PDA

View Full Version : брат,сестра...WTH кво да прая



haterkata
07-22-2008, 22:36
здрасти на всички,
ОМГ имам BIG PROBLEM!наще полудяха и искат да си осиновим детенце на 2-3 годинки,момченце и аз не знам кво да им каза щото ме питаха кво мисля,обаче определено не го искам...

Riot
07-22-2008, 22:39
прецакана си
ще осиновят някое цигане
и няма да ти обръщат внимание :D

Orono
07-22-2008, 22:41
А защо не го искаш?
Вашите ще направят едно много добро дело.

shadow4e
07-22-2008, 22:43
На колко си години?

Riot
07-22-2008, 22:43
карай ги да направят едно
какви са тия осиновявания :(

shadow4e
07-22-2008, 22:46
И още два въпроса майка ти наколко години е горе-долу и има ли си постоянна сериозна работа?

gree_girl
07-22-2008, 23:11
Това, което искат да направят ваще е наистина добро дело ... да направят едно бездомно дете щастливо. Но ако ти не искаш, кажи своето мноние, посочи факти ... те все пак са ти дали тази възможност.

pOiSoN_kIsS_94
07-22-2008, 23:19
Ъъъ сега верно,че ще направят едно малко детенце щастливо,но от това ти ще се чувстваш тъжна/тъжен :)кажи им какво мислиш исмятам,че биха искали ТИ да си щастлив/а..

Madness
07-22-2008, 23:39
абе споко не е толкова зле :)
а тва че е осиновено кво толкова щи пречи..

Pliok0019
07-22-2008, 23:45
Stegni se malko we liglo. Kakvo e vinovno 2-3 godishnoto moomchence, che biologichnite mu roditeli sa go izostavili? Ako semeistvoto ti mu dade 2ri shans kakvo shte izgubish ti po dqvolite?! Nqma da imash kude da jiveesh, s kakvo da se hranish...vsichko shte e za bradcheto ti?!

Aman ot egoisti. Ne zabravqi, che vsichko moje da se sluch na vseki!

Seducti0n
07-22-2008, 23:51
Като не искаш да осиновяват дете, просто им го казваш в прав текст.Няма какво да недоволостваш, щом те ще го издържат, не виждам какъв е проблема. :)

chocoleptic
07-23-2008, 00:12
Да ти дам ли един нож да се гръмнеш ?!

FelisDirus
07-23-2008, 00:18
Това е прекрасно според мен.

Emery
07-23-2008, 00:27
Хубав жест.Нека да осиновят, погледни го от тая страна, че някой ще те радва малко повече, а не че няма да има достатъчно внимание. Уж сички тийнейджъри искат тяхните да не ги пипат за нищо, просто да им кихат пари, пък допре ли до такова нещо несъгласни ?!?!?!

ABSOLUTme
07-23-2008, 00:29
Чисто и просто изпитваш ревност.И е нормално,досега си била единствено дете,всички грижи и цялото внимание на родителите ти е било насочено към теб,но..замисли се,едно малко човече няма да открадне обичта им към теб (:

Dreammy
07-23-2008, 01:22
Хубав жест.Нека да осиновят, погледни го от тая страна, че някой ще те радва малко повече, а не че няма да има достатъчно внимание. Уж сички тийнейджъри искат тяхните да не ги пипат за нищо, просто да им кихат пари, пък допре ли до такова нещо несъгласни ?!?!?!

Kak moje da si takuv egoist?! :-x

SiegHeil
07-23-2008, 03:32
Чисто и просто изпитваш ревност.И е нормално,досега си била единствено дете,всички грижи и цялото внимание на родителите ти е било насочено към теб,но..замисли се,едно малко човече няма да открадне обичта им към теб (:
А междувременно ще реве,пищи,тича,скача,тропа и се лигави по цял ден, ще цапа навсякъде където е възможно и ще трябва всеки ден да му пускаш любимото предаване с маскирани плюшени педераси от което ще изпада в ексаз за поне 2 часа..а, и ще трябва да му сменяш пелените, да го успокояваш по 10 мин след като е ревнало за да ревне пак след половин час...
Все пак като порасне ще ти помага доста и т.н...но аз съм субективен така че най добре им казвай да зимат пък ако е дефектно ще го върнете ^^

SINDEL
07-23-2008, 05:12
Ако толкова не си съгласна - направо отиди и си им го кажи и нека си помислят добре какво да правят. И ако все пак решат да осиновят детенце, недей да си го изкарваш на него.

Riot
07-23-2008, 11:37
не бих отказал една малка доведена (от дом майка и дете) сестра
15-16 най много :oops:

SINDEL
07-23-2008, 11:41
^
Не доведена бе! Разваляш ми фантазиите..
Абсолютно твоя си сестра, не някое доведено мангал4е...

Пуу, 4овек, сега всеки път като тръгна да си развихрям въображението, ще се сещам за тва.. :?

Riot
07-23-2008, 11:43
е то ще стана пенсионер докоато порастне ако ми направят истинска сестра :D
иначе ще е добре
ще си я отгледам и изнасилвам всеки ден :D

w0nderful
07-23-2008, 11:46
Защо я нападате?И аз не бих искала моите родители да осиновят дете..по-добре да си родят,освен ако нямат проблеми..
Та по въпроса... Просто им казваш,че не искаш.А ти всъщност защо не искаш? Ревност или.... просто идеята да е ОСИНОВЕНО не ти допада?

hahavteen
07-23-2008, 18:41
И нашите имаха такива мераци но се отказаха защото и без това 3 деца не са малко 8-) И те искаха момченце (ние сме 3 момичета) и нямах нищо против. Не виждам какъв може да е проблема и защо не искаш... :-o

MetalL
07-23-2008, 19:36
тцтц..даже не прочетох предишните коментари защото някои хора просто... :( .иначе по въпроса....поговори с тях,кажи им какво мислиш по въпроса,кажи им защо не искаш...и определено ги попитай как така даже не са те питали...

btw може да питаш Др.Тийн за по изискан и професионален отговор :)

gree_girl
07-24-2008, 12:30
кажи им че не искаш щото мое да е мангале или резано фесче !
Каквото и да е детето, все пак ще е човек. Нека не бъдем расисти. Щом са решили нека направят едно добро дело, но просто им кажи мнението си, пък ако не са съгласти с теб се примири и точка.

Blacklisted
07-24-2008, 12:58
Защо я нападате?И аз не бих искала моите родители да осиновят дете..по-добре да си родят,освен ако нямат проблеми..
Та по въпроса... Просто им казваш,че не искаш.А ти всъщност защо не искаш? Ревност или.... просто идеята да е ОСИНОВЕНО не ти допада?

И защо е толкова важно детето да е тяхна кръв?
Явно не разбираш акта на милосърдие...

FairyNymph
07-24-2008, 14:02
боже и защо пък не искаш?!

Iria
07-24-2008, 14:24
Това е много хубаво. Предполагам, че ще ти е малко кофти, но ще свикнеш. Ще направите някое сираче щастливо. Родителите ти наистина са добри хора, които все по-рядко се срещат.

Ами замисляла ли си се дали и ти не си осиновена?
+1

rakiQ
07-24-2008, 14:35
Ами замисляла ли си се дали и ти не си осиновена? :shock: :razz: :razz: :razz: lo6 si zna4i :razz: :razz:

ScionOfStorm
07-24-2008, 15:45
Чисто и просто изпитваш ревност.И е нормално,досега си била единствено дете,всички грижи и цялото внимание на родителите ти е било насочено към теб,но..замисли се,едно малко човече няма да открадне обичта им към теб (:

Ya.

Пък понякога е хубаво да се грижиш за по-малко същество. Нищо че сере и пикае на поразия, пищи, реве, дърпа те за косата, маже те с пюрета и глупости - има си едни мънички, кратки моменти, за които цялата тая работа сигурно си заслужава. Аз съм ги изпитвал, макар че две седмици с малките братчеди не се смята особено.

Orono
07-24-2008, 16:46
Тия моменти с пикането и срането не забравяйте, че и родителите ви са ги изпитвали с вас.

ScionOfStorm
07-24-2008, 18:47
Ми аз не съм. Писал ли съм, че съм?

Правят го, и това е, за много хора е неприятна тази част така или иначе. ;р Затова ги изредих всите тея неща, ако към мен се обръщаш (;

Briseis
07-24-2008, 21:28
Не бъдете тесногръди. Както каза ScionOfStorm си заслужава. Нищо не може да замени онези "ваши" си моменти.
Да си имаш малко дете в къщата е все едно всеки ден на цирк. Забавно е. А и е полезно. Ставаш по-отговорен.

gree_girl
07-24-2008, 22:24
Нека бъдем расисти.


напълно подкрепям ;)
Написала съм нека НЕ бъдем расисти :)

Alco
07-24-2008, 22:24
say "yes" to racism! 8-) 8-)

cooool
07-24-2008, 22:44
Защо да не дадът шанс на едно дете, какво като е циганче и прочие.. и то е дете, и то се смее и тъжи. А ти не го искаш, защото най-вероятно ревнуваш.. но не бива, те ще го обичат, но само ти си им родно дете, така че няма нужда да се бориш за любовта им. Пък и не те ли кефят бебетата?!

07-24-2008, 22:53
Амагад.
Дете ще осиновяват?
Да фак...
Закакво им е?
Сигурно са на по 50+ щом се осиновяват...
баш като стана на 50 и съм разкарал паразита надалече, ще искам нов да ми се тупне.
Кажи на ваште, че е скоро ще ставаш студентка *глеам си на 15-16*. Ще могат ли да ви издържат и 2мата?
После им кажи, че след като се махнеш тотално, биха ли искали да повторят всичко на ново вместо да почнат пак да си гледат живота...

6emet4e
07-25-2008, 00:26
Чисто и просто изпитваш ревност.И е нормално,досега си била единствено дете,всички грижи и цялото внимание на родителите ти е било насочено към теб,но..замисли се,едно малко човече няма да открадне обичта им към теб (:

Ya.

Пък понякога е хубаво да се грижиш за по-малко същество. Нищо че сере и пикае на поразия, пищи, реве, дърпа те за косата, маже те с пюрета и глупости - има си едни мънички, кратки моменти, за които цялата тая работа сигурно си заслужава. Аз съм ги изпитвал, макар че две седмици с малките братчеди не се смята особено.
съгласна съм,но от друга страна- ако осиновят детенце на 2,3 години и ако за нея ще е в минус примерно момента с опикаването,писаците и така нататък,аз мога да кажа че на тая възраст тоя период малко или много е отминал. +тва аз незнам какво толкова ще и пречи,защото ако се замислите ще осъзнаете-децата в един такъв дом са дисциплинирани,свикнали са на режим,и не са разни разглезени дечица-там никой не им е угаждал и глезил...

а колкото до горния коментар-техните щом го искат и са го решили така значи вероятно са премислили нещата и са решили че могат да се справят...

КУРав_лад
07-25-2008, 00:43
Нека бъдем расисти.


напълно подкрепям ;)
Написала съм нека бъдем расисти :)Знаем че си написала нека бъдем расисти :)

Saymon90
07-25-2008, 03:51
Ужас...
Ами, кажи им, че не искаш. Бъди по-настоятелна...
И не, не е до ревност или някакви такива неща. На мен не би ми пукало, ако и аз не живея там. Но да ми домъкнат някакво дребно, ревливо същество, та и да очакват да се грижа за него... yeah right.

Хх сигурно е от критическата :D

haterkata
07-25-2008, 03:58
такаам,
1. НЕ сигорно е че съм си дете на наще-не съм осиновена 8-)
2.ДА изпитвам някаква ревност-не си го крия
3.ДА не ми допада идеята за дете което не е от нащата кръв!

ЕТО зарати ейтва не искам

Orono
07-25-2008, 09:45
Такааам...
Глупави причини + т'ва си неграмотна.

Alco
07-25-2008, 10:25
Такааам...
Глупави причини + т'ва си неграмотна.

абсолютно нормални причини, не виждам кое им е глупавото... представи си твоите родители да осиновят някакъв малък мангал, не мисля, че ше ти е особено приятно... :?

Blacklisted
07-25-2008, 11:01
Всяко осиновено дете ли е мангал бе?

Това с кръвта беше модерно в друга епоха ;)

Да дариш дом и любов на дете лишено от тях е дело достойно за уважение,
но явно сте прекалено обременени с ДНК-то...

Jeuelle
07-25-2008, 11:59
И аз навивам нашите да си осиновят едно , ама те нещо се дърпат.
Много , много , много ти завиждам за това - да знаеш.
Прекрасно е да знаеш , че си помогнала на дете.
Не бъди егоист!

Orono
07-25-2008, 14:23
абсолютно нормални причини, не виждам кое им е глупавото... представи си твоите родители да осиновят някакъв малък мангал, не мисля, че ше ти е особено приятно... :?
Добре, че вашите няма да осиновяват, че ще има още едно зле възпитано дете.
Не само мангалите си изоставят децата.

Seducti0n
07-25-2008, 18:47
Ужас...
Ами, кажи им, че не искаш. Бъди по-настоятелна...
И не, не е до ревност или някакви такива неща. На мен не би ми пукало, ако и аз не живея там. Но да ми домъкнат някакво дребно, ревливо същество, та и да очакват да се грижа за него... yeah right.

Хх сигурно е от критическата :D

Ццц, язък като стана семейна жена с ревящо бебе, а в последствие и хленчещо хлапе, няма да ме искаш... :D 8-)

SiegHeil
07-25-2008, 19:35
Нека бъдем расисти.


напълно подкрепям ;)
Написала съм нека бъдем расисти :)Знаем че си написала нека бъдем расисти :)
Те еба в расистката 8-)

ПП: По темата..и кво ако е циганче, циганите не са мръсни и смръдливи щото са цигани а щото им е такова възпитанието...ако е в нормално семейство ще стане човек..да се надяваме 8-)

_showy_
07-25-2008, 19:49
Кажи им го!
Знам че не съм добър човек в това отношение и знам, че съм егоист.
И аз да бях на твое място, и аз нямаше да искам. :? 1во незнам какви гени на какви отрепки може да има, 2ро като разбере, че е осиновено(дам.. на 2 години предполагам, че няма да си спомня акта на осиновяване)..таа като разбере, че е осиновено не искам да си предствям какви драми може да има, или пък да се озлоби към теб, въпреки, че не си виновна за нищо. Ще трябва да делиш неща които обичаш с него, не само материално, ами и роднините, а после.. като дойде ред на разделяне на наследство, външен човек ще вземе твоето...

Моля, не се изреждайте с постове, в които се възмущавате. Знам че съм егоист знам, че съм алчна... Всичко това си го знам. :) Няма да се променя.

zvezdichkaaa
07-25-2008, 19:54
Абе не бъди егойст,блябля я на вас да ви стоварят някакво отровче да видим какво ще казвате тогава.Според мен,кажи на родителите си това,което искаш.Не смятам,че е егоистично,пък и всички сме егоисти до известна степен.

Orono
07-25-2008, 20:01
Ей за т'ва не ме кефят шматките.

07-25-2008, 21:06
Кажи им го!
Знам че не съм добър човек в това отношение и знам, че съм егоист.
И аз да бях на твое място, и аз нямаше да искам. :? 1во незнам какви гени на какви отрепки може да има, 2ро като разбере, че е осиновено(дам.. на 2 години предполагам, че няма да си спомня акта на осиновяване)..таа като разбере, че е осиновено не искам да си предствям какви драми може да има, или пък да се озлоби към теб, въпреки, че не си виновна за нищо. Ще трябва да делиш неща които обичаш с него, не само материално, ами и роднините, а после.. като дойде ред на разделяне на наследство, външен човек ще вземе твоето...

Моля, не се изреждайте с постове, в които се възмущавате. Знам че съм егоист знам, че съм алчна... Всичко това си го знам. :) Няма да се променя.ц
Или да оставят всичко на осиновеното дете :Р

Alco
07-25-2008, 21:07
абсолютно нормални причини, не виждам кое им е глупавото... представи си твоите родители да осиновят някакъв малък мангал, не мисля, че ше ти е особено приятно... :?
Добре, че вашите няма да осиновяват, че ще има още едно зле възпитано дете.
Не само мангалите си изоставят децата.

в дом за сираци стъпвал/а ли си, че говориш, щото мен като малък са ме водили и съм виждал за кво става въпрос... 90% циганета. рядко се случва българска майка да си остави детето в дом, повечето намират осиновители още преди бебето да се е родило.

и по полека с обидите, щото си личи, че си поредната изкуствена моралистка. директно в дивия...

OtherDimension
07-25-2008, 21:10
мисля, че Alco е прав
децата по тези домове са най-вече от цигански произход
не че там е въпросът...

OtherDimension
07-25-2008, 21:15
има изоставени, има и сираци... ;)

аз лично бих подкрепил осиновяването на дете, защото все пак не детето трябва да плаща за грешките на родителите си, цялата тази библейско-религиозна схема, където всеки плаща за простотията на предците си е мега гнусна...
това е така
по едно време щяха да внасят проектозакон за задължение на родителите да се грижат за децата си, ама какво стана.....
има хора, които си остават децата по домове и ходят по чужбина да си го барат и да си живеят живота
майка им мръсна на такива гадове!

Alco
07-25-2008, 21:26
най-малкото е, че осиновяването дава шанс на едно човешко същество да има пълноценен живот...

а иначе ако ги оставим в домовете, хмммм... шанса да станат непълноценни представители с криминален характер е доста голям, да разбирам ли, драги нацистчета, че вие подкрепяте престъпността?

прави разлика между осиновяването на новородено и осиновяването на дете на 10 примерно. на едното му даваш възпитание и възможност да живее като нормален човек, другото вече е изграден характер, а както много добре знаеш ромчето вече е мангал на 5-6 години.

Seducti0n
07-25-2008, 21:51
Наскоро имаше случай с осиновено българско мангалче от английско или испанско семейство,ше ви излъжа точно,но май беше испанско... та въпросното мангалЕ,израснало от съвсем малко при нормални родители,в нормална обстановка,в нормална държава,си станало същото лайно и тероризирало всички в семейството му,в училище,навсякъде...

КРЪВТА ВОДА НЕ СТАВА.

С разликата, че съблядавайки законодателството в България, чужденци нямат правото да осиновяват българчета. :wink:

Използваният от теб израз-кръвта вода не става, не мисля, че е подходящ в случая. :)

cooool
07-25-2008, 22:05
Такааам...
Глупави причини + т'ва си неграмотна.

абсолютно нормални причини, не виждам кое им е глупавото... представи си твоите родители да осиновят някакъв малък мангал, не мисля, че ше ти е особено приятно... :?

ха, не само циганчета има там.. пък и зависи как ще се възпита детето. Много млади момичета БЪЛГАРКИ дават деца за осиновяване, все пак вижте каква криза е в БГ :-x

cooool
07-25-2008, 22:08
вии пък като кажете цигънин и го изгорихте. Аз познавам едно момче (на 27 някъде де :Р), което е доста интелигентно, владее идеално английски, ходило е в чужбина да работи и т.н., е личи си му произхода и си има традициите, но все едно да мразите испанците, защото са по-различни, защото културата им е различна от нашата.. тъпо е :-x :-x :-x

Riot
07-25-2008, 22:09
вии пък като кажете цигънин и го изгорихте. Аз познавам едно момче (на 27 някъде де :Р), което е доста интелигентно, владее идеално английски, ходило е в чужбина да работи и т.н., е личи си му произхода и си има традициите, но все едно да мразите испанците, защото са по-различни, защото културата им е различна от нашата.. тъпо е :-x :-x :-x
такива като тоя дето ги познаваш колко са ?
1 на 1000 ?
следователно всички са ендакви

Seducti0n
07-25-2008, 22:26
TheNh3, чети по-внимателно, после определяй кой на какво е. :wink:

Seducti0n
07-25-2008, 22:43
Хъх и логиката не я ли откриваш? :-o
Той казва, че чужденци са осиновили дете от ромски произход и аз допълних, че няма как да осиновят чистокръвно българче, тъй като е незаконно.Толкова ли е сложно за разбиране или говоря на патагонски?! :?

Seducti0n
07-25-2008, 22:50
Хъх и логиката не я ли откриваш? :-o
Той казва, че чужденци са осиновили дете от ромски произход и аз допълних, че няма как да осиновят чистокръвно българче, тъй като е незаконно.Толкова ли е сложно за разбиране или говоря на патагонски?! :?

Законите в България не правят разлика между ром и чистокръвен българин ;)

В периода в който майка водеше дела за осиновяване на дечица, беше невъзможно чужденец да осинови истинско българче.
Имаше случай при който испанци категорично отказваха да вземат за свое дете ромче, но нямаха друг избор.Сега след толкова много години, девойката живее като принцеса, учи в елитно училище, получава всичко за което едно дете може да си мечтае и така. :)

07-25-2008, 22:54
Мисля да гледам Bumfights
WHAT DO YOU THINK GENTLEMEN?

Seducti0n
07-25-2008, 23:05
Ще я питам, че и на мен ми става интересно.. :-D
Аз така като ми щукне нещо в главата и съм готова на мига да я събудя, но имам лоши спомени от проявенето на спонтанност, та за утре ще го отложим. :)

07-25-2008, 23:13
Мисля да гледам Bumfights
WHAT DO YOU THINK GENTLEMEN?

дай линк !!!
Indecline vol 1 : http://www.demonoid.com/files/details/1510571/775222/
Bumfights всичките : http://www.btmon.com/Video/Unsorted/Bumfights_1_-_2_-_3_-_4_New_Bling-A-Long.torrent.html

Първото съм го изтеглил и го сеедвам.
Второто сега го тегля, само вол1 съм изтеглил, скоро и вол2 иначе цялото е на 46.8%та :Р
Скоро ще лягам (уплоада ми е голям уж :oops: ). Но утре, като стана към 10, ще ги пусна наново.

Orono
07-26-2008, 00:26
Абе, Alco, не ти ли писна да дъвчеш тия мангалета? Кой ти е казал, че циганче ще осиновяват, да не са забранили осиновяването на българчета?! Пък и т'ва си е тяхна работа, ако искат и индианец ще си осиновят.
И мисли малко преди да пишеш, не гледаш ли че ника ми е мъжки.

Seducti0n
07-26-2008, 10:46
Ситуацията е следната.:
Чужденци могат да осиновят дете от малцинствен произход с българско гражданство.В повечето от случаите бащата е неизвестен и не се знае къде са корените.
В случай, че чужденците са прекалено взискателни и държат на това детето им да е чистокръвно българче с известни двама родителеи, могат да претендират за такова, в случай че три български семейства са се отказали да осиновят въпросното детенце.За съжаление това се случва много рядко и дечицата са болни. :?

Практиката в България е хората отвън да взимат деца от малцинствата, поради факта, че почти никое от семействата тук не желае да гледа циганче в дома си...

Seducti0n
07-26-2008, 11:09
Завидно законодателство имаме.
Взимат циганчета, а бългърчетата кучета ги яли...пфф :?

Alco
07-26-2008, 13:28
И мисли малко преди да пишеш, не гледаш ли че ника ми е мъжки.

ne znam koe mu e myjkoto ,ama smqtai shtom sym pomislil, che si momiche... pravi si izvodite, bate... :D

Orono
07-26-2008, 14:46
ne znam koe mu e myjkoto ,ama smqtai shtom sym pomislil, che si momiche... pravi si izvodite, bate... :D
Със сигурност съм ти бате.

Alco
07-26-2008, 16:06
ne znam koe mu e myjkoto ,ama smqtai shtom sym pomislil, che si momiche... pravi si izvodite, bate... :D
Със сигурност съм ти бате.

vyzmojno e da si po-golqm ot mene, no tva ne izkliuchva fakta, che si jalkar. :-o

Orono
07-26-2008, 17:27
vyzmojno e da si po-golqm ot mene, no tva ne izkliuchva fakta, che si jalkar. :-o
През оная ми работа е к'во ми казваш, след като знам, че само в интернет ще имаш смелостта да ми го кажеш.
И на теб ня'а ти давам повече обяснения.

Alco
07-26-2008, 17:42
vyzmojno e da si po-golqm ot mene, no tva ne izkliuchva fakta, che si jalkar. :-o
През оная ми работа е к'во ми казваш, след като знам, че само в интернет ще имаш смелостта да ми го кажеш.
И на теб ня'а ти давам повече обяснения.

:D :lol:

Canis_Dirus
07-26-2008, 21:22
И сега какво? Децата от ДОВДЛРГ са с ниска култура, невъзпитани, мангалчета?

Тъпаци - трима от най-свестните хора, които познавам са сираци или изоставени. Включително и най-хубавото момиче, което познавам.

А изоставените не значи, че имат немарливи родители. Някои родители просто нямат финансова възможност да гледат дете. Пример - родителите загинали, а бабата с 75 лева пенсия - за кого?

Сам човек с една заплата трудно успява да гледа дете - учителя ми по история в началното беше така. Единственото, което го спасяваше беше, че имаше собствено жилище. Ако трябваше да плаща наем - забрави.

gree_girl
07-27-2008, 21:16
Ходила ли си в дом за сираци, виждала ли си децата там? Виждала ли си тъгата в очите им, сълзите, окъсаните дрешки ... нямат никакви луксове, нямат собствени пари, нямат обикновенните ежедневни неща, които имаме ние, нямат родителската обич, подкрепа, милувка, нямат играчки, нямат компютър, нямат развлечения, не са ходили на кафе, на море ... нищо!!! Имат само мечти и надежди, често пъти които само си остават в тяхната душа. Те се радват на малкото - на една подарена и износена дрешка, но за тях и нова и хубава, радват се на един шоколад ... на малките теща, защото по-големи не могат да имат, но могат само да си мечтаят за тях, да бленуват ... но нищо. Не искаш ли да направите едно такова дете щастливо? Пък ако не искаш да се грижиш за него, просто кажи на ваще!!!