PDA

View Full Version : Кандидатки за "златен душ"?



terminatorа
07-21-2008, 21:19
Търса разгонени развратени кучки да им направя "златен душ" иска ли някоя да се пробва, прилагам и други номера, печен съм, е нидсичък съм ма бивам. пишете в темата и дайте телефон и скайп

preichetoy
07-21-2008, 21:22
ДЪЪЪЪЪЖД!

terminatorа
07-21-2008, 21:23
бе еее, недейте да ми спамите в серииозната тема ве еееей

t1n4e7o
07-21-2008, 21:24
Търса разгонени развратени кучки да им направя "златен душ" иска ли някоя да се пробва, прилагам и други номера, печен съм, е нидсичък съм ма бивам. пишете в темата и дайте телефон и скайп


na kolko si? :razz:

terminatorа
07-21-2008, 21:34
Търса разгонени развратени кучки да им направя "златен душ" иска ли някоя да се пробва, прилагам и други номера, печен съм, е нидсичък съм ма бивам. пишете в темата и дайте телефон и скайп


na kolko si? :razz:

на 24

terminatorа
07-21-2008, 21:34
ДЪЪЪЪЪЖД!
А,ето един индивид де знае за що иде реч! :3

За това иде реч :

Златният душ е вид промивка, която се прави по време на любовната игра. Представлява акт на уринирането директно във вагината или ануса, непосредствено след еякулацията. Партньорът има усещането, че е пълен със сперма за втори път. Златните душове се използват често и от страна на жените, които клякат над партньора си и го опикават. Често това е част от играта на доминиране господар/роб и служи за унижаване на роба/робинята, които са задължени да погълнат течността или да я разтъркат по себе си.

preichetoy
07-21-2008, 21:35
ДЪЪЪЪЪЖД!
А,ето един индивид де знае за що иде реч! :3 Еми много ясно, трябва да контрастирам сред масово неграмотните във всяка област 8-)

preichetoy
07-21-2008, 21:38
ДЪЪЪЪЪЖД!
А,ето един индивид де знае за що иде реч! :3

За това иде реч :

Златният душ е вид промивка, която се прави по време на любовната игра. Представлява акт на уринирането директно във вагината или ануса, непосредствено след еякулацията. Партньорът има усещането, че е пълен със сперма за втори път. Златните душове се използват често и от страна на жените, които клякат над партньора си и го опикават. Често това е част от играта на доминиране господар/роб и служи за унижаване на роба/робинята, които са задължени да погълнат течността или да я разтъркат по себе си. Ауууу че якоооооооооооооо :razz:

terminatorа
07-21-2008, 21:47
ДЪЪЪЪЪЖД!
А,ето един индивид де знае за що иде реч! :3

За това иде реч :

Златният душ е вид промивка, която се прави по време на любовната игра. Представлява акт на уринирането директно във вагината или ануса, непосредствено след еякулацията. Партньорът има усещането, че е пълен със сперма за втори път. Златните душове се използват често и от страна на жените, които клякат над партньора си и го опикават. Често това е част от играта на доминиране господар/роб и служи за унижаване на роба/робинята, които са задължени да погълнат течността или да я разтъркат по себе си. Ауууу че якоооооооооооооо :razz:

Ми и аз тва викам, събирай кандидатки

Yallama
07-21-2008, 21:51
значи лафа "щи пикая в устата" не е просто лаф вече а :-D

sladky_bonbonche
07-21-2008, 21:57
davaite uriniraite edin varhu drug piite si piknqta vie ste :grin:

terminatorа
07-21-2008, 21:58
davaite uriniraite edin varhu drug piite si piknqta vie ste :grin:

ма те тука са ба си консервативните :?

preichetoy
07-21-2008, 22:04
значи лафа "щи пикая в устата" не е просто лаф вече а :-D А неприлично предложение ;)

gerinceto
07-21-2008, 22:33
pojelavam ti kusmet

Ophelia
07-21-2008, 22:41
Търса разгонени развратени кучки да им направя "златен душ" иска ли някоя да се пробва, прилагам и други номера, печен съм, е нидсичък съм ма бивам. пишете в темата и дайте телефон и скайп


na kolko si? :razz:

на 24
Май май малко си поодъртял за тук.

AngerFist90
07-21-2008, 22:46
модератори т. 11 от правилника :D :D

mitternacht
07-21-2008, 22:59
Търса разгонени развратени кучки да им направя "златен душ" иска ли някоя да се пробва, прилагам и други номера, печен съм, е нидсичък съм ма бивам. пишете в темата и дайте телефон и скайп


na kolko si? :razz:

на 24
Май май малко си поодъртял за тук.

Aко вземе да смъкне 10 години :D
Иначе, поне момчето пише на кирилица и отправя учтиви покани ;)

preichetoy
07-21-2008, 23:12
Иначе, поне момчето пише на кирилица и отправя учтиви покани ;)
разгонени развратени кучки Кое от трите е учтиво?? :lol:

Ophelia
07-21-2008, 23:14
Иначе, поне момчето пише на кирилица и отправя учтиви покани ;)
разгонени развратени кучки Кое от трите е учтиво?? :lol:
и трите :D

terminatorа
07-22-2008, 04:59
Иначе, поне момчето пише на кирилица и отправя учтиви покани ;)
разгонени развратени кучки Кое от трите е учтиво?? :lol:

Моите уважения, но тук няма нито една нецензурна дума от моя страна. Простете че съм на Ти с Кама Сутра :)

krem4et0
07-22-2008, 05:45
За тебе сайтове за запознанства няма ли?