PDA

View Full Version : Композиране на музика



Xelliex*
07-22-2008, 09:05
Здр, предварително се извинявам ако не съм пуснала темата на точното място . :)

Така по въпроса , искам да попитам дали някои знае програма подобна на Reason за комозиране на музика .
Защото немога да намеря тази програмка фрее а само платна я има , а с демото нищо не става . :?

Ако някои знае някакво неино подобие ( грубо казано подобие но ако някои знае откаде мога да я дръпна цялата ще му бъда благодарна ) или програна от същия тип да казва . Мерски предварително ! :-)

П.П: по възможност програмата да не е демо ( защото демото не ти позволва да запишеш направеното парче ) . :(

Xanibal
07-22-2008, 09:33
FL Studio

Xelliex*
07-22-2008, 09:39
Да и нея пробвах но за съжаление я няма фрее а платеното както казах по горе неможе да записва самите направени парчета и пак съм в задънена улица . Иначе мерси :)

K_O_L_E_V
07-22-2008, 10:42
Reason е най-добрата в този жанр , малко е големичка де 3 GB ама все пак си заслужава , колкотот до FL Studio аз го имам кракнато .... така че не е платено ;)

Xelliex*
07-22-2008, 15:59
ЩЕ споделите ли с едно момиче ( аз :-D ) каде да намеря крака за FL Studios или да ми дадете линк за да мога да я кракна моята че да служи за нещо ( освен да заема памет :D ) Е ? Да очаквам ли нещо .... 8-)

K_O_L_E_V
07-22-2008, 19:31
Мисля че ти пратих съобщение за FL Studio с крак :) успехи

Xelliex*
07-22-2008, 20:49
Да мерси Много Колев :) Сега и ако си спомня как се работеше с програмките :D :D :D Но мерски за всичко приятели :) Ако има нещо аз съм на среща .