PDA

View Full Version : Въпроси относно колата маска



nekuv_tam
07-22-2008, 20:40
Първо да ви питам,колко струва да направят кола маска на двата крака на момче? Освен това,вярно ли е,че няколко дни след това кожата на краката не изглежда добре(зачервена е и прочее)? И ако е така,наистина колко време трае това?
И другото което е,колко време трае самата епилация,имам предвид колко време ще трае престоя в козметичния салон?
Този последният въпрос не е от ключова важност,но на другите ще се радвам много ако някой ми отговори :)

mila92
07-22-2008, 21:01
Първо да ви питам,колко струва да направят кола маска на двата крака на момче? Освен това,вярно ли е,че няколко дни след това кожата на краката не изглежда добре(зачервена е и прочее)? И ако е така,наистина колко време трае това?
И другото което е,колко време трае самата епилация,имам предвид колко време ще трае престоя в козметичния салон?
Този последният въпрос не е от ключова важност,но на другите ще се радвам много ако някой ми отговори :)
ами зна4и незнам за мом4е но за моми4е е около 20 лева зависи каде ще отидеш за кожата дали се за4ервява мове и да се за4ерви 1-вите 2-3 пъти но то не е за дълго за около ден два не пове4е а колко трае ами около 30 мин. зависи и от мацката дето ще ти я прави а и ако ше си правиш кола маска избери най доброто място шото има такива дето не струват

summerlove66
08-24-2008, 18:19
ем то колкото струва за момиче толкова и за момче..хаа. иначе дали ще се зачерви зависи само от кожата ти :P .. а самия престои докато те изчистят не е много.. най - много 10 15 мин.. :-)

Izzy_
08-24-2008, 18:33
Струва около 20 лева.Ще ти я направят за 15-20 минути.Съмнявам се кожата ти да се зачерви,а и да се зачерви няма да умреш,така ще е макс 2-3 пъти и после няма да имаш проблем. ;)