PDA

View Full Version : ИмАтЕ Ли НяКвО РеШеНиЕ ;(



bubsy_f
07-22-2008, 10:07
Мм значи...преди година се запознах с едно момче...в началото аз не исках да се запозная с него...не знам защо...но той дойде и се запознахме...на другия ден отидох на плаж...той ми изпращаше смс-и...че ме обича и иска да е с мен...и не знам си кво си друго...аз не вярвах на това щото...не може ей така си да се влюби в мене за 1 ден...а пък и мн мразя да ми казват че е било любов от пръв поглед от негова страна...беше и тъмно...ква любов...не вярвам на любов от пръв поглед :? ...та значи вечерта се върнах отново в този град...и отново се срешнахме с момчето...тръгнахме...и всичко си вървеше добре...започнах да вярвам на думите му че ме обича...а и аз него започнах да го обичам...но дойде ден в който той каза че му изневерявам...че са му казали че съм се натискала с други момчета и някви си такива глупости, които не са верни :? и приключехми отношенията си, но след няколко дни той отново ме потърси и каза че ме обича прекалено много и не може да се раздели с мене...и отново се събрахме, но аз съм си инат и много глупава и скъсах с него от яд, че той ме беше изоставил преди тва...но отново след няколко дни той ме потърси и аз исках да се събера с него, но тогава се разправях с друго момче...отново се събрахме...но моите така наречени приятелки ми казаха да си играя с него...щото не е добро момче...и че другият с който съм се разправяла е по свестен и не знам кво си...и аз скъсах с тва момче...но след време разбрах че приятелките ми просто завиждали..и сега след точно 1 година от запознаването ни аз продължавам да го обичам така силно...имах връзки с други момчета, но само за развлечение и се опитвах да ,,го" забравя...но не успях...сега знам че той ме мрази...разправя се с други момичета...а ние се отминаваме...не си говорим...всичко е пречупено...може да ме е забравил ....не знам...кажете какво да направя???ще го забравя ли изобщо някога??

BlackaTBW
07-22-2008, 10:11
Ако още си мислиш, че го обичаш - просто поговорете и му кажи това, което написа в темата. Глупаво е той да слуша приятелите си, както и ти да слушаш твоите, но пък светът прелива от глупости, така че не се очудвам.

sladkish_14
07-22-2008, 10:20
защо не го спреш някой ден и не му кажеш всичко това,което написа на нас.Обесни му защо така са се получавали нещата :)

bubsy_f
07-22-2008, 10:25
не го спирам щото ме е страх... :oops: страх ме е, че ще ме обиди...ще ми тегли една... :( и аз кво да направа тогава...не искам да ме гледа че се разтапям пред него...щото ако му призная всичко ...съвсем спокойно може да ме наругае...и не искам да се размеквам точно тогава когато ме обижда...страх ме е...че може да постъпи по най долния начин с мене :( :( :(

S_L_A_D_U_R_K_A
07-22-2008, 10:27
Много лошо си постъпила и ако искаш отново да сте заедно, което малко ме съмнява да стане, защото което и да е момче след такова унижение не би те погледнало повече! Но покажи му, че се разкайваш, поговорете, това е, друго решение няма, и в бъдеще не слушай другите хора ("приятелките ти")!

BlackaTBW
07-22-2008, 10:27
не го спирам щото ме е страх... :oops: страх ме е, че ще ме обиди...ще ми тегли една... :( и аз кво да направа тогава...не искам да ме гледа че се разтапям пред него...щото ако му призная всичко ...съвсем спокойно може да ме наругае...и не искам да се размеквам точно тогава когато ме обижда...страх ме е...че може да постъпи по най долния начин с мене :( :( :(

Ако постъпи така, ще ти стане ясно, че той изобщо не те обича :arrow: не си струва изобщо да си мислиш за него. Няма да ти бъде приятно, но поне няма да си създаваш илюзии.

пЛюш!нкаАа~
07-22-2008, 10:27
Няма ти доверие..а и защо позволявате да ви се месят в отношенията?Това засяга единствено двама ви.Те могат приятелите му - да говорят каквото искат..въпроса е защо им вярва?Или може би е повод за да се скарате?Те къде са те видели да вършиш подобни неща..това са лапешки работи.Поговори с него,ако той иска да е с теб ще повярва на теб - не на тях.

S_L_A_D_U_R_K_A
07-22-2008, 10:29
не го спирам щото ме е страх... :oops: страх ме е, че ще ме обиди...ще ми тегли една... :( и аз кво да направа тогава...не искам да ме гледа че се разтапям пред него...щото ако му призная всичко ...съвсем спокойно може да ме наругае...и не искам да се размеквам точно тогава когато ме обижда...страх ме е...че може да постъпи по най долния начин с мене :( :( :(
Ами поеми този риск, пък и ти си постъпила по този гаден начин с него, така че не го мисли, а си излей душата вместо да го таиш в себе си...

bubsy_f
07-22-2008, 10:31
Благодаря ви много...след 1, 2 дни ще отида в тоя град...и ще се опитам да му обясна какво е положението... надявам се да намеря смелост от някъде... :(

S_L_A_D_U_R_K_A
07-22-2008, 10:33
Благодаря ви много...след 1, 2 дни ще отида в тоя град...и ще се опитам да му обясна какво е положението... надявам се да намеря смелост от някъде... :(
Нищо не губиш, защо да не пробваш! Успех ти пожелавам, бъди искрена с него :)

BlackaTBW
07-22-2008, 10:34
Нищо не губиш, защо да не пробваш! Успех ти пожелавам, бъди искрена с него :)

+няколко :) Не се страхувай, това е животът все пак ;)

bubsy_f
07-22-2008, 10:46
честно казано мн ме е страх....ами ако той си има сега приятелка и прекалено много я обича...как ли ще постъпи с мене като му призная... :( :( :(

sasha_90
07-22-2008, 11:26
Наистина ли го обичаш?Сигурна ли си,че любовта ти не е просто една прищявка?Ако го обичаш,какво чакаш,а не се бориш за него?От това,което прочетох доста сте се обичали,но заради наивността си сте се карали.Интересно защо,след като се обичате,слушате какво ви говорят другите.Очевидна е целта им-завиждат ви и именно за това са се опитва ли да ви скарат.Е,вече са успели.Сега пък ти им покажи,че можеш да си го върнеш отново,е ако и той има още чувства към теб.Следващия път когато го видиш,го заговори,ако трябва си оредете среща и поговорете.Надявам се да не си закъсняла...Успех.

NaNa_SladuRana
07-22-2008, 11:27
според мен не те обича :?

LP_girl_14
07-22-2008, 11:47
Той ти няма доверие,а ти си се влияла от мнението на чужди хора и си си играла на "днеска искам да съм с него,утре не".Момчетата мноу гадно го преживяват тва!Спечели си го отново..или поне опитай!Като го видиш,спри го,дръж се мило,уверено ( не като предишното момиче което не е знаело какво иска).Покажи му че си се променила,че вашата съдба зависи само и единствено от самите вас,кажи му че наистина си осъзнала каква грешка си направила!Няма как да те намрази за това че имаш чувства и ги показваш.Успех ти желая,и дано не е твърде късно ...

zaraaa
07-22-2008, 18:40
Няма страх - като го обичаш, без СТРАХ!!! Признаваш му всичко и толкова :) Ама и двамата сте постъпили глупаво - да ходите да слушате хората :shock: Ако отново се съберете - НЕ СЕ ПОДЛЪГВАЙТЕ ПО ЧУЖДОТО МНЕНИЕ!!!!!! :P

bubsy_f
07-22-2008, 22:36
обичам Ви бе хораааа :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) утре имам среща с това момче...каза че не ме мрази :grin: ще пукна от радост... обожавам ви...дано да стане нещо :-P ... искам ви скайповете...Благодаря...пиш ете ми лично съобщение за скайп...лЪф Ве... :oops: :-) :-) :-) :-)

mistake
07-23-2008, 07:36
драсни му смс или му се обади. Поговорете и изчакай да видиш той какво ще каже. Ако не ти обърне внимание (което е нормално , защото ти много си го наранила) просто приеми факта че нещата няма да се получат или поне за момента. Ако има някакъв интерес да си говорите значи все още изпитва нещо към теб. А моят съвет е : Когато искаш нещо - бори се за него!!!

LaDy_DaQnA
07-23-2008, 12:00
И все пак внимавай шото мнг гадно си постъпила с него успех на срещата и пиши кфо е станало

sasha_90
07-23-2008, 13:13
обичам Ви бе хораааа :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) утре имам среща с това момче...каза че не ме мрази :grin: ще пукна от радост... обожавам ви...дано да стане нещо :-P ... искам ви скайповете...Благодаря...пиш ете ми лично съобщение за скайп...лЪф Ве... :oops: :-) :-) :-) :-)
Браво на теб.Радвам се,че си успяла.Стискам палци всичко да мине добре и отново да сте заедно или поне да си останете в добри отношения.

SabrinaAa
07-26-2008, 20:49
Ако още си мислиш, че го обичаш - просто поговорете и му кажи това, което написа в темата. Глупаво е той да слуша приятелите си, както и ти да слушаш твоите, но пък светът прелива от глупости, така че не се очудвам.

+1 dobar savet! :) :) :)

Chefinkaaa
07-31-2008, 09:59
и да разкажееешшш :grin:

balu4ka
07-31-2008, 20:06
само не мога да разбера,как позволяваш да се месят за това какви 4увства изпитваш ти!!! :( :? От една страна те разбирам потурсила си подкрепа от "уж" добpи те ти приятелки ...но явно не са имали добри намерения както сподели ти...и сега ако кажеш,4е още си им приятелка най мн. да ми гръмнат бушоните !!Това не са приятелки,а пулни предателки..ве4е няма да грешиш ..мойе би си си взела поука :)
:smt115 А за мом4ето,ами ти буквално си си играла с него :х :shock:
Загубило е най-малкото вяра в теб.. :( Taка 4е ..не се мъ4и да го вурнeш толкова късно ;] 8) забрави го и толкоз,колкто и да ти е трудно ,по добре ще ти е на теб ^___________^ :razz: 8-) :grin: :) :? 8)

BeenTooLonG
07-31-2008, 20:17
Не можах да разбера защо след като си го обичала толко си се ебавала така с него :shock:

И все пак разкажи кфо стана 8-)

lenito_sf
07-31-2008, 20:30
emi spored men trqa da si pogovorite eno seriozno za va6ite vzimootno6eniqi ako toi iska da se saberete pak ok ako ne pomni tfa nikoga ne spira da boli a prosto spira da ti puka 4e te boli :)

Whyniser
07-31-2008, 23:15
Мм значи...преди година се запознах с едно момче...в началото аз не исках да се запозная с него...не знам защо...но той дойде и се запознахме...на другия ден отидох на плаж...той ми изпращаше смс-и...че ме обича и иска да е с мен...и не знам си кво си друго...аз не вярвах на това щото...не може ей така си да се влюби в мене за 1 ден...а пък и мн мразя да ми казват че е било любов от пръв поглед от негова страна...беше и тъмно...ква любов...не вярвам на любов от пръв поглед :? ...та значи вечерта се върнах отново в този град...и отново се срешнахме с момчето...тръгнахме...и всичко си вървеше добре...започнах да вярвам на думите му че ме обича...а и аз него започнах да го обичам...но дойде ден в който той каза че му изневерявам...че са му казали че съм се натискала с други момчета и някви си такива глупости, които не са верни :? и приключехми отношенията си, но след няколко дни той отново ме потърси и каза че ме обича прекалено много и не може да се раздели с мене...и отново се събрахме, но аз съм си инат и много глупава и скъсах с него от яд, че той ме беше изоставил преди тва...но отново след няколко дни той ме потърси и аз исках да се събера с него, но тогава се разправях с друго момче...отново се събрахме...но моите така наречени приятелки ми казаха да си играя с него...щото не е добро момче...и че другият с който съм се разправяла е по свестен и не знам кво си...и аз скъсах с тва момче...но след време разбрах че приятелките ми просто завиждали..и сега след точно 1 година от запознаването ни аз продължавам да го обичам така силно...имах връзки с други момчета, но само за развлечение и се опитвах да ,,го" забравя...но не успях...сега знам че той ме мрази...разправя се с други момичета...а ние се отминаваме...не си говорим...всичко е пречупено...може да ме е забравил ....не знам...кажете какво да направя???ще го забравя ли изобщо някога??
Какъв е проблема да се видите и да поговорите.

Pliok0019
08-01-2008, 00:20
Порасни и започни да мислиш по-разумно. Остави ги момчетата...Все още не знаеш какво искаш. Не че той не е балък, но ти си си глупачка.