърпа. Единственото което мога да те посаветвам е преди да вземеш каквото и да е решение за ваща връзка поговори първо с него, мопже би сичко си има някакво обяснение.

didi_baby
07-21-2008, 21:07
Ми дано поне да има подходящо обяснение за държанието си

bEbsI
07-21-2008, 21:09
А,добро утро.
Иначе да заслужава си да оставя всичките си приятели заради един човек.Но има разлика от човек до човек.В твоя случай той е пореднния лигльо.Така,че не си заслужава.

soul1199
07-21-2008, 21:43
pogovorete ,kaji my,4e ne ti e priqtno taka da postupva s teb 8)

gerinceto
07-21-2008, 22:42
Ако нарочно е минал от там значи иска да те провери което води до видима ревност, а ако те ревнува значи има още чувства къум теб, но пък това не обяснява факта че така ти се дърпа. Единственото което мога да те посаветвам е преди да вземеш каквото и да е решение за ваща връзка поговори първо с него, мопже би сичко си има някакво обяснение.

LP_girl_14
07-22-2008, 01:21
Незнам какво искам,ама знам че го искам,пък дори и да не го искам на друг не го давам!
Тва пасва за приятеля ти!НИто иска да дойде с теб,нито пък ти дава с приятели да излзиаш!Той кво иска=да си седиш във вас,да не общуваш с никой и да чакаш той да благоволи някога да излезете?!Незнам,поговори с него,попитай го на какво се държи поведението му,кажи му че искаш да пркарваш повече време с него,но не искаш да го притискаш и общо взето се разберете!Ако ще сте заендо -направете всичко възможно да си запазите връзка и да не издребнявате,но пък ако всичко вече е изчерпано,сложете края докато му е време

roltirirang
07-22-2008, 01:37
Според мен трябва в прав текст да му кажеш,че много го обичаш,но той те наранява и нарочно не те пуска.Ти не си затворник и имаш право на живот,обясни му,че той е значим за теб,а те са твой добри приятели ти много ги обичаш,но само приятелски.Успех :-)

Harum_Scarum
07-22-2008, 04:46
Според мен тоя момък се прави на инересен не му обращаи внимание,ако продължи му кажи че "ако продалжава така ще се разделите" и ако продължи може би не му пука много за теб и за връзката ви... Аиде успех !

hahavteen
07-22-2008, 05:09
А ти уста нямаш ли? Кажи му , че имаш чуватва, но ако продължава така май ще си принудена да скъсаш с него, защото с поведението си непрекъснато те наранява. Питай го какво иска той от тебе, кажи ти какво искаш и направете и двамата някакъв компромис. Раздялата е трудна но да имаш връзка също не е лесно :-o

BaiToq
07-22-2008, 05:17
Сорка,такъв е животът.

HelSy
07-22-2008, 05:22
Bai Toq мн помогна в случая .. мисля,че без твоето безценно мнение тя не би се справила с проблема :lol: 8-) :-P

по темата : мнението на почти всички е едно -- р а з г о в о р (:


п.с. успех :-) :)

BaiToq
07-22-2008, 05:27
Аз и помагам да потъне в чувството,
да приеме болката :-D

HelSy
07-22-2008, 05:28
хахха колко мило от твоя страна :lol: :lol:

Sofff
07-22-2008, 05:34
Според мен иска да провери дали му изневеряваш т.е не е сигурен в твоите чувства :( може би затова ти затваря. . . моето мнение е,че ако не му пукаше нямаше въобще да те следи и т.н а щеше и той да излезе някъде и да не показва никакъв интерес към теб.Мисля,че просто прекалено много те ревнува и затова прави всичко . . . Дано нещата се оправят . :? :) :)

HePeAJIeH
07-22-2008, 12:52
Раздялата е нещо ужасно - Грешка! Раздялата е ново начало!

sasha_90
07-22-2008, 14:43
Поговори с него,друг избор нямаш.