PDA

View Full Version : Проблем със скайп



sexy_bebz
07-22-2008, 07:06
Влязоха ми в скайпа и имейла и като по чудо успях да вляза в имейла, но със скайпа нещата са далеч по-сложни. Пиша имейла и скайп името после ми изпращат писъмце с линк и попълвам данните, но ми изписва нещо, което не разбирам "Password must contain at least one letter." На някой случвало ли му се е подобно нещо и как го оправи? Ако някой ми помогне ще съм му наистина благодарна :-)

Doomcryer
07-22-2008, 07:13
Влязоха ми в скайпа и имейла и като по чудо успях да вляза в имейла, но със скайпа нещата са далеч по-сложни. Пиша имейла и скайп името после ми изпращат писъмце с линк и попълвам данните, но ми изписва нещо, което не разбирам "Password must contain at least one letter." На някой случвало ли му се е подобно нещо и как го оправи? Ако някой ми помогне ще съм му наистина благодарна :-)

Паролата трябва да включва поне една буква.

BLaCKBLooD
07-22-2008, 07:20
Влязоха ми в скайпа и имейла и като по чудо успях да вляза в имейла, но със скайпа нещата са далеч по-сложни.

Принципно това е невъзможно, освен ако някой познат/непознат ти е изпратил маскиран keylogger. Имал съм такъв случай, естествено човека след това получи заслуженото си по виртуален път.

sexy_bebz
07-22-2008, 07:25
Влязоха ми в скайпа и имейла и като по чудо успях да вляза в имейла, но със скайпа нещата са далеч по-сложни.

Принципно това е невъзможно, освен ако някой познат/непознат ти е изпратил маскиран keylogger. Имал съм такъв случай, естествено човека след това получи заслуженото си по виртуален път.

а как разбра кой го е направил??

BLaCKBLooD
07-22-2008, 07:37
Изпрати ми файл по скайп.
Има много варианти за да ти разберат паролата. Спомни какво са ти изпращали, кой си допускала до PC-то и сама ще си отговориш на въпроса. Скайп има най-доброто криптиране на личните данни, варианта с разбиването на пароли го забрави.

CucAgMuH
07-22-2008, 10:28
Скайп има най-доброто криптиране на личните данни, варианта с разбиването на пароли го забрави.

:razz: Още, още...

Истина: Никога няма да седна да "разкриптирам/разбивам/или както го наричате там" пароли и разговори по скайп, поради простата причина че има толкова големи дупки в самата прoграма, че е срамота да си губиш времето с такива алъшки начини.

Мисля че бях давал този линк, но ще го сложа пак. Надявам се да прочетете, осмислите и така нататък преди да обявявате нещо за "най-доброто". Апропо, хрумват ми минимум десет програми които имат по-добра защита от скайп без да се замислям дълбоко... но да го оставим настрана - ето ви линкче:

http://en.wikipedia.org/wiki/Skype#Issues

Прочитайки реда "Assumes a 'blind trust' of anything else speaking Skype" трябва да ви хрумват някой добри идейки. :twisted: Да не говорим за "Ability to build a parallel Skype network"...

Whatever, enjoy. And.... Peace :smt011

BLaCKBLooD
07-22-2008, 10:54
Надявам се да прочетете, осмислите и така нататък преди да обявявате нещо за "най-доброто"

Моя е грешката, че не съм се уточнил. Става дума за масово използван чат клиент. Естествено, че има и други алтернативи на скайп (изкл. ICQ), но не съм запознат с тях, а и нямам особено желание да се занимавам.

п.п. Предлагам да спрем да спамим темата.