PDA

View Full Version : Всички сме хора...



258
07-22-2008, 22:15
Але хора,напоследък зех да се замислям,защо има толкова повърхностни създания?Например защо ако някое момче/момиче си пада по вас и слуша друг стил музика или се облича по различен начин от вас,не му дадете поне 1 шанс.Опознайте го.Не веднага да си кажете ''Тоя/тази слуша чалга,значи е баси тапата.'' или ''Уф на тоя/тази му/й е на една страна бритона => е ЕМО,кфо да се занимавам да върви да си реже вените''.
Напоследък такива изказвания чувам постоянно,И ТОВА НЕ МИ ХАРЕСВА.За бога,всички сме хора.Независимо от това каква музика слушаме,как се обличаме,какво ни харесва.Тъпо е да се делим така...

ivakavlad
07-22-2008, 22:23
така е тъпо е но това е реалноста приципно и аз съм леко повърностен относно някой неща (няма да споменавам кои вие си знаете) но лично за мен няма абсолющтно никакво значение момичето каква музика слуша, дали е емо, фашистка или няма добра външност тези неща никога не са били отзначение и никога няма да бъдат защото е по важно какъв всъщност е човека ако момичето е стойностно и си заслужава въобще не ми пука за нищо ако ще и да прилича на Мата Хари или на чудовището от лохнес

Blab
07-22-2008, 22:25
абе, хлапета, стига мислили, късно е

ivakavlad
07-22-2008, 22:26
абе, хлапета, стига мислили, късно е

всъщност грешиш рано сутринта е :D

VinDiesel
07-22-2008, 22:33
Не ме интересува едно момиче каква музика слуша но държа да се облича нормално ...

cherinka
07-22-2008, 22:34
Съдба!

Ще се разграничаваме и обиждаме както си искаме.
Никой нищо не може да направи по въпроса.
Колкото и хора да тръгнат да те подкрепят, и те в живота си са се отнасяли така с някой друг човек.
Така, че си спестете мненията. :) :) :) :) :) :)

258
07-22-2008, 22:37
Съдба!

Ще се разграничаваме и обиждаме както си искаме.
Никой нищо не може да направи по въпроса.
Колкото и хора да тръгнат да те подкрепят, и те в живота си са се отнасяли така с някой друг човек.
Така, че си спестете мненията. :) :) :) :) :) :)
Да,така е.Тфа винаги е било така и няма да се промени.Но смяташ ли,че е хубаво?Групичката на ''метълите'',''емотата'',''кучк ите''...тъпо е бе,мама му стара :x

ivakavlad
07-22-2008, 22:38
Съдба!

Ще се разграничаваме и обиждаме както си искаме.
Никой нищо не може да направи по въпроса.
Колкото и хора да тръгнат да те подкрепят, и те в живота си са се отнасяли така с някой друг човек.
Така, че си спестете мненията. :) :) :) :) :) :)

много моля никога през целият си живот (не че е много дълъг ама..) не съм се отнасял така с никой абсолютно никой така съм въспитан такаче може да се каже че до голяма степен това държание се дължи и до неправилно въспитание

mistake
07-23-2008, 06:47
Определено ми е все тая каква музика слуша , как се облича и какво харесва даден човек. Най-важното за мен е начина му на разсъждаване... има ли нещо в главата -ще си допаднем. :grin:

koalka
07-23-2008, 06:53
Може хората да не харесват начина, по който изглеждат, а нали някой трябва да ти харесва и на външен вид?
Еми, да, няма да се хвана с някое емо, където е по-леко на килограми от мен и изглежда гейско, примерно...
Всеки си има свои стандарти за това кое му харесва и надали може да ги промени някой.Иначе за музиката, която слуша - и аз мисля, че е глупаво.Ако слуша една определена музика, дори и чалга да е - няма да е проблем, стига постоянно да не оплюва моята музика, това е.

NeLLy_BaBy
07-23-2008, 07:18
Деление на хората е имало и за съжаление и в бъдеще ще бъде така, защото това не нещо от вчера и най- лошото е , че съм забелязала все повече хора да се отнасят с другите по този начин.
Всеки човек има право да бъде такъв какъвто иска. Това е моето мнение. Разбира се всеки от нас има определени критерии, когато срещне определн човек, но не бива само по едно първоначално впечатление да си правим изводи.

fillis
07-23-2008, 08:31
Аз лично си приемам всякакви типове хора стига да имаме сходство в характрите . много важко как се е облякал или ква музика слуша.

pandelka
07-23-2008, 08:56
Така е ама не може сички да мислим еднакво ...

soulja_girl4e
07-23-2008, 08:59
Така е ама не може сички да мислим еднакво ...
верно е... не всички мислим да си отрежем вените 8-)

TheMaggie
07-23-2008, 09:00
И като написа тази тема си мислеше,че някои хора ще си променят мисленето ли..? Welcome to the real world,не може всички да сме еднакви...

fc
07-23-2008, 09:38
Аз си мислех , че съм динозавър... Сега ми е много странно...

soulja_girl4e
07-23-2008, 10:13
Аз си мислех , че съм динозавър... Сега ми е много странно...
за тая работа са измислени тестовете за бременност! #-o

HePeAJIeH
07-23-2008, 17:26
Аз до сега винаги съм бил с момиче което слуша различна музика от тази която слушам и не е имало проблеми :) Всичко зависи от характера а не от стила

pandelka
07-23-2008, 17:48
Така е ама не може сички да мислим еднакво ...
верно е... не всички мислим да си отрежем вените 8-)

Че тва кой го мисли ?? 8)

hug4yy
07-23-2008, 19:37
сагласна сам с теб :) :) :-) :-)

BlackaTBW
07-23-2008, 19:56
И като написа тази тема си мислеше,че някои хора ще си променят мисленето ли..? Welcome to the real world,не може всички да сме еднакви...

Така е. И петнайсет хиляди пъти да го кажеш, никой няма да те чуе. Хората са идиоти, които са влюбени в себе си. Не са се променили толкова много години - сега да не смяташ, че ще се променят?
Иначе и аз споделям мнението ти. Просто никой не се сеща за това.

258
07-23-2008, 20:29
И като написа тази тема си мислеше,че някои хора ще си променят мисленето ли..? Welcome to the real world,не може всички да сме еднакви...

Така е. И петнайсет хиляди пъти да го кажеш, никой няма да те чуе. Хората са идиоти, които са влюбени в себе си. Не са се променили толкова много години - сега да не смяташ, че ще се променят?
Иначе и аз споделям мнението ти. Просто никой не се сеща за това.
Не се опитвам да променя ничие мнение,а просто да изразя своето.

soulja_girl4e
07-23-2008, 20:31
Така е ама не може сички да мислим еднакво ...
верно е... не всички мислим да си отрежем вените 8-)

Че тва кой го мисли ?? 8)
мн хора ма не ние нали? 8-) 8) :smt006