PDA

View Full Version : Съвет!!!!



Pandishpanka
07-22-2008, 19:37
Случеят е следния...правехме си го с приятеля ми и тои се изпразни на гърба ми и НЕ е потекло надоло и .."май не съм свършил в теб" защото видял сперма по ..половия ми оргън.Веднага след това ми сложи 2 амидофена ..ТВА помага ли всъщност??? Но се чудя да не е обаркал моята течност когато се навлажнявам със спермата си понеже доста преди това видях че има по члена му.И ако знаете как се казват хаповете които се пият 72 часа след половият акт.Тези амедофени и те правят ли нещо и направо кво да правя ? 10х предварително

TheBlackStranger
07-22-2008, 19:42
Не си бременна споко. Тоя твоя е много зле обаче. И хапчетаа за който говориш се казват Ескапел.

cherinka
07-22-2008, 20:00
И хапчетаа за който говориш се казват Ескапел.
ЕскапелЕ, миличка. :)

xxxSnowflakexxx
07-22-2008, 20:20
Как може веднага да прибягва6 кам такива хап4ета???

BaBy_bS
07-22-2008, 20:22
пази боже от такива момчета-да не знаят нищо ... какво е,що е,за какво и кога се използва ...

TomHanks
07-22-2008, 20:25
Ти сигурна ли си, че "спермата" не е било мазга. Щото стават обърквации понякога.

gamercheto_
07-22-2008, 21:01
тряяше ти набута цяло блистерче тогава можеше да има и ефект :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

fate_f
07-22-2008, 21:05
ПОСТИНОР - ДУО :) ади успех :-)

ROCKLIFE
07-22-2008, 21:11
се едно аспирин да ти даде :lol:

CMEX
07-22-2008, 21:12
НАМЕРИ ПРОЗОРЕЦ И СЕ ХВЪРЛИ ! ТАКА НЯМА ДА ЗАБРЕМЕНЕЕШ !

ROCKLIFE
07-22-2008, 21:12
Ползва се при главоболие, невралгия, артрити, миозити, остър ставен ревматизъм.

:D

DevilWish
07-22-2008, 21:35
Ти сигурна ли си, че "спермата" не е било мазга. Щото стават обърквации понякога.
дам . . . а по-добре ако не е сигурен /това " май " не е достатъчно / вземи Ескапел ;)

Pandishpanka
07-22-2008, 21:36
ТАКА сега...очаквах неква помощ и благодаря за тези които са положели такава а на др-те ..варвете си ебете майката братле скачи ти през прозореца па не се ебаваи щото да не ти дойде и на твоета глава ..А отностно за амедофена за НЕОСВЕДОМЕНИТЕ питаите сигурен човек за да разберете че и това нещо се прилага ...по този начин се убива семенната течност и не малко хора го прилагат за най максимално бързи мерки!

Virgin
07-22-2008, 21:43
ПОСТИНОР - ДУО :) ади успех :-)

Вече не се произвежда... :?

love_shu
07-22-2008, 21:46
И хапчетаа за който говориш се казват Ескапел.
ЕскапелЕ, миличка. :)

EscapellE се пише, но на Бг се чете Ескапел ;)

Pandishpanka
07-22-2008, 23:43
izvinqvaite mnogo..xaxa AMEDOFEN E moq greshka

InDo
07-23-2008, 08:24
Еми мисля че не си бременна просто не зимай сичко което ти предлагат попитай първо и тогава! :-o 8)

SpOrTs_GiRl
07-23-2008, 08:27
Не се научихте беееееее .. ЗА КАКВО СА ПРЕЗЕРВАТИВИТЕ?!

Rebirthing
07-23-2008, 08:29
Оффф за презервативи чувала ли си :-o ?

karamazov
07-24-2008, 12:25
...Веднага след това ми сложи 2 амидофена ...

Тия хапчета не ги ли спряха от производство преди няколко години?

rozova_lady
07-26-2008, 03:35
Ти сигурна ли си, че "спермата" не е било мазга. Щото стават обърквации понякога.
да стават такива фалове,мазги,ако щеш дори и бяло течение може да е било,а това за хапчето много ме очуди,как за щяло и за нещяло ги ползваш,няма опасност да забременееш от гърбът

hforce
07-26-2008, 06:25
postinor due ve4e nqma :@ a eskapel e skupo i e vredno
I ZA6TO PODQVOLITE TI E RUGAL AMIDOFEN V KATERICATA?
mai e svur6il na gurba ti i se pritesnqvate da ne si bremenna 6toto imal mazga po onaq rabota... vie me razbihte toq put...

gerinceto
07-26-2008, 12:35
ne si bremenna.hapchetata se kazvat eskapel,vqrno e che sa skypi,vredni sa zashtoto ti razbazikvat hormonite,ama vse pak ne sa chak che da te ubiqt.

BurningDesire
07-26-2008, 15:03
Кви са тия глупости с амидофена?!?!?!? Тва от кого сте го чули и защо, за бога, сте му повярвали?! Хапчетата са Ескапел, пият се до 3 дена след гафа, скъпи са, но не са вредни! Пила съм 2 в рамките на една седмица - наложи се, и ми нямаше нищо. Пък и запомнете - абортът е мнооого по-скъп и по-вреден от което и да е хормонално хапче, макар че не вярвам да си бременна.

SabrinaAa
07-26-2008, 16:32
Кви са тия глупости с амидофена?!?!?!? Тва от кого сте го чули и защо, за бога, сте му повярвали?! Хапчетата са Ескапел, пият се до 3 дена след гафа, скъпи са, но не са вредни! Пила съм 2 в рамките на една седмица - наложи се, и ми нямаше нищо. Пък и запомнете - абортът е мнооого по-скъп и по-вреден от което и да е хормонално хапче, макар че не вярвам да си бременна. +1 :-) :-) :-) :-) :-) :-)

SpOrTs_GiRl
07-26-2008, 17:19
Кви са тия глупости с амидофена?!?!?!? Тва от кого сте го чули и защо, за бога, сте му повярвали?! Хапчетата са Ескапел, пият се до 3 дена след гафа, скъпи са, но не са вредни! Пила съм 2 в рамките на една седмица - наложи се, и ми нямаше нищо. Пък и запомнете - абортът е мнооого по-скъп и по-вреден от което и да е хормонално хапче, макар че не вярвам да си бременна.
Не са вредни??? Ти чуваш ли се изобщо?? И да пиеш 2 в рамките на ЕДНА седмица?? Пият се най-рано през 6 месеца !! И всъщност са изключително вредни .... да не са бонбонки ........ Това са допълнителни хормони, предизвикващи хормонален дисбаланс ..

swords1010
07-26-2008, 20:37
Амидофена няма как да помогне (а само да навреди) в случай че е попаднала семенна течност във влагалището. Реално погледнато дори и да се е стекла надолу едва ли си бременна. Не те съветвам да приемаш спешни контрацептиви. :)

BurningDesire
07-29-2008, 11:18
Кви са тия глупости с амидофена?!?!?!? Тва от кого сте го чули и защо, за бога, сте му повярвали?! Хапчетата са Ескапел, пият се до 3 дена след гафа, скъпи са, но не са вредни! Пила съм 2 в рамките на една седмица - наложи се, и ми нямаше нищо. Пък и запомнете - абортът е мнооого по-скъп и по-вреден от което и да е хормонално хапче, макар че не вярвам да си бременна.
Не са вредни??? Ти чуваш ли се изобщо?? И да пиеш 2 в рамките на ЕДНА седмица?? Пият се най-рано през 6 месеца !! И всъщност са изключително вредни .... да не са бонбонки ........ Това са допълнителни хормони, предизвикващи хормонален дисбаланс ..


Да, наложи се и пих 2 в рамките на една седмица и - о, чудо - нямаше ми нищо! Всъщност, в листовката пише (макар че едва ли изобщо си си направила труда да я прочетеш), че не е препоръчително да се пият повече от едно за ЕДИН месец. И освен това модерните противозачатъчни, както и тези за спешна контрацепция, са ниско дозирани и не са вредни, нито предизвикват хормонален дисбаланс. Първо си направи труда да се образоваш по темата, след това критикувай. И още нещо - как мислиш, не е ли по-добре да се вземе навреме едно "спешно" хапче вместо после да се прави аборт? Кое според теб е по-рисковано и опасно - модерните ниско дозирани контрацептиви или абортите???

aniezina
07-29-2008, 11:22
Случеят е следния...правехме си го с приятеля ми и тои се изпразни на гърба ми и НЕ е потекло надоло и .."май не съм свършил в теб" защото видял сперма по ..половия ми оргън.Веднага след това ми сложи 2 амидофена ..ТВА помага ли всъщност??? Но се чудя да не е обаркал моята течност когато се навлажнявам със спермата си понеже доста преди това видях че има по члена му.И ако знаете как се казват хаповете които се пият 72 часа след половият акт.Тези амедофени и те правят ли нещо и направо кво да правя ? 10х предварителноХапчетата се казват ЕСКАПЕЛ, амидофените най-много да ти докарат други проблеми тъй като е вероятно да нарушат естествената киселинност на средата във влагалището ти, а за неутрализиране на сперматозоидите и дума да не става. И спокойно, от теб е било, и аз когато свършвам имаподобна течност, по-сметла и по-рядка от спермата. :)

SpOrTs_GiRl
07-29-2008, 11:29
Janeta_ чела съм листовката не веднъж, а няколко пъти. Дори още си я пазя за всеки случай. Още повече, че съм се интересувала за действието му и съм чела, не само листовката, а и попринцип за самото хапче. И да, образовала съм се, за да изказвам мнение по темата!! Като мислиш, че спешните контрацептиви са бонбонки - пий си ги всеки месец. Никой не ти пречи. Не знам дали знаеш какво съдържа това хапче.

Прекратявам спора.
Точка.

lick_me
07-29-2008, 12:13
Не си бременна споко. Тоя твоя е много зле обаче. И хапчетаа за който говориш се казват Ескапел.

++1 :D

aniezina
07-29-2008, 18:40
Да, наложи се и пих 2 в рамките на една седмица и - о, чудо - нямаше ми нищо! Всъщност, в листовката пише (макар че едва ли изобщо си си направила труда да я прочетеш), че не е препоръчително да се пият повече от едно за ЕДИН месец. И освен това модерните противозачатъчни, както и тези за спешна контрацепция, са ниско дозирани и не са вредни, нито предизвикват хормонален дисбаланс. Първо си направи труда да се образоваш по темата, след това критикувай. И още нещо - как мислиш, не е ли по-добре да се вземе навреме едно "спешно" хапче вместо после да се прави аборт? Кое според теб е по-рисковано и опасно - модерните ниско дозирани контрацептиви или абортите???Така като ти чета мнението, не знам кой не е достатъчно компетентен по темата. Според теб, каква е схемата на действие на едно противозачатъчно? И да ти кажа, най-добре е да мислиш преди да се налож да пиеш хапче или да правиш аборт :wink: