PDA

View Full Version : Съвет или въпрос нз :)



Angelus_pld
07-22-2008, 20:57
Така...малко странно ще ви се стори защото не знам как да формулирам това което пиша,като въпрос или като искане за съвет :).
Та да започна,
...значи аз съм на 15 год почти 16 изглеждам добре даже бих казал доста добре,(не приемайте това което казвам като хвалене а като факт все пак не ме познавате и няма смисъл да го правя :) )здрав съм в лицето съм добре в тялото за 15 год съм животно висок 1.81-2 огромен(ходя на фитнес от година но ми е генетично)ако може да си представите 117 гръдна обиколка 40 ръйа и тн. уча в добро у-ще (френската)не съм някой задръстен,нормално държание за моите години :) даже съм малко по-сериозен от обикновените,падам си малко роматник от което съм си патил и което се опитвам да прикривам.Мога да кажа че съм добър човек малко си падам филмар(имам предвид че преовеличавам събитията ама не много търпи се :) ).
И сега се попитате що аджеба тоя пише..ами проблема е следния,цял живот до преди година съм бил пълен а бе напрао дебеличък :) но набит и пак съм си бил пекан а у,но от както почнах фитнес сериозно не съм се показвал много извън махалата(тренирам по 2 пъти на ден :) )и съм се примрил че за мене момиче няма,наскоро имахме екскурзия и се изненадах когато едно момиче дойде при мене и това доведе до онова и цяла вечер се натискахме.Това ме учуди тъй като преди да почна да тренирам обикновенно постояно ме режеха 8-) даже ходих 3-4 дена с това момиче но нешо не потръгна.но да не се отклонявам от темата,та зех че си повярвах и реших да позарибявам но като не съм свикнал да продължа по нататък от "здр как си"и след това да ме одрежат нз кво да говора и почвам да си говора като чели говора с фр. димек не "зарибявам"така пак не бях пробвал около 2 месеца което пак ме прормени към по добро(в телесна насока :П)и сега след 7 дни ще заминавам на море(лагер) и не искам да остана на сухо :) и друго защо сички си намират постоянно момичета а аз не мога(а секи ден съм с тях)кажете кво да правя да се срещам и да ми връзват повече момичета дайте съвет на грозното патенце което не се е превърнало баш в лебет ама в нещо по-добро :D
(хора с мерките горе не съм искал да се изхвърлям а просто да ви дам бегла представа за мене)

мерси на който го е изчел :)

fifinkathefreak
07-22-2008, 21:01
Колкото и глупаво да ти прозвучи,моето наблюдение е,че трябва да си като другите,а не като себе си.
На тая възраст голяма част от момичетат не знаят какво искат,но "масата" оформя вкуса им.
Като гледам искаш само да забиеш някоя за морето - това е изхода,гледай от останалите.А,да , на морето мисля,че ще ти е по-лесно.там хората съвсем се ошашавват :?

soul1199
07-22-2008, 21:06
na moreto si4ko e po-lesno moje bi,kato otide6 i zabeleje6 nqkoe momi4e govorete si normalno,sled vuprosite,kak si..ala bala pitai q ne6o za neq,kakvo obi4a da pravi i t.n.,posle q pokani da izlezete,vzemi i telefona ili skype i taka si4ko 6e si doide na mqstoto :)

Angelus_pld
07-22-2008, 21:10
за морето си ме разбрал да,но за града не искам просто забивка а човек на когото да разчитам и да споделям мигове било те лоши и добри,а тука за момичетата съм съгласен,но аз не мога да си се представя да се държа като другите,те се държат така грубовато и селски докато колкото и да звучи смешно винаги съм бил галантен и винаги съм овъжавал женския пол,и ми става тъпо когато някой не го прави а те направо се топят по него.Даже 1 приятелка която е по-голяма 17 и си има приятел 2 год ходят веднъж преди да слезне от таксито и отворих вратата като излезнах първи тя трогната ми каза че малко са като мене,и като и казах че никоя не го оценява тя ми каза как искаш да го оценят глупави 14-15 годишни п*тки при което малко ме потресе но все пак се надявам не всички да са такива

Jagger
07-22-2008, 21:10
Съвет иди се пречукай некаде... или земи се стегни и си намери тфа дето търсиш

Angelus_pld
07-22-2008, 21:14
дано го намеря,а това което каза да се пречукам,мислиш че като не съм простак като повечето седя и позволявам на някой момче да ме тъпче :-D

Madn3s5
07-22-2008, 21:15
Бъди себе си не имитатор на другите.. :wink:

fifinkathefreak Какъв е смисъла да слага маски? :?

Jagger
07-22-2008, 21:17
дано го намеря,а това което каза да се пречукам,мислиш че като не съм простак като повечето седя и позволявам на някой момче да ме тъпче :-D


Как па разбра че те тъпча достатъчно е че ти се тъпчеш оправи самоотценката си защото явно са мразиш и се замозалъгваш постоянно сега се опита да демонстрираш сила не стана...

Angelus_pld
07-22-2008, 21:25
преди време демонстрирах от 2 години съм се испокарал с почти всичките си приятели и за това време си иградих почти нов характер,преди насилието беше начин за оправа а сега не смятам така даже ми е кофти какво съм правил преди но за тея 2 години се изградих като човек и характер,и се оценявам добре повярвай :) и самочувствието което имам(нормално не над допустимата граница)идва от това че съм различен не от това че съм като всеки втори или фешън или хулиган,не искам сега да споря с тебе и все пак ти благодаря за съвета наистина го взех под внимание

JahSoldier
07-22-2008, 21:28
Скоро и ти ще станеш от всички онези "плейбои", които само нараняват и не им пука за разбитите сърца, които оставят след себе си .. :)

Angelus_pld
07-22-2008, 21:30
най-страшното е че и аз го осешам... :( а и забравих да спомента за 3-те момичета които на 3 пъти ми разбиха сърцето от което последния пъ боля много адски много...(несподелена любов)

Madn3s5
07-22-2008, 21:37
^^ От тва което прочетох,ми изглеждаш точен,въпреки миналото ти..съвета който мога да ти дам е да не се влияеш от малцинството,каквото трябва да става,ще стане,не се депресирай,защото паднеш ли,ставането е трудно.. Гледай да ти е весело на мах.през ваканцията,забавлявай се.. току виш си срещнал момичето което чакаш :) Успехи..!

gostut
07-22-2008, 21:40
еми пич... опит ти липсва, не друго
малкия ми съвет е след това "здр" след което си свикнал да те режат и краткия момент на "опознаване" да продължаваш с некви тънки сексуални намеци (ама не да й кажеш "ай ся унождаме у храсталака") .. от реакцийте ше ти дойде представа за кво иде реч и ше се ориантираш

П.С. тва ти е за морето.. за нещо повечето сам тряа да си помагаш

Angelus_pld
07-22-2008, 21:47
мога да говоря с часове с нея да проведем добър диалог но само в приятелска насока както сам казваш липсва ми опит да заведа разговора към сексуална насока,...преди месец бях на море за 2-3 дена бях на море с наще и докато бях сам доста момичета ме заглеждаха даже 1 сервитюрка ме заговори и ми поиска номера а аз циклих

gostut
07-22-2008, 21:53
ъм, ако мене имаш предвид съм мъжко.. мерси :D
иначе за тва ти казах за морето, щото там задръжките падат... вкарваш малък намек.. гледаш реакция.. и гледаш да не се спичаш.. по-добре абсолютните глупости да приказваш отколкото да млъкнеш

Angelus_pld
07-22-2008, 21:58
хубавото на мене е че колкото и да съм спекан не го показвам так е за каквото и да е било

Jagger
07-23-2008, 04:06
хубавото на мене е че колкото и да съм спекан не го показвам так е за каквото и да е било

Оп нова издънка не лъжи защото в момента показваш колко си се спекъл без да мислиш че го показвашш.... ако наистина не го показваше немаше да пишеш тук.... когато човек се "спече" и незнае кфи да ги смъмри или се чуди как да се жалне търси внимание е намери го доволен ли си....

HelSy
07-23-2008, 04:19
Jagger кво се заяждаш с човека :lol: а за кви намеци говорите ? не ставаше ли въпрос за заговаряне :-o или най-важното е да фкараш момичетo в " храсталака " :?

gostut
07-23-2008, 06:07
Jagger кво се заяждаш с човека :lol: а за кви намеци говорите ? не ставаше ли въпрос за заговаряне :-o или най-важното е да фкараш момичетo в " храсталака " :?

епа... той твърди, че лесно ще я заговори и ше може да й говори с часове, но приятелски... тва е начин тя да разбере, че намеренията не са чисто приятелски ;)

пък и на морето ква друга да ти е целта освен "храсталака"??

Pliok0019
07-23-2008, 12:03
Стегни се и действай. Нерешителните винаги губят.

Относно "забивката" на морето - просто бъди себе си. Адски клиширано е, но е факт.

sasha_90
07-23-2008, 13:20
Не знаеш как да ги зарибиш.

Angelus_pld
07-23-2008, 22:41
не казвам че не спеквам а че добре го прикривам :? а и каквото и да говоря сички остават с приятелски намерения,...говоря с часове но за да остават с такова мнение сигорно простотий 8-) днес се запознах с 1 момиче(един фр ме запозна) но си говорихме 10-15 мин и после го пораспитала дали ми е допаднала,може и проблема да е че говоря много(казвали са ми го)