PDA

View Full Version : Magic the Gathering -Burgas



rhox
07-22-2008, 10:05
Искам да попитам има ли хора, които играят Меджик и дали има места където се събират, тъй като клуба затвори одавна, а на мен многоо ми се играе с някой :)
бтв има ли и места от където да си купувам??

ell_ownz
07-22-2008, 10:38
wtf kvo e tfa :D

cooool
07-22-2008, 11:00
Аз съм играла няколко пъти, но те ми казваха какво да правя общо взето.. нз пробвай в някой сайт за ролеви игри или форум.. все ще се намерят привърженици :)

quench
07-22-2008, 14:15
Искам да попитам има ли хора, които играят Меджик и дали има места където се събират, тъй като клуба затвори одавна, а на мен многоо ми се играе с някой :)
бтв има ли и места от където да си купувам??

ако нямаш, има съвръви за онлайн игра - там можеш да си направиш какъвто искаш дек и да го играеш с приятели, по-добро е от картите, защото ти излиза безплатно

Still1ME1Still1HERE
07-22-2008, 14:45
Точно за това играех Ю ги о :) Взимаш си 3 дека за по 2 лева и вече,ако знаеш как се играеш биеш всички.А тея там си зимаш 50 дека за по 50 лева и накрая пак те бият доста хора :D 20 такива мани 18 онакива...Може да пробва онлайн играта :)

rhox
07-22-2008, 15:30
да.. от една страна е така, но ми е супер яко като си играя с истинските карти, плюс това си иам ве4е изградени декове, които за сега не са ни6то особено, но много ме кефят и малко по малко ги осъвършенствам. Все пак мисля да пробвам и он-лайн играта и ще съм много благодарен ако пуснете линк4е.. 10х предварително ;)
П.С: Все пак ако на някой му се цъка на живо да пи6е :)