PDA

View Full Version : За спермата.



cherinka
07-22-2008, 17:45
По голямата част от момичета не обичат да им се изпразват на лицето, още по-малко в устата. камоли да гълтат. ЗАЩО!?
Забравете си принципите и морала и ми отговорете защо не обичате и не искате да гълтате?!
Нима не знаете спермата колко е полезна за организма ви? И за кожата ви? Махнете лошия вкус. Аз съм попадала и на ягодов шейк.
Съдържа тоолкова витамини.
Полезна е много повече от колата, разните консервирани сокове и кви ли не още напитки.
Защо сте против спермата!? Та това е най-хубавото и полезно нещо, което може да ви даде един мъж. 8-)
Тази тема я пиша, защото имах скорошен разговор с едни приятели. Не е беше първия, но ме накара много да се замисля защо повечето жени не гълтат.
От друга страна, предполагам знаете какво густо ще му стане на мъжа когато ви види, че поемата семенната му течност в устата си. Камоли да я изпиете като някакъв горещ чай в зимна вечер......

ЕDIT: Вижте кво намерих в TeenProblem.net Форуми -> Здравни проблеми и болести (ако някой не го е чел)



7. ВРЕДНО ЛИ Е ДА СЕ "ГЪЛТА"

Не, не е повече вредно от това да се целувате с някого!
При целувка разменяте хиляди пъти повече антигени, бактерии, и какви ли не неща отколкото при оралното приемане на спермата.

Има едно неразбиране, най-вече от страна на МОМЧЕТАТА при хлапетата при които има едно отвращение и неоправдана с нищо тъпашка гнусливост към собствената им сперма /колкото и странно да звучи/. В крайна сметка всички следва да разберете и да приемете простичкият научен факт: човешкото тяло в биологичен план НЕ създава нищо по-качествено и нищо по съвършенно от спермата, чрез която осъществява мечтата на човека за безсмъртие и вечен Живот!

dajdostih
07-22-2008, 17:51
Хвала! Хвала на таквизи всеодайни български девойки!

Евала, машала, аферим, ашколсун!!!

Кажи и им го на закостенелите спермовъздържачки :razz:

mysterious93
07-22-2008, 17:52
Камоли да я изпиете като някакъв горещ чай в зимна вечер......

мразя чай 8-)

FeelMyPain
07-22-2008, 17:55
Ти още малко ще накараш мъжете да си пият спермата, за витамини.. :-o

SpOrTs_GiRl
07-22-2008, 17:55
И какъв е извода .. ?? Не пийте кола - гълтайте сперма за закуска !! ..
Нищо лично, аз също съм чувала, че е полезна .. Но на някои жени просто това не им допада и не биха го направили ..

InDo
07-22-2008, 17:55
Еми не гълтат просто защото не им е приятно.Ама трябва да се правят жертви се пак във името на любовта. :D

SK0RP10N
07-22-2008, 18:11
A tolkova vreme se chudeh, kakvo tolkova ima v tezi raztvorimi vitaminozni hapcheta SupraVit

VinDiesel
07-22-2008, 18:21
Ем не всяка обича :)

pandelka
07-22-2008, 18:32
Аз г1лтам,а за другите не знам ... :?

Wrathchild
07-22-2008, 18:38
Не знам, и на мен първоначално не ми беше особено приятно, не беше лошо, но не беше най-хубавото нещо, което съм опитвала. Дълго време ми отне да се реша за тази крачка... с времето просто свикнах. Но има жени на които не им е приятно и никой не може да ги задължи.

FeelMyPain
07-22-2008, 18:38
^ С тез джуки е самата красота.. :?

KisskilleRcHe
07-22-2008, 18:38
О боже...............................

IDEPENDENT
07-22-2008, 18:43
щотот е гнусно. точка :-& :-&

galkata
07-22-2008, 18:57
Аз г1лтам,а за другите не знам ... :?
+1

Maeva
07-22-2008, 19:34
И аз се чудя.. Защо, по дяволите, като кажа на някоя приятелка, че съм гълтала, ме гледат все едно лайна съм им казала, че съм яла... :razz: Няма лошо, поне за мен :grin:

huligankata
07-22-2008, 20:10
Аз лично в момента не гълтам , щото мога да мина и без тва - на приятеля ми му е се тая не му е тоя зор да гълтам. Иначе ми е безразлично - смисъл не е най-приятното нещо на земята определено,но ако знам че му доставям удоволствие по тоя начин бих го правила. Това обаче е въпрос на личен избор - има някой дето ги е гнус - разни хора, разни идеали.

aleXa_
07-22-2008, 20:24
Аз лично в момента не гълтам , щото мога да мина и без тва - на приятеля ми му е се тая не му е тоя зор да гълтам. Иначе ми е безразлично - смисъл не е най-приятното нещо на земята определено,но ако знам че му доставям удоволствие по тоя начин бих го правила. Това обаче е въпрос на личен избор - има някой дето ги е гнус - разни хора, разни идеали.
+1....Не гълтам защото има солен вкус....иначе и мен не ме е гнус :)

fate_f
07-22-2008, 20:33
Ами на мен специално не ми се е случвало , но бих опитала :oops:

CuteBaby
07-22-2008, 21:50
Първите няколко пъти,в които приятелят ми ми е свършвал в устата и аз не гълтах..незнайно по какви причини,но вече гълтам..макар че на него му е все тая.. :oops:

angelchety
07-22-2008, 22:25
Аз лично в момента не гълтам , щото мога да мина и без тва - на приятеля ми му е се тая не му е тоя зор да гълтам. Иначе ми е безразлично - смисъл не е най-приятното нещо на земята определено,но ако знам че му доставям удоволствие по тоя начин бих го правила. Това обаче е въпрос на личен избор - има някой дето ги е гнус - разни хора, разни идеали.
+1....Не гълтам защото има солен вкус....иначе и мен не ме е гнус :)

даже го римуваш мацката :D :P

cherinka
07-22-2008, 22:28
Не гълтам защото има солен вкус....иначе и мен не ме е гнус :)
Еееееми, нали знаеш - красотата иска жертви. 8-)

LiLGrizzly
07-22-2008, 22:32
Аз г1лтам,а за другите не знам ... :?
evala .. nekoi put 6te po4erpq 8-)

VinDiesel
07-22-2008, 22:36
Аз г1лтам,а за другите не знам ... :?

Много рядко се срещат хубави момичета които гълтат.Евала ти правя :-) Ти ша кайш :D

L0LiPoP
07-22-2008, 22:36
A tolkova vreme se chudeh, kakvo tolkova ima v tezi raztvorimi vitaminozni hapcheta SupraVit
+1 Лелелелеле, ненененене, ти ме уби!!! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Virgin
07-22-2008, 23:55
Не, мерси :?

extazytu
07-23-2008, 05:26
Аз лично в момента не гълтам , щото мога да мина и без тва - на приятеля ми му е се тая не му е тоя зор да гълтам. Иначе ми е безразлично - смисъл не е най-приятното нещо на земята определено,но ако знам че му доставям удоволствие по тоя начин бих го правила. Това обаче е въпрос на личен избор - има някой дето ги е гнус - разни хора, разни идеали.




оооо па аз това несам го знаел.че ако искам ще гълташ :D

galkata
07-23-2008, 07:56
гълтам и ми харесва

ELFIQ
07-23-2008, 08:14
че и аз гълтам,кво толкова? :-o дори се възбждам адски много понякога :oops:

SK0RP10N
07-23-2008, 08:58
Momcheta, ako iskate gadjetata vi da galtat, kato im svarshite v ustata im teglete edin moshten ritnik v diafragmata

ELFIQ
07-23-2008, 09:00
Momcheta, ako iskate gadjetata vi da galtat, kato im svarshite v ustata im teglete edin moshten ritnik v diafragmata

мн си зле чесно :o

didi_baby
07-23-2008, 09:20
И аз гълтам и няма нищо гнусно

ninsy
07-23-2008, 09:32
и аз гълтам - и го правя защото ми харесва ,а не защото някой го иска .

ELFIQ
07-23-2008, 09:38
Като стана въпрос за гълтане може да се каже че и аз съм гълтал.Предишната ми приятелка не можех да я накарам да гълта и тя накрая ме накара аз да си глътна малко от мойта.Taкова беше условието да почне да гълта и аз кво да правя...
Чe оттогава и тя почна да гълта.Беше много кофти,спермата няма много хубав вкус :-o

браво :) мн малко момчета биха се навили да го направят :-)
и за вкуса:понякога е кофти,но друг път не :)

ELFIQ
07-23-2008, 09:42
Като стана въпрос за гълтане може да се каже че и аз съм гълтал.Предишната ми приятелка не можех да я накарам да гълта и тя накрая ме накара аз да си глътна малко от мойта.Taкова беше условието да почне да гълта и аз кво да правя...
Чe оттогава и тя почна да гълта.Беше много кофти,спермата няма много хубав вкус :-o

браво :) мн малко момчета биха се навили да го направят :-)
и за вкуса:понякога е кофти,но друг път не :)

Е хубо де и друг път съм го правил :D ама тогава бях малък още и ми беше интересно какъв е вкуса на спермата затова ми е простено :D :-)

то тогава не се важи :lol:
важен е жеста който си направил :-) =D>
щото съм чувала от приятелки,че са им казвали "Я ГЪЛТАЙ МА!!",камоли да оптат от своята сперма,че да накарат те да им гълтат :-x

dqvolski_angel
07-23-2008, 15:35
ами чух някъде че ако гълташ имало мн малка възможност да се забременее като се разнася веществото по кръвта или нещо такова обаче нз въобще дали е вярно

dqvolski_angel
07-23-2008, 15:37
току що четох, че не може ;)

Stela90
07-23-2008, 15:43
i az galtam,adski me vazbujda,na liceto sashto i posle si q oblizvam ot prastchetata.prosto e super qko da si mastiq v legloto,tva e nai-vazbujdashtoto spored men hihi mihi hahahah

bunit0
07-23-2008, 15:58
Като стана въпрос за гълтане може да се каже че и аз съм гълтал.Предишната ми приятелка не можех да я накарам да гълта и тя накрая ме накара аз да си глътна малко от мойта.Taкова беше условието да почне да гълта и аз кво да правя...
Чe оттогава и тя почна да гълта.Беше много кофти,спермата няма много хубав вкус :-o

браво :) мн малко момчета биха се навили да го направят :-)
и за вкуса:понякога е кофти,но друг път не :)

Е хубо де и друг път съм го правил :D ама тогава бях малък още и ми беше интересно какъв е вкуса на спермата затова ми е простено :D :-)

то тогава не се важи :lol:
важен е жеста който си направил :-) =D>
щото съм чувала от приятелки,че са им казвали "Я ГЪЛТАЙ МА!!",камоли да оптат от своята сперма,че да накарат те да им гълтат :-x
akosi4ki mom4eta bqha kat teb :):):)

krem4et0
07-23-2008, 16:05
Направих го без да се замисля.беше си последствие от свирката и ми хареса. Даже предпочитам той да свършва там, а не по тялото ми. Правя го с желание и кеф. Е, понякога ме позаболява стомаха, защото е топла, а да речем не съм яла, но с 1 парче шоколад се оправя всичко. А и изрежението му докато гълтъм, няма цена!

bebeT00
07-23-2008, 16:14
По голямата част от момичета не обичат да им се изпразват на лицето, още по-малко в устата. камоли да гълтат. ЗАЩО!?
Забравете си принципите и морала и ми отговорете защо не обичате и не искате да гълтате?!
Нима не знаете спермата колко е полезна за организма ви? И за кожата ви? Махнете лошия вкус. Аз съм попадала и на ягодов шейк.
Съдържа тоолкова витамини.
Полезна е много повече от колата, разните консервирани сокове и кви ли не още напитки.
Защо сте против спермата!? Та това е най-хубавото и полезно нещо, което може да ви даде един мъж. 8-)
Тази тема я пиша, защото имах скорошен разговор с едни приятели. Не е беше първия, но ме накара много да се замисля защо повечето жени не гълтат.
От друга страна, предполагам знаете какво густо ще му стане на мъжа когато ви види, че поемата семенната му течност в устата си. Камоли да я изпиете като някакъв горещ чай в зимна вечер......

ЕDIT: Вижте кво намерих в TeenProblem.net Форуми -> Здравни проблеми и болести (ако някой не го е чел)



7. ВРЕДНО ЛИ Е ДА СЕ "ГЪЛТА"

Не, не е повече вредно от това да се целувате с някого!
При целувка разменяте хиляди пъти повече антигени, бактерии, и какви ли не неща отколкото при оралното приемане на спермата.

Има едно неразбиране, най-вече от страна на МОМЧЕТАТА при хлапетата при които има едно отвращение и неоправдана с нищо тъпашка гнусливост към собствената им сперма /колкото и странно да звучи/. В крайна сметка всички следва да разберете и да приемете простичкият научен факт: човешкото тяло в биологичен план НЕ създава нищо по-качествено и нищо по съвършенно от спермата, чрез която осъществява мечтата на човека за безсмъртие и вечен Живот!
pove4eto momi4eta neiskat da go pravqt 6tot gi e gnys ne za drygo ,men val6te neme barka pravq si go s ydovostvie s moq priqtel

Sofff
10-10-2008, 03:36
Ммм аз съм гълтала и не ми е неприятно :)

Rosefairy
10-10-2008, 06:48
аз гълтам и не намирам нищо лошо :D след като на моето момче му харесва на мен ми прави кеф да му доставя удоволствие :oops: Нали и той би направил същото за мен
Ама съм чувала че спермата разваляла зъбки и прави кариеси Затова е добре след такива работи да си измием зъбите също като след хранене 8)