PDA

View Full Version : struva li si ...



gerinceto
07-21-2008, 22:09
problema mi e sledniq.hodeh s edno mom4e 3 god,mn se obichahme ama se razdelihme zashtoto negovite 4uvstva otslabnaha kum men.sega sme razdeleni ve4e ot 7-8 meseca,a az oshte go obicham bezumno,bezkraino mnogu i mnogu iskam pak da sme zaedno.lipsva mi do bolka ... nie si ostanahme fr sled razdqlata,imahme i sexualna vruzka sled tova,no vse pak ne sme zaedno.naskoro az mu priznah 4e oshte go obicham i 4e iskam da sme pak zaedno,da si dadem shans,4e nishto ne gubim,toi nqma vruzka v momenta,az sushto nqmam.a toi mi otg 4e prekaleno mn vreme sme bili zaedno,imal 4uvstva kum men,no nqmalo kak da se polu4i v momenta pak da sme zaedno zashtoto sme prekarali ve4e prekaleno mn vreme zaedno,a toi iskal nqkakvo raznoobraziq.popitah go ami ako syper mn vreme ne se vijdame,okolo polovin god i pove4e daje,dali sled tova 6te ima 6ans da sme zaedno,i toi mi otg-zashto tolkova mn vreme da ne se vijdame,li4e6e mu 4e 6te mu e mn gadno ako ne se vijdame polovin god.az povtorih vuprosa si i toi mi otg 4e ako ne se vijdame adski mn vreme sled tova moje i da ima 6ans da se probvame da se polu4i pak ne6ty mejdu nas.dnes se skarah s nego i vzeh mn boleznenoto reshenie za men- da se opitam da ne se vijdam s nego vuzmojno nai mn vreme.napisah mu na pismo v abv 4e ne iskam da se vijdame,4e si go obicham mn,4e nqma da go tyrsq,i 4e edinstvenoto ne6ty koeto 6te pravq za nego dokuto ne se vijdame e vseki den da mu pisha po edno pismo v abv.a tova pismo 6te sudurja samo dumite "obicham te".spored vas struva li si da pravq vsi4ko tova?dali 6te ima 6ans pak da sme zaedno sled tolkova mn vreme?az mn go obicham i imam 4uvstoto 4e ne moga da go zabravq,3 god sme bili zaedno,8 meseca razdeleni,a az vse oshte go obicham do poluda ...

kateto7
07-21-2008, 22:14
Наистина даи му малко време.Ще видиш че тои сам ще те потърси! :)

pasii_sladuranata
07-21-2008, 22:15
пробвай щом толкова държиш на него :)

dark_shadow_f
07-22-2008, 09:26
Взела си най-доброто решение =D> .Наистина си струва да го направиш

just_my_luck
07-22-2008, 09:39
davai dano postignesh kakvoto iskash:)

pandelka
07-22-2008, 09:41
Еми щом така си решила давай смело напред...въпреки,че нз как ще изд1ржиш да не виждаш момчето което харесваш за толкова д1лго време..и дори да не си сигурна че след това ще тр1гнете пак..Аз ако бях поне щях от няк1де тайно да го гледам просто няма да мога да изд1ржа :( ..На теб ти пожелавам успех и дано по един или друн начин да се с1берете ;)