PDA

View Full Version : Тест за бременност



SexyBoy
07-22-2008, 19:38
Начи.. при теста за бременност къде точно трябва да се появят 2-те чертички ?? Появи се само 1 червена чертичка от страната там дето е синъо

Lady_B_
07-22-2008, 19:48
ох бе миличка има упътване прочети си го ...

SexyBoy
07-22-2008, 19:51
ох бе миличка има упътване прочети си го ...
1-во .. момче съм и не се отнася за мен.. 2-ро незнам кое е тест зона и кое е контрола.. това ако може да ми кажете, ще е перфектно

roltirirang
07-22-2008, 19:56
Оф а стига сте го обиждали,като му кажете,че е тъп все едно то не го знае и му помагате нали?Вместо да му обясните,защото е важно?

Щом е една чертичка не е бременна споко! :-o само при две чертички е бременна обичайно :-x

SexyBoy
07-22-2008, 20:04
На челото ти трябва да излязят чертичките :oops: :razz:
Как може да си толкова тъп?!?! чети упътването малумник :?
На майка ти путката уе гурлъо? В упътването пише,че ако си бременна трябва да излезе 1 чертичка в зоната на контрола а друга в тест зоната.. и попитах кои точно са тези зони? това,че не съм наясно незначи,че съм тъп, помяр такъв! Умри уе!

haterkata
07-22-2008, 20:09
атака нахрани я хубаво 8-) 8)

xxxSnowflakexxx
07-22-2008, 20:18
За тази работа има опътване :P :P :P :P

mila92
07-22-2008, 20:26
абе вие все едно сте го знаели когато сте се родили вместо да се убивдаде му помогнете все пак иска савет.там кадето се е появила 1 4ерти4ка е зоната на контрола и тест зоната е една малка дуп4ица кадето с помоща на капкомера се слага урината

BaBy_bS
07-22-2008, 20:29
мислех,че това е сайт ,за да си помагаме/да помагаме на другите,а не някой,който иска помощ,да бъде наруган и обиждан от другите,и на всичкото отгоре-тези,които ги е страх да си отварят устите-да си мълчат и само да киризят как другите (да ги наречем по-отворените) обиждат дадения човек.тва е адски тъпо и детско.
за капак-той е момче,според вас "интелигентните и знаещи всичко по всички въпроси и теми",дали той си е правил,прави ли си или дали ще си прави тест за бременност някога ?!? та нали все пак е момче,а това че поне пита ме навява на мисълта,че му пука адски много за момичето,което явно има нужда от помощ (било то гаджето му,просто приятелка или сестра му)малко такива момчета останаха ....................

sLaDkA_GrEsHkA
07-22-2008, 20:36
абе вие все едно сте го знаели когато сте се родили вместо да се убивдаде му помогнете все пак иска савет.там кадето се е появила 1 4ерти4ка е зоната на контрола и тест зоната е една малка дуп4ица кадето с помоща на капкомера се слага урината

stiga ste go za6titavali na opytvaneto e obqsneno kato za oligofren ima i kartinki, ako ne znaete i + tva da se obrazova predi da po4ne da se prai na golem eba4, izobshto ne e zlaten...

gerinceto
07-22-2008, 21:01
За тази работа има опътване :P :P :P :P