PDA

View Full Version : бяло течение???



mysterious93
07-22-2008, 18:44
1.търсих в тийн-а(писах "бяло течение) ама ми излязоха много теми като "харесвате ли яки металистки" и "обичам го" а са над 2000..та..вярно ли е че никога не може да се отървеш от него?преди може би месец четох за него тук и беше описано какво е..и при мен често ми зацапва гащичките(всяка вечер се мия и си сменям бикините но те все пак са зацапани...със бяло..едно такова слузесто тук таме е и малко жълтеникаво но бялото преобладава определено..за мирис не мога да определя :-o )малко ме е срам да отида на гинеколог а и не знам майка дали ще ме пусне :(в гугъл четох няколко статий и от 10 теми може би само в една пишеше че една жена с ее отървала...и кви са тези промивки със смрадливка и лайка???????някой пробвал ли е?или пък някой друг ако се е отървал по друг начин плс да каже :(или пък някой ако е ходил на гинеколог по тази причина как е минало?и кво точно ти "прави" гинеколога :-D и след като гинеколога ти е предписал нещо помогна ли ви? айде вие сте :)

zaiobaio
07-22-2008, 19:03
няма нищо страшно ! най-добре отиди на гинеколог. ще те поразчовърка малко за 2-3 минути и това е. ще ти даде някакви антибиотици и се оправяш за 1 седмица. предполагам че ако си девствена процедурата е друа- може би ехограф.. но пак не боли :)
успех !

Ros
07-22-2008, 19:06
промивките със смрадлика са много ефикасни

mysterious93
07-22-2008, 19:10
промивките със смрадлика са много ефикасни

и как по точно се правят :-D и къде мога да намеря?

ELiTyYy
07-22-2008, 19:26
уууу и аз имах тоя проблем преди 7-8 месеца..
взех си едни хап4енца... 6-7 на брой май бяха..
всяка вечер се слагаха отдолу...преди да си легнеш...задължително,защот о не трябва да мърдаш (сядаш ала бала...хаха в леглото може да си мърдаш..) ...иначе няма ефект...
след малко ще ги потърся и ще ти кажа името им...
ефект има!

ELiTyYy
07-22-2008, 19:27
ааа...намерих ги бързо.. :)
значи хап4етата са Клотримазол.... 6 таблетки са..
цената е 5,20 :)

mysterious93
07-22-2008, 19:28
уууу и аз имах тоя проблем преди 7-8 месеца..
взех си едни хап4енца... 6-7 на брой май бяха..
всяка вечер се слагаха отдолу...преди да си легнеш...задължително,защот о не трябва да мърдаш (сядаш ала бала...хаха в леглото може да си мърдаш..) ...иначе няма ефект...
след малко ще ги потърся и ще ти кажа името им...
ефект има!

:-D мерси много ..но гинеколог ли ти ги препоръча или..?а и има ли проблем че съм девствена?щото казваш че се слагали отдолу.. :-o

ELiTyYy
07-22-2008, 19:34
уууу и аз имах тоя проблем преди 7-8 месеца..
взех си едни хап4енца... 6-7 на брой май бяха..
всяка вечер се слагаха отдолу...преди да си легнеш...задължително,защот о не трябва да мърдаш (сядаш ала бала...хаха в леглото може да си мърдаш..) ...иначе няма ефект...
след малко ще ги потърся и ще ти кажа името им...
ефект има!

:-D мерси много ..но гинеколог ли ти ги препоръча или..?а и има ли проблем че съм девствена?щото казваш че се слагали отдолу.. :-o
нее..не е от гинеколог... :) една фр която имаше проблеми с яйчниците и пак бяло течение ми ги каза...супер са ефективни...
Няма проблем в това,че си девствена...само преди да ги сложиш трябва да си теглиш идеален душ... :) да си чистичка...и преди да си легнеш..мушкаш...:)

kalpazanka
07-22-2008, 19:36
Има едно изреченийце, написано във всяка една лекарствена брошура, и то е- Не преотстъпвайте това лекарство на други хора, дори да имат същите симптоми като Вашите!

Замисли се защо ли е написано?!

fiama
07-22-2008, 19:41
Мила, ако нещо в течението те притеснява, просто иди на профилактичен преглед при гинеколог. Не вярвам майка ти да ти откаже да те придружи или да те пусне сама да идеш. Пргледът не енищо страшно, ще поговорите с лекаря, ще те погледне на видеозон и така... Не може във форума да ти се даде съвет дали да правиш някакви отвари, промивки и прочие, защото никой не знае какво е течението. Просто иди на лекар, няма нищо страшно.

mysterious93
07-22-2008, 19:42
[quote="kalpazanka"]Има едно изреченийце, написано във всяка една лекарствена брошура, и то е- Не преотстъпвайте това лекарство на други хора, дори да имат същите симптоми като Вашите!

Замисли се защо ли е написано?![/quot e]

уф и тва го има...а относно гинеколога..може би първо ще мина през личната лекарка да ми препоръча някой и така :-o утре ще го мисля :-D айде лека.. :-) просто исках д азнам дали наистина може да се излекува..щото имаше доста отрицателни мнения..в гугъл поне което видях...

plamka
07-22-2008, 21:12
...

LiloTa
07-23-2008, 09:35
и аз имах наскоро и ми мина :) Отидох на лекар(гинеколог) тя ме преглед,каза ми че имам,но е слабо и ми предписа вагинални капсули.Слагах си в продължение на 12 дена и нищо ми няма :) Така че по-добре отиди,а ако кажеш от кой град си може някой да ти помогне с избирането за гинеколог ;) ако си от вн-веднага ти казвам :)

Wrathchild
07-23-2008, 09:50
Имах и аз бяло течение преди 1-2 месеца ако не се лъжа. Гинеколога ми изписа вагинални таблетки, 10 на брой и едни хапчета, които да пия. И се оправих. Все пак няма от какво да те е срам, това е като да отидеш при лекар за настинка. Все пак като раждаш пак ще гледат между краката ти, нали? А и гинеколога е виждал толкова много, че няма да се впечатли точно от теб.

jghgh
07-23-2008, 09:58
А може ли и аз да питам нещо? Маха ли се това или цял живот си седи и трябва да си го лекуваш и винаги ще се появява? :)

Wrathchild
07-23-2008, 10:01
А може ли и аз да питам нещо? Маха ли се това или цял живот си седи и трябва да си го лекуваш и винаги ще се появява? :)Лекува се, но ако вземеш мерки навреме. Приятелка на една позната имаше около 5 години, не го лекуваше и сега й е хронично. Но иначе да, маха се. Но има вероятност да се появи пак - я от нов сапун или прах за пране, с който си переш бельото и се окаже, че не ти понася на някои по-деликатни места, я от басейн примерно...

mysterious93
07-23-2008, 10:22
и аз имах наскоро и ми мина :) Отидох на лекар(гинеколог) тя ме преглед,каза ми че имам,но е слабо и ми предписа вагинални капсули.Слагах си в продължение на 12 дена и нищо ми няма :) Така че по-добре отиди,а ако кажеш от кой град си може някой да ти помогне с избирането за гинеколог ;) ако си от вн-веднага ти казвам :)

ами от добрич съм :) искам да отида и на кола маска на триъгълника ама с това течение ще ми е неудобно.. :-D

LiloTa
07-23-2008, 10:59
и аз имах наскоро и ми мина :) Отидох на лекар(гинеколог) тя ме преглед,каза ми че имам,но е слабо и ми предписа вагинални капсули.Слагах си в продължение на 12 дена и нищо ми няма :) Така че по-добре отиди,а ако кажеш от кой град си може някой да ти помогне с избирането за гинеколог ;) ако си от вн-веднага ти казвам :)

ами от добрич съм :) искам да отида и на кола маска на триъгълника ама с това течение ще ми е неудобно.. :-D


Да,наистина си е малко кофти...Ами...отиди при лекарката (личната) и й кажи да ти даде направление за гинеколог,ако те пита защо й кажи че те болят яйчниците защото иначе може да ти каже да си отидеш без направление...(на мене тоя номер ми го напрай веднъж,мойта лекарка) И после я питай дали знае някой хубав...И отивай ;) Късмет :)


п.п за колата маска ако имаш въпроси драсни лс,аз също ходя :)

plamka
08-13-2008, 22:55
съжалявам, че подновявам темата ама искам да попитам - чух че глобулите ( вагиналните таблетки ) не се препоръчвали за девствени - това вярно ли е?