PDA

View Full Version : Дразните ли се на фешани и хаусари ?



buffalo88
07-22-2008, 08:44
Аре искам хуав вот щот :smt070

huligankata
07-22-2008, 08:47
Хора като хора, безразлични са ми. Не е важно хаусър ли си, металист ли си, чалгаджия ли си - важното е какъв човек си - характер, държание и т.н.

didi_baby
07-22-2008, 08:48
Ми след като и аз съм такава как да ги мразя :)

Dan1
07-22-2008, 08:48
Хора като хора, безразлични са ми. Не е важно хаусър ли си, металист ли си, чалгаджия ли си - важното е какъв човек си - характер, държание и т.н.
+1

GreenFairy
07-22-2008, 08:49
Обикновено

drun-drun!
07-22-2008, 08:49
Свещенната война Метъли vs Фешъни

mel4ety
07-22-2008, 08:52
всеки има право да си прави каквото иска-все едно каква музика слуша и как се облича...ние не сме никакви да ги съдим..така че не,не ме дразнят :)

Harum_Scarum
07-22-2008, 08:53
Да мрът!!!

soul1199
07-22-2008, 08:53
po princip-ne,no ima i izklu4eniq 8)

BlackaTBW
07-22-2008, 08:54
Айде стига с тия теми - дразнят ли ви хаусъри, емота, фешъни, чалгари, метъли и незнам си какво си. Стига сте разделяли хората на категории. Всички сме хора, всеки има чуства, мисли. Престанете най-вече с дискриминацията, защото някой слушал друга музика от вашата.
Ако някой го дразни еди-кой-си-стил, може да си запази мнението и за себе си.

Сякаш като го кажа, някой ще ме чуе и ще престанете с това, ама все тая.

soul1199
07-22-2008, 08:54
Свещенната война Метъли vs Фешъниe estt m/y tqh izbiram metuli :grin: :smt002

drun-drun!
07-22-2008, 08:54
Айде стига с тия теми - дразнят ли ви хаусъри, емота, фешъни, чалгари, метъли и незнам си какво си. Стига сте разделяли хората на категории. Всички сме хора, всеки има чуства, мисли. Престанете най-вече с дискриминацията, защото някой слушал друга музика от вашата.
Ако някой го дразни еди-кой-си-стил, може да си запази мнението и за себе си.

Сякаш като го кажа, някой ще ме чуе и ще престанете с това, ама все тая.+100000000000000000

NaNa_SladuRana
07-22-2008, 08:59
Айде стига с тия теми - дразнят ли ви хаусъри, емота, фешъни, чалгари, метъли и незнам си какво си. Стига сте разделяли хората на категории. Всички сме хора, всеки има чуства, мисли. Престанете най-вече с дискриминацията, защото някой слушал друга музика от вашата.
Ако някой го дразни еди-кой-си-стил, може да си запази мнението и за себе си.

Сякаш като го кажа, някой ще ме чуе и ще престанете с това, ама все тая.+100000000000000000
открадна ми думите от устата :)

MoNiIiTo
07-22-2008, 08:59
Да, адски мн ме дразнят ... ама тва нищо не променя. Аз най-вече се дразня че всички са еднакви... " Другите са хаусъри, фешъни и емота айде и аз да стана щом е модерно" Що трябва да сме като стадото ... абе кво ли се нервя и аз , да правят квото искат... в моите очи са жалки :)

gostut
07-22-2008, 09:00
принципно на женските не, даже може да се каже, че са симпатични
пролема е там, че не мо'еш да различиш кое е мъжко и кое женско

HelSy
07-22-2008, 09:00
всеки циркаджия с номера си 8-) и се пак забелязах,че повече ги харесват .. :lol:

buffalo88
07-22-2008, 09:05
хаха ем то и в цирка нямат свободни места за клоуни като тях.. пък колкото искам теми мога да пускам никъде не пише ,че не мога, нали?

sladkish_14
07-22-2008, 09:06
Не ме дразнят фешъните нито хаусерите !! Много е просто едните се стремят да са красиви и успяват , другите просто слушат най-слушаната музика в момента.Дразня се от хора,като тебе,защо трябва тези два типа хора да се мразят от всички металисти ! Аз пък мразя много метала,това е адски тъпа музика,на откачени мъже около 40 годишна възраст,които изпадат в психически нездравословно състояние :-D ..А фенчетата им : момичетата се затварят в себе си,като пишат по профилите си в скайпе "искам да умра,писна ми от този живот,ще си срежа вените....",а момчетата си слагат повече черен молив от някой момичета...Еее какво му е нормалното на метъла ? ... Фешъни и хаусери рулззз :grin:

HelSy
07-22-2008, 09:09
хаха .. за всеки влак си има пътници :-P ам иначе нищо не съм ти казала пускай колкот искаш такива теми :lol:

buffalo88
07-22-2008, 09:10
хах моето момиче ти си най-голямата изцепка да знаеш :D не си права за нито едно от изброените неща ,поради простата причина че не си запозната със нищо... трябва да идеш да се прегледаш щот твоето състояние си е за клиника... да те лекуват малко ,че да осъзнаеш къде живееш ..

buffalo88
07-22-2008, 09:12
Не ме дразнят фешъните нито хаусерите !! Много е просто едните се стремят да са красиви и успяват , другите просто слушат най-слушаната музика в момента.Дразня се от хора,като тебе,защо трябва тези два типа хора да се мразят от всички металисти ! Аз пък мразя много метала,това е адски тъпа музика,на откачени мъже около 40 годишна възраст,които изпадат в психически нездравословно състояние ..А фенчетата им : момичетата се затварят в себе си,като пишат по профилите си в скайпе "искам да умра,писна ми от този живот,ще си срежа вените....",а момчетата си слагат повече черен молив от някой момичета...Еее какво му е нормалното на метъла ? ... Фешъни и хаусери рулззз
за това имах предвид ;]

HelSy
07-22-2008, 09:13
sladkish_14 трябва да добавиш и чалгарите .. :oops: текста на песента в подписа ти те издава 8-) 8-) :-)

MoNiIiTo
07-22-2008, 09:13
Хах нищо подобно не си пиша по скайпа sladkish_14 .... а ти заслушвал/а ли си се в текста на рок и метъл песни за да твърдиш ,че метъла е тъпа музика??? Текстовете са 1000 пъти по смислени от чалгаджийските ви простотии и хауса в който един и същ ритъм се повтаря половин час :o

sladkish_14
07-22-2008, 09:15
8-) Колко мило,че показах какви хора мразиш,нали ? Това е глупаво , хората са си хора,едни са с различен стил,мислене и обличане .. Едните слушат една музика,други-друга..Има ли смисъл да се води тая вечна война между всички стилове ? ..

П.С - Все ми е тая :wink:

HelSy
07-22-2008, 09:15
buffalo88 добре,че се уточни ,че направо ме озадачи :lol: таман зех да премислям кое не ми е наред :? :razz:

buffalo88
07-22-2008, 09:17
Да е момичето си мисли ,че емотата слушат метъл... пък тях няма ги коментирам.. :D

buffalo88
07-22-2008, 09:20
Колко мило,че показах какви хора мразиш,нали ? Това е глупаво , хората са си хора,едни са с различен стил,мислене и обличане .. Едните слушат една музика,други-друга..Има ли смисъл да се води тая вечна война между всички стилове ? ..

П.С - Все ми е тая

Ако ти беше все тая нямаше да пишеш в темата ;] И все пак предпочитам да покажа кво не ми харесва на тоя свят отколкото да го държа в тайна.. мразя еднаквото ,мразя цветното ,мразя и цветни кифли кат теб дет се имат за много остроумни.. Война няма, има само мразене на еднаквото ;]

pandelka
07-22-2008, 09:20
Не ми пречат..няя значение кви са фешани метали рап1ри...всички са хора ;)

Lord_Of_The_Night
07-22-2008, 09:20
Хора като хора, безразлични са ми. Не е важно хаусър ли си, металист ли си, чалгаджия ли си - важното е какъв човек си - характер, държание и т.н.
+1

sladkish_14
07-22-2008, 09:23
Колко мило,че показах какви хора мразиш,нали ? Това е глупаво , хората са си хора,едни са с различен стил,мислене и обличане .. Едните слушат една музика,други-друга..Има ли смисъл да се води тая вечна война между всички стилове ? ..

П.С - Все ми е тая

Ако ти беше все тая нямаше да пишеш в темата ;] И все пак предпочитам да покажа кво не ми харесва на тоя свят отколкото да го държа в тайна.. мразя еднаквото ,мразя цветното ,мразя и цветни кифли кат теб дет се имат за много остроумни.. Война няма, има само мразене на еднаквото ;]

Не съм кифла :wink:

buffalo88
07-22-2008, 09:27
Права си мега кифла си ;]

ell_ownz
07-22-2008, 09:27
da mn me nervat.slojat edin adidas i ve4e se mislqt za bezsmartni, basi tupite sashtestva :x

BlackaTBW
07-22-2008, 09:28
Не ме дразнят фешъните нито хаусерите !! Много е просто едните се стремят да са красиви и успяват , другите просто слушат най-слушаната музика в момента.Дразня се от хора,като тебе,защо трябва тези два типа хора да се мразят от всички металисти ! Аз пък мразя много метала,това е адски тъпа музика,на откачени мъже около 40 годишна възраст,които изпадат в психически нездравословно състояние :-D ..А фенчетата им : момичетата се затварят в себе си,като пишат по профилите си в скайпе "искам да умра,писна ми от този живот,ще си срежа вените....",а момчетата си слагат повече черен молив от някой момичета...Еее какво му е нормалното на метъла ? ... Фешъни и хаусери рулззз :grin:

Виж кво малка пикло, като не знаеш какво е рок и метъл по-добре да мълчиш. Първо темата ИЗОБЩО не е за това. Второ никой не ти дава право на мнение по тоя въпрос в тая тема. Като искаш да обиждаш - отивай да говориш тея глупости пред майка си и баща си.
За автора: не съм казала, че не можеш да пускаш теми. Просто можеш да ползваш и търсачката ;)


Cool Колко мило,че показах какви хора мразиш,нали ? Това е глупаво , хората са си хора,едни са с различен стил,мислене и обличане .. Едните слушат една музика,други-друга..Има ли смисъл да се води тая вечна война между всички стилове ? ..

П.С - Все ми е тая Wink

Нещо не видях къде по-точно ти е все тая. Ако ти беше все тая нямаше да обиждаш нещо, което не разбираш. Преди да говориш за това, научи какво е. Смешна си.

sladkish_14
07-22-2008, 09:29
Ако ти беше все тая нямаше да пишеш в темата ;] И все пак предпочитам да покажа кво не ми харесва на тоя свят отколкото да го държа в тайна.. мразя еднаквото ,мразя цветното ,мразя и цветни кифли кат теб дет се имат за много остроумни.. Война няма, има само мразене на еднаквото ;]


И аз като теб предпочитам да покажа на този форум какво не харесвам и изказах мнението си,което според теб е грешно..Приемам поправката,но и твоето мнение е много грешно :wink: ..Не съм фешънка или така наричаните от вас кифли,но няма нищо против когато вървя по улицата да видя момиче,като ~cry_baby_cry~ ,те са поддържани и красиви момичета,които се стараят за външния си вид ! А хаусерите ..моят приятел е такъв и е много весел и отворен за света човек..Тази музика го прави по-лъчезарен ..тъй че всеки според вкуса си :wink: ..

FlipY
07-22-2008, 09:30
от зна4ение е къф 4овек си ама.....като визиа предпо4итам фешъните милион пъти пред метал4етата ...наи добре е да си умерен фешън ..тоест да се ходиш с наи -отка4ените дрешки в даскало ...а да се обли4аш така само на партита и дискотеки...

HelSy
07-22-2008, 09:31
уау бахти нападението :?

sladkish_14
07-22-2008, 09:32
Не ме дразнят фешъните нито хаусерите !! Много е просто едните се стремят да са красиви и успяват , другите просто слушат най-слушаната музика в момента.Дразня се от хора,като тебе,защо трябва тези два типа хора да се мразят от всички металисти ! Аз пък мразя много метала,това е адски тъпа музика,на откачени мъже около 40 годишна възраст,които изпадат в психически нездравословно състояние :-D ..А фенчетата им : момичетата се затварят в себе си,като пишат по профилите си в скайпе "искам да умра,писна ми от този живот,ще си срежа вените....",а момчетата си слагат повече черен молив от някой момичета...Еее какво му е нормалното на метъла ? ... Фешъни и хаусери рулззз :grin:

Виж кво малка пикло, като не знаеш какво е рок и метъл по-добре да мълчиш. Първо темата ИЗОБЩО не е за това. Второ никой не ти дава право на мнение по тоя въпрос в тая тема. Като искаш да обиждаш - отивай да говориш тея глупости пред майка си и баща си.
За автора: не съм казала, че не можеш да пускаш теми. Просто можеш да ползваш и търсачката ;)


Cool Колко мило,че показах какви хора мразиш,нали ? Това е глупаво , хората са си хора,едни са с различен стил,мислене и обличане .. Едните слушат една музика,други-друга..Има ли смисъл да се води тая вечна война между всички стилове ? ..

П.С - Все ми е тая Wink

Нещо не видях къде по-точно ти е все тая. Ако ти беше все тая нямаше да обиждаш нещо, което не разбираш. Преди да говориш за това, научи какво е. Смешна си.

Доста грубо изказване..

ell_ownz
07-22-2008, 09:32
a za "umnicata" sladkish_14, momi4etata koito iskat da se samoybivat i mom4etata s grim sa emota.... basi neobrazovanoto obshtestvo

buffalo88
07-22-2008, 09:33
И аз като теб предпочитам да покажа на този форум какво не харесвам и изказах мнението си,което според теб е грешно..Приемам поправката,но и твоето мнение е много грешно ..Не съм фешънка или така наричаните от вас кифли,но няма нищо против когато вървя по улицата да видя момиче,като ~cry_baby_cry~ ,те са поддържани и красиви момичета,които се стараят за външния си вид ! А хаусерите ..моят приятел е такъв и е много весел и отворен за света човек..Тази музика го прави по-лъчезарен ..тъй че всеки според вкуса си ..
хаха профила ти като цяло ме кара да си мисля други неща за теб... и като цяло глупавия акъл на който си още..
да съм те питал къв е приятеля ти ?


За автора: не съм казала, че не можеш да пускаш теми. Просто можеш да ползваш и търсачката

хахах ми искам собствена тема,която да е по актуална и да пишат хората на момента ,че да е по интересно, не мислиш ли?

ell_ownz
07-22-2008, 09:35
awee koi kvoto shte da kazva feshanite da mrat tam , ne me interva

METAL FOREVER [i rock, i punk, i hardcore...] \m/

fuckin chalga shits :smt071

BlackaTBW
07-22-2008, 09:35
Доста грубо изказване..

Грубо беше, защото ти беше груба към нещо, което не разбираш. Защото с цялото ми уважение, аз не съм казала нищо против твоят стил, нали? Защо трябва да нападаш музиката, която аз слушам? При това, не правиш разлика между метъли и емота. Следващия път, който се изказваш по този начин помисли, че има хора, които обичат това, което обиждаш.

Точка по въпроса.

sladkish_14
07-22-2008, 09:40
хаха профила ти като цяло ме кара да си мисля други неща за теб... и като цяло глупавия акъл на който си още..
да съм те питал къв е приятеля ти ?

Какво пък те засяга теб моя профил ??Егати хората сте!!Еми може да се приеме,че съм глупава все пак съм на 15,а ти като си 5 години по-голям от мен си още по....Все едно си знаех,че така ще ме нападнете .. Както и да е .. Всеки път в подобни теми се получават тези нападки ,така че изобще не ме засяга мнението ти за мен ..

sladkish_14
07-22-2008, 09:42
Доста грубо изказване..

Грубо беше, защото ти беше груба към нещо, което не разбираш. Защото с цялото ми уважение, аз не съм казала нищо против твоят стил, нали? Защо трябва да нападаш музиката, която аз слушам? При това, не правиш разлика между метъли и емота. Следващия път, който се изказваш по този начин помисли, че има хора, които обичат това, което обиждаш.

Точка по въпроса.

Приемам поправката ти към мнението ми..Благодаря за това ,че обесни нещата така,а не ме нападна като автора :x

FlipY
07-22-2008, 09:43
И аз като теб предпочитам да покажа на този форум какво не харесвам и изказах мнението си,което според теб е грешно..Приемам поправката,но и твоето мнение е много грешно ..Не съм фешънка или така наричаните от вас кифли,но няма нищо против когато вървя по улицата да видя момиче,като ~cry_baby_cry~ ,те са поддържани и красиви момичета,които се стараят за външния си вид ! А хаусерите ..моят приятел е такъв и е много весел и отворен за света човек..Тази музика го прави по-лъчезарен ..тъй че всеки според вкуса си ..
хаха профила ти като цяло ме кара да си мисля други неща за теб... и като цяло глупавия акъл на който си още..
да съм те питал къв е приятеля ти ?


За автора: не съм казала, че не можеш да пускаш теми. Просто можеш да ползваш и търсачката

хахах ми искам собствена тема,която да е по актуална и да пишат хората на момента ,че да е по интересно, не мислиш ли? според мен като си се регнал оня ден .....си решил да пуснеш темата щото те интересува....не мисля 4е изобщо си търсил ..има6е такава тема от няма и 2 седмици ....за 2 седмици какво ще се е променило? ( поздрав Armin Van Buuren -Whos Watchig).....не съм хаус маниак ...не съм по4итател на никоя музика по специално ...защото в всеки стил има по някои хувави песни....ама ако е някъф много гаден метал дето само крещят(казвам крещят защото само това 4увам...по просветлените в музиката ,може би 4уват нещо по разли4но)е такава музика се надявам никога да не харесам :? (не целя да съм груб)

buffalo88
07-22-2008, 09:44
Какво пък те засяга теб моя профил ??Егати хората сте!!Еми може да се приеме,че съм глупава все пак съм на 15,а ти като си 5 години по-голям от мен си още по....Все едно си знаех,че така ще ме нападнете .. Както и да е .. Всеки път в подобни теми се получават тези нападки ,така че изобще не ме засяга мението ти за мен ..

Хахахахаха

1. Не съм чак с 5 години по-голям.
2. Много ясно,че ще има нападки ,защото ти започна първа.
3. Ти определено "можеш" да пишеш мЕния :D

BlackaTBW
07-22-2008, 09:47
Доста грубо изказване..

Грубо беше, защото ти беше груба към нещо, което не разбираш. Защото с цялото ми уважение, аз не съм казала нищо против твоят стил, нали? Защо трябва да нападаш музиката, която аз слушам? При това, не правиш разлика между метъли и емота. Следващия път, който се изказваш по този начин помисли, че има хора, които обичат това, което обиждаш.

Точка по въпроса.

Приемам поправката ти към мнението ми..Благодаря за това ,че обесни нещата така,а не ме нападна като автора :x

Виж, аз не съм от хората, които гледат как някой се облича и каква музика слуша. Мисля, че го показах още с първото ми мнение в темата. Просто твоето изказване засегна моите интереси. Извинявам се, че реагирах толкова остро първоначално, но просто не е редно всеки да говори срещу всеки, защото слушат различна музика.
Ако бяхме еднакви, щеше ли да ви харесва? Спрете с тези обиди и нападки.

За автора: да, не мисля, че от преди две седмици нещата са се променили. А и не мисля, че това е правилния раздел.

buffalo88
07-22-2008, 09:50
За автора: да, не мисля, че от преди две седмици нещата са се променили. А и не мисля, че това е правилния раздел.

Но е правилното място ако искаш оптималния брой коментари за минимално време ;]
И все пак НИКОЙ не ви е карал да пишете във темата,можеше просто никой да не пише, нали ?

Nefarian
07-22-2008, 10:29
Harddcoooreee FTW ! Фешъните съквааат гномски

PePeLePew
07-22-2008, 11:46
ХХХмммМММ Защи само метали пускат такива теми .... дразнат ли ви тези ..... мразите ли онова.... май нещо ви е сбъркано бе хора .....Спрете да гледате другите и си гледайте в собствената паничка.... Едва ли фешъните и хаусърите или чалгарите ви пречат по някакъв начин.Просто всички ходат в различни клубове,кафета и доскотеки и рядко се засичате.Защо е всичката тази злоба у вас?

Nefarian
07-22-2008, 11:49
Защото мразим гейове уъхъхъххъхъхъ .. и се пише метЪли Оо съмнявам се натрия да пуска теми

gPa3HuTeJl
07-22-2008, 11:58
Трябва ли :?: Това, че ти слушаш мет1л значи ли, че всички трябва да слушат мет1л :?:

Nefarian
07-22-2008, 12:01
Не слушам метъл. Оо пък и не ме грее кой какво слуша, дразни ме шибаното им самочувствие и също как се обличат

TellMeYourName
07-22-2008, 12:01
Ми, не всичко си зависи от човека,тва да мразя някой, няма да е от музиката която слуша...

Иначе фешаните са ми забавни,като "експонати" са :lol:

BlackaTBW
07-22-2008, 12:02
Трябва ли :?: Това, че ти слушаш мет1л значи ли, че всички трябва да слушат мет1л :?:

Е, имало и свестни хора :)

Нека всеки слуша каквото иска в крайна сметка.

FlipY
07-22-2008, 12:11
ХХХмммМММ Защи само метали пускат такива теми .... дразнат ли ви тези ..... мразите ли онова.... май нещо ви е сбъркано бе хора .....Спрете да гледате другите и си гледайте в собствената паничка.... Едва ли фешъните и хаусърите или чалгарите ви пречат по някакъв начин.Просто всички ходат в различни клубове,кафета и доскотеки и рядко се засичате.Защо е всичката тази злоба у вас? +10000000000000000000000000000000000

buffalo88
07-22-2008, 12:15
Harddcoooreee FTW ! Фешъните съквааат гномски
хаха ей още един от мойта партия :D

така сега искам да уточня ,че тази тема не засяга само музикални интереси ,ами като цяло селското поведение на 90% от фешан малумниците , както и селските дрешки който носят ;]

p.s.

Трябва ли Това, че ти слушаш мет1л значи ли, че всички трябва да слушат мет1л

Я ми кажи от кога в българската азбука има буква "1" ;] ?

gPa3HuTeJl
07-22-2008, 12:17
"селски дрешки" - т'ва само ти си го разбираш. Това, че не са обули КОБИНКИ посред лято, трябва ли да ги прави селяни :?:
Какво ш'е рече "селското им поведение" :?:

Nefarian
07-22-2008, 12:20
Повечето метъли не ходят с кубинки

buffalo88
07-22-2008, 12:24
"селски дрешки" - т'ва само ти си го разбираш. Това, че не са обули КОБИНКИ посред лято, трябва ли да ги прави селяни
Какво ш'е рече "селското им поведение"

Я кажи кога споменах кубинки ? Та по въпроса сега - под селски дрешки иам в предвид всичко ,което виждаш по центъра .. и изобщо като цяло ярките и пъстри дрехи с едни и същи щампи, който всеки 2ри селяк има;] Или пък така известните спортни марки като Адидас ,който си купуваш оригинални да се гъзариш и в крайна сметка излиза ,че ги правят в Турция ;] А и не съм казал,че трябва да се обличаш със кожи и т.н. - това също е банално,просто трябва да търсиш различното, не да си купиш първата лъскава дрешка и да си направиш прическа тип "каска" ;]

Nefarian
07-22-2008, 12:25
"селски дрешки" - т'ва само ти си го разбираш. Това, че не са обули КОБИНКИ посред лято, трябва ли да ги прави селяни
Какво ш'е рече "селското им поведение"

Я кажи кога споменах кубинки ? Та по въпроса сега - под селски дрешки иам в предвид всичко ,което виждаш по центъра .. и изобщо като цяло ярките и пъстри дрехи с едни и същи щампи, който всеки 2ри селяк има;] Или пък така известните спортни марки като Адидас ,който си купуваш оригинални да се гъзариш и в крайна сметка излиза ,че ги правят в Турция ;] А и не съм казал,че трябва да се обличаш със кожи и т.н. - това също е банално,просто трябва да търсиш различното, не да си купиш първата лъскава дрешка и да си направиш прическа тип "каска" ;]
Човека ги разбира нещата

buffalo88
07-22-2008, 12:28
"селски дрешки" - т'ва само ти си го разбираш. Това, че не са обули КОБИНКИ посред лято, трябва ли да ги прави селяни
Какво ш'е рече "селското им поведение"

Я кажи кога споменах кубинки ? Та по въпроса сега - под селски дрешки иам в предвид всичко ,което виждаш по центъра .. и изобщо като цяло ярките и пъстри дрехи с едни и същи щампи, който всеки 2ри селяк има;] Или пък така известните спортни марки като Адидас ,който си купуваш оригинални да се гъзариш и в крайна сметка излиза ,че ги правят в Турция ;] А и не съм казал,че трябва да се обличаш със кожи и т.н. - това също е банално,просто трябва да търсиш различното, не да си купиш първата лъскава дрешка и да си направиш прическа тип "каска" ;]
Човека ги разбира нещата

Тва ебавка ли е ? :D

TellMeYourName
07-22-2008, 12:29
Некъф вътрешен човек ми се струва, даже... :razz:

Евавам се, не се шашкай :-D

Nefarian
07-22-2008, 12:30
"селски дрешки" - т'ва само ти си го разбираш. Това, че не са обули КОБИНКИ посред лято, трябва ли да ги прави селяни
Какво ш'е рече "селското им поведение"

Я кажи кога споменах кубинки ? Та по въпроса сега - под селски дрешки иам в предвид всичко ,което виждаш по центъра .. и изобщо като цяло ярките и пъстри дрехи с едни и същи щампи, който всеки 2ри селяк има;] Или пък така известните спортни марки като Адидас ,който си купуваш оригинални да се гъзариш и в крайна сметка излиза ,че ги правят в Турция ;] А и не съм казал,че трябва да се обличаш със кожи и т.н. - това също е банално,просто трябва да търсиш различното, не да си купиш първата лъскава дрешка и да си направиш прическа тип "каска" ;]
Човека ги разбира нещата

Тва ебавка ли е ? :D
Не ...

buffalo88
07-22-2008, 12:35
е значи сме от 1 отбор ;]

HePeAJIeH
07-22-2008, 12:36
смотани шибаняци

miloto_girl_4e
07-22-2008, 12:39
Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:



Темата се изчерпа :!:
Престанете да делите хората, според това каква музика слушат :!:
Престанете да бъдете така повърхностни :!:
Заключвам темата :!: