PDA

View Full Version : Форум на гаджало-депесарски отрепки!!!



kristo
07-22-2008, 22:19
Ровейки се в един сайт на име www.politika1.com попаднах на линк, който препраща към някакъв гнусен депесарски форум. Като прочетох някой от темите в него, наистина от една страна побеснях, от друга тотално се погнусих. Мисля, че няма да е зле, макари риска от бан при крайно критично мнение да е много голям, някой от нас да влизаме и да пишем/според желанието и възможността разбира се/ и да се борим срещу гнусотиите и мерзостите на гаджало-депесарската сган. Ето линк към форума на тези боклуци:
http://www.kircaalihaber.com/forum/index.php?board=24.0
:x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x

mitternacht
07-22-2008, 23:13
За тоя форум бях писал в блога си.
За жалост, не разбирам турски, та не мога да се регистрирам там.Иначе, щях да им налея малко акъл в главите.

Спокойно, народе!
Скоро пак ще има глава на дръвника!
:-x Така е, като сме толкова будни.
Така е, когато се навеждаме ослужливо пред депесарите.

kristo
07-23-2008, 11:15
За тоя форум бях писал в блога си.
За жалост, не разбирам турски, та не мога да се регистрирам там.Иначе, щях да им налея малко акъл в главите.

Спокойно, народе!
Скоро пак ще има глава на дръвника!
:-x Така е, като сме толкова будни.
Така е, когато се навеждаме ослужливо пред депесарите.
Ясно, само не съм знаел, че имаш блог, ще прощаваш. И би ли дал линк към него ако нямаш против?
Ами не, регистрацията в този форум не е трудна да ти кажа. И аз не знам турски, но по инерция натиснах отгоре до полетата, където са ника и паролата за регистрирани потребители и се отвори за нова регистрация. Просто натискаш онова, където пише "uye olun" и ти излизат полетата за регистрация. Най-горе би трябвало естествено да се пише прякора, на втория ред е да си напишеш и-мейл адреса, а по-долу паролата, като на четвъртия ред я повториш. И накрая кода, който ти е даден и даваш една отметка на условията където пише "kabul ediorum" или нещо от рода и това "kayat" сигурно ще е да потвъдриш регистрацията. Мисля, че е така. Иначе аз днес ще се регна, само че по-късно, че сега имам работа. Определено обаче трябва да се понапише нещо в този форум, защото въпросните хора, които пишат в него са отвратителни депесарски пантюркистки гниди, на които определено трябва да им се кажат някой "хубави" неща в очите. За да знаят, че все още живеят в България и докато има българи тук, няма да ги оставим и няма да оставим България в мръсните им ръчички. И че ще се борим с тях с каквото можем и както можем и ще ги победим с общи усилия! Успех в начинанието, нека да защитим всички българи заедно българщината от такива паразити!

mitternacht
07-28-2008, 18:38
Регистрирах се.
Докато не ме баннат, ще става шоу!
Пък и съм решил да се държа възпитано, да видим докога ще ми стигнат нервите :))))

Endo
07-28-2008, 19:23
Какво открих там : http://www.kircaalihaber.com/forum/index.php?action=dlattach;attach=120;type=avatar

НЯМАМ ДУМИ,ЩО ЗА ОТВРАТ Е ТОВА ???

FuckiNg DreAm ' Dess <
07-29-2008, 20:50
Ето линк към форума на тези боклуци:
http://www.kircaalihaber.com/forum/index.php?board=24.0
:x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x

Чета темите...бясна съм...стомаха ми се преобърна...и едва се държа да не ревна...нямам думи с които бих могла да си опиша възмущението и отвращението... :shock: :smt097 :smt078 :smt021

kristo
07-30-2008, 11:03
Ето линк към форума на тези боклуци:
http://www.kircaalihaber.com/forum/index.php?board=24.0
:x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x

Чета темите...бясна съм...стомаха ми се преобърна...и едва се държа да не ревна...нямам думи с които бих могла да си опиша възмущението и отвращението... :shock: :smt097 :smt078 :smt021
Виж сега, разбирам те и си права, ама трябва да се научим да сдържаме нервите си, аз поне в повечето случай успявам, макарче като го видях за пръв път този форум и се разпсувах яко, ама след това осъзнах, че така само си хабя нервите и нищо не правя. И осъзнах, че те умишлено се опитват да ни провокират и да ни изкарват извън нерви, а ние някакси много лесно се хващаме на въдицата им и после им даваме хляб да говорят срещу нас. Просто трябва да бъдем малко по-сдържани и гъвкави, да не се издаваме толкова лесно какво мислим и как мислим да действаме въобще. Затова не се тревожи, начина според мен е на първо място да се регистрираме в техните вфоруми и в малко по-умерен вариант да си изкажем позициите в противовес на ДПС и твърдо в защита на България и българщината. Аз скоро ще започна да пиша в техния форум и няма да оставя току-така да си приказват против България. Просто трябва да бъдем малко по-внимателни и да не се издаваме, в това ми е молбата към теб. А и не мисля, че има място за кой знае какво притеснение. По-скоро те се опитват да се правят на много силни и влиятелни само за да ни "сплашат" допълнително, но пък кои са тези, група тъпи гаджали! Нима трябва да се страхуваме и да се плашим от тях? Не, аз не се страхувам и плаша ни най-малко от такива отрепки, нито са ми/ни на нивото, нито на нищото. И това трябва да им го докажем, да им докажем, че винаги ще сме повече, по-силни и ЩЕ ГИ ПОБЕДИМ! Няма за какво да се чувстваме комплексирани, напротив, те са комплексарите и затова ни провокират, а ние като по-умни с пъти повече, не трябва толова лесно да им се хващаме на въдицата както казах.

FuckiNg DreAm ' Dess <
07-30-2008, 14:10
Ето линк към форума на тези боклуци:
http://www.kircaalihaber.com/forum/index.php?board=24.0
:x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x

Чета темите...бясна съм...стомаха ми се преобърна...и едва се държа да не ревна...нямам думи с които бих могла да си опиша възмущението и отвращението... :shock: :smt097 :smt078 :smt021
Виж сега, разбирам те и си права, ама трябва да се научим да сдържаме нервите си, аз поне в повечето случай успявам, макарче като го видях за пръв път този форум и се разпсувах яко, ама след това осъзнах, че така само си хабя нервите и нищо не правя. И осъзнах, че те умишлено се опитват да ни провокират и да ни изкарват извън нерви, а ние някакси много лесно се хващаме на въдицата им и после им даваме хляб да говорят срещу нас. Просто трябва да бъдем малко по-сдържани и гъвкави, да не се издаваме толкова лесно какво мислим и как мислим да действаме въобще. Затова не се тревожи, начина според мен е на първо място да се регистрираме в техните вфоруми и в малко по-умерен вариант да си изкажем позициите в противовес на ДПС и твърдо в защита на България и българщината. Аз скоро ще започна да пиша в техния форум и няма да оставя току-така да си приказват против България. Просто трябва да бъдем малко по-внимателни и да не се издаваме, в това ми е молбата към теб. А и не мисля, че има място за кой знае какво притеснение. По-скоро те се опитват да се правят на много силни и влиятелни само за да ни "сплашат" допълнително, но пък кои са тези, група тъпи гаджали! Нима трябва да се страхуваме и да се плашим от тях? Не, аз не се страхувам и плаша ни най-малко от такива отрепки, нито са ми/ни на нивото, нито на нищото. И това трябва да им го докажем, да им докажем, че винаги ще сме повече, по-силни и ЩЕ ГИ ПОБЕДИМ! Няма за какво да се чувстваме комплексирани, напротив, те са комплексарите и затова ни провокират, а ние като по-умни с пъти повече, не трябва толова лесно да им се хващаме на въдицата както казах.

Умен човек си.Добре ще опитам да се сдържам,но аз по принцим имам хлабави нерви... :(

petet
07-30-2008, 14:30
ОЛЕЕЕ ОТРАТЕН СЪМ!НЯМА ДУМА,КОЯТО Е ПО-СИЛНА ОТ ''ОТВРАТ''!ОТВРАТЕН!

Страх ме е да се ргистрирам,защото ще си тровя нервите,заради промити Алахини мозъци.Просто здравето ми е по-скъпо от живота на турците събрани заедно!Но ако продължават...

petet
07-30-2008, 14:33
Хора,дайте да се разберем,кой с какъв ник ще е там?Аз ще съм си с този!

mitternacht
07-30-2008, 23:03
Хайде де :)) Тук сме доста пичове, да се регистрирате повечко, можем да го пооправим онзи форум.Стига да се държим сравнително прилично и да ги оборваме с хубави аргументи.Да не даваме причини да ни баннат.

kristo
07-31-2008, 08:58
Аз вече се регистрирах, даже написах първите си 2-3 мнения и сега продължавам :).
Само че съм с друг ник-Ultra_BG.
Айде чакам и другите да се регистрирате, успех и България над всичко, да им покажем кои сме и че няма да ги оставим да си развяват байряка :) .
Разбира се с цивилизован тон, защото иначе бана е задължителен.

petet
07-31-2008, 16:40
Аз (petet) вече се активизирах в "Турският- втори официален" и "Кой за какво се бори във форума" и продължавам... :booooomb: все още търпя

kristo
07-31-2008, 17:41
Само ще ви помоля още нещо-да не се издаваме в кой форум пишем обикновено, всмисъл да не се знае, че пишем в тийнпроблем.нет, за да не ни разберат конспирацията! Така че гледайте да не се издаваме много много, че иначе много бързо ще ни баннат, а така е кофти, няма да можем да защитаваме позициите си.
Та само това ви моля, да не се разбира, че пишем в тийнпроблема.

petet
07-31-2008, 17:45
Няма проблем!!!

petet
07-31-2008, 18:18
Аз изписах една голяма тема http://www.kircaalihaber.com/forum/index.php?topic=489.0

petet
07-31-2008, 18:26
Вече получих титлата "Фашист"...честито 8) :booooomb:

petet
07-31-2008, 18:28
Мене вече ме баннаха...рязани репи :-x

kristo
07-31-2008, 19:06
Мене вече ме баннаха...рязани репи :-x
И аз вече съм с бан, не се притеснявай...
Обяснението на единия админ беше, че в техния форум "булгаристански" националисти не се допускали, още по-малко "оскърбително" отношение спрямо свещената за тях крава ДПС, дейба мамицата им поганска грозна...
Ама аз така няма да оставя нещата, той бана се маха след около месец и пак ще си имат взимане-даване с мен, копелетата недни :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: .
Пък и имам възможност от време на време да пиша и от компа на брат ми, а не само от моя, така че очаквайте нови епизоди от мене, даже още утре ще мога да се регна от компа на брата и продължавам :x.
Ще ви кажа с какъв ник съм, защото естествено ще съм с друг вече 8).
Ше ги ебем бе, от едни гаджали ли ще се изплашим я :).

kristo
07-31-2008, 19:08
Вече получих титлата "Фашист"...честито 8) :booooomb:
Е как бе, мен още за "добре дошъл" ми лепнаха етикета "фашизоид от Атака" :D.

petet
07-31-2008, 19:17
Оооо аз може да влезна и с друго IP,като неикат с добро,ще играем по технте правила :-x 8)

Endo
07-31-2008, 19:53
Това ми изглежда като начало за едно ... освобождение ?!?!?!!??!


P.S.Скоро и аз почвам ;)

kristo
07-31-2008, 21:16
Това ми изглежда като начало за едно ... освобождение ?!?!?!!??!


P.S.Скоро и аз почвам ;)
Давай брат, успех ти пожелавам, време е да се борим по всички начини, по които можем поне за момента.
Да, и това да се пише по турските форуми не е малко според мен, защото колкото повече хора пишем там, дори и да ни банват сравнително бързо, ще видят, че сме активни и защитаваме българщината активно. И че най-вече младият българин е събуден и няма да ги оставим просто ей така без поне да им отговорим на провокациите.
Дано си прав, дано това е началото на освобождението, защото на всички ни сърцата са свити и не се чувстваме свободни в собствената си страна. Защото понякога, когато се разхождам сам по улиците на Пловдив и виждам паметника на съветския окупатор Альоша, когато чувам турска реч наляво и надясно наистина вътрешно в мен всичко се преобръща и бунтува и се чувствам ужасно-безсилен сам да направя каквото и да било. Но когато прочета мненията на повечето хора в този форум, дори и понякога да имаме противоречия и да изповядваме малко по-различни виждания в някои отношения, наистина силите и увереността ми се възвръщат! И виждам, че не съм сам, а напротив, че всички заедно сме готови да се борим колкото ни позволяват възможностите.
Надявам се и един ден да започнем да се събираме повечето единомислещи хора във форума, защо точно ние да не поставим началото на едно ново, пък макари малобройно в началото гражданско общество? Защо не и да създадем някакъв вид организация, ако ще да е на конспиративни начала като първа стъпка? Не знам, всичко зависи от това доколко ще сме последователни и ще се доверим един на друг. Аз мога да кажа, че на повечето хора тук доверие ви имам и започнах да ви чувствам близки и даже като братя и сестри някои, колкото и силно да звучи. И наистина ме радвате и ми давате сили, радвам се, че ви има и се запознах с вас, пък макари засега само по форума. Да живее България, успех в общата кауза!!!

Endo
07-31-2008, 21:29
Надявам се и един ден да започнем да се събираме повечето единомислещи хора във форума,

Защо само във форума ? ;)


P.S. Пекан си баце,некой път,като идвам в Пд ,може да пием по бира :)

kristo
07-31-2008, 21:40
Надявам се и един ден да започнем да се събираме повечето единомислещи хора във форума,

Защо само във форума ? ;)


P.S. Пекан си баце,некой път,като идвам в Пд ,може да пием по бира :)
Да исках точно това да кажа, но явно не съм се изразил достатъчно точно-надявам се един ден да вземем да се събираме извън форума, тоест да се виждаме и лично.
А когато идваш в Пловдив ще се радвам да се видим. Ще ти кажа номера си, само кажи когато идваш и ще се разберем предварително да се видим :).

petet
07-31-2008, 23:21
Тамън си помислих защо не се направи изобщо такъв форум и прочетох предложнеието ти за организация.Жалко,че 90% от българите спят и не ги интерисува много много какво се случва,или ако ги интерисува то си пълнят шкембетата и само псуват на майка.
Този форум е добър,но има и ограничения,за това мисля,че някой ден няма да е лошо да се създаде независим форум.
Като гледам толкова млади като нас не им е безразлично,така че както Ендо каза,започва Пробуждане и се върви с малки,но сигурни крачки напред.Всичко с времето си.Само дето часовника тик така за някои недоброжелатели! :booooomb:

kristo
08-01-2008, 08:58
Тамън си помислих защо не се направи изобщо такъв форум и прочетох предложнеието ти за организация.Жалко,че 90% от българите спят и не ги интерисува много много какво се случва,или ако ги интерисува то си пълнят шкембетата и само псуват на майка.
Този форум е добър,но има и ограничения,за това мисля,че някой ден няма да е лошо да се създаде независим форум.
Като гледам толкова млади като нас не им е безразлично,така че както Ендо каза,започва Пробуждане и се върви с малки,но сигурни крачки напред.Всичко с времето си.Само дето часовника тик така за някои недоброжелатели! :booooomb:
Перфектна идея, и аз това си мислех снощи, да си направим собствен, патриотичен форум. Ние, които сме единомислещи тук във този форум :).
Но ще трябва някой друг да се заеме, понеже аз лично си нямам и представа как се прави форум, така че ако някой друг може и ако има желание разбира се, нека се заеме когато може :).
Мисля че идеята е добра, там няма да имаме никакви орраничения, ще може всеки да си дава идеите и така. Освен това ще сигнализираме и коментираме всички антибългарски прояви като на тези от турския форум и така, идеи колкото си искаш :).
Иначе да ви кажа, че написах писмо по и-мейла на админа на турския форум, който ми беше пратил писмо с ника и паролата ми за вход във форума и мисля, че звучи доста добре :).
Казах му доста истини, сега предполагам, че ще се ядоса и той ще ми пише, но чудесно, тъкмо ще му кажа повече неща в очите, които нямаше как да кажа във форума им на 100%. Е, предполагам, че след 1-2 писма ще ми блокира мейла, за да не мога да му пращам повече писма, но то и това, което му писах е напълно достатъчно, мисля, че ги предупредих достатъчно добре да внимават, та един ден Възродителния процес да не им се стори като екскурзия до морето :).
По-късно ще го копи-пейстна това писмо, за да прочетете какво точно съм писал, но в момента не мога, понеже бързам. Ако ви интересува разбира се, ако не, няма да ви занимавам, но този път радикалния тон от мене определено взе превес, но няма начин. Това псе не си поплю да ме обиди поне 3-4 пъти вчера, като ме нарече "булгаристанец", "байганьовец" и други такива обиди, та сега да му го върна поне до определена степен :).

SiegHeil
08-01-2008, 11:12
http://www.bg-nacionalisti.co.cc/ едно време танкиста го беше постнал, мисля че така беше ? :?

petet
08-01-2008, 20:00
Аз лично немисля,че тук сме националисти.Нзнам...

SiegHeil
08-01-2008, 20:28
Че кви да сме, анархисти ?

Endo
08-01-2008, 20:59
Аз лично немисля,че тук сме националисти.Нзнам...

Погледни аватара на "SiegHeil" и ще разбереш,какъв съм аз ;)

mitternacht
08-01-2008, 22:24
Само да вметна, нека не се разделяме от политика в това начинание.
Няма значение какви сме, на коя партия симпатизираме, стига да не е ТОЛКОВА антибългарска и незаконна.
Та, няма значение какви сме, всички сме ЗА БЪЛГАРИЯ!
Колкото повече българи сме там, толкова по-добре.

Поздрави на всички писали там ентусиасти! :)

kristo
08-02-2008, 22:16
Само да вметна, нека не се разделяме от политика в това начинание.
Няма значение какви сме, на коя партия симпатизираме, стига да не е ТОЛКОВА антибългарска и незаконна.
Та, няма значение какви сме, всички сме ЗА БЪЛГАРИЯ!
Колкото повече българи сме там, толкова по-добре.

Поздрави на всички писали там ентусиасти! :)
Поздрави и на теб приятелю, ти засега си единствения, който остана без бан в турския форум и поне временно се налага сам да продължиш борбата, но ти си достатъчно силен, а ние сме с теб :).
Да, аз съм споменавал, че съм член на ВМРО, но никога лично не съм поставял партийния над общонационалния интерес. Защото България стой на най-първо място :). Виждам и че всички тук сме така .
И винаги първо съм се чувствал безпартиен националист, след това съм националист, обвързан с определена националистическа партия. Иначе подкрепям и инициативите на всички останали партии от рода- Атака, БНС, БНРП. Лошото е, че ръководителите на националистическите организации за разлика от нас май не разбират, че България стой на първо място и едните казват, аа, не, аз с Атака няма да се коалирам, другите, аа, не, аз с ВМРО няма да се коалирам...
Засега само ние по-младите осъзнаваме, че нещата не се свеждат до определената партия и трябва да се обединяваме именно покрай общата платформа в името на България, а не в името на определена българска патриотична/националистическа партия.
Да Живее България, заедно ще успеем! Нека бъдем единни до край! :)

mitternacht
08-05-2008, 10:40
Благодаря :))
Относно това, гледам да не псувам повече от необходимото :) Както се вика, кучето скача според тоягата, пък те още не са започнали да хапят.Ако ръмжат им стига метафорично перване зад врата.
Трябва да разгледам за какво става на въпрос с партията ВМРО.Какви са и целите?Македония да стане Българска?
Ако е така, предлагам ти да погледнеш България през 41.Ех... НАШИТЕ войски са газили ГЪРЦИЯ, Турция, Македония... Тогава са били последните ни велики мигове.
За Атака... бездействаща партия.Какво е направила НСДАП? (съжелявам че я давам за пример) Направила е СА.После-Кристал нахт!
Ако Атака беше действаща, досега депутатите да са изведени от парламента със сила и убити.Но... уви.

Наистина, не трябва да гледаме партиите, трябва да гледаме България.Защото настоящето е сега, а ако не го променим, може да нямаме и бъдеще.
От форума няма ли други (освен мен, теб и още 1-2), които искат да се позабавляват в ДРУГИЯ форум?Жалко.

Solly
08-05-2008, 23:13
Скъпи деца,

аз съм етнически българин и съм потребител във споменатия от вас форум.

Искам да Ви кажа, че там пишат както етнически турци, така и етнически българи. Искам да ви кажа, че сред етническите турци във форума има както привърженици на ДПС, така и яростни противници. Ние всички си говорим по най-различни теми, макар, че понякога ДПС активистите малко са остри и провокативни, но неведнъж са обяснявали, че това са партийни интереси и в крайна сметка всички от този форум сме от смесени райони и общуваме с другия етнос и имаме приятели и няма разногласия, макар във форума от първо впечатление да се създава обратното.

Бих искал да кажа, че форума е много по-малко радикален и краен отколкото форума на АТАКА например, където постоянно се призовава за кръв, войни, въстания, колене, бесене не знам си какво. В този форум никога не сме говорили дори на подобни теми и се уважаваме, макар да имаме спорове. В този форум обсъждаме например теми от рода на мястото на турския език в общините със смесено население, но в крайна сметка изобщо не може да стигнем до единно мнение, че е наложително този език да бъде официален там. Напротив, доказва се, че дори самите турци желаят повече английския за децата си в училище, отколкото турския. Но всички тези теми, ние умеем да ги обсъждаме, тъй както на маса вечер сядаме хора от различни етноси, а не като форуми от АТАКА, където например етнически турци (които са ЧАСТ ОТ БЪЛГАРСКАТА НАЦИЯ) не се допускат ... не се допускам и аз дори, когато кажа, че грешат, че трябвало да разрушаваме всички джамии и да изпъдим всички турци...тези хора от АТАКА и ВМРО искат да ни докарат не ново Косово и Югославия, ами не знам какво. Ние в този форум контактуваме и се разбираме хора от различни етноси, напук на всички партии. Но все пак форума си е на ДПС и няма нищо странно и лошо в това някой да бъде баннат затова, че е прекалено критичен към ДПС (все едно във форума на АТАКА няма да получа бан, ако говоря против АТАКА). Аз лично обаче въпреки многобройните си критики - нямам бан.

Но, ако смятате да влизате там и да псувате - по-добре отидете във форими като АТАКА - там се говори само за кръв, войни, сапуни и какво ли не ........ Ние в този форум си говорим за произхода на българите, за произхода на тюрките, за общото в двете култури и различното и много различни неща. Понякога има и по-хапливи теми, но никога не се отдаваме на емоцията, като типични балканци, а умеем да спорим с аргументи и да защитаваме позиции.

Впрочем няколко турци и няколко българи създадохме пара-форум, където отново по същия начин хора от различните етноси си говорим, но този път без ДПСцензурата (която е нормална за форум на ДПС в крайна сметка) и провокативните изказвания на ДПСари там ... този форум е:

(НЕ МОГА ДА ПОКАЖА АДРЕСА СЕГА - НАПИШЕТЕ В ГУГЪЛ "СЕРБЕСТ ФОРУМ" И ЩЕ ВИ ИЗЛЕЗЕ ФОРУМА)

Пробвайте! Там пишем същите хора от КърджалиХабер, но без ДПСарите и тях много ги е яд, че можем спокойно да си плюем партията например. Ако обаче това се прави умело и с аргументи - дори във форума на КърджалиХабер е позволено, защото аз и други хора продължаваме да го правим и нямаме бан. Засега бан има само един етнически турчин, чийто форум е този, който ви дадох като линк.
Все повече етнически турци осъзнават, че тази партия само ограбва целия народ и мисли само за себе си, но ако започвате да влизате и да псувате и да се държите като психопатите от АТАКА - нищо добро няма да чака България ...

И спете спокойно, дори Доган няма интерес да разтурва държавата, защото точи милиарди от нея ежегодно ... има интерес да има леко напрежение и затова си направи партия като АТАКА и млади хора като вас да се връзват на популистките им лозунги и да се настървават българи и турци и после на избори да ходят емисари на ДПС да плашат хората, че ако не гласуват за ДПС ще ги правят на сапун или ще ги пъдят пак от родните им места ..... Не се поддавайте на тези дивотии ...... Много турци вече осъзнаха, че ДПС е придатък на БКП и това са хора, които преди 1989 ги преименуваха и тормозеха, а сега ги ограбват. Но за да осъзнаят всички етн турци това е необходимо да се говори с точни факти, а не със псувни и атакистки лозунги ...

Proud Bulgarian
08-05-2008, 23:38
Solly, във вашият форум видях само 2-3 теми(едната за Васил Левски и реших, че там няма какво да намеря), а във форума на Атака не съм стъпвал. Съгласен съм с теб. Аз съм националист по убеждения, но не симпатизирам на Атака или която и да е партия в момента-просто всичките са продукт на БКП и терориста Доган. Само 1 уточнение- част от българската нация са само тези етнически турци, които се смятат за българи чрез тяхната духовна култура. Това, че са етнически турци не означава, че принадлежат към турската нация. Част от българската нация са само тези, които се чувстват повече българи от колкото турци. Естествено повечето са част от турската нация, но затова го има и термина "малцинство". Но те трябва да уважават България, българите, нашите светини и т.н. Пример - арменците. Защо никой няма нищо против арменското малцинство в България? Защото те са, и винаги са били достойни поданици на България.

SiegHeil
08-05-2008, 23:51
Скъпи деца,

аз съм етнически българин и съм потребител във споменатия от вас форум.

Искам да Ви кажа, че там пишат както етнически турци, така и етнически българи. Искам да ви кажа, че сред етническите турци във форума има както привърженици на ДПС, така и яростни противници. Ние всички си говорим по най-различни теми, макар, че понякога ДПС активистите малко са остри и провокативни, но неведнъж са обяснявали, че това са партийни интереси и в крайна сметка всички от този форум сме от смесени райони и общуваме с другия етнос и имаме приятели и няма разногласия, макар във форума от първо впечатление да се създава обратното.

Бих искал да кажа, че форума е много по-малко радикален и краен отколкото форума на АТАКА например, където постоянно се призовава за кръв, войни, въстания, колене, бесене не знам си какво. В този форум никога не сме говорили дори на подобни теми и се уважаваме, макар да имаме спорове. В този форум обсъждаме например теми от рода на мястото на турския език в общините със смесено население, но в крайна сметка изобщо не може да стигнем до единно мнение, че е наложително този език да бъде официален там. Напротив, доказва се, че дори самите турци желаят повече английския за децата си в училище, отколкото турския. Но всички тези теми, ние умеем да ги обсъждаме, тъй както на маса вечер сядаме хора от различни етноси, а не като форуми от АТАКА, където например етнически турци (които са ЧАСТ ОТ БЪЛГАРСКАТА НАЦИЯ) не се допускат ... не се допускам и аз дори, когато кажа, че грешат, че трябвало да разрушаваме всички джамии и да изпъдим всички турци...тези хора от АТАКА и ВМРО искат да ни докарат не ново Косово и Югославия, ами не знам какво. Ние в този форум контактуваме и се разбираме хора от различни етноси, напук на всички партии. Но все пак форума си е на ДПС и няма нищо странно и лошо в това някой да бъде баннат затова, че е прекалено критичен към ДПС (все едно във форума на АТАКА няма да получа бан, ако говоря против АТАКА). Аз лично обаче въпреки многобройните си критики - нямам бан.

Но, ако смятате да влизате там и да псувате - по-добре отидете във форими като АТАКА - там се говори само за кръв, войни, сапуни и какво ли не ........ Ние в този форум си говорим за произхода на българите, за произхода на тюрките, за общото в двете култури и различното и много различни неща. Понякога има и по-хапливи теми, но никога не се отдаваме на емоцията, като типични балканци, а умеем да спорим с аргументи и да защитаваме позиции.

Впрочем няколко турци и няколко българи създадохме пара-форум, където отново по същия начин хора от различните етноси си говорим, но този път без ДПСцензурата (която е нормална за форум на ДПС в крайна сметка) и провокативните изказвания на ДПСари там ... този форум е:

(НЕ МОГА ДА ПОКАЖА АДРЕСА СЕГА - НАПИШЕТЕ В ГУГЪЛ "СЕРБЕСТ ФОРУМ" И ЩЕ ВИ ИЗЛЕЗЕ ФОРУМА)

Пробвайте! Там пишем същите хора от КърджалиХабер, но без ДПСарите и тях много ги е яд, че можем спокойно да си плюем партията например. Ако обаче това се прави умело и с аргументи - дори във форума на КърджалиХабер е позволено, защото аз и други хора продължаваме да го правим и нямаме бан. Засега бан има само един етнически турчин, чийто форум е този, който ви дадох като линк.
Все повече етнически турци осъзнават, че тази партия само ограбва целия народ и мисли само за себе си, но ако започвате да влизате и да псувате и да се държите като психопатите от АТАКА - нищо добро няма да чака България ...

И спете спокойно, дори Доган няма интерес да разтурва държавата, защото точи милиарди от нея ежегодно ... има интерес да има леко напрежение и затова си направи партия като АТАКА и млади хора като вас да се връзват на популистките им лозунги и да се настървават българи и турци и после на избори да ходят емисари на ДПС да плашат хората, че ако не гласуват за ДПС ще ги правят на сапун или ще ги пъдят пак от родните им места ..... Не се поддавайте на тези дивотии ...... Много турци вече осъзнаха, че ДПС е придатък на БКП и това са хора, които преди 1989 ги преименуваха и тормозеха, а сега ги ограбват. Но за да осъзнаят всички етн турци това е необходимо да се говори с точни факти, а не със псувни и атакистки лозунги ...

Хм, значи ДПС е етническа партия така ли ?

Само да ти припомня чл. 11 ал.4 от Конституцията -
"Не могат да се образуват политически партии на етническа, расова или верска основа, както и партии, които си поставят за цел насилствено завземане на държавната власт."
В крайна сметка излиза че тоя форум не е много законен май ?

Solly
08-06-2008, 08:39
Скъпи деца,

аз съм етнически българин и съм потребител във споменатия от вас форум.

Искам да Ви кажа, че там пишат както етнически турци, така и етнически българи. Искам да ви кажа, че сред етническите турци във форума има както привърженици на ДПС, така и яростни противници. Ние всички си говорим по най-различни теми, макар, че понякога ДПС активистите малко са остри и провокативни, но неведнъж са обяснявали, че това са партийни интереси и в крайна сметка всички от този форум сме от смесени райони и общуваме с другия етнос и имаме приятели и няма разногласия, макар във форума от първо впечатление да се създава обратното.

Бих искал да кажа, че форума е много по-малко радикален и краен отколкото форума на АТАКА например, където постоянно се призовава за кръв, войни, въстания, колене, бесене не знам си какво. В този форум никога не сме говорили дори на подобни теми и се уважаваме, макар да имаме спорове. В този форум обсъждаме например теми от рода на мястото на турския език в общините със смесено население, но в крайна сметка изобщо не може да стигнем до единно мнение, че е наложително този език да бъде официален там. Напротив, доказва се, че дори самите турци желаят повече английския за децата си в училище, отколкото турския. Но всички тези теми, ние умеем да ги обсъждаме, тъй както на маса вечер сядаме хора от различни етноси, а не като форуми от АТАКА, където например етнически турци (които са ЧАСТ ОТ БЪЛГАРСКАТА НАЦИЯ) не се допускат ... не се допускам и аз дори, когато кажа, че грешат, че трябвало да разрушаваме всички джамии и да изпъдим всички турци...тези хора от АТАКА и ВМРО искат да ни докарат не ново Косово и Югославия, ами не знам какво. Ние в този форум контактуваме и се разбираме хора от различни етноси, напук на всички партии. Но все пак форума си е на ДПС и няма нищо странно и лошо в това някой да бъде баннат затова, че е прекалено критичен към ДПС (все едно във форума на АТАКА няма да получа бан, ако говоря против АТАКА). Аз лично обаче въпреки многобройните си критики - нямам бан.

Но, ако смятате да влизате там и да псувате - по-добре отидете във форими като АТАКА - там се говори само за кръв, войни, сапуни и какво ли не ........ Ние в този форум си говорим за произхода на българите, за произхода на тюрките, за общото в двете култури и различното и много различни неща. Понякога има и по-хапливи теми, но никога не се отдаваме на емоцията, като типични балканци, а умеем да спорим с аргументи и да защитаваме позиции.

Впрочем няколко турци и няколко българи създадохме пара-форум, където отново по същия начин хора от различните етноси си говорим, но този път без ДПСцензурата (която е нормална за форум на ДПС в крайна сметка) и провокативните изказвания на ДПСари там ... този форум е:

(НЕ МОГА ДА ПОКАЖА АДРЕСА СЕГА - НАПИШЕТЕ В ГУГЪЛ "СЕРБЕСТ ФОРУМ" И ЩЕ ВИ ИЗЛЕЗЕ ФОРУМА)

Пробвайте! Там пишем същите хора от КърджалиХабер, но без ДПСарите и тях много ги е яд, че можем спокойно да си плюем партията например. Ако обаче това се прави умело и с аргументи - дори във форума на КърджалиХабер е позволено, защото аз и други хора продължаваме да го правим и нямаме бан. Засега бан има само един етнически турчин, чийто форум е този, който ви дадох като линк.
Все повече етнически турци осъзнават, че тази партия само ограбва целия народ и мисли само за себе си, но ако започвате да влизате и да псувате и да се държите като психопатите от АТАКА - нищо добро няма да чака България ...

И спете спокойно, дори Доган няма интерес да разтурва държавата, защото точи милиарди от нея ежегодно ... има интерес да има леко напрежение и затова си направи партия като АТАКА и млади хора като вас да се връзват на популистките им лозунги и да се настървават българи и турци и после на избори да ходят емисари на ДПС да плашат хората, че ако не гласуват за ДПС ще ги правят на сапун или ще ги пъдят пак от родните им места ..... Не се поддавайте на тези дивотии ...... Много турци вече осъзнаха, че ДПС е придатък на БКП и това са хора, които преди 1989 ги преименуваха и тормозеха, а сега ги ограбват. Но за да осъзнаят всички етн турци това е необходимо да се говори с точни факти, а не със псувни и атакистки лозунги ...

Хм, значи ДПС е етническа партия така ли ?

Само да ти припомня чл. 11 ал.4 от Конституцията -
"Не могат да се образуват политически партии на етническа, расова или верска основа, както и партии, които си поставят за цел насилствено завземане на държавната власт."
В крайна сметка излиза че тоя форум не е много законен май ?

Проблема на ДПС не е дали е етническа партия или не ... най-големия проблем е, че тя е придатък на БКП и от години точи милиарди ежегодно от държавата. България се източва от комунистите и Доган (пак комунист), а те ни хвърлят прах да се занимаваме дали била етническа или не - който спор е трябвало да се реши в началото на 90те години - сега проблема на тази партия е, че източва България и както виждаме вече (вкупом с БСП) проваля европейското бъдеще на България.

А иначе трябва да признаем, че на последните местни избори, над 1/3 от избирателите и общинските съветници на ДПС са етнически българи, т.е. партията наистина вече върви по мултиетнически път - но това никога няма да оправдае най-големите грабежи в най-новата българска история и създаването на една олигаргхическа класа , начело с Доган и комунистите ...

Всичко друго е отклоняване на вниманието ... на ДПС им е много по-лесно да се оправдават дали са етнически или не, отколкото дали са мафиотизирани или не ...

kristo
08-06-2008, 08:40
Аз във този форум освен ултрадепесарски настроения, видях едно ехидно и прикрито омаловажаване на всичко българско не от всички пишещи там етнически турци, но специално от 3-4-ма човека, които по никакъв начин не скриват антибългарските си настроения и не пропускат и един пост, в който да не заявят, че българите сме диви и тъпи "байганaовци" и "булгаристанци", които никога не сме били велика нация, понеже според тях българска нация няма?!?! Освен това България според тях никога не е имала велика история, а цитирам мнението на единият потребител, чийто думи запомних "винаги е била сянка на Византия" и какво ли още не прочетох по адрес на България. Общо взето в този форум антибългарските настроения дори и да не се толерират открито, в никакъв случай не се забраняват а напротив, админите просто си затварят очите за тях. Така че този форум е всичко друго, само не и форум, който може да доведе до обединяването и сплотяването на българската нация и различните малцинства, които до определена степен влизат в нея според духовната си принадлежност както беше отбелязано. Понеже и аз нямам против български турци да се чувстват българи, а напротив, бих ги приветствал и оставил на заден план това, че не са чисти българи. Но уви, този форум за мен си е един турски националистически форум, освен това къде прикрит, къде не- и антибългарски. И определено пак повтарям, чрез този форум българи и турци няма да се сплотим, а напротив, ще продължава да има напрежение между нас, прерастващо в омраза. Признавам си и аз лично, че се поддадох на провокациите и реагирах по начин, непривичен за мен, тъй като винаги съм заявявал, че има и свестни турци, които уважавам и срещу които нямам против, но с пантюркисти и ултрадепесари не бих искал да имам каквото и да е общо извън интернет пространството, където и едните, и другите споделяме мненията си и така встъпваме в контакт едни с други. И такива хора няма как да бъдат приети от едно 80% българи, просто пантюркистките настроения са опасни и вредни за България, а за ДПС-то си е закърмено като партия-паразит за българският народ и държава. Така че хора с такива разбирания изобщо не мога да ги приема и винаги ще страня от тях. Та исках да завърша затова, че се поддадох на емоцията и на когото трябва, бих се извинил, стига да е човек, който няма нищо общо с ДПС и пантюркизма. Защото изобщо нямам намерение да обиждам всички български турци, но тези, за които говоря... ги презирам и на тях при никое положение не бих се извинил. Защото защитавайки ДПС и гласувайки за тази партия, те застават на страната на антибългарски интереси. Това е от мен. Който иска да ме обвинява за мнението ми, но съм искрен и така разсъждавам. Етнически конфликти определено не желая да се разпалват, но такива като мнозинството пишещи във форума КърджалиХабер, симпатизанти и гласоподаватели на ДПС и привърженици на недемократичната и ислямистка република Турция определено не са хора, които биха спомогнали да се преодолее етническото напрежение между българи и турци, а точно обратното.

Solly
08-06-2008, 08:46
Solly, във вашият форум видях само 2-3 теми(едната за Васил Левски и реших, че там няма какво да намеря), а във форума на Атака не съм стъпвал. Съгласен съм с теб. Аз съм националист по убеждения, но не симпатизирам на Атака или която и да е партия в момента-просто всичките са продукт на БКП и терориста Доган. Само 1 уточнение- част от българската нация са само тези етнически турци, които се смятат за българи чрез тяхната духовна култура. Това, че са етнически турци не означава, че принадлежат към турската нация. Част от българската нация са само тези, които се чувстват повече българи от колкото турци. Естествено повечето са част от турската нация, но затова го има и термина "малцинство". Но те трябва да уважават България, българите, нашите светини и т.н. Пример - арменците. Защо никой няма нищо против арменското малцинство в България? Защото те са, и винаги са били достойни поданици на България.

Много правилно си доловил, че и АТАКА и ДПС са продукт на едни и същи комунисти - това се вижда само като се погледнат какви хора има в тези партии и в крайна сметка чии интереси обслужват....

Относно етническите турци - като изключим партията ДПС, където се спекулира със всичко с цел партийни облаги - българските турци винаги са били лоялни български граждани, въпреки, че толкова години през Комунизма се подиграваха с тях, те не таят нищо лошо към българския народ и винаги са пращали децата си с радост в училище където да учат българския език - и те го правят...и в най-отдалеченото село, където държавата закрива училища - децата пак говорят български .... виж, при циганите не стоят така нещата....те са много по-нелоялни към държавата, защото нито данъци плащат, нито пазят това, което им предоставя, там интеграцията върви много бавно, но дано да намаляват гетата, защото там живеят неинтегрираните цигани, ако мога така да се нарека...но етн турци в страната винаги са били съвестни граждани, въпреки, че много българи (главно от западната част на страната, които не са живели с етнически турци) ги обиждат често и говорят какво ли не - но тук в смесените райони си живеем идеално. В Хасково например, където съм аз - българи и турци сме като братя и ДПС няма никакви позиции в нашия район ... псуват ги еднакво и българи и турци ... впрочем ДПС си печелят изборите с изборен туризъм, изборни манипулации и гласуване под натиск или с пари .... виждате на последните избори, че това е напълно възможно .. просто при тях машината е изпипана и работи отдавна и изрядно ... :)

Solly
08-06-2008, 08:53
Аз във този форум освен ултрадепесарски настроения, видях едно ехидно и прикрито омаловажаване на всичко българско не от всички пишещи там етнически турци, но специално от 3-4-ма човека, които по никакъв начин не скриват антибългарските си настроения и не пропускат и един пост, в който да не заявят, че българите сме диви и тъпи "байганaовци" и "булгаристанци", които никога не сме били велика нация, понеже според тях българска нация няма?!?! Освен това България според тях никога не е имала велика история, а цитирам мнението на единият потребител, чийто думи запомних "винаги е била сянка на Византия" и какво ли още не прочетох по адрес на България. Общо взето в този форум антибългарските настроения дори и да не се толерират открито, в никакъв случай не се забраняват а напротив, админите просто си затварят очите за тях. Така че този форум е всичко друго, само не и форум, който може да доведе до обединяването и сплотяването на българската нация и различните малцинства, които до определена степен влизат в нея според духовната си принадлежност както беше отбелязано. Понеже и аз нямам против български турци да се чувстват българи, а напротив, бих ги приветствал и оставил на заден план това, че не са чисти българи. Но уви, този форум за мен си е един турски националистически форум, освен това къде прикрит, къде не- и антибългарски. И определено пак повтарям, чрез този форум българи и турци няма да се сплотим, а напротив, ще продължава да има напрежение между нас, прерастващо в омраза. Признавам си и аз лично, че се поддадох на провокациите и реагирах по начин, непривичен за мен, тъй като винаги съм заявявал, че има и свестни турци, които уважавам и срещу които нямам против, но с пантюркисти и ултрадепесари не бих искал да имам каквото и да е общо извън интернет пространството, където и едните, и другите споделяме мненията си и така встъпваме в контакт едни с други. И такива хора няма как да бъдат приети от едно 80% българи, просто пантюркистките настроения са опасни и вредни за България, а за ДПС-то си е закърмено като партия-паразит за българският народ и държава. Така че хора с такива разбирания изобщо не мога да ги приема и винаги ще страня от тях. Та исках да завърша затова, че се поддадох на емоцията и на когото трябва, бих се извинил, стига да е човек, който няма нищо общо с ДПС и пантюркизма. Защото изобщо нямам намерение да обиждам всички български турци, но тези, за които говоря... ги презирам и на тях при никое положение не бих се извинил. Защото защитавайки ДПС и гласувайки за тази партия, те застават на страната на антибългарски интереси. Това е от мен. Който иска да ме обвинява за мнението ми, но съм искрен и така разсъждавам. Етнически конфликти определено не желая да се разпалват, но такива като мнозинството пишещи във форума КърджалиХабер, симпатизанти и гласоподаватели на ДПС и привърженици на недемократичната и ислямистка република Турция определено не са хора, които биха спомогнали да се преодолее етническото напрежение между българи и турци, а точно обратното.

Тези, за които говориш дължат живота си на ДПС - тя им плаща образованието, тя им дава заплатата - а те имат за задача да създават напрежение. В личен разоговор с двама от тях са ми обяснявали, че с много неща се преувеличава и няма нищо лично, но бизнес интересите в днешно време са по-важнии....... Както виждаш, ако мислеха всички турци като тях - до сега да сме се избили стократно в държавата, но където и да отидеш в смесените райони няма да видиш напрежение, освен изкуствено създаненото.

Много е лошо, обаче, когато се поставят от етн българи под един знаменател ДПСактивистите и всички турци, както е много лошо от етническите турци да се поставят под един знаменател всички българи и АТАКистите .... просто тези две партии създават напрежението и не знам защо не ги забранят и двете - ясно се вижда, че тези две партии напоследък са причина за напрежение в страната, което е антиконститурционно .... само, че преди да забранят ДПС - трябва да минат през съда .... имат много грехове да изплащат там .....

А гласовете на ДПС идват от изборен туризъм, изборни машинации и манипулации и гласуване под натиск в селата. А 1/3 от гласовете им вече са от етнически българи, които гласуват изцяло за пари ... така, че тази партия се крепи на мафията и парите и докато има мафия, олигархия, обръчи от фирми в държавата - ще има и ДПС.....ама тази мафия я създадоха през 90те години бившите ченгета от ДС и БКП ... и сега БКП пак дърпа конците и си пуска придатъци, като ДПС и АТАКА, които да я заместват ... :)

kristo
08-06-2008, 09:07
Че българските турци са работливи хора, в това спор няма. Че циганите са много по-проблеми от тях в някои отношения, и в това няма спор, както и в това, че етническото напрежение между българи и турци през годините се е поддържало от комунистите, които създадоха повечето български партии и в частност ДПС и то именно с цел да противопоставят българските граждани на етнически принцип. Но именно заради това ми ставя ясно, че българските турци гласуват за ДПС не защото е антикомунистическа партия, понеже много добре знаят, че тя не е такава, а защото е турска етническа партия, нещо което за мен също е безспорен факт пък който и каквото си иска да говори.
Но това е една част от проблема в отношенията ни-ДПС. Другата част от проблема се свежда именно до Възродителния процес, за когото както прочетох във форума КърджалиХабер и както съм чувал от устата на много български турци, те обвиняват едва ли не целият български народ в извършването му, а не само комунистическата партия, управлявала България и извършвала много повече репресии над етническите българи, отколкото турци. Разбира се, българските турци също са пострадали значително от комунистическите репресии, но защо говорят само за Възродителния процес? Защо не слагат комунистическите репресии над целия български народ на дневен ред, а говорят основно и почти само за Възродителния процес?! Ето в това е проблема, че се хващат само за тази част от комунистическите репресии, която засяга лично само тях и едва ли не не отдават никакво значение на факта, че стотици хиляди българи са били репресирани и избивани от комунистите и са лежали по концлагерите. Ето ако от този двоен стандарт се откажем и поставим нещата на еднаква плоскост, тогава можем да стигнем до консенсус. Но аз по никакъв начин не мога да се съглася едва ли не редовият българин да бъде обвиняван за Възродителния процес наравно с извършителите му от комунистическата номенклатура.

Solly
08-06-2008, 09:19
ПОЗДРАВ ЗА ВЪШЛИВИТЕ БОКЛУЦИ petet И Ultra _BG ПОСЕТИЛИ НЕОТДАВНА ТУРСКИЯТ ФОРУМ НА KIRCAALIHABER.ПАК ЗАПОВЯДАЙТЕ ПЕДАЛЧЕТА :D НАЛИ ТРЯБВА ДА ИМА С КОГО ДА СЕ МАЙТАПИМ.А ДО ТОГАВА ВЪРВЕТЕ ДА ГО ДУХАТЕ :D ДА ЖИВЕЕ ВЕЛИКАТА ТУРСКА НАЦИЯ!!!!!


Ти сега и тука ли дойде "политика" да правиш .......... ваште партийни другари не са ли по морето ... айде иди малко да им правиш компания и си прави майтап с мене и другите във форума, а не с българските тийнейджъри в този форум, щото още са малки и те се връзват на глупостите и ти като малко дете надушваш това и почваш да се радваш ...

Solly
08-06-2008, 09:28
Че българските турци са работливи хора, в това спор няма. Че циганите са много по-проблеми от тях в някои отношения, и в това няма спор, както и в това, че етническото напрежение между българи и турци през годините се е поддържало от комунистите, които създадоха повечето български партии и в частност ДПС и то именно с цел да противопоставят българските граждани на етнически принцип. Но именно заради това ми ставя ясно, че българските турци гласуват за ДПС не защото е антикомунистическа партия, понеже много добре знаят, че тя не е такава, а защото е турска етническа партия, нещо което за мен също е безспорен факт пък който и каквото си иска да говори.
Но това е една част от проблема в отношенията ни-ДПС. Другата част от проблема се свежда именно до Възродителния процес, за когото както прочетох във форума КърджалиХабер и както съм чувал от устата на много български турци, те обвиняват едва ли не целият български народ в извършването му, а не само комунистическата партия, управлявала България и извършвала много повече репресии над етническите българи, отколкото турци. Разбира се, българските турци също са пострадали значително от комунистическите репресии, но защо говорят само за Възродителния процес? Защо не слагат комунистическите репресии над целия български народ на дневен ред, а говорят основно и почти само за Възродителния процес?! Ето в това е проблема, че се хващат само за тази част от комунистическите репресии, която засяга лично само тях и едва ли не не отдават никакво значение на факта, че стотици хиляди българи са били репресирани и избивани от комунистите и са лежали по концлагерите. Ето ако от този двоен стандарт се откажем и поставим нещата на еднаква плоскост, тогава можем да стигнем до консенсус. Но аз по никакъв начин не мога да се съглася едва ли не редовият българин да бъде обвиняван за Възродителния процес наравно с извършителите му от комунистическата номенклатура.

Колко турци познаваш (не по форумите). Никой никога не е обвинявал българския народ ... това го правят ДПСарите фанатици, като този дето се регистрира във форума преди малко ....... Аз живея братски с турци и по време на Възродителния процес и сега ..... Никога не е имало промяна в отношението им към мен и другите етнически българи - напротив - нас ни беше срам да ги погледнем в очите понякога, защото като българин ме е срам, че Тодор Живков (или по скоро СССР) почна да ни тласка по злополучния път на Югославия - но, ние сме велик народ и устояхме и на това .... а турците много добре знаят, че архитект на Възродителния процес беше Ахмед Доган и всички тези неща може да ги прочете във "Сербест Форум" - (като напишете в Гугъл СЕРБЕСТ ФОРУМ и ще видите форума - този, който е създаден от истинските турци, които се борят против тумора ДПС

kristo
08-06-2008, 09:48
Че българските турци са работливи хора, в това спор няма. Че циганите са много по-проблеми от тях в някои отношения, и в това няма спор, както и в това, че етническото напрежение между българи и турци през годините се е поддържало от комунистите, които създадоха повечето български партии и в частност ДПС и то именно с цел да противопоставят българските граждани на етнически принцип. Но именно заради това ми ставя ясно, че българските турци гласуват за ДПС не защото е антикомунистическа партия, понеже много добре знаят, че тя не е такава, а защото е турска етническа партия, нещо което за мен също е безспорен факт пък който и каквото си иска да говори.
Но това е една част от проблема в отношенията ни-ДПС. Другата част от проблема се свежда именно до Възродителния процес, за когото както прочетох във форума КърджалиХабер и както съм чувал от устата на много български турци, те обвиняват едва ли не целият български народ в извършването му, а не само комунистическата партия, управлявала България и извършвала много повече репресии над етническите българи, отколкото турци. Разбира се, българските турци също са пострадали значително от комунистическите репресии, но защо говорят само за Възродителния процес? Защо не слагат комунистическите репресии над целия български народ на дневен ред, а говорят основно и почти само за Възродителния процес?! Ето в това е проблема, че се хващат само за тази част от комунистическите репресии, която засяга лично само тях и едва ли не не отдават никакво значение на факта, че стотици хиляди българи са били репресирани и избивани от комунистите и са лежали по концлагерите. Ето ако от този двоен стандарт се откажем и поставим нещата на еднаква плоскост, тогава можем да стигнем до консенсус. Но аз по никакъв начин не мога да се съглася едва ли не редовият българин да бъде обвиняван за Възродителния процес наравно с извършителите му от комунистическата номенклатура.

Колко турци познаваш (не по форумите). Никой никога не е обвинявал българския народ ... това го правят ДПСарите фанатици, като този дето се регистрира във форума преди малко ....... Аз живея братски с турци и по време на Възродителния процес и сега ..... Никога не е имало промяна в отношението им към мен и другите етнически българи - напротив - нас ни беше срам да ги погледнем в очите понякога, защото като българин ме е срам, че Тодор Живков (или по скоро СССР) почна да ни тласка по злополучния път на Югославия - но, ние сме велик народ и устояхме и на това .... а турците много добре знаят, че архитект на Възродителния процес беше Ахмед Доган и всички тези неща може да ги прочете във "Сербест Форум" - (като напишете в Гугъл СЕРБЕСТ ФОРУМ и ще видите форума - този, който е създаден от истинските турци, които се борят против тумора ДПС
Спорен е въпроса доколко Тодор Живов е етнически българин, толкова колкото Ахмед Доган-татарския циганин с едва 25% турска кръв е истински турчин. Така че не виждам защо се срамуваш от "българи" Живков и изобщо "българи" от комунистическата ни партия, които си бяха слуги на СССР и КПСС и защитаваха чужди, небългарски интереси, а тяхната родина, подобно на съветския гражданин Гошо Тарабата/Георги Димитров/ си беше именно Съветския съюз. Така че аз от такива не се срамувам, понеже за мен това не са българи или поне са в етнически, но не и в духовен аспект българи. А между едното и другото понякога има разлика и е много важна тази разлика. Защото какво ме интересува един етнически българин, който не се чувства такъв и обслужва чужди, небългарски интереси? И от какъв зор да го приемам за българин, при положение, че той явно не се държи като такъв, а напротив. Така че такива като комунистите-интернационалисти за мен не са истински българи. Дотук с нещата, свързани с това доколко комунистите са българи.
Иначе форума не Сербест Коркмаз съм го посещавал и мога да заявя, че определено уважавам точно такива турци като него и повечето пишещи там. И ето с такива турци определено можем да се разберем като цивилизовани и културни хора, за разлика от тези, като пишещият по-горе внедрен депесарско-пантюркистки агент, разпалващ съвсем явно и открито вражда между нас.
А относно това колко турци познавам-ами да ти кажа в училище съм имал едно 3-4 съученици български турци, с които съм се разбирал отлично и съм нямал никакъв проблем с тях. сега в универскитета имам колеги български турци за които също нищо лошо не мога да кажа и с които се разбирам без проблем. Така че познавам турци и определено не мога да кажа, че имам цялостно лошо мнение за тях, понеже си има свястни и читави турци, които не се поддават на провокации от рода на пишещия по-горе с ник ergenekon. А него въобще не искам да го коментирам-под нивото ми е да го правя.
И последно само да уточня, че съм на 23 години, така че не ме слагай в категорията тийнейджъри. Не, че има нещо лошо да си тийнейджър и както виждаш в този форум едно 80-90% от пишещите тук, които или са все още непълнолетни или на 18 и малко отгоре са много интелигентни и умни момчета и момичета с които ми доставя удоволствие да дискутирам проблемите на България, тъй като имат много знания и именно такива като тях са бъдещето на страната ни и то по-доброто. Така че всичко е условно казано, нека не лепим етикети на всички хора наистина на етнически, расов, полов, възрастов, политически и какъвто и да било принцип, защото винаги нещата се свеждат до хора и хора.

kristo
08-06-2008, 10:07
:D :D :D ДАЕБА ОТРЕПКИТЕ ВИ ДАЕБА.ЕЛАТЕ ВЪВ ФОРУМА ,ТАМ ДА СЕРЕМ В БУЛГАРИСТАНСКИТЕ УСТА :D
Ето виждате истинското лице на повечето пишещи във форума КърджалиХабер. И после защо имало антитурски настроения от наша, българска страна... Прикривате антибългаризма си само в определени случаи, докато не ви кажат истината за любимата ви комунистическа бандитска партийка на име ДПС. Иначе разкривате истинското си лице, колко ни мразите, та не можете да ни гледате нали? Такива са турците като теб, комплексирани неудачници, които нищо не са постигнали в живота си и които чувстват удоволствие само когато начешат крастата си с обиди, псувни и заплахи спрямо всичко българско. Иначе никой не ви обръща внимание и не ви смята за хора и единственият начин, по който искате и успявате на накарате някой българин да ви обърне внимание, за да се почувствате значими сами пред себе си е именно чрез провокации и обиди спрямо всичко българско. Но пак ти повтарям, такива като теб няма да бъдат търпяни още дълго и ще си получат заслуженото, понеже атибългарщината ви няма да продължава до безкрай, а ще бъде санкционирана един ден от закона. И тогава такива като теб ще бъдат съдени и вкарвани по затворите именно защото са антибългарски настроени. Защото или ще се научите да уважавате България и всичко българско, или ще търкате затворническите нарове. Така е във всяка цивилизована и уважаваща себе си страна. Защото ако живееше в Гърция и имаше такова отношение към гърците в интернет пространството както спрямо нас българите, щеше много бързо да бъдеш намерен и наказан според законите на страната. Но не се безпокой, българският национализъм е жив и се разраства. А такива като теб само ни правите услуга и ни карате да бъдем на щрек и да се сплотяваме, ставайки по-силни. Защото именно след като ДПС преяде с власт, се появиха все повече националистически мислещи българи. Не говоря само за атакаджии, понеже те не са единствените националисти, а по принцип безпартийни български националисти, които няма да позволим на такива като теб да се вихрят и да си позволяват подобно унизително отношение спрямо България. И помни, санкциите те чакат мой човек, такива като теб няма да ги оставим безнаказани. Има да плащаш тежки глоби и да пишеш обяснения в следствията за антибългарските си настроения и позиции. Ще те запоним и няма да те забравим. Теб и такива като теб, това го помни. Промени отношението си докато все още е рано, докато не е станало късно. Защото после и да се извиняваш, и да съжаляваш, ще е късно. А сега все още има време да кажеш "съжалявам и се извинявам за думите си, сгреших, няма да си позволявам повече да плюя по българите и България". Запомни ми хубаво думите, само това ще ти кажа.

Solly
08-06-2008, 10:36
Че българските турци са работливи хора, в това спор няма. Че циганите са много по-проблеми от тях в някои отношения, и в това няма спор, както и в това, че етническото напрежение между българи и турци през годините се е поддържало от комунистите, които създадоха повечето български партии и в частност ДПС и то именно с цел да противопоставят българските граждани на етнически принцип. Но именно заради това ми ставя ясно, че българските турци гласуват за ДПС не защото е антикомунистическа партия, понеже много добре знаят, че тя не е такава, а защото е турска етническа партия, нещо което за мен също е безспорен факт пък който и каквото си иска да говори.
Но това е една част от проблема в отношенията ни-ДПС. Другата част от проблема се свежда именно до Възродителния процес, за когото както прочетох във форума КърджалиХабер и както съм чувал от устата на много български турци, те обвиняват едва ли не целият български народ в извършването му, а не само комунистическата партия, управлявала България и извършвала много повече репресии над етническите българи, отколкото турци. Разбира се, българските турци също са пострадали значително от комунистическите репресии, но защо говорят само за Възродителния процес? Защо не слагат комунистическите репресии над целия български народ на дневен ред, а говорят основно и почти само за Възродителния процес?! Ето в това е проблема, че се хващат само за тази част от комунистическите репресии, която засяга лично само тях и едва ли не не отдават никакво значение на факта, че стотици хиляди българи са били репресирани и избивани от комунистите и са лежали по концлагерите. Ето ако от този двоен стандарт се откажем и поставим нещата на еднаква плоскост, тогава можем да стигнем до консенсус. Но аз по никакъв начин не мога да се съглася едва ли не редовият българин да бъде обвиняван за Възродителния процес наравно с извършителите му от комунистическата номенклатура.

Колко турци познаваш (не по форумите). Никой никога не е обвинявал българския народ ... това го правят ДПСарите фанатици, като този дето се регистрира във форума преди малко ....... Аз живея братски с турци и по време на Възродителния процес и сега ..... Никога не е имало промяна в отношението им към мен и другите етнически българи - напротив - нас ни беше срам да ги погледнем в очите понякога, защото като българин ме е срам, че Тодор Живков (или по скоро СССР) почна да ни тласка по злополучния път на Югославия - но, ние сме велик народ и устояхме и на това .... а турците много добре знаят, че архитект на Възродителния процес беше Ахмед Доган и всички тези неща може да ги прочете във "Сербест Форум" - (като напишете в Гугъл СЕРБЕСТ ФОРУМ и ще видите форума - този, който е създаден от истинските турци, които се борят против тумора ДПС
Спорен е въпроса доколко Тодор Живов е етнически българин, толкова колкото Ахмед Доган-татарския циганин с едва 25% турска кръв е истински турчин. Така че не виждам защо се срамуваш от "българи" Живков и изобщо "българи" от комунистическата ни партия, които си бяха слуги на СССР и КПСС и защитаваха чужди, небългарски интереси, а тяхната родина, подобно на съветския гражданин Гошо Тарабата/Георги Димитров/ си беше именно Съветския съюз. Така че аз от такива не се срамувам, понеже за мен това не са българи или поне са в етнически, но не и в духовен аспект българи. А между едното и другото понякога има разлика и е много важна тази разлика. Защото какво ме интересува един етнически българин, който не се чувства такъв и обслужва чужди, небългарски интереси? И от какъв зор да го приемам за българин, при положение, че той явно не се държи като такъв, а напротив. Така че такива като комунистите-интернационалисти за мен не са истински българи. Дотук с нещата, свързани с това доколко комунистите са българи.
Иначе форума не Сербест Коркмаз съм го посещавал и мога да заявя, че определено уважавам точно такива турци като него и повечето пишещи там. И ето с такива турци определено можем да се разберем като цивилизовани и културни хора, за разлика от тези, като пишещият по-горе внедрен депесарско-пантюркистки агент, разпалващ съвсем явно и открито вражда между нас.
А относно това колко турци познавам-ами да ти кажа в училище съм имал едно 3-4 съученици български турци, с които съм се разбирал отлично и съм нямал никакъв проблем с тях. сега в универскитета имам колеги български турци за които също нищо лошо не мога да кажа и с които се разбирам без проблем. Така че познавам турци и определено не мога да кажа, че имам цялостно лошо мнение за тях, понеже си има свястни и читави турци, които не се поддават на провокации от рода на пишещия по-горе с ник ergenekon. А него въобще не искам да го коментирам-под нивото ми е да го правя.
И последно само да уточня, че съм на 23 години, така че не ме слагай в категорията тийнейджъри. Не, че има нещо лошо да си тийнейджър и както виждаш в този форум едно 80-90% от пишещите тук, които или са все още непълнолетни или на 18 и малко отгоре са много интелигентни и умни момчета и момичета с които ми доставя удоволствие да дискутирам проблемите на България, тъй като имат много знания и именно такива като тях са бъдещето на страната ни и то по-доброто. Така че всичко е условно казано, нека не лепим етикети на всички хора наистина на етнически, расов, полов, възрастов, политически и какъвто и да било принцип, защото винаги нещата се свеждат до хора и хора.

Наистина те поздравявам, че си обърнал внимание на Сербест Форум. Там са истинските турци, на тези, на които приличат мнозинството от турците в България.

А такива като този дето пише ергенкон - то се вижда, че може да не е тийнейджър, но определено главата му е на 7 годишен, защото подобни приказки не могат да се видят в Тийнпроблем, явно тийниджърите са много по-умни от него ... да не се подадат на наглата провокация и не почнат да му отговорят .... това са паталогични случаи ... дори в ДПС не се говори така .... той може би е някой от рода на Адем Кенан - изхвърлени от ДПС и сега му е виновен целия свят :D :D :D

Solly
08-06-2008, 10:37
:D :D :D ДАЕБА ОТРЕПКИТЕ ВИ ДАЕБА.ЕЛАТЕ ВЪВ ФОРУМА ,ТАМ ДА СЕРЕМ В БУЛГАРИСТАНСКИТЕ УСТА :D


БАН БАН БАН БАН БАН


В този форум има място за етнически турци, етнически цигани, за ДПСари дори - все пак е форум за Политика. Но за ПРОСТАЦИ НЯМА МЯСТО!

Solly
08-06-2008, 10:40
:D :D :D ДАЕБА ОТРЕПКИТЕ ВИ ДАЕБА.ЕЛАТЕ ВЪВ ФОРУМА ,ТАМ ДА СЕРЕМ В БУЛГАРИСТАНСКИТЕ УСТА :D

По лоша реклама на форум от тази не бях виждал .......

Само някой простак като тебе би откликнал на подобна покана - би дошъл да псува като тебе в КърджалиХабер, но там, ако почне някой да говори така го банват, за разлика от тука, където всички ти прочетоха просташките глупости ......

kristo
08-06-2008, 13:26
:D :D :D ДАЕБА ОТРЕПКИТЕ ВИ ДАЕБА.ЕЛАТЕ ВЪВ ФОРУМА ,ТАМ ДА СЕРЕМ В БУЛГАРИСТАНСКИТЕ УСТА :D

По лоша реклама на форум от тази не бях виждал .......

Само някой простак като тебе би откликнал на подобна покана - би дошъл да псува като тебе в КърджалиХабер, но там, ако почне някой да говори така го банват, за разлика от тука, където всички ти прочетоха просташките глупости ......
Именно, аз писах допреди 4-5 дни в Кърджали Хебер и без абсолютно никой да съм обиждал на етническа или още по-малко расова основа получих бан с обяснение, че в този форум критиките към ДПС не били толерирани, както и "булгаристанския" национализъм, който бил много вреден и опасен, май за разлика от турския национализъм, който според повечето пишещи там си е съвсем нормален и приемлив. Но си изказах мнението съвсем културно и цивилизовано без да съм засягал никой. И да не говорим, че ми бяха лепнати етикети като "отрепка", "болен мозък" и не знам си какви още без да има пак никаква причина. Тоест провокации и пак провокации, за съжаление си признавам, не издържах и след като получих бан от админа, написах едно доста грубо писмо до и-мейла на сайта, с което не се гордея и което не е в мой стил, понеже никога не мразя заради това какъв се е родил, а освен това да не се повтарям, че за мен също има разлика между турци, които нямат и не искат да имат общо с ДПС и такива, които са фанатизирани до крайна тъпота ултраси на тази партия, според които критиките към ДПС означават омраза срещу турците. Тоест, част от турците/тези свързани с ДПС/ се опитват да се изявяват като говорители и представители на всички турци и се съставя погрешната представа, че ДПС=турците, което е погрешно.
ПП. И причината да напиша това писмо по и-мейла на сайта е защото получих бан без да имам възможност да отговоря на някои от доста острите критики и нападки, отправени към мен от част от потребителите. Ето това вече ме изкара извън нерви и затова реагирах по подобен начин.

diver
08-06-2008, 15:41
Това ти го изсра във кърджалийския форум,свиньо булгаристанска.Или ще отречеш че си го писал това съобщение до админа. :D

Посерко,айде да се успокоиш малко.
Като сме свини,що живеете с нас бе убавецо.

Щото ми се струва че вашата родна турция не ще и да чуе за вас.

kristo
08-06-2008, 18:30
Само ще ви помоля още нещо-да не се издаваме в кой форум пишем обикновено, всмисъл да не се знае, че пишем в тийнпроблем.нет, за да не ни разберат конспирацията! Така че гледайте да не се издаваме много много, че иначе много бързо ще ни баннат, а така е кофти, няма да можем да защитаваме позициите си.
Та само това ви моля, да не се разбира, че пишем в тийнпроблема.
Аууу,то голяма конспирация,голямо чудо :lol: Само дето като дойдохте и разсмърдяхте на свински лайна.По тях ви открихме .Ехахахахаха.Въшльовци :D
Миризлак, кажи на идиотския ви админ да не се прави на ударен, много добре знае, че му писах и второ писмо. Нека публикува и него ако има поне грам достойнство. Аме не би, вие публикувате само това, което ви е удобно и което ни представя във възможно най-лоша светлина.
И още един път повтарям и повече нямам разговор с шимпанзе с психични отклонения като тебе-ако ми беше дадена възможност да отговоря на всички отправени към мен критики, преди да получа бан, нямаше да си позволя да напиша писмо с подобно съдържание. Но определено двойният ви стандарт, който включва обиди и провокации по наш/в случая мой/ адрес и забраната да отговоря на нападките ме изкараха извън нерви и написах това писмо, с което не съм горд, понеже не е в мой стил да падам на твоето/вашето/ ниво. Наистина се почувствах принизен на вашето ниво след като написах това писмо, но поради това, че съм достатъчно интелигентен и уважавам себе си, няма да си позволя втори път подобно нещо. Все пак по-силният и умният отстъпва до определена степен, поне що се отнася до обидите и провокациите. Та кажи на вашия любим админ да не се прави на приятно заспал и да публикува и другото писмо, което му писах. Иначе просто и той, и ти, и повечето пишещи там изглеждате много, ама много жалки надъхани турчета. Честно, отначало ви помислих за малко по-умни, но явно жестоко съм се излъгал. Вие сте поредните тъпи турчета с няколко мозъчни клетки, които са такива бунаци, че не се осещате как вашият любимец-татарския циганин Аамен Доган ви го слага непрекъснато и богатее на ваш гръб, а вие мучите "умно" и сте готови едва ли не да водите борба в негово име. Наистина, толкова ли сте слабоумни повечето турчета, не мога да разбера. Явно да. Понеже кажат ли ви и най-малката истина в очите, веднага се опитвате да запушвате усти, понеже истината много, ама много ви боли. Защото не можете по нищо да ни се мерите нещастници такива, нито на акъла, нито на способностите. Поне повечето турци сте така, не че няма и изключения. Щом е така, айде на тютюна и барем ви дойде акъла в главите. Скоро ще разберете, че Доган няма нито да е вечно на власт, нито вечно ще ви защитава и обсипва с привилегии на гърба на редовия българин и ще ви стане ясно в коя страна живеете. И всичките ви опити да превърнете България в придатък на република Турция ще умрат безследно. А относно обидите ти спрямо мен, не се безпокой, аз съм човек, който наистина си знае цената и би било много смешно да се обиждам и ядосвам на мизерник като теб. Само факта, че съм българин, а не някакво турче, ме кара да се чувствам горд и то много горд с рода си, гена си, корена си и да се чувствам доста повече от теб :).
Тъй че можеш да ме псуваш и обиждаш колкото ти душа сака, знай, че няма да ти обърна и милиграм внимание, понеже на идиот като тебе мога само да се надсмивам, понеже си уникално жалък и посредствен и като човек, и като всичко. Не знам кой клас си завършил, но умствените ти възможности определено показват не повече от 8-и :).
Наистина, ако бях като тебе щеше да ме е срам да си покажа носа, ама уви, такива като теб днес са навсякъде. То както се казва, простотията не ходи по гората. А при голяма част от турците ходи и то масово :).

Proud Bulgarian
08-06-2008, 21:29
:razz: :razz: :razz: ДА ГО ДУХАШ ТИ И ЦЯЛАТА СМРАДЛИВА ДРУЖИНКА НАЦИОНАЛИСТИЧЕСКИ ПЕДАЛЧЕТА СЪБРАНА В ТОВА ФОРУМЧЕ.НИЕ НАШИТЕ ЦЕЛИ КОИТО СМЕ СИ ПОСТАВИЛИ ЩЕ ГИ ОСЪЩЕСТВИМ РАНО ИЛИ КЪСНО.ВАС НИКОЙ НЯМА ДА ВИ ПИТА :D ТОВА Е ПОЛОЖЕНИЕТО.ВИНАГИ СТЕ БИЛИ РАЯ И ТАКИВА ЩЕ СИ ОСТАНЕТЕ.ЗА РАЗЛИКА ОТ ИСТИНСКИТЕ ГОСПОДАРИ НА ТЕЗИ ЗЕМИ-ТУРЦИТЕ!ПРАТИ МНОГО ПОЗДРАВИ НА МАЙКА СИ ОТ РЯЗАНИТЕ КАЛАШНИЦИ :razz: :razz: :razz:
Хм, истинските господари от Синедриона? Те не само мюсюлманите са рязани, а ти според мен не изповядваш исляма, а 1 друга вяра-. Само че кажи на шефовете си, че този път ще има отпор, шибан провокатор _!_
http://www.vbox7.com/play:d6e33708

BulgariaZaBulgarite
08-06-2008, 21:57
Никой в България няма да допусне да се случи нещо подобно като в Сърбия ей така. България както казаха по надолу е свещена и неприкосновена. Нека бъдем повече патриоти, нека уважаваме повече България като държава и нека показваме недоволството си по законен, мирен и достоен начин. Много се радвам като чета коментари, искрени и истински на достойни българи. България ще пребъде през вековете во веки. Познавам много млади хора, които милеят и жадуват България, които са готови на всичко за родината. Не това е начина да се реагира на такива провокации и коментари. Всеки има право да иска, каквото си науми, въпроса е дали ще му се даде, и вина имат тия, които дават не тези, които искат. Държавите и националностите в днешно време са основани на личното убеждение. Нека се научим освен добри българи да бъдем и достойни граждани, а на това нито Русия, нито ЕС, нито САЩ може да ни научат, просто не са точните примери. Относно управляващите, скоро и тяхното време ще дойде. Достойни хора трябва да управляват България. И това ще стане, нека се сменят поколенията. Да живее България!!!

kristo
08-06-2008, 22:24
И аз не смятам за нужно да се обръща внимание и да се отговаря на провокациите на въпросния потребител от турски произход/виж дали е 100% турчин и дали изобщо има такъв етнос като турците или това е само сборно наименование на племена от най-различен етнически произход е друга тема/, който освен това е крайно антибългарски настроен. Мисля, че всичките му постове досега показват един огромен комплекс и липсата на каквато и да е реализация в живота, която дава съвсем "разумни" основания на подобен човек да се държи по подобен нагъл и арогантен начин. Е, такива като него няма да ни уплашат, в това всички сме сигурни и то се вижда. То няма и защо, това, че такива като него явно имат повечко пари в следствие на това, че една бивша терористична групировка, получила право на политическо представителство на име ДПС стои зад гърба му/им първо не означава нищо чак толкова, второ ДПС със сигурност няма да участва в управлението на България след следващите избори. А тогава наистина ще има много поводи за радост и празненства сред нас българите, наистина ще го полеем подобаващо :).
А един път свалим ли ги от власт, след това сравнително по-лесно ще започнем и да ги гоним лека полека изобщо и от парламента, ама всичко с времето си и стъпка по стъпка. Сега нека първо идем всички българи масово да гласуваме и да изритаме мощно ДПС от властта, като лишим такива като този елемент, пишещ във форума от представителство във властта чрез свързаността му с въпросната партия, пък след това ще ги изхвърлим и изобщо от парламента. Е, това ще е вече доста трудна задача и ще изисква доста време докато се случи, но ще стане.
А такива като въпросния потребител, водещ се за "турчин" не осъзнават понякога колко голяма услуга вършат на българският национализъм с подобни обиди и провокации и колко ние българските националисти ставаме повече и по-силни и по-обединени заради заплахата от такива като него. Както се казва това, което не може да ни убие ни прави по-силни. Е, така става. Мога да ви дам един конкретен пример. В Хасково, където има доста български турци и където дълго време съм живял и все още може да се каже, че под някаква форма живея, ДПС издигна свой кандидат, който поради липсата на гласуване от страна на българите на първия тур успя да стигне до балотаж. Тогава Ахмед Доган преди вторият тур на изборите заяв, че иска "Хасково да е негово", тоест турско/в ръцете на ДПС/. Именно тази опасност обаче е накарала мнозинството от българските граждани в Хасково да отидат масово да гласуват на балотажа и знаете ли какъв е бил изборният резултат- 85:15% в полза на кмета, който е управлявал досега и съответно беше преизбран на име Георги Иванов/мисля, че издигнат от СДС/ срещу кандидата на ДПС. Е, виждате, че сплотим ли се, обединим ли се, никой не може да ни уплаши или спре. Така трябва да бъде и за в бъдеще. БРАТЯ БЪЛГАРИ, НЕКА СЕ ОБЕДИНИМ И СПАСИМ НАШАТА БЪЛГАРИЯ ОТ ЧУЖДИ И СВОЙ ТИРАНИ, БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО, ДОЛУ ТУРЦИЯ, ДОЛУ ДПС :).

SiegHeil
08-06-2008, 22:56
Както виждате с турски свине смисъл да се спори няма, по добре да си вършим там каквото си вършим и да не си чешаме езиците..пък ще видим кой-кого...

yarrr
08-07-2008, 12:55
az se regnah nika mi e MRETETURCI

Solly
08-07-2008, 15:03
az se regnah nika mi e MRETETURCI

Леле - ама ти си за форума на АТАКА и съответно психодиспансера....?

Майка ти знае ли, че искаш смъртта на милиони хора ?

Вярваш ли в Бог ?

tankistabg
08-11-2008, 05:39
Ровейки се в един сайт на име www.politika1.com попаднах на линк, който препраща към някакъв гнусен депесарски форум. Като прочетох някой от темите в него, наистина от една страна побеснях, от друга тотално се погнусих. Мисля, че няма да е зле, макари риска от бан при крайно критично мнение да е много голям, някой от нас да влизаме и да пишем/според желанието и възможността разбира се/ и да се борим срещу гнусотиите и мерзостите на гаджало-депесарската сган. Ето линк към форума на тези боклуци:
http://www.kircaalihaber.com/forum/index.php?board=24.0
:x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x

аз съм писал там малко. Ще пиша пак да махнат линка на резаните унтерменши

BulgariaZaBulgarite
08-12-2008, 23:06
http://i.data.bg/08/08/13/1099950_orig.jpg
гледай идола ти как гледа... все едно има киселини

Diam0nD
08-13-2008, 11:14
всъщност се едно има хемороиди :razz:

kristo
08-13-2008, 11:23
http://images12.snimka.bg/001684666-big.jpg
Специален поздрав за Ергенекончо :grin: :grin: :grin:...

mitternacht
08-13-2008, 12:20
Koй е модератор тук?Трябва да се изтрият тия турски знамена и да се банне оня "кон".
За доган ще построим специална сграда от типа "Арбайт махт фрей".

SiegHeil
08-13-2008, 13:10
Ама той можел да говори...
Споко, сега ще уредим бана... ^^

SiegHeil
08-13-2008, 13:21
Нямаш проблеми, тя е вкъщи в момента, ще те посрещна с почести ^^

diver
08-13-2008, 13:21
Снимка на самоходно оръдие.
Което означава?....

SiegHeil
08-13-2008, 13:28
Споко, сега ще уредим бана... ^^
Както казах 8-)
Благодарности на machoka :)

mitternacht
08-13-2008, 16:08
Благодарности и от мен на "Мачока".

Мм... къде има самоходно оръдие?

mitternacht
08-13-2008, 18:52
Благодарности и от мен на "Мачока".

Мм... къде има самоходно оръдие?
Райхканцлер,самоходното оръдие го наврях отзад на майка ти :grin: :razz:

Kарабинерче мазно, ако у ваща турция е модерно да го навирате в за*ниците на майките си, тука не се правят такива неща.
Разбра ли бе, маймуняк!

mitternacht
08-13-2008, 19:34
Съжелявам.Не съм излязал от на майка ти отверстията.
А тъй като се каниш да го набуташ там, гледай да не те свари баща ти, щото може и ти да си изпатиш.
Болни мозъци сте под-човеците...

kristo
08-13-2008, 22:48
Ей, турско теле, отивай да мучиш при братята си говеда в КирчаалиХабер или там както беше вашия насран миризлив читашки форум. Откакто разни читаци като тебе се разписаха в нашия форум, се носи някаква ужасна воня на клозет през екрана. Знам, че сте миризливи потурнаци, ама чак пък толкова да воните, че чак през екрана да се усеща, баси :razz: :razz: :razz:...

kristo
08-13-2008, 23:19
Ей, турско теле, отивай да мучиш при братята си говеда в КирчаалиХабер или там както беше вашия насран миризлив читашки форум. Откакто разни читаци като тебе се разписаха в нашия форум, се носи някаква ужасна воня на клозет през екрана. Знам, че сте миризливи потурнаци, ама чак пък толкова да воните, че чак през екрана да се усеща, баси :razz: :razz: :razz:...
:D :D Ами как няма да се носи воня като си се насрал пред компа.То и да не си се насрал ,самите вие булгаристанските свини така си миришете :razz: На кочина.Ъъъъъ :smt043
Не, от теб мирише, гаранция. Турците наистина воните ужасно. Скоро се случи от асансьора да слезнат двама турци, а след като излезнаха оттам, миришеше ужасно. На свине, кочове, телета, и то запотени яко :razz: :razz: :razz:.
Така че не ми приписвай традиционната турска смрад, която се носи навсякъде около вас на мен и на нас българите :D :D :D.
То вие турците от километри се разпознавате по това- по вонята. Дори и циганите понякога са малко по-малко вмирисани и смърдящи от вас :D :D :D.

mitternacht
08-14-2008, 15:07
Съжелявам.Не съм излязал от на майка ти отверстията.
А тъй като се каниш да го набуташ там, гледай да не те свари баща ти, щото може и ти да си изпатиш.
Болни мозъци сте под-човеците...
Майка ти и най-вече баба ти най добре знаят за кво става въпрос :D Питай баба си колко османски бастуна е лъскала като млада :razz: Райхканцлерче ти що вече се срамуваш да пишеш в кърджалихабер?Само влизаш,слухтиш и си излизаш. :D Не ти хареса снощния османски ритник дето получи ли?

Не бъркай българите с турците.Доста случея на изнасилено внуче от дядо си имаше при вас.Ама така е със скотовете.
Още нещо- бягай да правиш дюнер кебапи.Или по-добре се скрий от дядо си.

mitternacht
08-14-2008, 15:12
послепис-когато баба ми е била млада, сме владели немалки турски територии.Та по-вероятно е някоя туркиня да е облагодетелствала българските (надали немците биха и пуснали) войни.