PDA

View Full Version : Как се спира разтежа на гърдите??



malkata_kukli4ka
07-22-2008, 10:23
Въпроса е там,че имам големи гърди и не искам да растат повече.Кажете как може да спре разтежа им? :-o

Harum_Scarum
07-22-2008, 10:26
Малиии хората искат колкото се можи по-големи ти искаш по-малки :lol:
Ам по темата ддз ходи постоянно с сутиен... Чувала съм че намалява растежа на гърдите ;)

cooool
07-22-2008, 10:41
Ако роднините ти имат големи гарди и ти ще имаш най-вероятно, щом си хванала гена им... мисля че няма спасение, иначе гледай да не отслабваш и напълняваш рязко, че може да си развалят формата ;) и спорт, за да се стегнат. Иначе, гледай колко хора ходят да си слагат силикон, радвай се щом Бог ти е дал :)

malkata_kukli4ka
07-22-2008, 11:27
Не мисля,че са ми предадени по генетичен път,защото мама има супер малки гърди,а аз и сестра ми супер големи.Само на 15 съм,а гръдната ми обиколка е 90.За сега са ми стегнати,тренирам много усилено баскетбол,за да не си развалят формата.100 пъти предпочитам да имам малки гърди,от колкото толкова големи.Само там ме гледат,дразнещо еее. :booooomb:

zelenooko_kote
07-22-2008, 11:33
Не мисля,че са ми предадени по генетичен път,защото мама има супер малки гърди,а аз и сестра ми супер големи.Само на 15 съм,а гръдната ми обиколка е 90.За сега са ми стегнати,тренирам много усилено баскетбол,за да не си развалят формата.100 пъти предпочитам да имам малки гърди,от колкото толкова големи.Само там ме гледат,дразнещо еее. :booooomb:

Moje da prili4a6 na nqkoq lelq ili baba ne e zadaljitelno ot maika ti da e,a i 6tom i sestra ti e taka zna4i e geneti4no

jujulinkaa
07-22-2008, 11:50
аз пък искам гОлеми дай да си ги разменим ? :razz: 8-)

malkata_kukli4ka
07-22-2008, 12:08
Глупости!Мери си приказките.Твоите висят като на бабичка,много са ми стегнати даже гърдите.


А,и приемам да си ги разменя за по-малки.

LadyCarameL
07-22-2008, 12:18
Имам същия "проблем" и наистина понякога е неприятно 'щото всички там зяпат :? Решение в тоя случаи мисля че няма..

the_black_heart
07-22-2008, 12:49
Малиии хората искат колкото се можи по-големи ти искаш по-малки :lol:
Ам по темата ддз ходи постоянно с сутиен... Чувала съм че намалява растежа на гърдите ;)

Naprotiv, daje pomagat da sa po-stegnati :razz: s16to kakto i uprajneniqta :-P

magneziq
07-23-2008, 23:26
гръдната ти обиколка е 90 и искаш да спрат да растат-та мойта е 88 и ми се струват малки :(

sweeetmaniche
07-26-2008, 17:33
Да ти имам проблема :wink:

SeXyL[!]Nk@
07-26-2008, 19:34
Не мисля,че са ми предадени по генетичен път,защото мама има супер малки гърди,а аз и сестра ми супер големи.Само на 15 съм,а гръдната ми обиколка е 90.За сега са ми стегнати,тренирам много усилено баскетбол,за да не си развалят формата.100 пъти предпочитам да имам малки гърди,от колкото толкова големи.Само там ме гледат,дразнещо еее. :booooomb:

Ми и аз имам големи гърди ....честно казано радвам си се,за което.Ама някой път ми идват по- тежичко 130 см.,няма лъжа , няма измама. :( :?

BeBsItO
07-26-2008, 20:40
Nk@]
Не мисля,че са ми предадени по генетичен път,защото мама има супер малки гърди,а аз и сестра ми супер големи.Само на 15 съм,а гръдната ми обиколка е 90.За сега са ми стегнати,тренирам много усилено баскетбол,за да не си развалят формата.100 пъти предпочитам да имам малки гърди,от колкото толкова големи.Само там ме гледат,дразнещо еее. :booooomb:

Ми и аз имам големи гърди ....честно казано радвам си се,за което.Ама някой път ми идват по- тежичко 130 см.,няма лъжа , няма измама. :( :? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ти си за гинес бе момиче.....

SeXyL[!]Nk@
07-26-2008, 20:43
Nk@]
Не мисля,че са ми предадени по генетичен път,защото мама има супер малки гърди,а аз и сестра ми супер големи.Само на 15 съм,а гръдната ми обиколка е 90.За сега са ми стегнати,тренирам много усилено баскетбол,за да не си развалят формата.100 пъти предпочитам да имам малки гърди,от колкото толкова големи.Само там ме гледат,дразнещо еее. :booooomb:

Ми и аз имам големи гърди ....честно казано радвам си се,за което.Ама някой път ми идват по- тежичко 130 см.,няма лъжа , няма измама. :( :? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ти си за гинес бе момиче.....

:D :D :D :D :D

malkyglezotika
07-26-2008, 20:44
ти напрао ме уби 4есну .... и аз сам имала такаива моменти ама 4ак да тарса на4ини не сам стигаала мили4ка времето 6те покаже в момента си в такава ваазраст в която се развива6 и трябвва да приеме6 този факт и когато ре6ат тогава 6те сптра да раастат