PDA

View Full Version : Объркана съм..



secretdream
07-22-2008, 14:03
Имам въпрос предимно към момчетата.
Когато загубите интерес към дадено момиче,вероятно искате да се разделите. Но ако не желаете да я нараните с това,по какъв начин и показвате,ако не чрез личен разговор,че искате да прекъснете връзката? И по-конкретен въпрос - как бих могла да разбирам не вдигането на телефона и не обаждането от страна на приятеля си?


Разстоянието ни раздели преди два месеца,той замина да работи на морето и аз напълно ясно съзнавах,че може да се стигне до тук.. но преди две седмици се прибрах от там,всичко беше наред,чувахме се до един момент,в който той спря да ми вдига телефона. Знам със сигурност,че сега няма възможност да си го плати и да се обади той,но в продължение на седмица,нито ми вдига,нито клипва,когато види пропуснатите повиквания. Чухме се съвсем за малко преди два дена с уговорката да се чуем за по-дълго вечерта,но не се случи. Каза ми,че нямал време или пък,телефонът не бил в него,когато съм го търсела..
Искам да отбележа,че в никакъв случай не го притискам,задушавам или тем подобни,както някои биха си помислили. Чувахме се веднъж,два пъти на ден преди това.
Човекът е напълно откровен по принцип и в много разговори сме засягали това,че ако се стигне до решение за раздяла по каквато и да е причина,лично ще говорим един с друг,вместо да мълчим или изневеряваме и крием. Той не ме лъже,но отказвам да повярвам,че се крие именно поради причината,че не иска да говори с мен,открит е,говори направо,без да му пука.
Държа на него,издържахме два месеца,остава още един,половината от който бяхме планували да прекараме заедно на морето,а се притеснявам,че точно в края,ще се предадем и разделим. Не по мое желание.
Отказах повече да му звъня и реших да изчакам той да ме потърси,не желая да се натрапвам,ако той не желае.
Но силно се надявам,това да не е начинът,да ме подготви за раздяла,защото знае,че ще го приема тежко.

Какво бихте ме посъветвали,какво е вашето мнение?

pandelka
07-22-2008, 14:06
По-добре го изчакай той да ти се обади..Може наистина да няма време да говорите ;)
П1к и след като винаги слагате открито картите на масата..ако има нещо смятам че той ще ти каже..мисля,че няма за какво толкова да се притесняваш :)

Raderfort
07-22-2008, 14:29
ако е искал да поговорите е щял да ти звънне... а ти стига си се тревожила! аз 2 месеца се молих на човека до себе си да се осъзнае и накрая нищо! като не се борят за теб и ти няма да се бориш! :?

Erica
07-22-2008, 14:40
Определено нямаш друг избор,освен да чакаш и да видиш какво ще стане.Търпение ,трябва да се въоражиш с търпение,за да разбереш каква е истинската причина да се държи така...Остави го и изчакай той да ти се обади и да ти обясни...,за какво иде реч,защото ако продължиш да звъниш...,толкова настоятелно може просто да влошиш нещата.Показвай му че се сещаш за него...,но в по-големи интервали!

BaiToq
07-22-2008, 14:51
Аз лично не "въртя" едно момиче,
преди да скъсам с него.
Казвам и толкова,
аз съм мъж все пак,
не някой пендел.
Или давам всичко от себе си във
връзката,или не я оставям да се чуди.
Но аз съм изключителен,де 8-) 8)

Erica
07-22-2008, 15:00
Но аз съм изключителен,де 8-) 8)

В такива ситуации май се викаше " Рекламааа,рекламааа,реклам ааа"
:razz:

Neftochimic
07-22-2008, 16:37
може да няма време....
ама според мен ако се интересува от теб и те обича.... ще направи всичко възможно да намери малко свободно време и да ти се обади....
а ако не го е направим много време... може и вече да не изпитва нищо към те... незнам.... [-(

Presley
07-22-2008, 17:20
Абе не мога да твърдя със сигурност,но предполагам,че не му е до теб.Поради каква причина,не энам.Според мен правилно си решила да престанеш да му эвъниш.Ако той иска да се свърже с теб,ще намери начин.А и със сигурност е видял пропуснатите повиквания,дори и наистина телефонът да не е бил в него.Ако 1-2 седмици не те потърси,ще е ясно кво става.

VinDiesel
07-22-2008, 17:46
Ми такъв съм и аз. По мен си съдя не ,че е спрял да те обича или иска да скъса с теб просто разстоянието го прави такъв.Предпочита да няма контакт с теб по-простата причина че като се чуете и почва да се нерви че не е до теб и неможе да те види.

BaiToq
07-22-2008, 18:22
Но аз съм изключителен,де 8-) 8)

В такива ситуации май се викаше " Рекламааа,рекламааа,реклам ааа"
:razz: :razz: :razz: :razz:
Секунди за реклама,
след това игра с момичетата на късмета 8-)

secretdream
07-22-2008, 18:33
Ми такъв съм и аз. По мен си съдя не ,че е спрял да те обича или иска да скъса с теб просто разстоянието го прави такъв.Предпочита да няма контакт с теб по-простата причина че като се чуете и почва да се нерви че не е до теб и неможе да те види.

Да ти кажа,аз самата съм такава... Но все пак,гледам да поддържам връзка,за да не забравяме,че сме заедно.

Просто не знам какво стана,всичко беше наред,когато бяхме заедно,после последният нормален разговор,който проведохме по телефоне,протече нормално,беше мил,както обикновено. И изведнъж спря...
Ясно ми е че има два изхода - или ще бъдем заедно или това е начин,да ме подготви за раздяла. Но е тъпо,ебаси,изнервена съм максимално. Предпочитам да говорим и да се изясним,отколкото да ме държи в неведение.