PDA

View Full Version : Кое/кой/коя е секси



angel91
07-22-2008, 13:40
vaprosq e qsen spodelete spored vas koe/koi/koq i sexy :)

Т.7
swords1010

Virgin
07-23-2008, 00:06
3 страници в простотии и нищо по темата :?


Секси е момиче, облечено в шерока мъжка тениска или риза, която едва й скрива дупето, или пък момче/мъж с релеф на коремчето и очертани гърди, който играе на волей на плажа или в морето.. ех.. :oops:

angel91
07-24-2008, 08:06
haha aide malko po temata
spored mene e sexy tozi koito ti privlicha pogleda dori da e typo oblechen/a :) :) :)

Scouse
07-24-2008, 08:25
аз сам секси ве :P

ELFIQ
07-24-2008, 08:29
понякога секси може да изглежда и най-обикновен човек :)
сексапила или го има или не :P
за мен лично мн е секси мъж с риза и разхлабена вратовръзка (може да е с дънки, а ако не е, още по добре :grin: :grin: )

InDo
07-24-2008, 08:37
За мене една секретарка със къса пола и очила да има и жартиери определено направо.... :oops: :-) =P~ :evil: 8)

cooool
07-24-2008, 08:46
Мен лично много ме кефи добре изразена мантигула.. ау.. умирам си да видя такава, било то в момче/мъж или жена.. а иначе за мен сексапила е в държанието - подходка, говорене, присъствие.

t1n4e7o
07-24-2008, 09:48
Когато обичам някого и го желая всичко, което прави, движенията и.. абе всичко.... :oops:

t1n4e7o
07-24-2008, 09:50
Хиляда такива теми пуснахте значи...
Казах ELiTyYy e секси и точка по въпроса 8)

За теб ELiTyYy , обаче ми е интересно защо всички момчета сте такива.. Като видите момиче като нея и веднага сте й в краката начи... Е такива момчета най- много мразя... :? :? :?

hahavteen
07-24-2008, 09:52
Това не може да се обясни и не е чак толкова тясно свързано с тялото или лицето. Може 2 момичета да са с абсолютно едаква фигура и еднакво хубави/грозни в лицето, но едната никой да не я забелязва, а след другата да тичат всички мъже в квартала. То си е до излъчване, до самочуствие и до присъствие. Освен това зависи от ситуацията. Ако видиш едно момиче с небрежно прибрана коса, без грим и с домашни дрехи може да я помислиш за обикновена и да не ти направи грам впечатление но ако е момичето което обичаш да се възбудиш... Различно е за всеки 8)

tery
07-24-2008, 09:54
a koq e tazi ELiTyYy ?

SK0RP10N
07-24-2008, 09:58
Adriana Lima
Alexandra Ambrosio :)

hahavteen
07-24-2008, 10:00
a koq e tazi ELiTyYy ?

Потребителка от форума http://www.teenproblem.net/f/profile.php?mode=viewprofile&u=110403

Puky
07-24-2008, 10:14
Секси е красив мъж с прилепнали боксерки , които очертават... секси малкото му дупе и надървеното му мъжко достойнство :oops: :wink: =P~ =P~ О да разтапям се... :twisted: :twisted: :smt001 :-| :oops: :oops: :oops:

ROCKLIFE
07-24-2008, 10:28
Секси е красив мъж с прилепнали боксерки , които очертават... секси малкото му дупе и надървеното му мъжко достойнство :oops: :wink: =P~ =P~ О да разтапям се... :twisted: :twisted: :smt001 :-| :oops: :oops: :oops:

ето ме! :grin:

Yallama
07-24-2008, 10:41
... секси малкото му дупе и надървеното му мъжко достойнство :oops: :wink: =P~ =P~ О да разтапям се... :twisted: :twisted: :smt001 :-| :oops: :oops: :oops: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

SpOrTs_GiRl
07-24-2008, 12:15
Секси е красив мъж с прилепнали боксерки , които очертават... секси малкото му дупе и надървеното му мъжко достойнство :oops: :wink: =P~ =P~ О да разтапям се... :twisted: :twisted: :smt001 :-| :oops: :oops: :oops:
Мм .. дааааа .. :oops: .. Като видя моя само по боксерки се разтапям .. 8-) :oops:

SpOrTs_GiRl
07-24-2008, 12:18
Това не може да се обясни и не е чак толкова тясно свързано с тялото или лицето. Може 2 момичета да са с абсолютно едаква фигура и еднакво хубави/грозни в лицето, но едната никой да не я забелязва, а след другата да тичат всички мъже в квартала. То си е до излъчване, до самочуствие и до присъствие. Освен това зависи от ситуацията. Ако видиш едно момиче с небрежно прибрана коса, без грим и с домашни дрехи може да я помислиш за обикновена и да не ти направи грам впечатление но ако е момичето което обичаш да се възбудиш... Различно е за всеки 8)
Абсолютно. :)

amatorium
07-24-2008, 12:28
Sexita е секси. The_hottie е секси. Sindel e sexy. Да продължавам ли. Идеята е ясна. Има някои жени, които имат толкова много чар, че момците се нареждат с глинените съдове да пият студена водица от такива кладенци...

krem4et0
07-24-2008, 12:41
Това не може да се обясни и не е чак толкова тясно свързано с тялото или лицето. Може 2 момичета да са с абсолютно едаква фигура и еднакво хубави/грозни в лицето, но едната никой да не я забелязва, а след другата да тичат всички мъже в квартала. То си е до излъчване, до самочуствие и до присъствие. Освен това зависи от ситуацията. Ако видиш едно момиче с небрежно прибрана коса, без грим и с домашни дрехи може да я помислиш за обикновена и да не ти направи грам впечатление но ако е момичето което обичаш да се възбудиш... Различно е за всеки 8)
Да, така е.

А иначе най-секси гледката, която съм виждала е мъжа с работен гащиризон, леко брадясъл и потен..направо ми се подкосиха краката като го зърнах. 1 мъж е секси като изглежда мъжествено :-D

bunit0
07-24-2008, 12:43
Гола жена влачеща 1 чувал с презервативи :oops:
Кой би и устоял... :-) :-) :-) :-)
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Abigoria
07-24-2008, 13:16
Мъжо ми с пусната коса, с очилата си, по дънки и риза... :grin: :grin: :grin: :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt055

Silvi21
07-24-2008, 13:35
sexy mMm ne6ty pod4ertava6ty nai dobrite formi ne6ty koety te pravi magnit za o4ite ne samy majkite ne6ty sladku i ne prekaleny pervezny ne6ty koety da te kara da se 4uvstva6 dobre za6toty ako ne ti e udobno nqma kak da izla4va6 seksapfil :)

amatorium
07-24-2008, 13:36
Това не може да се обясни и не е чак толкова тясно свързано с тялото или лицето. Може 2 момичета да са с абсолютно едаква фигура и еднакво хубави/грозни в лицето, но едната никой да не я забелязва, а след другата да тичат всички мъже в квартала. То си е до излъчване, до самочуствие и до присъствие. Освен това зависи от ситуацията. Ако видиш едно момиче с небрежно прибрана коса, без грим и с домашни дрехи може да я помислиш за обикновена и да не ти направи грам впечатление но ако е момичето което обичаш да се възбудиш... Различно е за всеки 8)
Да, така е.

А иначе най-секси гледката, която съм виждала е мъжа с работен гащиризон, леко брадясъл и потен..направо ми се подкосиха краката като го зърнах. 1 мъж е секси като изглежда мъжествено :-D

Пълно е с такива секс символи срещу нас, които бачкат та строежа полу-голи и оригват на кренвирши и бира. Голям купон може да се заформи. Иначе kremchet0, сама по себе си, от факта, че получава оргазъм от лизане си е секси завоевание за успееш да я сложиш на физиономията си и да я изпиеш като Текила Сънрайз.

CMEX
07-24-2008, 13:54
Секси е красив мъж с прилепнали боксерки , които очертават... секси малкото му дупе и надървеното му мъжко достойнство :oops: :wink: =P~ =P~ О да разтапям се... :twisted: :twisted: :smt001 :-| :oops: :oops: :oops: Боксерките кви ги искаш за пълен ефект ?

hottie
07-24-2008, 13:55
:-D :-D :-D :-D :-D
да я сложиш на физиономията си и да я изпиеш като Текила Сънрайз :-D :-D :-D

:oops: :oops: :oops:

по темата : не мога точно да определя кой е секси и кой не. Зависи от ситуацията, от думите, от вида му и пр. Искам да ме гледа лошо и предивзвикатлено :booooomb:

donkihot
07-24-2008, 13:59
секси е..красивото
кой е секси? Този който има само4увствие,но с покритие
коя е секси? Тази която никога не се под4инява на другите..за външност съм казвала мн пъти в този форум,4е не ме впе4атлява..и не може някой от външността си да ме спе4ели

ина4е най-секси е милото... :) поне за мен той е най-секси...

umri
07-24-2008, 14:04
Момиче с широка мъжка блуза с къси ръкави и леко да и разкрива дупето и с боксовите ми ръкавици, да е потна или леко влажна. С малко грим, но не прекалено... ммм.....

rozova_lady
07-24-2008, 14:09
Всеки може да бъде секси,няма значение как си облечен,
важното е да имаш самочуствие и да мислиш секси,това е достатъчно
а дрехите с които мислиш да подчертаеш сексапила са въпрос на вкус.

amatorium
07-24-2008, 14:18
:-D :-D :-D :-D :-D
да я сложиш на физиономията си и да я изпиеш като Текила Сънрайз :-D :-D :-D

:oops: :oops: :oops:

по темата : не мога точно да определя кой е секси и кой не. Зависи от ситуацията, от думите, от вида му и пр. Искам да ме гледа лошо и предивзвикатлено :booooomb:

Е, теб само по 2 начина могат да те гледат - като чекия или много лошо, толкова лошо, колкото вежди, които са приповдигнати, за да не падат капчиците пот в очите.

REKS
07-24-2008, 14:23
Секси е всичко и всеки, който излчъчва сексапил!!!

krem4et0
07-24-2008, 18:48
Това не може да се обясни и не е чак толкова тясно свързано с тялото или лицето. Може 2 момичета да са с абсолютно едаква фигура и еднакво хубави/грозни в лицето, но едната никой да не я забелязва, а след другата да тичат всички мъже в квартала. То си е до излъчване, до самочуствие и до присъствие. Освен това зависи от ситуацията. Ако видиш едно момиче с небрежно прибрана коса, без грим и с домашни дрехи може да я помислиш за обикновена и да не ти направи грам впечатление но ако е момичето което обичаш да се възбудиш... Различно е за всеки 8)
Да, така е.

А иначе най-секси гледката, която съм виждала е мъжа с работен гащиризон, леко брадясъл и потен..направо ми се подкосиха краката като го зърнах. 1 мъж е секси като изглежда мъжествено :-D

Пълно е с такива секс символи срещу нас, които бачкат та строежа полу-голи и оригват на кренвирши и бира. Голям купон може да се заформи. Иначе kremchet0, сама по себе си, от факта, че получава оргазъм от лизане си е секси завоевание за успееш да я сложиш на физиономията си и да я изпиеш като Текила Сънрайз.

Той не работи на строеж, а реди ламинат. Точно тогава пък боядисхвахме новия офис на фирмата, към която работи. И не мирише на бира и кренвирши, а на паста за зъби.....винаги.
Хе, хе и аз влизам в списъка на секси мацките. Ти да видиш какво секси четирибуквие съм заформила :D

hottie
07-24-2008, 19:02
:-D :-D :-D :-D :-D
да я сложиш на физиономията си и да я изпиеш като Текила Сънрайз :-D :-D :-D

:oops: :oops: :oops:

по темата : не мога точно да определя кой е секси и кой не. Зависи от ситуацията, от думите, от вида му и пр. Искам да ме гледа лошо и предивзвикатлено :booooomb:

Е, теб само по 2 начина могат да те гледат - като чекия или много лошо, толкова лошо, колкото вежди, които са приповдигнати, за да не падат капчиците пот в очите.

:smt110 :smt110 :smt106

insomnia79
07-24-2008, 20:29
az pa ne vijdam kvo i e tolkko hubavoto na taq ElyYytuu ili kvoto tam be6e :-o :-o :-o :-o :-o

ELiTyYy
07-24-2008, 21:35
az pa ne vijdam kvo i e tolkko hubavoto na taq ElyYytuu ili kvoto tam be6e :-o :-o :-o :-o :-o
хахахаа.... не са те питали.. :)

Таа за мен е секси..някое мъжле без дрехи...страхотно тяло..намазан със сметана...от мен са ягодите... ммммммммммм :-P :P

FeelMyPain
07-25-2008, 01:19
Таа за мен е секси..някое мъжле без дрехи...страхотно тяло..намазан със сметана...от мен са ягодите... ммммммммммм :-P :P
Да разбирам, че за теб секси е плодова салата? :-o :-D

cherinka
07-25-2008, 04:29
Всички униформени мъже за мен за секси..... полицаи, пожарникари, костюмари...... вссичко що е покрито от глава до пети с нещо.
Не знам защо толкова много ме привличат такива мъже.
Може би някакво любопитство какво се крие изпод всичките тези дрехи и кубинки...... 8-)