PDA

View Full Version : Как мина срещата



tuzaro
07-22-2008, 19:21
нямало ги някой лица като куенч, бигей, нещо снимки не са могли да направят 8-)

acdcfenka
07-22-2008, 19:23
и мен ме нямаше, бях само духом там, но не можаха да ме видят. :-D

preichetoy
07-22-2008, 19:30
Въобще някой ходил ли е?

acdcfenka
07-22-2008, 19:32
Да аз, но духом. 8-)

tuzaro
07-22-2008, 19:34
Въобще някой ходил ли е?докато уважавах едно гадже точно си мислех как минава срещата... кат се прибрах вече ми бяха писали че е имало преживявания 8-)

valentinka_1990
07-22-2008, 19:38
къде се е състояла срещата?

preichetoy
07-22-2008, 19:38
Въобще някой ходил ли е?докато уважавах едно гадже точно си мислех как минава срещата... кат се прибрах вече ми бяха писали че е имало преживявания 8-) Аз си мислех, че в този дъж никой няма да отиде...

tuzaro
07-22-2008, 19:38
абе би гей бункера що го нямаше??

bboy_bunker
07-22-2008, 19:59
хахаах големи сте отворковци бе. Счетох че е по-добре да прекарам следобеда в приятната компания на едно момиче отколкото да видя колко сте "КЕЖУЪЛ"

А на тузаро ше му еба майката проста..

tuzaro
07-22-2008, 20:01
хахаах големи сте отворковци бе. Счетох че е по-добре да прекарам следобеда в приятната компания на едно момиче отколкото да видя колко сте "КЕЖУЪЛ"

А на тузаро ше му еба майката проста..че има ли с кво :lol: ако беше толкова навитак да беше отишъл на срещата :-P

Canis_Dirus
07-22-2008, 20:04
Винаги можете да направите едно 5 в 5 на кънтъра!

bboy_bunker
07-22-2008, 20:04
никога няма да си мръдна дори пръста за такива боклуци като теб. Единствения шанс да направя нещо по въпроса е да те видя наблизо ;) Ама тогава няма да има как да си викаш "групичката"

щото вие на групички сте смели, ама един по един сте мишки....



Сигурно сте дошли 50 човека да ме "биете" ? И кво - щях да нокаутирам 2-ма 3-ма другите щяха да ме пребият и какво? За големи гъзари ли се имате?


бегайте мишоци.... не ставате за нищо.. деба отрепките

tuzaro
07-22-2008, 20:06
големи сте мишоци с канис... 100 човека са били не 50, ама добре че те е нямало да ги накаутираш че лошо...

bboy_bunker
07-22-2008, 20:07
ше дойдем.. ама когато най-малко очакваш.. за да има интрига ;)

Canis_Dirus
07-22-2008, 20:09
Ъъъъ от мен се е очаквало да отида? Е сори, но по това време:
1. Бях на няколко хиляди километра
2. Бях на работа
3. не е имало червен килим

tuzaro
07-22-2008, 20:10
ама един локомотивец да има някъде и се почват веднага с филми, смс-и, проверяване на инфото, заплахи, обещания, тик-такания, филми, сериали, вестници, списания, цветни снимки...



деба тия гъбки!ех тоя човек как ме мрази... винаги опозиция...
би бой с удоволствие ще чакам :-P

bboy_bunker
07-22-2008, 20:12
той локомотивеца седи на сьело , ама дава акъл тука...

bboy_bunker
07-22-2008, 20:15
"Вие" ? Кои са тия "вие" ??? Сигурно ти и някакви твои приятелчета? Ама си анонимен тука нали ? Викнал си група хора срещу един ? То само по това си личи колко си жалък и несигурен в себе си...

tuzaro
07-22-2008, 20:16
той локомотивеца седи на сьело , ама дава акъл тука...ела у наше село да видиш как ше те посрешнем, земи си вазелина :oops:

Canis_Dirus
07-22-2008, 20:19
kazvai kyde iska6 1 v 1 ve4e nqkolko mom4eta ti predlagaha dokolkoto znam , vse ne 6te6. a doidohme 4 choveka shoto o4akvahme da ste pove4e , uvi ne bqhte.

i samo p4eli4kata maia qde 6amarite i za malko da ostane bez telefon za snimki :(
Хмм. Кораво. Уговаряте 1 в 1 и идвате 4 човека.

tuzaro
07-22-2008, 20:21
kazvai kyde iska6 1 v 1 ve4e nqkolko mom4eta ti predlagaha dokolkoto znam , vse ne 6te6. a doidohme 4 choveka shoto o4akvahme da ste pove4e , uvi ne bqhte.

i samo p4eli4kata maia qde 6amarite i za malko da ostane bez telefon za snimki :(
Хмм. Кораво. Уговаряте 1 в 1 и идвате 4 човека.ти тъп ли си :-x предлага ли са му 1 в 1, няколко пъти не точно в контретния ден...

w0sh
07-22-2008, 20:21
Az bqh. :d

Canis_Dirus
07-22-2008, 20:23
ти тъп ли си :-x предлага ли са му 1 в 1, няколко пъти не точно в контретния ден...
И щото е щял да отиде 1 ...

Canis_Dirus
07-22-2008, 20:24
ти тъп ли си :-x предлага ли са му 1 в 1, няколко пъти не точно в контретния ден...
И щото е щял да отиде 1 ...


+ двама секунданти!
И един безпристрастен наблюдател!

w0sh
07-22-2008, 20:25
Az bqh. :d
i kfo stana
Qdoh v mcdonalds, zabavlqvah se.

bboy_bunker
07-22-2008, 20:26
той локомотивеца седи на сьело , ама дава акъл тука...ела у наше село да видиш как ше те посрешнем, земи си вазелина :oops: знам че там сте педалчета...




Абе както и да е.. надявам се вие да изпаднете в подобна ситуация.. да сте сами и да ви се изсипе една групичка...

tuzaro
07-22-2008, 20:27
той локомотивеца седи на сьело , ама дава акъл тука...ела у наше село да видиш как ше те посрешнем, земи си вазелина :oops: знам че там сте педалчета...




Абе както и да е.. надявам се вие да изпаднете в подобна ситуация.. да сте сами и да ви се изсипе една групичка...ох на батко умника :-)
аз неска изпаднах в таква ситуация от един голф сленаха 5 канарчета, и запалих джапанките :oops:

Decu
07-22-2008, 20:31
Зле, зле, ама много зле.. ](*,)

bboy_bunker
07-22-2008, 20:35
Аз не съм казал че мога да се бия добре, нито ми е мания... Един единствен човек оттук (АТАКАБГ) ми е предлагал "1в1", но нито имам желание да се бия с някакъв непознат за нищо, нито вярвам, че ще е сам... Така че тия глупости ги оставете за вас ...

bboy_bunker
07-22-2008, 20:37
знае ли човек...


И какво като ми се изсипете 4 човека и ме биете какво точно очаквате да стане?

Decu
07-22-2008, 20:41
знае ли човек...


И какво като ми се изсипете 4 човека и ме биете какво точно очаквате да стане?

'Дига им се самочувствието, тва става. Ама не знам как бих се почувствала ако съм с още трима и пребия един. :lol:

Корава ще съм. 8) :lol:

OtherDimension
07-22-2008, 20:41
да не сте били бръмзе?

TellMeYourName
07-22-2008, 20:43
Колко кораво (bow)

КУРав_лад
07-22-2008, 20:44
да не сте били бръмзе?Бръмбзе е добър човек и не заслужаваше такова отношение, но не трябваше д асе опитва д асинима! :o

Pliok0019
07-22-2008, 20:44
Beshe hubava sreshta. Vremeto beshe leeeeeeeeeko protiv nas, no vse pak beshe zabavno. :)

P.S. Izvinqvaite za latinicata, no tuk PCto mi e ujasno...

OtherDimension
07-22-2008, 20:45
не знам какво е направил пчелата, но да се събирате няколко човека да му скачате на бой ..... Боожееее...

bboy_bunker
07-22-2008, 20:46
и като ме пребие някой кво?

DisturbinThePeace
07-22-2008, 20:47
а сръбска музика има ли ? 8)

Christ
07-22-2008, 20:50
:lol: :lol: :lol: :lol:

Pliok0019
07-22-2008, 20:51
ako beshe tam Kuen4 ili gei bunkera edva li samo vremeto shteshe da e sreshtu vas
Dori ne gi poznavam, za da me interesuva koi e sreshtu tqh.

Canis_Dirus
07-22-2008, 20:52
http://s4.tinypic.com/fdhzc4_th.jpg

tuzaro
07-22-2008, 20:56
http://s4.tinypic.com/fdhzc4_th.jpgти си мега жалък... на стотици километри ама сичко знаеш, и биеш всички...ONETrueCasual я кажи на лакост крокодила с кви очи е :-o

bboy_bunker
07-22-2008, 20:56
хаахаха що да не ви снима? страх ви е да ви видим ли?

Ама ако си организираме "1в1" и случааайно извикам майорчето от долния етаж да види кои са тия разбойници и след това в районното тръгнат да ви правят снимки... дали пак ще раздавате така геройски шамарчета? 8-)

DisturbinThePeace
07-22-2008, 20:57
трябваше ли ?

Canis_Dirus
07-22-2008, 20:59
Момчета всеки ден съм пред Weserpark към обяд - без събота и неделя.

Чакам ви. Ще дойдете ли, или ще мишкувате?

Чакам ви утре 3 без 10. Набивам ви го и в 3 съм на работа :grin:

tuzaro, понеже от вашите едва ли някой носи оригинален лакост - отиди в магазина им в София и се вгледай внимателно. ВИНАГИ се различават две очи. Даже на кърпичата, с която си бършех очилата си личат 2 очи.

Я кажи сега ти, оборотните мадами от вашата агитка, къде имат пиърсинг и какво са ти казвали батковците, дето са ги шибали.

DisturbinThePeace
07-22-2008, 20:59
ми ако ти се е ядяло дървото може

е и аз ли ? :D

tuzaro
07-22-2008, 21:01
Момчета всеки ден съм пред Weserpark към обяд - без събота и неделя.

Чакам ви. Ще дойдете ли, или ще мишкувате?

Чакам ви утре 3 без 10. Набивам ви го и в 3 съм на работа :grin:

tuzaro, понеже от вашите едва ли някой носи оригинален лакост - отиди в магазина им в София и се вгледай внимателно. ВИНАГИ се различават две очи. Даже на кърпичата, с която си бършех очилата си личат 2 очи.

Я кажи сега ти, оборотните мадами от вашата агитка, къде имат пиърсинг и какво са ти казвали батковците, дето са ги шибали.заеби ти, дали са ти фалшива кърпичка :-P

КУРав_лад
07-22-2008, 21:01
Момчета всеки ден съм пред Weserpark към обяд - без събота и неделя.

Чакам ви. Ще дойдете ли, или ще мишкувате?

Чакам ви утре 3 без 10. Набивам ви го и в 3 съм на работа :grin:

tuzaro, понеже от вашите едва ли някой носи оригинален лакост - отиди в магазина им в София и се вгледай внимателно. ВИНАГИ се различават две очи. Даже на кърпичата, с която си бършех очилата си личат 2 очи.

Я кажи сега ти, оборотните мадами от вашата агитка, къде имат пиърсинг и какво са ти казвали батковците, дето са ги шибали.м8 моите цекове дето си ги зех от ЦУМ-а имат само едно очо?!Шо ке праиме са? :(

Canis_Dirus
07-22-2008, 21:02
м8 моите цекове дето си ги зех от ЦУМ-а имат само едно очо?!Шо ке праиме са? :(
На кецовете крокодилчето е избродирано и няма как да има второ - няма толкова превизна машина все още.

А може жестоките продавачки в ЦУМ да са извадили другото ;)

Или крокодила да ти намига ;)

DisturbinThePeace
07-22-2008, 21:03
а защо не ?

кат те гледам и ти си от партията на би гея

коя му е партията ? :D

КУРав_лад
07-22-2008, 21:03
м8 моите цекове дето си ги зех от ЦУМ-а имат само едно очо?!Шо ке праиме са? :(
На кецовете крокодилчето е избродирано и няма как да има второ - няма толкова превизна машина все още.тнх м8 че ме успокои, са си помислих че са ме минали с 149 кинта 8-)

tuzaro
07-22-2008, 21:04
м8 моите цекове дето си ги зех от ЦУМ-а имат само едно очо?!Шо ке праиме са? :(
На кецовете крокодилчето е избродирано и няма как да има второ - няма толкова превизна машина все още.

А може жестоките продавачки в ЦУМ да са извадили другото ;)

Или крокодила да ти намига ;)а на тениските не е ли избродирано??

Canis_Dirus
07-22-2008, 21:06
а на тениските не е ли избродирано??
На дамските - да! На мъжките е пришито.

tuzaro
07-22-2008, 21:06
канис е моден деец и офицялен представител на Лакост , Фред Пери , SI и тн за европа . така че го слушайте и няма да сбъркатене носи Фред Пери, не го презнава за марка 8-)

КУРав_лад
07-22-2008, 21:06
м8 моите цекове дето си ги зех от ЦУМ-а имат само едно очо?!Шо ке праиме са? :(
На кецовете крокодилчето е избродирано и няма как да има второ - няма толкова превизна машина все още.тнх м8 че ме успокои, са си помислих че са ме минали с 149 кинта 8-)

абе, ходи да тупнеш продавача и без това ми мяза на хомо...НЕ съм толкова първичен, беше една много възпитана госпожа на окоо 50 години и беше мила с клиентите :)

OtherDimension
07-22-2008, 21:07
как може да се правите на големите мъже, като скачате няколко човека на 60-килограмово момченце, като пчелата???

Decu
07-22-2008, 21:07
как може да се правите на големите мъже, като скачате няколко човека на 60-килограмово момченце, като пчелата???

А, де?! #-o

tuzaro
07-22-2008, 21:10
:razz: пчеличката е ял дървения :lol:

а би гей бункера е мъж когато е в компанията на куенч и са пред клавиетурите !

интернет разбойници

аслъ де... точно и-нет разбойници.

в тийнпроблем супер отворени надъхани,щели да пръснат кежуалите у-а,не знам си кво си,а днес на форум срещата им изобщо ги е нямало въпросните,а тия които са били са се насрали доволно от 3 момчета и 1 момиче... после във форума обаче пак стават отворени,щото пред компютъра не могат да ядат шамари. а оня най-изпадналия смешник дето в темата за срещата е обещал че ще дойде там го е нямало и дори не е мислил да идва... сметнете за какъв швестер говориме...кое е било девойчето?

DisturbinThePeace
07-22-2008, 21:11
какво доказвате пребивайки някого ?

Riot
07-22-2008, 21:12
как може да се правите на големите мъже, като скачате няколко човека на 60-килограмово момченце, като пчелата???
ех тоя OtherDimension
във всяка тема пуска ИНТЕЛИГЕНТНИТЕ си коментарчета
знае всичко пича
и ми защитава оная помия
дето ме баннаха заради нея :-x

аз съм 68 кг. искаш ли 1в1
и не ми разтягай локуми
кратко и ясно- да/не

ULTRA_LEVSKI
07-22-2008, 21:14
I predict a Riot 8)

bboy_bunker
07-22-2008, 21:15
как може да се правите на големите мъже, като скачате няколко човека на 60-килограмово момченце, като пчелата???

Защото са гниди..

Защото могат само да раздават юмруци, ама ако стане напечено наакват гащите...

Защото ако те са поотделно и се натъкнат на някаква групичка няма да са толкова смели...

Защото са комплексирани олигофренчета, които подражават на някакво движение, което няма никаква реализация в България..


Защото ако разбера къде им е "гнездото" ще ги изкарат оттам с няколко полицейски джипки и няма да видят повече бял свят...
После ше има да псуват зад решетките в РПУ-то и да се оправдават...


Защото са отрепки...

Pliok0019
07-22-2008, 21:15
:razz: пчеличката е ял дървения :lol:

а би гей бункера е мъж когато е в компанията на куенч и са пред клавиетурите !

интернет разбойници

аслъ де... точно и-нет разбойници.

в тийнпроблем супер отворени надъхани,щели да пръснат кежуалите у-а,не знам си кво си,а днес на форум срещата им изобщо ги е нямало въпросните,а тия които са били са се насрали доволно от 3 момчета и 1 момиче... после във форума обаче пак стават отворени,щото пред компютъра не могат да ядат шамари. а оня най-изпадналия смешник дето в темата за срещата е обещал че ще дойде там го е нямало и дори не е мислил да идва... сметнете за какъв швестер говориме...кое е било девойчето?
Mnogo e sladka.

КУРав_лад
07-22-2008, 21:17
м8 моите цекове дето си ги зех от ЦУМ-а имат само едно очо?!Шо ке праиме са? :(
На кецовете крокодилчето е избродирано и няма как да има второ - няма толкова превизна машина все още.тнх м8 че ме успокои, са си помислих че са ме минали с 149 кинта 8-)

абе, ходи да тупнеш продавача и без това ми мяза на хомо...НЕ съм толкова първичен, беше една много възпитана госпожа на окоо 50 години и беше мила с клиентите :)

въхххх...
значи са разкарали гейтака или е бил друга смяна...Това е в БЕн Шърмана, педала-продавач че загази :)

КУРав_лад
07-22-2008, 21:20
абе преди месец-два бяхме в Лакоста в Мола и търсихме Пуловер без ръкави с V-образна яка (или както някой го наричат жилетка) и беше некъф хипер трипер дето тръгна да ни показва някакъв розов полошърт!!! :oБате вие нещо сте болни, при положение че полошърта е 166 кинта, колко ли ще е жилетката?! :(

tuzaro
07-22-2008, 21:20
:razz: пчеличката е ял дървения :lol:

а би гей бункера е мъж когато е в компанията на куенч и са пред клавиетурите !

интернет разбойници

аслъ де... точно и-нет разбойници.

в тийнпроблем супер отворени надъхани,щели да пръснат кежуалите у-а,не знам си кво си,а днес на форум срещата им изобщо ги е нямало въпросните,а тия които са били са се насрали доволно от 3 момчета и 1 момиче... после във форума обаче пак стават отворени,щото пред компютъра не могат да ядат шамари. а оня най-изпадналия смешник дето в темата за срещата е обещал че ще дойде там го е нямало и дори не е мислил да идва... сметнете за какъв швестер говориме...кое е било девойчето?
Mnogo e sladka.ама коя е?

КУРав_лад
07-22-2008, 21:23
:razz: пчеличката е ял дървения :lol:

а би гей бункера е мъж когато е в компанията на куенч и са пред клавиетурите !

интернет разбойници

аслъ де... точно и-нет разбойници.

в тийнпроблем супер отворени надъхани,щели да пръснат кежуалите у-а,не знам си кво си,а днес на форум срещата им изобщо ги е нямало въпросните,а тия които са били са се насрали доволно от 3 момчета и 1 момиче... после във форума обаче пак стават отворени,щото пред компютъра не могат да ядат шамари. а оня най-изпадналия смешник дето в темата за срещата е обещал че ще дойде там го е нямало и дори не е мислил да идва... сметнете за какъв швестер говориме...кое е било девойчето?
Mnogo e sladka.ама коя е?Имаше едно мн сладко момиче бтв :-)

КУРав_лад
07-22-2008, 21:25
абе преди месец-два бяхме в Лакоста в Мола и търсихме Пуловер без ръкави с V-образна яка (или както някой го наричат жилетка) и беше некъф хипер трипер дето тръгна да ни показва някакъв розов полошърт!!! :oБате вие нещо сте болни, при положение че полошърта е 166 кинта, колко ли ще е жилетката?! :(

230-240 беше...

http://www.punksnotdead.net/forum/images/smilies/riding%5B1%5D.gif
Аз за 165 си намерих яке Лакост от аутлет двулицево, да ти е гадно, па ти им пълни гушите :D

Pliok0019
07-22-2008, 21:26
:razz: пчеличката е ял дървения :lol:

а би гей бункера е мъж когато е в компанията на куенч и са пред клавиетурите !

интернет разбойници

аслъ де... точно и-нет разбойници.

в тийнпроблем супер отворени надъхани,щели да пръснат кежуалите у-а,не знам си кво си,а днес на форум срещата им изобщо ги е нямало въпросните,а тия които са били са се насрали доволно от 3 момчета и 1 момиче... после във форума обаче пак стават отворени,щото пред компютъра не могат да ядат шамари. а оня най-изпадналия смешник дето в темата за срещата е обещал че ще дойде там го е нямало и дори не е мислил да идва... сметнете за какъв швестер говориме...кое е било девойчето?
Mnogo e sladka.ама коя е?
Ne znam.

КУРав_лад
07-22-2008, 21:26
Шлядко бебзмн си те лофффф

Riot
07-22-2008, 21:29
OtherDimension-a се покри нещо :(

tuzaro
07-22-2008, 21:31
я кажете колко общо хора бяхте 8-)

КУРав_лад
07-22-2008, 21:40
Ама бомби верно имаше :D

kaizero always for the cause :DБомба, бомба,паднала е бомбаааа :booooomb: :booooomb: :booooomb: 8-)

OtherDimension
07-22-2008, 22:19
OtherDimension-a се покри нещо :(
на кура си ми, че са те бан-нали, нали знаеш?
като си голям мортал комбат и биткаджия, хващай влака да ми правиш ултимат

Riot
07-22-2008, 22:20
лс

OtherDimension
07-22-2008, 22:24
абе, оправяйте се :)

cherinka
07-22-2008, 23:47
BiGayBunker
Жалка картинка си...
Говориш точно там, където знаеш най-малко.
Ако си достатъчно цивилизован и човечен, послушай ме - не се заяждай с някои хора, защото ще пострадаш единствено ти. ;)
И още нещо.
Не пиши за бой, мишки и еди си колко вс еди си колко във форума, моля те, достатъчно се излагаш вече. :)

cherinka
07-23-2008, 01:18
Аз ли?
Може би не ми се дават 20леа да дофтасам от Пловдив, за да ти гледам грозната физиономия. :)

preichetoy
07-23-2008, 01:44
:lol: :lol: :lol: би гея почна да си говори сам :lol: Аз се чудя к'во става вече :lol:

IdiOtKa
07-23-2008, 06:42
тая тема маи е краино време да се затвори ....

quench
07-26-2008, 17:22
бих дошъл, ама ми улучихте часът на интервюто... нъцки, можех да заваря някой недоволен, възмутен потребител на форума от София

цитирам себе си, за да им е ясно на яката агитка форумни терористи, че жалката им изцепка е разкрита и разтълкувана правилно, за техен ужас

най-неприятният им човек казва, че няма да идва на срещата - явно е възпрепятстван, има работа и не желае да си губи времето и усилият да идва - изрично упоменато в това ми изказване - може да се провери в самата тема

но въпреки това, нашите курави ладуве идват в групичка, за да докажат на малкото присъстващи колко са много, колко са силни

естествено, като част от този сценарии някой нещастен човечец трябва да си го изпроси, защото иначе не може да останат на думи само изказванията им колко са мощни и как се бият всеки ден

това е в общи линии

другата част от плана е била въведена в действие явно от някой умопомрачен клюкар, например най-великия...интригант - да се разпространи клюката как нахаканите но-лайфъри бибой и куенч са ОБЕЩАЛИ ДА ДОЙДАТ, НО НЕ СА

да сте живи и здрави, мамини мишлета

GLeZoRanA
07-26-2008, 18:41
Аз не съм казал че мога да се бия добре, нито ми е мания... Един единствен човек оттук (АТАКАБГ) ми е предлагал "1в1", но нито имам желание да се бия с някакъв непознат за нищо, нито вярвам, че ще е сам... Така че тия глупости ги оставете за вас ... Е ти пак добре.. Аз кво да кажа като ми предалагаше 10 в 10 :lol:
И ся кво няма снимки от срещата..Ще зема аз да се явявам пак по срещи и нема ви се верва :lol:

Deadlock
07-26-2008, 18:59
В тоя тийнпроблем хич не скучаете.
(:

Pliok0019
07-26-2008, 19:02
В тоя тийнпроблем хич не скучаете.
(:
Изобщо даже... :D

КУРав_лад
07-26-2008, 19:06
Аз не съм казал че мога да се бия добре, нито ми е мания... Един единствен човек оттук (АТАКАБГ) ми е предлагал "1в1", но нито имам желание да се бия с някакъв непознат за нищо, нито вярвам, че ще е сам... Така че тия глупости ги оставете за вас ... Е ти пак добре.. Аз кво да кажа като ми предалагаше 10 в 10 :lol:
И ся кво няма снимки от срещата..Ще зема аз да се явявам пак по срещи и нема ви се верва :lol: Щеше да е добро ако те бех видел, още от едно време правиш впечатление :) Жива и здрава следващия път

bulgarche
07-26-2008, 19:19
аз неска изпаднах в таква ситуация от един голф сленаха 5 канарчета, и запалих джапанките :oops: [/b]
Аз имах същата ситуация, обаче от голфа не слезнаха 5-тимата буфери. Ама...пияни майни, обийдаха ни на жълтурчета, като минаха покрай нас, но само "объркали сте хората" успяхме да им кажем. За щастие де :)

Ама ако си организираме "1в1" и случааайно извикам майорчето от долния етаж да види кои са тия разбойници и след това в районното тръгнат да ви правят снимки... дали пак ще раздавате така геройски шамарчета? 8-)
Ти значи си голяма путка, щом само си помислиш да направиш такова нещо. Или си путка, мислеща се за хуй, само защото познавала някой си.

А тоя в Шърмана се оказа някъф приятел на една бишва, познавали се от някво...бякви листчета за някви педали бил бачкал общо взето.

Може да е гейче, ама ми намери панталона, който си търсех. Само той имаше размер и ми обръщаше внимание. И все пак...не му платих в натура, колкото и да му се желеше :lol:

bungle
07-26-2008, 19:35
Следващият път ще дойда.
Мен кой иска да ме бие ?

8-)

ScionOfStorm
07-26-2008, 19:37
В тоя тийнпроблем хич не скучаете.
(:

+1

ScionOfStorm
07-26-2008, 19:58
^ добре, обясни ми защо смятате за нужно да биете еди кой си и еди що си?

чесане на егото, себедоказване, ок, ама все има и други начини, егати :)

ScionOfStorm
07-26-2008, 20:13
мммхмм...ми може в повече да му е дошъл тестостерона в някакъв момент, знам ли. :)

но да, тъпо е. Тъпо е, че и бръмзе е поотнесъл, доколкото разбрах.

ScionOfStorm
07-26-2008, 20:20
Е...то щом сме намесени ние, 'орицата, такива неща са просто ежедневие и съпътстващи всичко живо. Не знам точно какво е станало де, просто споделям странично мнение. Най-малкото сме вече малко по-отракани хора и няма смисъл да се държим като деца с по-примитивно мислене. :)

miminia
07-26-2008, 20:21
Е т'фа е човек да си дойде в България ...

Canis_Dirus
07-26-2008, 20:48
Британски учени успяха да изведат универсална формула за зависимостта между мъжкия полов орган и стъпалото на крака.
Eкспертен екип от Националния институт за медицински изследвания систематизирал натрупани за един век данни, извършил допълнителни изследвания и стигнал до извода, че популярната още при елините теория за връзката между размера на носа и тази на фалоса е погрешна. Докато тезата на древните римляни, че формата повтаря тази на средния пръст на ръката, е напълно обоснована.
Проф. Бартоломю Сайн, ръководител на групата, разказва, че формулата за дължината на пениса била изведена от компютър, в който били вкарани всевъзможни данни. Тя е следната: дължината на фалоса е равна на броя КОРАВИ постове в настоящия форум разделена на броя пъти, когато мама ви е вдигала с шамари от PC. Към полученото прибавете от 0 до 6 в зависимост от речника ви (колкото повече употребявате изрази като "комплексар", "на кафево", "не ми пука за твоето мнение", толкова по-висок коефицент).
Бонус - войнствено присъствие на форумна среща - 2 сантиметра. Свалени много курви (поне 30 гигабайта) - 1 сантиметър.
Получения до тук резултат се умножава по номера на обувките и се разделя на коефициента на интелигентност.

RAWRRR
07-26-2008, 20:57
по тази формула максималната дължина (при номер 49 и iq - 190) и 2та бонуса,излиза под 1 см :Д.

КУРав_лад
07-26-2008, 23:58
Британски учени успяха да изведат универсална формула за зависимостта между мъжкия полов орган и стъпалото на крака.
Eкспертен екип от Националния институт за медицински изследвания систематизирал натрупани за един век данни, извършил допълнителни изследвания и стигнал до извода, че популярната още при елините теория за връзката между размера на носа и тази на фалоса е погрешна. Докато тезата на древните римляни, че формата повтаря тази на средния пръст на ръката, е напълно обоснована.
Проф. Бартоломю Сайн, ръководител на групата, разказва, че формулата за дължината на пениса била изведена от компютър, в който били вкарани всевъзможни данни. Тя е следната: дължината на фалоса е равна на броя КОРАВИ постове в настоящия форум разделена на броя пъти, когато мама ви е вдигала с шамари от PC. Към полученото прибавете от 0 до 6 в зависимост от речника ви (колкото повече употребявате изрази като "комплексар", "на кафево", "не ми пука за твоето мнение", толкова по-висок коефицент).
Бонус - войнствено присъствие на форумна среща - 2 сантиметра. Свалени много курви (поне 30 гигабайта) - 1 сантиметър.
Получения до тук резултат се умножава по номера на обувките и се разделя на коефициента на интелигентност.БАте, все още нямам нищо против тебе, обяснявам го с липса на хоби, мн е тъпо това което си писал или по-скоро си си губил времето.Сега като ЧОРБАР ще ти КАЖА:
ИЗЛЕЗ ДА ПИЕШ ВЕ!!!!

InitialD
07-27-2008, 02:20
К'во е станало бе!?!?

07-27-2008, 09:29
К'во е станало бе!?!?
Що не си отишъл на срещата? Цигани са тичаки около твоя блок и ти се зави с юргана и почна да се молиш да оцелееш?

LadyCarameL
07-27-2008, 10:49
Това започва да ми напомня на някой латиноамерикански сериал :?

07-27-2008, 12:03
Това започва да ми напомня на някой латиноамерикански сериал :?
Кой е болния от спин? (Освен инишъл д)

КУРав_лад
07-27-2008, 13:00
К'во е станало бе!?!?
Що не си отишъл на срещата? Цигани са тичаки около твоя блок и ти се зави с юргана и почна да се молиш да оцелееш?
8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) :razz: :razz: :razz:

GLeZoRanA
07-27-2008, 17:27
Аз не съм казал че мога да се бия добре, нито ми е мания... Един единствен човек оттук (АТАКАБГ) ми е предлагал "1в1", но нито имам желание да се бия с някакъв непознат за нищо, нито вярвам, че ще е сам... Така че тия глупости ги оставете за вас ... Е ти пак добре.. Аз кво да кажа като ми предалагаше 10 в 10 :lol:
И ся кво няма снимки от срещата..Ще зема аз да се явявам пак по срещи и нема ви се верва :lol:

е кво ше направиш като дойдеш,ше набиеш ли някой? чуваш ли се изобщо...
:lol: :lol: Ти чуваш ли се изобщо ? Къде съм написала , че съм щяла да бия някой..Просто преди беше забавно като се събирахме по форумни ;О) Не мога да разбера , защо всичко обръщаш на бой :?

otherworldly
07-27-2008, 19:13
вие ходите по форумни да се биете :shock: :shock:

bulgarche
07-27-2008, 19:58
ThE^SsSwEeT^LaDy, че кой ходи за друго? Другото са си срещи, форумните...е като по форумите: хвърчат глави, колят се и се бесят хора, чипят се крака и ръце, ебат се майки и бащи (сестри и дъщери) и всякакви други неща от ежедневието/еженощието на един форум потребител.

bboy_bunker
07-27-2008, 20:56
Атакабг, кога съм "заплашвал през ден няколко човека с бой" ? Ти добре ли си? В момента само си търсиш повод.. но иначе си против тия неща нали? Това е като да се направи концерт в подкрепа на борбата с наркотиците, а зад сцената да се боцкат...

И брейкденса е единственото с което се опитваш да ме обидиш... обаче не осъзнаваш, че това хич не ме обижда.. Все едно да наречеш скейтъра скейтър, скинара скинар и т.н.

Просто ще те помоля да спреш с глупавите обиди и бойните заплахи. Не си Господ, за да раздаваш правосъдие... Обясняваш ми как не съм негър и т.н. за да съм бибой, а ти се изживяваш като някой генгста който събира бандата и се бие.. само дето не си размахал ланци и пистолети.. иначе си същата картинка....

InitialD
07-27-2008, 21:57
Типично българско ... пак се делнахте ... евалата мишлета!

bulgarche
07-27-2008, 22:10
Все едно да наречеш скейтъра скейтър, скинара скинар и т.н.
"Скинар" си е обида :o

kolanass
07-27-2008, 22:15
Все едно да наречеш скейтъра скейтър, скинара скинар и т.н.
"Скинар" си е обида :o
Или все едно да кажеш на "кежуъла" нинджа :D

InitialD
07-27-2008, 23:20
Все едно да наречеш скейтъра скейтър, скинара скинар и т.н.
"Скинар" си е обида :o
Или все едно да кажеш на "кежуъла" нинджа :D

Няма значение скейтър,скинар или кежуал ... все са кофти!

Vikitooo
07-28-2008, 06:50
Ще идат на форумна среща и ще се изпобият...Как не ва е срам
:shock: :lol: :razz:

InitialD
07-28-2008, 22:50
Ще идат на форумна среща и ще се изпобият...Как не ва е срам
:shock: :lol: :razz:

Следващия път ще има knife culture at its best!!! 8-) :oops: [/b]

КУРав_лад
07-29-2008, 01:07
Ще идат на форумна среща и ще се изпобият...Как не ва е срам
:shock: :lol: :razz:
http://www.torcida-plovdiv.org/frm/images/smiles/oldboy.gifhttp://www.torcida-plovdiv.org/frm/images/smiles/oldboy.gifhttp://www.torcida-plovdiv.org/frm/images/smiles/oldboy.gifhttp://www.torcida-plovdiv.org/frm/images/smiles/oldboy.gifhttp://www.torcida-plovdiv.org/frm/images/smiles/oldboy.gifhttp://www.torcida-plovdiv.org/frm/images/smiles/oldboy.gifhttp://www.torcida-plovdiv.org/frm/images/smiles/oldboy.gifhttp://www.torcida-plovdiv.org/frm/images/smiles/oldboy.gifhttp://www.torcida-plovdiv.org/frm/images/smiles/oldboy.gifhttp://www.torcida-plovdiv.org/frm/images/smiles/oldboy.gifhttp://www.torcida-plovdiv.org/frm/images/smiles/oldboy.gifhttp://www.torcida-plovdiv.org/frm/images/smiles/oldboy.gifhttp://www.torcida-plovdiv.org/frm/images/smiles/oldboy.gifhttp://www.torcida-plovdiv.org/frm/images/smiles/oldboy.gifhttp://www.torcida-plovdiv.org/frm/images/smiles/oldboy.gifhttp://www.torcida-plovdiv.org/frm/images/smiles/oldboy.gifhttp://www.torcida-plovdiv.org/frm/images/smiles/oldboy.gifhttp://www.torcida-plovdiv.org/frm/images/smiles/oldboy.gifhttp://www.torcida-plovdiv.org/frm/images/smiles/oldboy.gifhttp://www.torcida-plovdiv.org/frm/images/smiles/oldboy.gifhttp://www.torcida-plovdiv.org/frm/images/smiles/oldboy.gifhttp://www.torcida-plovdiv.org/frm/images/smiles/oldboy.gifhttp://www.torcida-plovdiv.org/frm/images/smiles/oldboy.gifhttp://www.torcida-plovdiv.org/frm/images/smiles/oldboy.gifhttp://www.torcida-plovdiv.org/frm/images/smiles/oldboy.gifhttp://www.torcida-plovdiv.org/frm/images/smiles/oldboy.gifhttp://www.torcida-plovdiv.org/frm/images/smiles/oldboy.gifhttp://www.torcida-plovdiv.org/frm/images/smiles/oldboy.gifhttp://www.torcida-plovdiv.org/frm/images/smiles/oldboy.gifhttp://www.torcida-plovdiv.org/frm/images/smiles/oldboy.gif
НЕМА ПО-ТЪПИ КОПЕЛЕТА ОТ КЕЖУАЛИТЕ!!
http://www.torcida-plovdiv.org/frm/images/smiles/oldboy.gifhttp://www.torcida-plovdiv.org/frm/images/smiles/oldboy.gifhttp://www.torcida-plovdiv.org/frm/images/smiles/oldboy.gifhttp://www.torcida-plovdiv.org/frm/images/smiles/oldboy.gifhttp://www.torcida-plovdiv.org/frm/images/smiles/oldboy.gifhttp://www.torcida-plovdiv.org/frm/images/smiles/oldboy.gifhttp://www.torcida-plovdiv.org/frm/images/smiles/oldboy.gifhttp://www.torcida-plovdiv.org/frm/images/smiles/oldboy.gifhttp://www.torcida-plovdiv.org/frm/images/smiles/oldboy.gifhttp://www.torcida-plovdiv.org/frm/images/smiles/oldboy.gifhttp://www.torcida-plovdiv.org/frm/images/smiles/oldboy.gifhttp://www.torcida-plovdiv.org/frm/images/smiles/oldboy.gifhttp://www.torcida-plovdiv.org/frm/images/smiles/oldboy.gifhttp://www.torcida-plovdiv.org/frm/images/smiles/oldboy.gifhttp://www.torcida-plovdiv.org/frm/images/smiles/oldboy.gifhttp://www.torcida-plovdiv.org/frm/images/smiles/oldboy.gifhttp://www.torcida-plovdiv.org/frm/images/smiles/oldboy.gifhttp://www.torcida-plovdiv.org/frm/images/smiles/oldboy.gifhttp://www.torcida-plovdiv.org/frm/images/smiles/oldboy.gifhttp://www.torcida-plovdiv.org/frm/images/smiles/oldboy.gifhttp://www.torcida-plovdiv.org/frm/images/smiles/oldboy.gifhttp://www.torcida-plovdiv.org/frm/images/smiles/oldboy.gif

Vikitooo
07-29-2008, 01:46
Много се извинявам за въпроса ми, ама какво значи " КЕЖУАЛИ"? 8-)

KadifWerewolf
07-29-2008, 01:47
Много се извинявам за въпроса ми, ама какво значи " КЕЖУАЛИ"? 8-)

Ooooooooh, not again! :x

Vikitooo
07-29-2008, 02:32
Oki sama shte si namerq infoto 8)

FelisDirus
07-29-2008, 02:47
Много се извинявам за въпроса ми, ама какво значи " КЕЖУАЛИ"? 8-)

Ooooooooh, not again! :x


Plssss :oops:

Що не пробваш с уикипедиа? гугъл? Всичко си пише - защо някой да хаби време и енергия да обяснява? :wink:

Vikitooo
07-29-2008, 03:40
http://www.clip4e.com/play.php?id=36097&act2=toql

Wow :shock: Има ли в форума инвиди от така наречените КЕЖУАЛ ?

IdiOtKa
07-29-2008, 07:26
http://www.clip4e.com/play.php?id=36097&act2=toql

Wow :shock: Има ли в форума инвиди от така наречените КЕЖУАЛ ?
хммм незнаех че има такова движение ....хммм интересно .... имам чувство, че тва ще навлезе като мода .... надявам се, че не ама нищо не се знае ...

Canis_Dirus
07-29-2008, 07:47
Wow :shock: Има ли в форума инвиди от така наречените КЕЖУАЛ ?
Тук са апостолите на кежуал движението в България. Таф ладс до един. Кой мислиш е писал това в wikipedia? ТОЙ!



хммм незнаех че има такова движение ....хммм интересно .... имам чувство, че тва ще навлезе като мода .... надявам се, че не ама нищо не се знае ...

Че то вече е мода. Всеки 15 годишен пикльо носи менте на пери, лакост и тн. И карирана шапка за 5 лева от пазара.

IdiOtKa
07-29-2008, 07:58
Wow :shock: Има ли в форума инвиди от така наречените КЕЖУАЛ ?
Тук са апостолите на кежуал движението в България. Таф ладс до един. Кой мислиш е писал това в wikipedia? ТОЙ!



хммм незнаех че има такова движение ....хммм интересно .... имам чувство, че тва ще навлезе като мода .... надявам се, че не ама нищо не се знае ...

Че то вече е мода. Всеки 15 годишен пикльо носи менте на пери, лакост и тн. И карирана шапка за 5 лева от пазара.
а супер .... още не съм ги забелязала ....

Canis_Dirus
07-29-2008, 08:06
а супер .... още не съм ги забелязала ....
Е ти от къде си? Може още да не е стигнало до вас. Но вече доминира центровете на младежката кОлтура - флиртче и импулс.

http://www.impulse.bg/user/Fred-Perry
http://img353.imageshack.us/img353/4613/3bf814a8051000409901800yl7.jpg
http://www.impulse.bg/user/lfc_hools
http://www.impulse.bg/user/gagarin_boy
http://www.impulse.bg/user/SeEmkata
http://www.impulse.bg/user/love10
http://www.impulse.bg/user/weneverstop
http://www.impulse.bg/user/MoHkaTa_1912
http://www.impulse.bg/user/dj_be4a
http://www.impulse.bg/user/InFiNiTy

Зелени ръчички за всички сладуричета и много успехчета :-)

IdiOtKa
07-29-2008, 08:23
е явно имало мноо хахаххах.... то повечето са от пловдив ..просто не съм им обръщала внимание ... някой ми приличат на газари ... ама както и да е .. супер неориентирани !

IdiOtKa
07-29-2008, 08:27
аа ся като разглеждах снимките се сетих ...видях една от даскало и се сетих ....
има една такава компания ...ама те са ебаси кежуала маина ... някви суперррр пропаднали дето са стил "ша ва изнесем всичките" някви набор 92-93 ама хипер злетата ... ама дрехите вобще не са им някви марки ...имат по една такава шапки и тва е ... не не нямам думи просто да се изкажа за тея хора ! мноо зле ..надявам се тая мода да отмине след година, че мно зле !

Vikitooo
07-29-2008, 08:33
Чакай, че аз пак съм неориентирана в пространството. 8-) Та тия хора Вие по дрехите ли ги познавате? Смисъл ако пише Lacoste, Армани ала бала значи e kejual? :shock:

IdiOtKa
07-29-2008, 08:35
^ :lol: кво и е злето на модата ? тва че хлапетийте са зле незначи ,че и модата е такава. пък и като не разбираш от нещо не го коментирай ;)
е да прав си .. не съм запозната с движението "кежуал" но тея дечица за няква жалка пародия ... и всички, които сте дали са от пловдив ... отчайвам се ! поне като искат да са нещо да го правят както трябва ... баси .. !

Canis_Dirus
07-29-2008, 08:38
Чакай, че аз пак съм неориентирана в пространството. 8-) Та тия хора Вие по дрехите ли ги познавате? Смисъл ако пише Lacoste, Армани ала бала значи e kejual? :shock:

Не е задължително. ПОне в Западна Европа. В по-богатата част на света такива дрехи носят доста повече хора.
Иначе в България - малцина.
А тези дечица са chavs.

Vikitooo
07-29-2008, 08:46
Добре де аз не виждам това да носиш хубави, маркови дрехи да има нещо общо с футбола, хулиганството, запалянковците. Мисля, че всеки човек иска да се носи с маркови дрехи даже и да не е запален по фотболa. Защо трябва моментално да попада в групата на кejualite? Или тук вече опира въпроса, че след като човек се носи така значи е така нареченият "Фешан" които се мрази от много хора и затова има спорове и кавги?


:)

Canis_Dirus
07-29-2008, 08:49
Добре де аз не виждам това да носиш хубави, маркови дрехи да има нещо общо с футбола, хулиганството, запалянковците. Мисля, че всеки човек иска да се носи с маркови дрехи даже и да не е запален по фотболa.
:)


It's Not What You Wear, It's How You Wear

Носенето на костюм също автоматично не те прави банкер, абитуриент и тн.

Vikitooo
07-29-2008, 08:50
Добре де аз не виждам това да носиш хубави, маркови дрехи да има нещо общо с футбола, хулиганството, запалянковците. Мисля, че всеки човек иска да се носи с маркови дрехи даже и да не е запален по фотболa.
:)

по добре замълчи кифличке !

по на горе има едно клипче за casual-лите гледай го пък тогава си напъвай нежната главичка да мислиш и расъждаваш .


Муце, тебе да те пита нещо някои?

ScionOfStorm
07-29-2008, 09:40
ахахах, корави импулс ладове на хоризонта!111

е, нормално, като във всяко движение и тук има уона-би-тата, любимата ни думичка "позьори" и т.н., както и по-истински представители на движението.

Импулс значи е корав сайт вече, май?

Blacklisted
07-29-2008, 10:01
^ :lol: кво и е злето на модата ? тва че хлапетийте са зле незначи ,че и модата е такава. пък и като не разбираш от нещо не го коментирай ;)

Амонячо е засегнат :lol:

Братле, я кажи къде има аутлет на фред пери? :razz:

КУРав_лад
07-29-2008, 12:48
^ :lol: кво и е злето на модата ? тва че хлапетийте са зле незначи ,че и модата е такава. пък и като не разбираш от нещо не го коментирай ;)

Амонячо е засегнат :lol:

Братле, я кажи къде има аутлет на фред пери? :razz:Я кажи за чата сега :razz:

КУРав_лад
07-29-2008, 13:52
МожИ да И простЪ ама шЪ я ИбЪ прИз дрехИти , мн арна таз вики

поздрав с песента на АМет- вики 8-) :razz:

КУРав_лад
07-29-2008, 13:59
арна у крИвата,майна,но тъпа у главата 8-)
N

w0sh
07-29-2008, 14:02
Тъз тема не загинА ли?

tuzaro
07-29-2008, 14:44
курав къде е видя??

dessy_mc
07-29-2008, 14:50
Вики понеже е пичка и е простено,че е адски тъпа,викам аз. 8)

Skullbreaker
07-29-2008, 14:51
Otkak starite se iznesohme nqma forumni sre6ti kato edno wreme :P .

КУРав_лад
07-29-2008, 17:28
курав къде е видя??
Майна, виж и снимчицити на Адскътъ мацкъ,т'фа е тя на аватарО сеш се
искам оун-чи

Alco
07-29-2008, 17:39
нема да обиждате викито щото ставам лош, макя ви кежуъска... :-x

Blacklisted
07-29-2008, 21:12
Я кажи за чата сега :razz:

Я кажи к'во ти стана със стария профил?

Мачока ти наби оунче, а? :razz:

Alco
07-29-2008, 21:22
i na mene mi dade ma4ok4iTyYY z3lenA Ry4i4ka!!! 8)

Vikitooo
07-29-2008, 21:26
Вики понеже е пичка и е простено,че е адски тъпа,викам аз. 8)

А тия където много "Викат" да си ходят да си викат на село 8-)

Добре, не ме атакуваiте така. Не съм много запозната с тoвa да си кеjual и затова питах, исках да разбера. Извинявам се за НЕкомпетентността ми.
:)

bungle
07-29-2008, 21:36
Кежуъл не се пише така, ама аре здраве да е. :D
Важното е, че ставаш за ебане. Липсата на мозък не е от голямо значение в този случай.

Vikitooo
07-29-2008, 21:39
Кежуъл не се пише така, ама аре здраве да е. :D
Важното е, че ставаш за ебане. Липсата на мозък не е от голямо значение в този случай.

Да дадеш малко от твоя, а? Нали прелива с акъл :lol:

Blacklisted
07-29-2008, 21:39
Бънгъл - ти пък понеже преливаш от мозък...

bungle
07-29-2008, 21:41
^ Аз ли ?

Че аз никога не съм казвала, че съм от умните мацки. :D
Дееба олигофрените.

tuzaro
07-29-2008, 21:42
викито е супер кака :-)

bungle
07-29-2008, 21:43
И аз го бях казала в темата за снимките. Яка е, спор няма.
Ама не е от умничките. :oops:

Blacklisted
07-29-2008, 21:44
^ Аз ли ?

Че аз никога не съм казвала, че съм от умните мацки. :D
Дееба олигофрените.

Ама да се правиш на интересна може?

bulgarche
07-29-2008, 21:46
^ Аз ли ?

Че аз никога не съм казвала, че съм от умните мацки. :D
Дееба олигофрените.
Не, ама тя поне е хубава. Поне едното нещо й е в наличност.

bungle
07-29-2008, 21:47
На този свят всичко може. Защо да не може ? Това е моят живот, моето мнение - мога да го изказвам както си искам, когато си поискам.

блаблабла, само на мен ли не ми пука дали имиджът ми на мега-гига-тера-потребител ще падне? Толкова сте сладки. :-)

Blacklisted
07-29-2008, 21:51
на нея не ѝ пука :grin:

bungle
07-29-2008, 21:53
Ъ, понеже аз не съм хубава. :D

Canis_Dirus
07-29-2008, 21:53
Offtopic:

Кофтито на мъжете, които стават путки, е, че започват да получават ПМС.

Alco
07-29-2008, 21:54
Вики понеже е пичка и е простено,че е адски тъпа,викам аз. 8)

А тия където много "Викат" да си ходят да си викат на село 8-)

Добре, не ме атакуваiте така. Не съм много запозната с тoвa да си кеjual и затова питах, исках да разбера. Извинявам се за НЕкомпетентността ми.
:)

не им се връзвай, бебз :-) ако искаш аз ше ти обясна кво е кежуъл някой път... :oops: :smt007

tuzaro
07-29-2008, 21:57
Вики понеже е пичка и е простено,че е адски тъпа,викам аз. 8)

А тия където много "Викат" да си ходят да си викат на село 8-)

Добре, не ме атакуваiте така. Не съм много запозната с тoвa да си кеjual и затова питах, исках да разбера. Извинявам се за НЕкомпетентността ми.
:)

не им се връзвай, бебз :-) ако искаш аз ше ти обясна кво е кежуъл някой път... :oops: :smt007абе ние друго можем да и правим :lol: аз викам канис-а да и обясни че той е навърте в кежуъл style, :-P

Ne_Znaesh
07-29-2008, 21:57
Добре де и аз не бях запознат с тemata . Но това не ме прави тъп, прост или незнам си още какъв! А колкото до Виктория е страшна мацка, и не смятам, че е глупава, никак даже! Познавам я лично :)

Canis_Dirus
07-29-2008, 21:59
не им се връзвай, бебз :-) ако искаш аз ше ти обясна кво е кежуъл някой път... :oops: :smt007
http://www.strangecosmos.com/images/content/115390.jpg
http://img260.echo.cx/img260/4403/chavcondom6oz.jpg

и остро през дрехите! R?sPЭк7!!!!

tuzaro
07-29-2008, 22:01
бла бла бла

абе това на аватара ти, дето го пипаш, майка ти ли е или леля?баба е

Alco
07-29-2008, 22:01
канис, тва презервативи за безопасна чикия ли са м8 ??? :shock:

Alco
07-29-2008, 22:08
анти-вирусната ми е засекла некъв сифилис тука... :shock: 8-)

miloto_girl_4e
07-29-2008, 22:20
Превърнали сте темата в чат, затова я заключвам :!: :)