PDA

View Full Version : Kosata mii



Glezenataa
07-22-2008, 09:25
Zdr momicheta :) Znachi po princip estestveniq mi cvqt e tumno kestenqvo,no ot nqkolko meseca se boqdisvam rusa.Samo che kosata mi stana po rqdka i useshtam che ne e sashtata kakto beshe predi :x I zatova reshih pak da se napravq tumno kestenqva i da spra s rusoto.No sq vze che mi lipsvaa.Za rojdeniq mi den bqh mislila da si napravq kosata pak rusa shtoto smqtah da si slagam tresi a te sa svetlo rusi.Molq kajete mi kvo da napravq? Koe e shte e nai dobre za kosata mi..Neiskam da i vredq poveche.Mnogo si q obichammm :-) Ako mojeh shtqh da sloja snimki no neznam kak .. :)

Harum_Scarum
07-22-2008, 09:30
Вместо да я боядисваш цялата си направи кичури много светли и тънки но кажи на фризиорката да не ти боядисва корените,чувала съм че така по-малко се вреди на косата а когато си с кичури не се забелязва ;)

ELiTyYy
07-22-2008, 10:07
Сложи снимки тук http://img204.imageshack.us/
с руса коса,и с ест. си цвят... :)
Недей се боядисва толкова често...накрая ще останеш без коса..
И аз бях миналото лято руса...косата ми стана като метла...рядка и ужасна...
Сега съм пак с кестенява...гледам да се пооправи...ииии след 2 години чак пак ще съм руса...за бала може би... :)
Недей да третираш толкова косата си....

Harum_Scarum
07-22-2008, 10:10
Може да си вземете от тея изсветляващи балсамчета аз мисля скоро време си зема :D ма потамняващо че моита е светло кестянява бии на русо :?

S_L_A_D_U_R_K_A
07-22-2008, 10:12
Вместо да я боядисваш цялата си направи кичури много светли и тънки но кажи на фризиорката да не ти боядисва корените,чувала съм че така по-малко се вреди на косата а когато си с кичури не се забелязва ;)
Кичурите са чудестна идея, а относно това дали да станеш пак руса недей, защо го причиняваш това на косата си, първо кафява, после руса, после пак кафява, докато се усетиш няма да има върху какво да боядисваш! Прави и преди всяко къпане подхранващи маски и спри да е третираш, ако искаш да си е запазиш! Успех, сори малко те изплаших, ама така е една коса имаш трябва да си е пазиш :)

Glezenataa
07-22-2008, 10:28
Сложи снимки тук http://img204.imageshack.us/
с руса коса,и с ест. си цвят... :)
Недей се боядисва толкова често...накрая ще останеш без коса..
И аз бях миналото лято руса...косата ми стана като метла...рядка и ужасна...
Сега съм пак с кестенява...гледам да се пооправи...ииии след 2 години чак пак ще съм руса...за бала може би... :)
Недей да третираш толкова косата си....

ami neshto ne stava da sloja snimkii :(

mArMaLaDkA
07-22-2008, 11:30
Пробвай да сложиш снимки тук - www.prikachi.com

mil4eto_
07-22-2008, 11:42
Изруси се,но задължително отиди на фризьор и не експериментирай у вас. :-o