PDA

View Full Version : Ето какви сме мърли



gurdolini
07-22-2008, 15:06
Ето какви сме мърли, направо не повярвах, прочетете повече тук (http://news.vestnik24.com/newsbg/news_605292.html)

unfaithful1234
07-22-2008, 15:09
Moje da izpolzvat stikove ili rolon4eta :lol: Az primerno mrazq da polzvam dezodorant,ostavat petna...Stk ili rol-on :wink:

plamka
07-22-2008, 15:12
Проучването е направено от Рексона може би само на техните си продукти? :D Аз до сега дезодорант на Рексона не съм ползвала, само стикчетата им. Иначе други дезодоранти си ползвам. :)

MakeMeLaugh
07-22-2008, 15:37
А добтро утро... ша са сетите, че сте мърли. ;д

elle_123
07-22-2008, 15:40
Проучването е направено от Рексона може би само на техните си продукти? :D
:smt023 :D

valentinka_1990
07-22-2008, 15:41
1,8 милиона домакинства не купуват дезодорант Rexona.Ами нека от тези 1,8 да извадим 1 милион домакинства,които са на прага на бедността и нямат пари за хляб,камо ли за дезодорант остават 0,8 милиона домакинства.Да кажем,че поне половината са алергични към дезодорантите на Rexona.Остават 0,4 милиона.Ако от тях поне 0,1 милион се замислят за вредите върху озоновия слой,значи остават 0,3 милиона.От тях 0,299 са пенсионери и обичат аромата на натуралното.то остава 1 домакинство,което обаче е дистрибутор на Dove и не използват Rexona. :lol:

moon_flower
07-22-2008, 15:45
Да,да...как пък го решиха това...и как точно изчислиха колко домакинства изпозлват и не използват десодарант.Да не говорим,че на мен Рексона примерно не михаресва и си позлвам Dove...пък и в тия домакинства кои влизат?Циганите ли ?Или хората,които едвам се препитават или бабите от селата...аре стига глупости.Много добра хигиена си имаме даже.

GbSy
07-22-2008, 15:57
Мдааа това и аз го видях, само че, в един друг сайт.
Честно казано, не се учудвам.
То при толкова цигани (НЕ СЪМ РАСИСТКА)... Нали сме държавата с най-много цигани в ЕС? По новините го казаха. А пък не мисля, че много цигани използват Рексона или такива неща... ФАКТ - какво да се прави.
Абе... Прави каквото трябва, пък да става каквото ще! :)

nejnaDROGA
07-22-2008, 16:02
Ми явно доста българи мислят за озоновия слой и не използват дезодоранти за да го запазят :lol: :razz: :lol: Въпреки,че не мога да си представя сутрин като стана да не си сложа рол-он и да не се напръскам с дезодорант (или парфюм) :x

miloto_girl_4e
07-22-2008, 16:18
Аз не ползвам продукти на Rexona, това дали ме прави част от тези мърли? (при положение, че дезедорантите ми са на други фирми?) :? :? :? :?

Wrathchild
07-22-2008, 16:23
Интересно как го изчислиха. Вкъщи примерно не са идвали да ме питат използвам ли дезодорант.

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
07-22-2008, 16:24
Аз използвам Рол-Он! Но една, две от моите приятелки не използват нищо :shock: ... И това се усеща :lol: :lol:

nefchi_bs
07-22-2008, 16:27
1,8 милиона домакинства не купуват дезодорант Rexona.Ами нека от тези 1,8 да извадим 1 милион домакинства,които са на прага на бедността и нямат пари за хляб,камо ли за дезодорант остават 0,8 милиона домакинства.Да кажем,че поне половината са алергични към дезодорантите на Rexona.Остават 0,4 милиона.Ако от тях поне 0,1 милион се замислят за вредите върху озоновия слой,значи остават 0,3 милиона.От тях 0,299 са пенсионери и обичат аромата на натуралното.то остава 1 домакинство,което обаче е дистрибутор на Dove и не използват Rexona. :lol:

:razz: :razz: :razz: това ме разсмя :lol: :lol: :lol:

а по темата можеби наистина проучването е направено само за рексона аз ползвам фа,но това не значи не съм мърла :-x :x :x

Dreammy
07-22-2008, 16:27
Интересно как го изчислиха. Вкъщи примерно не са идвали да ме питат използвам ли дезодорант.

I az tova si misleh. :?

love_shu
07-22-2008, 16:29
мислете позитивно - българките опазват озоновия слой 3 пъти повече от англичанките и 2 пъти повече от кои беше там.. :D :lol: :lol:

AliceSw
07-22-2008, 16:49
стюпид...дезодоранти не използвам от години, цапат, миришат прекалено силно и не са особено ефикасни


рол-он+стик, гел+стик рулз


да не говорим, че рексона са ужасни

donkihot
07-22-2008, 16:51
напълно съм съгласна с тва твърдение..аз работя в козмети4ен магазин и склад и мога да кажа,4е део продуктите вървят...една аптека примерно зарежда седми4но не пове4е от 5 продукта(разли4ни),а един магазина 2-3...тва е за северна бг...

Inlofee
07-22-2008, 16:53
аз си ползвам рол-он :P от време на време и дезодорант ..аа вярно ли е,4е рол-онът запушвал порите :?:

donkihot
07-22-2008, 16:54
нищо не запушва ако си го използваш умерено..аз примерно два пъти дневно използвам рол-он и стик...и нищо ми няма,но ако прекалиш..става опасно

Swinkenhoffer
07-22-2008, 17:03
Рексона смуче, много ясно, че няма да ползвам. Никва работа не върши, а и клепа много гадно.

Доста се смея на рекламите, когато ми кажат: бла-бла, ползвай не знам си кво, остани суха (!!). Суха другия път.. долна лъжа. Не говоря само за Dove, a по принцип.

Аз ползвам Nivea, само защото мирише яко... друго съществено приложение няма. :?

donkihot
07-22-2008, 17:08
е то попринцип не на всеки 4овек помага даден продукт...може би не си октрил/а своя! на мен например само фа ми помага.си4ко друго се изпарява...на сестра ми само нивея.на майка ми само рексона..изпробвай някой друг продукт и туко виж си намерила своя

Axel_f
07-22-2008, 17:10
1,8 милиона домакинства не купуват дезодорант Rexona.Ами нека от тези 1,8 да извадим 1 милион домакинства,които са на прага на бедността и нямат пари за хляб,камо ли за дезодорант остават 0,8 милиона домакинства.Да кажем,че поне половината са алергични към дезодорантите на Rexona.Остават 0,4 милиона.Ако от тях поне 0,1 милион се замислят за вредите върху озоновия слой,значи остават 0,3 милиона.От тях 0,299 са пенсионери и обичат аромата на натуралното.то остава 1 домакинство,което обаче е дистрибутор на Dove и не използват Rexona. :lol:

И мен ме разсмя :lol: :grin: :P

Иначе 1.8 милона изобщо не са толкова много. Като се има предвид колко са пенсионерите в България, които хем са адски бедни, хем даже да не бяха, едва ли щяха да си купуват дезодоранти :D А и циганите какво да ги коментираме, те не се къпят (масата), какви дезодоранти :lol:

Иначе и аз не ползвам дезодорант, а стик, май е точно на Рексона, но нокой не ме е интервюирал :? И си слагам веднъж дневно, след като се изкъпя и е напълно достатъчно. Супер се дарзня на момичетата, които си носят дезодоранти в чантите и се пръскат на обществени места ! Например в класната стая :shock: Не сме длъжни да им дишаме дезодоранта :-x

donkihot
07-22-2008, 17:16
1,8 милиона домакинства не купуват дезодорант Rexona.Ами нека от тези 1,8 да извадим 1 милион домакинства,които са на прага на бедността и нямат пари за хляб,камо ли за дезодорант остават 0,8 милиона домакинства.Да кажем,че поне половината са алергични към дезодорантите на Rexona.Остават 0,4 милиона.Ако от тях поне 0,1 милион се замислят за вредите върху озоновия слой,значи остават 0,3 милиона.От тях 0,299 са пенсионери и обичат аромата на натуралното.то остава 1 домакинство,което обаче е дистрибутор на Dove и не използват Rexona. :lol:

И мен ме разсмя :lol: :grin: :P

Иначе 1.8 милона изобщо не са толкова много. Като се има предвид колко са пенсионерите в България, които хем са адски бедни, хем даже да не бяха, едва ли щяха да си купуват дезодоранти :D А и циганите какво да ги коментираме, те не се къпят (масата), какви дезодоранти :lol:

Иначе и аз не ползвам дезодорант, а стик, май е точно на Рексона, но нокой не ме е интервюирал :? И си слагам веднъж дневно, след като се изкъпя и е напълно достатъчно. Супер се дарзня на момичетата, които си носят дезодоранти в чантите и се пръскат на обществени места ! Например в класната стая :shock: Не сме длъжни да им дишаме дезодоранта :-x

имам таквиа тъюпи пар4ета в класа..алеее избеснявам...с евтин део от магазина за един лев(това ве4е запушва порите) пръскат се...ама пак си миришат..тъо тва се слага на 4иста и суха кожа а не на изпотено мръсно място..блякшшшшшш

preichetoy
07-22-2008, 17:20
Абе не знам кой какъв дезодорант използва, но като се кача в трамвая и припадам! И това е абсолютно всеки път от месец май насам.

Axel_f
07-22-2008, 17:35
^ Дам, сега в жегите е някакъв ад... ](*,) Обаче в повечето случаи зловонията се носят от разни възрастни клошари, които и през зимата не се къпят, а лятото тровят въздуха на метри от себе си...! И във Великобритания ги има, там просто ги затварят, където им е мястото и се грижат за тях. Пък и все пак там времето е по-студено :razz:

Presley
07-22-2008, 17:46
Не ми пука эа тея тъпи статистики.Всеки отговаря эа себе си.Аэ полэвам и не ми пука кой не полэва-негова работа.

preichetoy
07-22-2008, 17:46
^ Дам, сега в жегите е някакъв ад... ](*,) Обаче в повечето случаи зловонията се носят от разни възрастни клошари, които и през зимата не се къпят, а лятото тровят въздуха на метри от себе си...! И във Великобритания ги има, там просто ги затварят, където им е мястото и се грижат за тях. Пък и все пак там времето е по-студено :razz: Да, поринцип в Ирландия си вали почти всеки ден, та и по няколко пъти. Пък тва за в трамваите... Възрастните клошари, дето влизат да се возят ги има във ВСЕКИ един трамвай сега през лятото, но обикнове зловонията се носят (поне в 8-цата) от сигани, зализани, с тези потницитеизрязани на гърба :D, напарфюмирани уж а всъщност смърдят на порове... Или бабички и дядовци (не знам защо все се качват ор Рамстор-а или НДД и така до Съдебната палата... :? Сигурно и те са на разходка.

Wrathchild
07-22-2008, 17:46
То попринцип на дезодоранта предназначението е да неутрализира миризмата на пот и да не мирише неприятно, а не да я спира така, че изобщо да я няма. Така че това за 'остани суха' наистина е голяма глупост, най-малкото защото е вредно. За да останеш сух се прави тъй - слагаш сода (обикновенна) и пръскаш с дезодорант. Бабино, ама съм го изпитала и действа.

hahavteen
07-22-2008, 18:04
Тва са някви глупости. По-смърдящи от германките НЯМА! Просто минава покрай тебе някое младо момиче по потник и се чудишда умреш от ужас че не си е обръснала подмишниците или от вонята на пот :? Ужас е ви казвам! А в Англия положението е почти същото... В България 90% от момичетата се поддържат а до сега момиче с необезкосмени крака и подмишници не съм виждала пък за смърдящо на пот да не говорим.

TheGirlNextDoor
07-22-2008, 18:11
аз използвам стик :) ...обаче наистина има някой които дори не знаят какво е това и как се използва :shock: аз дори имам една приятелка,която като е до теб и усешташ една миризна.....да не ви обяснявам...а ако си дигне ръката може да ти се насълзят очите(не преувеличавам :!: ) ...че има хора с лична хигиена под всякаква критика-има...обаче тия проучвания са пълна боза :?

medy
07-22-2008, 18:56
Проучването е направено от Рексона може би само на техните си продукти? :D Аз до сега дезодорант на Рексона не съм ползвала, само стикчетата им. Иначе други дезодоранти си ползвам. :)
:-o dAm..i aZ vE4e Ne POlZvaM 'Рексона' ..a POlZvam DrUgI DEzODoRAnTi 8)

LadyCarameL
07-22-2008, 19:06
Сме?Защо всички под общ знаменател!?

sladkъ_mackъ
07-22-2008, 19:08
Аз използвам Рол-Он! Но една, две от моите приятелки не използват нищо :shock: ... И това се усеща :lol: :lol: Приятелка си им,намекни им деликатно,че смърдят :lol: :lol: :lol: :D :D Иначе аз няям претенции,но предпочитам стикчетата и дезодорантите,че не са такива мазни кат рол-он.В момента ползвам Rexona Woman и съм доволна :)

sladku_bebzi
07-22-2008, 19:17
Ем аз съм с Ейвън и то с рол-он :-D

evi_vd
07-22-2008, 19:19
рол-он :) :grin: страх ме е от дезодорантите

6emet4e
07-22-2008, 19:20
хм.. ми аз не ползвам дезодорант ,най-доволна съм от стиковете(а и не ползвам такива на рексона :? )...И какво сега-всеки ден си слагам задължително стик (или рол-он понякога) и ползвам парфюми,но понеже не ползвам дезодорант по ред причини и съм мърла?! :?

Divna
07-22-2008, 21:26
Само кучешката тор уважавам...

DisciplineAndOrder
07-22-2008, 21:46
Проучването е направено от Рексона може би само на техните си продукти

точно. ;)

Madness
07-22-2008, 21:46
и кво тия броят само деодорантите и само на рексона?
ахахахахаха

Divna
07-22-2008, 21:48
Абе кво го гледате тва проучване... идете в някой африкански лагер или в държава като Либия и Турция и после ми разправяйте кои жени по света миришели на задници :D

Spider4eto
07-22-2008, 21:56
Дезодорант на Рексона ли? Не мреси :? Съсипа ми кожата подмишниците, сега си карам на едно рол-он стикче на орифлейм за чувствителна кожа и си ми е чук :P

fiama
07-23-2008, 07:13
Аз купувам дезодорант много рядко, просто залагам на рол-он или стик. Дори и да купя дезодорант, той не е на Рексона, а на Нивеа например. Не обичам да позлвам дезодоранти, защото ми дразнят кожата, но едно рол-он-че ми действа чудесно. Освен това ключов момент към хигиената е не само употребата на ароматизиращи средства, а и редовната и честа употреба на вода+сапун, т.е. къпане. Няма по-неприятен случай от изпотено момиче, напръскало се е дезодорант - става адска комбинация от миризма на пот и дезодорант!

BrokenInnocence
07-23-2008, 07:27
стюпид...дезодоранти не използвам от години, цапат, миришат прекалено силно и не са особено ефикасни


рол-он+стик, гел+стик рулз


да не говорим, че рексона са ужасни

TheNewReligion
07-23-2008, 07:39
Абе , и тея пишат глупости . :? Аз си слагам дезодорант по 3-4 пъти на ден ....

t!nchety
07-23-2008, 08:03
Ем аз съм с Ейвън и то с рол-он :-D
И аз съм така :P

kalpazanka
07-23-2008, 08:10
и кво тия броят само деодорантите и само на рексона?
Точно!

Wrathchild
07-23-2008, 09:56
Тва са някви глупости. По-смърдящи от германките НЯМА! Просто минава покрай тебе някое младо момиче по потник и се чудишда умреш от ужас че не си е обръснала подмишниците или от вонята на пот :? Ужас е ви казвам! А в Англия положението е почти същото... В България 90% от момичетата се поддържат а до сега момиче с необезкосмени крака и подмишници не съм виждала пък за смърдящо на пот да не говорим.За англичанките съм съгласна. Те там телата си не поддържат и ходят като лоени топки, та какво остава дезодорант да използват.
Иначе наистина е страшно зле някоя като вземе да се пръска насред центъра. Аз за това гледам ако нещо не се чувствам комфортно, отивам в тоалетната примерно или там, където няма много хора, вадя си от чантата мокрите кърпички, минавам, взимам си рол-он-чето и си слагам от него. Него специално съм си взела точно за случаи, в които не се чувствам комфортно и съм навън => не мога да ползвам дезодорант.

Tedcho
07-23-2008, 10:55
1,8 милиона домакинства не купуват дезодорант Rexona.Ами нека от тези 1,8 да извадим 1 милион домакинства,които са на прага на бедността и нямат пари за хляб,камо ли за дезодорант остават 0,8 милиона домакинства.Да кажем,че поне половината са алергични към дезодорантите на Rexona.Остават 0,4 милиона.Ако от тях поне 0,1 милион се замислят за вредите върху озоновия слой,значи остават 0,3 милиона.От тях 0,299 са пенсионери и обичат аромата на натуралното.то остава 1 домакинство,което обаче е дистрибутор на Dove и не използват Rexona. :lol:
:razz: :razz: :razz:
dobro iskazvane :lol: :lol: :lol:

Pliok0019
07-23-2008, 11:18
Аз например почти не купувам Рексона. Използвам главно Нивеа.

_FaShIoN_
07-23-2008, 12:10
Аз не използвам дезодоранти....използвам рол-он и парфюми...но това че не използвам и не харесвам дезодорантите,мърла ли ме прави?? :)

albb
07-23-2008, 13:32
1,8 милиона домакинства не купуват дезодорант Rexona.Ами нека от тези 1,8 да извадим 1 милион домакинства,които са на прага на бедността и нямат пари за хляб,камо ли за дезодорант остават 0,8 милиона домакинства.Да кажем,че поне половината са алергични към дезодорантите на Rexona.Остават 0,4 милиона.Ако от тях поне 0,1 милион се замислят за вредите върху озоновия слой,значи остават 0,3 милиона.От тях 0,299 са пенсионери и обичат аромата на натуралното.то остава 1 домакинство,което обаче е дистрибутор на Dove и не използват Rexona. :lol: :smt043 :smt081 :smt038 +1
може бе просто Рексона не струва и затова ползваме друга марка дезодоранти :D

*LoRa*
07-23-2008, 13:54
Което значи, че англичанките миришат три пъти по-лошо, щом им трябва три пъти повече дезодорант :D

Karin_Vall_Gabbriel
07-23-2008, 13:55
Което значи, че англичанките миришат три пъти по-лошо, щом им трябва три пъти повече дезодорант :D

ooo,tva be6e mn qkooo :D :grin: :-D

sLaDkA_GrEsHkA
07-23-2008, 14:20
Интересно как го изчислиха. Вкъщи примерно не са идвали да ме питат използвам ли дезодорант.

i pri men ne sa... a puk i az ne izpolzvam de :D kakto i da e naistina ne mogat da go dokajat =]

ffff12
07-23-2008, 14:22
аз пък използвам парафюм и рол - он :D

hgfh
07-23-2008, 19:34
ей авторке ти си мн зле... това незначи че щом използваме незнам си кокло пъти по малко дезоторанти значи че сме мърли ... ми пък дай всички българки и да вземем да се състезаваме с европейските страни кой по голямо лайно ще изсере :-x :-x :-x