PDA

View Full Version : Elle



one_love
07-22-2008, 14:14
Кога ще излезе августския брой на списание elle?

nejnaDROGA
07-22-2008, 14:22
Най-добре питай на някоя бутка за вестници :)

boxiorkata
07-27-2008, 15:17
Вече е излезнал ;) Така че тръчкай до някоя будка да си вземеш.

dare_93
07-27-2008, 16:34
има ли така нар. подарък?

TheGirlNextDoor
07-27-2008, 16:49
а тука гледам сте запознати със списанията....може ли да мйи кажете някое,без значение какво,което да излиза скоро и да има яки плакати в броя :) :-) :-)

elena_k
07-27-2008, 17:31
Има ли подарък ?

RiseGirl
07-27-2008, 17:32
а тука гледам сте запознати със списанията....може ли да мйи кажете някое,без значение какво,което да излиза скоро и да има яки плакати в броя :) :-) :-)

амм `браво` и `хай клуб`...ама те едни плакати слагат...

TheGirlNextDoor
07-27-2008, 17:36
а тука гледам сте запознати със списанията....може ли да мйи кажете някое,без значение какво,което да излиза скоро и да има яки плакати в броя :) :-) :-)

амм `браво` и `хай клуб`...ама те едни плакати слагат...

мерси много :-) :)

sladur4etyYy
07-27-2008, 19:29
Има ли подарък ?

плс бе хора кажете има ли подарък :-o

boxiorkata
07-27-2008, 19:30
има ли така нар. подарък? Ми май няма !

stealthyGirl
07-27-2008, 22:53
Има ли подарък ?

плс бе хора кажете има ли подарък :-oОф, вие май не излизате от стаята с компютъра, поне да видите дали в любимото ви списание има подарък... :lol:

babykiller_
07-28-2008, 08:17
а подаръка къф е :D

nejnaDROGA
07-28-2008, 08:38
Има ли подарък ?

плс бе хора кажете има ли подарък :-oОф, вие май не излизате от стаята с компютъра, поне да видите дали в любимото ви списание има подарък... :lol:
1.Защо пък трябва да й е любимо това списание?!
2.В случай,че не знаеш има списания,в които по принцип няма подаръци,но се случва по 1-2 пъти в годината да пуснат нещо за да не губят много куповачи :P

sladur4etyYy
07-28-2008, 11:49
Има ли подарък ?

плс бе хора кажете има ли подарък :-oОф, вие май не излизате от стаята с компютъра, поне да видите дали в любимото ви списание има подарък... :lol:
1.Защо пък трябва да й е любимо това списание?!
2.В случай,че не знаеш има списания,в които по принцип няма подаръци,но се случва по 1-2 пъти в годината да пуснат нещо за да не губят много куповачи :P

то4но! на ел имам то4но 1 брой, бях си го купила заради 1 4анти4ка! StEaLtHy_girl,като не знаеш, не говори :x

stealthyGirl
07-29-2008, 22:49
Има ли подарък ?

плс бе хора кажете има ли подарък :-oОф, вие май не излизате от стаята с компютъра, поне да видите дали в любимото ви списание има подарък... :lol:
1.Защо пък трябва да й е любимо това списание?!
2.В случай,че не знаеш има списания,в които по принцип няма подаръци,но се случва по 1-2 пъти в годината да пуснат нещо за да не губят много куповачи :P 1. Ирония... провери що е това в Гугъл. ;)
2. Пак ирония... имах предвид, че можете да проверите една-две бутки дали има подарък... само ви подсещам, ако не сте се сетили. :razz:

@sladur4etyYy К'во да не знам? Че в списанията понякога има подаръци, но не винаги? Ами видиш ли - знам го това. Ама не го знам от форума или от където и да е в нета...

П.П.Не казвам, че не излизате... не ви познавам, но няма ли да е по-хубаво да видите дали има подарък сами (така или иначе ще излезете някога), отколкото да пускате безмислени (да, така се пише, не ми правете забележки :lol: ) теми... Както се казва "т'ва да не ви е бащиния тука". 8-)

sladur4etyYy
07-30-2008, 00:03
Има ли подарък ?

плс бе хора кажете има ли подарък :-oОф, вие май не излизате от стаята с компютъра, поне да видите дали в любимото ви списание има подарък... :lol:
1.Защо пък трябва да й е любимо това списание?!
2.В случай,че не знаеш има списания,в които по принцип няма подаръци,но се случва по 1-2 пъти в годината да пуснат нещо за да не губят много куповачи :P 1. Ирония... провери що е това в Гугъл. ;)
2. Пак ирония... имах предвид, че можете да проверите една-две бутки дали има подарък... само ви подсещам, ако не сте се сетили. :razz:

@sladur4etyYy К'во да не знам? Че в списанията понякога има подаръци, но не винаги? Ами видиш ли - знам го това. Ама не го знам от форума или от където и да е в нета...

П.П.Не казвам, че не излизате... не ви познавам, но няма ли да е по-хубаво да видите дали има подарък сами (така или иначе ще излезете някога), отколкото да пускате безмислени (да, така се пише, не ми правете забележки :lol: ) теми... Както се казва "т'ва да не ви е бащиния тука". 8-)

1.не,няма да е по хубаво да видя сама,защото когато изляза, най- малко мисля пък за някви си списания,за които се сещам 1-ъж годишно
2.не съм пуснала аз темата
3.тва е форум, има десетки по тъпи теми от тая и всеки може да си пита каквото го интересува
4.не, не се пише безмислен, а беЗСмислен :wink:

stealthyGirl
08-02-2008, 23:40
Ами това не са ли две различни думи (тази, която използвах идва от без МИСЪЛ)...
Другото няма да го коментирам.... или всъщност ще го :D - естествено, че не си вървиш по улицата и си мислиш "Ей, сега ще взема това, онова списание.", но като видиш някоя бутка примерно се сещаш за списанията (или за тази тема и поглеждаш дали има подарък от любопитство...). А и къде съм казала, че ти си я пуснала, просто те дадох за пример.

baby_v_
08-03-2008, 08:27
am moje li nqkoi da mi kaje kolko struva tova spisanie i da pusne koricata na noviq broi pls vajno