PDA

View Full Version : Два въпроса...



258
07-22-2008, 22:25
1.Пушите ли?
2'.За' или 'Против' тютюнопушенето?

Моите отговори са:
1-НЕ
2-ПРОТИВ

Christ
07-22-2008, 22:31
Няма полза, следователно против и не пуша.

258
07-22-2008, 22:33
Няма полза, следователно против и не пуша.
евала =D>

Blab
07-22-2008, 22:34
Е, не, ти умора нямаш!

по темата:
Не пуша.
Клоня към "против".

Pliok0019
07-22-2008, 22:35
Няма полза, следователно против и не пуша.

cherinka
07-22-2008, 22:37
1. Да.
2. Против.

Единствено ще спра цигарите ако ги забранят със закон. :)

FelisDirus
07-22-2008, 22:38
Ае, непушачите, айде яжте ми хуя. :)

258
07-22-2008, 22:43
Е, не, ти умора нямаш!

по темата:
Не пуша.
Клоня към "против".
Нали знаеш,луд умора няма 8-)

Emery
07-22-2008, 22:44
Не пуша, но нямам против тия който пушат :) и те са хора все пак :razz: :razz:

Seducti0n
07-22-2008, 22:55
Не съм заклета пушачка и няма да умра, от никотинов глад, поне за сега.
Пример, тъкмо се връщам от чужбина, където бях около 10 дни и не запалих нито една цигара, тоест това дали ще пуша или не, не ме бърка.
Нямам нищо против пушачите, въпрос на личен избор е.
И няма такиво животно като непушачи-ежедневно сме поставени в среда на пасивни такива. :wink:

Dreammy
07-22-2008, 23:01
Mne, ne pysha. :)

Ivs Jonas
07-23-2008, 02:19
Не пуша.
Против съм. Кога хората ще се научат, че когато пушиш това не те прави "готин" и не доказваш колко си пекан...

TheNewReligion
07-23-2008, 02:32
1. Не пуша .
2. Аз съм против тютюнопушенето , защото е вредно за здравето , както и за красотата . :wink:

SiegHeil
07-23-2008, 02:36
Против, най малкото че пушачите тровят и околните а не само себе си..

SINDEL
07-23-2008, 04:13
Да, пуша и съм за това всеки да прави каквото иска със собствения си живот, така 4е със здраве :)

LINKNOT
07-23-2008, 04:46
Пуша,но не се гордея с това и знам,че трябва да спра,защото не ми носи никаква полза ... :smt018

IdiOtKa
07-23-2008, 05:45
се ми е тая ...за против не ми дреме ... аз ше продължавам да си пуша за вас незнам ...

jujulinkaa
07-23-2008, 05:50
Моите отговори са:
1-НЕ
2-ПРОТИВ


и мойте са такива 8-)

Lqqchinko
07-23-2008, 06:03
1-Да
2-Не е полезно за здравето ама си свиркайте :D Всеки има правото да е луд колкото си иска :D

vbox4o
07-23-2008, 06:24
и аз не виждам смисъл твърдо НЕ :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

edi_koq_si
07-23-2008, 06:48
1-NE
2-Protiv 6tot kat pu6at i men me truvat ina4e koi kvoto prai za sebe si go prai :P:P:P

amazonkata90
07-23-2008, 06:54
1. Да.
2. За.

MisS__
07-23-2008, 07:57
1- Не
2- Против (според мен poвечето пушачи (не всички) са слабохарактерни и комплексари)

SS_ARMY_SS
07-23-2008, 08:01
Против

Riot
07-23-2008, 10:33
Ае, пушачите, айде яжте хуя на Riot . :)

не ме интересува кой пуши
и кой не...
неразбирам защо ме намесваш
все пак +1

w0nderful
07-23-2008, 10:51
Твърдо ПРОТИВ!!!Пушачите вредят на себе си и на околните.. НЕ ЗНАМ КОЙ Е ИЗМИСЛИМ ТАЗИ ПРОСТОТИЯ ЦИГАРИТЕ........

jony
07-23-2008, 10:55
Пуша и споделям мнението на SINDEL, че всеки прави каквото си иска с живота си...

i'm so excited!
07-23-2008, 10:58
Ае, непушачите, айде яжте ми хуя. :)

:---)

pykankata
07-23-2008, 11:10
pu6a4...nepu6a4....vse v g1z... :D i bez tva pu6a4ite vredqt i na drygite okolo sebe si...taka 4e,,,kvo zna4enie ima vs16tnost pu6a li??!... :-P :-o :) 8-)

GreenFairy
07-23-2008, 11:21
1. ДА
2. Дреме ми, аз ще си пуша, на който не му изнася да не седи при мене

hahavteen
07-23-2008, 11:28
Не пуша и съм против! :? На спирката само се чудя къде да застана за да не ме опушват. Егати нетолерантните животни! Имам астма и алергия към цигарите защо да ми тровят здравето още повече? Да си пушат вкъщи като е личен избор. Аз не искам да им дишам дима :o Добре поне че тука в заведенията е забранено...

П.П.: Сестра ми е пушачка от 4-5 години и пуши само като в нас и то на терасата (въпреки че миналата гдина живееме само двете и можеше спокойно да си пафка в стаята) или като отиде а дискотека където така и така всички пушат (в Кипър и БГ все пак няма забрани)

_showy_
07-23-2008, 11:56
Ае, непушачите, айде яжте ми хуя. :)
Е*аси простачката... :shock: :razz:


Ами пуша от време на време.
Не съм против. :?

Iria
07-23-2008, 12:06
Не пуша. Против съм. Но майка ми и братовчедка ми пушат, а те са през деня с мен. Аз и сестра ми им повтаряме колко е вредно, но няма смисъл...

Blacklisted
07-23-2008, 12:24
Кур за тъпите копелета даващи парите си за боклуци.

krem4et0
07-23-2008, 12:33
Не пуша и не понасям дима. Събирам се с непушачи и избягвам задимени места. Не търпя цигарен дим около себе си, а напоследък станах супер чувствителна....и заради това не дискотеки не мога да ходя вече.

Къдли, по-полека с езика!

GbSy
07-23-2008, 12:47
Ае, непушачите, айде яжте ми хуя. :)

Сега пък какво има?
Ние да сме тръгнали да ви обиждаме?

Аз не пуша и съм против пушенето, защото дядо ми, бог да прости, пушеше много, и заради цигарите си отиде. :?

И да, всеки има право да прави каквото си иска с живота си. Включително и да го съсипва, очевидно... :?

Sofff
07-23-2008, 12:55
1. от време на време ( но рядко)
2.против съм

DisciplineAndOrder
07-23-2008, 14:47
не пуша

не съм против ;)

qg0dkata
07-23-2008, 16:10
НЕ и ПРОТИВ..

точка. :D

RiseGirl
07-23-2008, 16:14
И да си давама парите за боклуци, не мерси :)

FelisDirus
07-23-2008, 16:29
Ае, непушачите, айде яжте ми хуя. :)




Ае, пушачите, айде яжте хуя на Riot . :)

не ме интересува кой пуши
и кой не...
неразбирам защо ме намесваш
все пак +1




:lol:

FelisDirus
07-23-2008, 16:38
Ае, непушачите, айде яжте ми хуя. :)
Е*аси простачката... :shock: :razz:


Ами пуша от време на време.
Не съм против. :?

Ауу, възмутително! Толкова съм натуралистична, извините ме, г-це Изисканост и Добро възпитание. :)


Представете си, че аз съм от тези пушачи, които се съобразяват с непушачите, не им димят в лицата, държат цигара на половин метър, местя се, в случай че вятърът духа дима към тях и всякакви подобни простотии.

Никого не тровя и ми омръзнало да ме поучават и да ми казват кое е правилно и кое - не.
Какво значи "против" тютюнопушенето? Аз пък съм против шоколада примерно - вреден е.
Вие дишате мизериите и на автомобилите вънка, но друго си е да плюете срещу пушачите. Плюйте срещу шофьорите бе, те ви тровят повече. :)




Ае, непушачите, айде яжте ми хуя. :)

Сега пък какво има?
Ние да сме тръгнали да ви обиждаме?

Аз не пуша и съм против пушенето, защото дядо ми, бог да прости, пушеше много, и заради цигарите си отиде. :?

И да, всеки има право да прави каквото си иска с живота си. Включително и да го съсипва, очевидно... :?

Напротив, за мен тази тема си е чиста обида и посегателство към моя избор да си дъня по кутия и половина на ден.

Пък моят пра-дядо, лека му пръст, пушеше, пиеше ракия и доживя до 96 години.

Jeuelle
07-23-2008, 16:46
Пушех.
Съвсем скоро ги спрях.

Осъзнах , че си тровя организма с "неща" срещу които нищо не мога да направя , поне тютюнопушенето си зависи изцяло от мен . Ето защо и ги спрях. Не виждам смисъл да вървя срещу себе си.
А и започнах да имам проблеми с гърлото , завиваше ми се свят и тн...



Малко тъпо ще прозвучи , но някои тук яко парадират с това , че пушат. Опитват се да се изкарат яки , независими пичове/пички , които с цигара в ръка едва ли не приличат на някоя рок звезда....

... Да , вече съм против!!!

FelisDirus
07-23-2008, 16:55
Джуел, айде поне ник-а ми напиши, щото аз съм единствената, която ви е в опозиция в момента.
Не се изживявам като рок звезда, дарлин', просто за мен цигарите са нещо свещено, прекрасно, красиво. Нищо не е в състояние да ми даде такова успокоение, както опияняващия дим, който изпълва дробовете ми при всяко дърпане. Аз обожавам да пуша.
Какво те притеснява това?

Seducti0n
07-23-2008, 17:04
Къддли, доста добре се справяш и без моята подкрепа, но в това отношение я имаш.
Глупаво е някой да обяснява колко вредни са цигарите и какви са последствията от тютюнопушенето.Все пак няма малоумни тук-надявам се и всеки би трябвало да може да понесе последствията от собствените си действия. :)
Ако си дадем реална сметка, колко са нещата застрашаващи живота ни, може би ще ни се преиска да умрем преждевременно, но за нас е по-лесно просто да живеем и да не се замисляме над подобни теми.

Не пропогандирам и не издигам в култ пушачите, но също така нямам против тях.Дразня се на несъобразителните хора, а може да бъдеш такъв и без да отделяш от бюджета си за цигари.
:)

Swinkenhoffer
07-23-2008, 17:19
Не пуша.
Твърдо против пушенето и нахалните (!!!) пушачи, които не се съобразяват с никого. Твърдо против да ме боли глава заради кефа на някого. Твърдо против да се омирисвам на гадост. Твърдо против да гледам селяни, които си хвърлят фасовете на улицата. И особено против да виждам пушачи, които изглеждат по-здрави от мене.. защо?? :D
Дано ви направят цигарите 20 лева кутията. :booooomb:

Jeuelle
07-23-2008, 19:32
Джуел, айде поне ник-а ми напиши, щото аз съм единствената, която ви е в опозиция в момента.
Не се изживявам като рок звезда, дарлин', просто за мен цигарите са нещо свещено, прекрасно, красиво. Нищо не е в състояние да ми даде такова успокоение, както опияняващия дим, който изпълва дробовете ми при всяко дърпане. Аз обожавам да пуша.
Какво те притеснява това?
;) Бърка ми в здравето факта , че така упорито ни натякваш какъв страстен и недостижим пушач си :) . Това е. Пуши си , Пий си - дреме ми .
А и ти си тази с хуя , нали ???

Riot
07-23-2008, 19:39
предпочитам амфетмини пред цигари (поне не се вмирисваш на помия) 8-)

SeXyL[!]Nk@
07-23-2008, 19:53
1. Да.
2. Против.

Единствено ще спра цигарите ако ги забранят със закон. :)

^^ И аз съм така .....+ мнението на ЦвЕтИт0 . :)

hiphopDancing
07-23-2008, 21:21
1. Ne
2. Protiv
...

FelisDirus
07-23-2008, 22:15
Джуел, айде поне ник-а ми напиши, щото аз съм единствената, която ви е в опозиция в момента.
Не се изживявам като рок звезда, дарлин', просто за мен цигарите са нещо свещено, прекрасно, красиво. Нищо не е в състояние да ми даде такова успокоение, както опияняващия дим, който изпълва дробовете ми при всяко дърпане. Аз обожавам да пуша.
Какво те притеснява това?
;) Бърка ми в здравето факта , че така упорито ни натякваш какъв страстен и недостижим пушач си :) . Това е. Пуши си , Пий си - дреме ми .
А и ти си тази с хуя , нали ???


Е, какво, да спра да говоря, щото тебе те дразни? :lol:
И какво общо има хуя в случая? Нещо ми се губи логиката ти.. :)

А тази тема не е ли натякване на ревностни непушачи колко е гадно да се пуши? Цялата тема е такава. В такъв случай запазвам правото си да натяквам какво божествено творение са цигарите. Даже мога да постна есе по темата, ако желаете. :-D

Jeuelle
07-23-2008, 22:28
Мии , ако искаш можеш да спреш - да :)
Убедена съм , че всички разбраха колко мнооого обичаш , обожаваш това божествено творение - цигарите.


Ааа , да - и за хуя ;) - ми ... освен , че си нетърпимо повтаряща се , имаш наглостта и да обиждаш :) . Тъпичко е.



П.С - спри да търсиш логиката ;)

Blab
07-23-2008, 22:32
Ало, лелките, стига сте се карали.

За мен целта на темата е(доколкото има такава) авторката да пусне още една тема. Гениално. Следващата да е - "Смъквате ли капака на тоалетната след пишкане? За или против това сте?"

Но, ако ви се спори(не, неподходяща дума... "мели" е по-добре) за глупости, моля, и аз ще се включа даже.

FelisDirus
07-23-2008, 22:37
Мии , ако искаш можеш да спреш - да :)
Разбира се, когато заключат темата.



Убедена съм , че всички разбраха колко мнооого обичаш , обожаваш това божествено творение - цигарите.
Тук не ти се получи с иронията.



Ааа , да - и за хуя ;) - ми ... освен , че си нетърпимо повтаряща се , имаш наглостта и да убиждаш :) . Тъпичко е.
Аз вече споменах, че приемам темата като персонална обида, затова съм в пълното си право също да обиждам. :)



П.С - спри да търсиш логиката ;)
Щото при тебе я няма ли?

едит:
be_true, аз мислех да приключа да изреждам железните си аргументи, но видиш ли, джуел ме задъвка и в случая нямаше как да си замълча. :wink:

Jeuelle
07-23-2008, 22:44
Даа , въобще не ме улесняваш с тези цитати.


При мен , логиката рядко може да бъде намерена ;) . Възприемай го както си щеш.

Напротив , мисля , че иронизирането ми се получи много добре. Това , че на теб не ти изняса , е друга тема.

Приемаш темата като персонала обида? За Бога , всичко свързано с отричането на тютюнопушенето ли е оскверняване на личните ти възгледи??? В хралупа ли живееш???

Ииии ... Искрено се надявам да заключат темата ... :) :) :)

FelisDirus
07-23-2008, 22:52
Да, радвам се, че оценяваш на такова високо ниво остроумието си. В случая това е забавното.

И не усещаш ли, че това е вече 4ти пост, в който те храня, а ти продължаваш да ръсиш думички, без да казваш нищо съществено (освен, че владееш похвати като ирония и сарказъм до съвършенство), и да се палиш.

Мда, всичко, отричащо цигарите, приемам като персонална обида и един ден ще основа Дружество за защита на пушачите и техните интереси. :D

Blab
07-23-2008, 22:56
Кажете, че и двете си чакате резултатите от изпитите и ще ви простя.
Иначе, да ви почвам! 8-)

Seducti0n
07-23-2008, 23:01
Мили дами,
като ви гледам доста се нахъсали да защитавате своите си възгледи и всячески да оборвате тези на опонента си-няма лошо, с рогата напред.

Аз обаче съм поставена пред дилемата дали да локна темичката или да си оставя без ключе/вие ме подтикнахте към тези размисли :D


Та, пределно ясно ми е, че с подобни теми винаги се стига до словестни битки и става доста напечено положението та...
ако ми позволите да направя едно обобщение:

Пушачите не са извънземни, те са хора и имат също толкова права колкото и непушачите.Дори и да не го осъзнаваме всички ние сме пушачи-пасивни.Безмислено е да се възмущавате и да наричате пушачите безотговорни-и те като вас имат глави на раменете си и се предполага, че ги използват.

Една молба към пушачите-Моля не оставяйте дима да застила лицето на хората около вас и проявете елементарна съобразителност, дори и да не ви е до това в момента.
:) :)

FelisDirus
07-23-2008, 23:05
Кажете, че и двете си чакате резултатите от изпитите и ще ви простя.
Иначе, да ви почвам! 8-)

Те резултатите са доволни добри, ама чакаме класирането. :D

Цвети, аз откровено се ебавам, затова, ако искаш - заключвай. 8-)

Blab
07-23-2008, 23:10
^Само така! Стискам палци!(Естествено, изисквам същото от обратната страна! 8) )

Seducti0n
07-23-2008, 23:10
Къдлинка, нещо не можах да схвана... :oops:

Умувам го още...хммм дали да не оставя някой друг колега да се разпише...ама айде обещайте ми, че няма да се дърпате за косите, че след малко ще лягам и ще ми е неспокойно :D

FelisDirus
07-23-2008, 23:11
^Само така! Стискам палци!(Естествено, изисквам същото от обратната страна! 8) )

Е, разбира се. Ще се подкрепяме. 8-) После ще полеем..

Seducti0n
07-23-2008, 23:12
И аз ви стискам палци! :smt003

krem4et0
07-24-2008, 05:49
Ае, непушачите, айде яжте ми хуя. :)

Сега пък какво има?
Ние да сме тръгнали да ви обиждаме?

Аз не пуша и съм против пушенето, защото дядо ми, бог да прости, пушеше много, и заради цигарите си отиде. :?

И да, всеки има право да прави каквото си иска с живота си. Включително и да го съсипва, очевидно... :?

Дядо ми Бог да го прости, от пушенето накрая беше с половин бял дроб, който функционира..даже при последните снимки и толкова нямаше.

А иначе кой каквото иска да прави. Аз собствената си сестра на мога да убедя колко грозно, нездравословно и гадно е...какво остава за вас. Но и тя, за да запали разиграва едни циркове....Просто не пуши често и ме пита, кара ме да я крия..ей такива глупости. За себе си мога да кажа, че съм дърпала 1 път в живота си и беше отвратително. Това, + сърдечния проблем+гаденето ми от дим и лютенето на очите са достатъчни причини да ненавиждам тютюна. А колкото до каква степен съм пасивн пушач.....Най-силната доза никотин получавам от комшията, който пуши в тоалетната. Нашите тоалетни са вътрешни и имат само отдушник.....някой път като вляза имам чувството, че ще умра. На заведения сядам рядко, обикновено в празни или отвън. Предпочитам да се разхождам, да кисна на някоя пейка или да съм в някой апартемент, ама не и да ме обгазяват. не съм била в задимено помещение от последния път, когато ходих на дискотека, а то беше преди 3-4 месеца май.

AliceSw
07-24-2008, 06:01
^о, стига, а какво ще кажете за майка ми, която никога не е пушила през живота си, а щеше да си отиде от белодробна болест

и аз накрая ще пукна заради цигарите...ама не от тях, а от пневмония, от висене по терасите заради такива мислещи ми доброто хора....

krem4et0
07-24-2008, 12:24
^о, стига, а какво ще кажете за майка ми, която никога не е пушила през живота си, а щеше да си отиде от белодробна болест

и аз накрая ще пукна заради цигарите...ама не от тях, а от пневмония, от висене по терасите заради такива мислещи ми доброто хора....
А ти в стаята с непушачи ли искаш да пушиш? Или там където спиш?

FairyNymph
07-24-2008, 12:56
правиш си статистика колко непушачи има във форума ли?
не пуша, не ми пука дали пуши ако ще целия свят само не искам пушека да идва в мене

didi_baby
07-24-2008, 13:10
Пуша и съм "За".Всеки си решава кое е добро за него и кое не е :)

CuteBaby
07-24-2008, 17:19
1.само понякога паля по някоя цигара(когато съм нервна)
2.против ама...к'во да се прави :P

DeviL_AsS
07-24-2008, 17:24
Не пуша,няа смисъл
по-добре да си давам парите за храна :D

SINDEL
07-24-2008, 17:34
Оо, стига сте се хранили бе... :? Не можете да убедите другия в каквото и да било, така 4е защо хабите нерви?
Окей, може от пушенето да умра по-млада, ама може и да ми падне тухла на главата още утре, нали? Все тая.
Но съм за това пуша4ите да се съобразяват с непуша4ите и самата аз гледам да го правя.
Мир да има :)

258
07-24-2008, 17:36
Ало, лелките, стига сте се карали.

За мен целта на темата е(доколкото има такава) авторката да пусне още една тема. Гениално. Следващата да е - "Смъквате ли капака на тоалетната след пишкане? За или против това сте?"

Но, ако ви се спори(не, неподходяща дума... "мели" е по-добре) за глупости, моля, и аз ще се включа даже.
Целта на темата е,че съм любопитна какво мислят хората в този форум.

Jeuelle
07-25-2008, 13:29
Кажете, че и двете си чакате резултатите от изпитите и ще ви простя.
Иначе, да ви почвам! 8-)

Чакааам . Вече 10 дена....


Добре , че го има тоя форум , да си убивам времето в тея дъждове :))))

FelisDirus
07-25-2008, 13:34
Кажете, че и двете си чакате резултатите от изпитите и ще ви простя.
Иначе, да ви почвам! 8-)

Чакааам . Вече 10 дена....


Добре , че го има тоя форум , да си убивам времето :))))

И това не става. Нито заяждане, нито шматкане из форумите могат да убият напрежението. 8-) Мен почна да ме лови депресията.

Jeuelle
07-25-2008, 13:37
Да , амааа имаш поне резултати.

Чак не ми се мисли , какво море ще изкарам с тия нерви....

FelisDirus
07-25-2008, 13:41
Все тая като имам резултати - нямам идея ще ме вземат ли адежеба, или не.. пак е сдухващо. Оф, 'ба ли го - квото стане... нервите си скъсах. :?
Тва кандидатстването е много нездравословна работа - първо се чупиш от учене, докато не ти се разкаже играта, после полудяваш, докато излязат резултати и класирания. И кво - накрая едва събираш сили да се зарадваш, щото си смачкан от толкова отрицателни емоции. И цялото ти лято отива по дяволите - половината в учене, другата половина в чакане. Смотана история..

Blab
07-25-2008, 13:47
Мен почна да ме лови депресията.
-Знам за какво говорите.
-Не, не знаете!
-О, знам, знам...

На моите 2 дни им останаха. Неделя или понеделник.
И после още 1 изпит, нищо не знаете вие. :o
'Баси, ако не ме приемат в СУ, цял август ще чета пиеси, за да вляза в Академията.
Не, че съм се преучила, не съм барнала, правя всичко възможно да не отворя евро-доклада от онзи ден. 8-)

резюме: мрън-мрън-мрън

_showy_
07-25-2008, 14:28
_Cuddly_, и кво.. И ти си зе запътила към Софията, а? Вече си те представям как в задръстванията ще викаш по шофьорите на градския транспорт "Яж ми х*я бе кретен.. Гледай къде караш бее.. Кой ти е дал книжка бе, смотаняк..."... :lol:

FelisDirus
07-25-2008, 17:15
_Cuddly_, и кво.. И ти си зе запътила към Софията, а? Вече си те представям как в задръстванията ще викаш по шофьорите на градския транспорт "Яж ми х*я бе кретен.. Гледай къде караш бее.. Кой ти е дал книжка бе, смотаняк..."... :lol:


Айде, НБУ да си мълчи. Поне да ви ограмотяваха там. :wink:
Теб сериозно те тресе грандоманията, тъй че един съвет - слез малко на земята.

_showy_
07-25-2008, 18:22
ОМГ. Точно на НБУ малко трудно ще ме обидиш, провинциална госпожице с мъжки полов орган и....наднормено тегло? :? :-D

SINDEL
07-25-2008, 19:32
:shock: Абе.. за кво така се дъв4ете?

Axel_f
07-25-2008, 19:47
^^Май е време модераторите да се намесят...като искате да се карате, направете си тема за това :?

По темата: Не, не пуша, мразя цигарен дим и следователно съм против пушенето на обществени места. Но и ми е ясно, че в близките 100тина години даже и да се приемат такива закони, те няма да имат никакво практическо покритие. Закони в България Хи-Хи-ХИ... :lol:

BeB0_UlTrA_KiSs
07-25-2008, 19:52
Не пуша.
Против съм.

UnABooMBeR
07-25-2008, 19:58
Никога не бих пушил и съм твъдо против..

FelisDirus
07-26-2008, 02:55
ОМГ. Точно на НБУ малко трудно ще ме обидиш, провинциална госпожице с мъжки полов орган и....наднормено тегло? :? :-D

Хах, лигла.
Мда, яко парадираш с факта, че си от София и май това е единствената ти гордост. Но нали се сещаш, че това е случайно стечение на обстоятелствата, в което ти нямаш грам принос, тъй че е малко смешно да си вириш носа с неща, които реално не си постигнала, а са плод на съдбата. Много излагаш столичани, дарлин'. :)

И както милата ми RAWRRR беше споменала скоро - нито знаеш за какво спориш, нито имаш някакви аргументи, за да подкрепиш абсолютно липсващата си теза, та нападаш на тема външност, което си е просто жалко. А за килограмите ми недей говори, защото е смешно. Мога да те уверя и вероятно разочаровам, защото това бяха последните отчаяни доводи, които би могла да използваш, че съм смъкнала 8кг. И продължавам да си ги свалям със същия успех.

А да не говорим, че простотията яко лъха от теб в момента - заяждаш се без повод и говориш като.. ъъ, нека употребя "не-столичанка", за да не засегна егото ти. И вместо да се пънеш по форумите, за да си вдигаш самочувствието, вземи прави нещо смислено.

Iowa
07-26-2008, 03:32
да, пуша и не съм против, защото всеки има правото да направи избор сам за себе си.

:-o

Vikitooo
07-26-2008, 04:28
Не, не пуша, но нямам нищо против. Всеки е свободен да прави с живота си каквото иска. :-D

Hrupanka
08-14-2008, 09:11
1.НЕ
2 .Твърдо против...
Аве всеки си има глава на раменете да си мисли с нея и да прави каквото счита за правилно :)

PinkFloydSound
08-14-2008, 09:18
Не пуша, но не съм против.
Между другото, тази шоуи е яко изостанала. :?
Не селището, в което живееш те прави нещо, а манталитетът. :? :o

Pedigree
08-14-2008, 09:20
Пфф, не пуша, не ме кефи. На когото му се пуши, да пуши, не съм против.

bonbon4etoy
08-15-2008, 01:32
Пуша,но съм против,и ако има нещо което да ме накара да спра,ще го направя незабавно..!

Samotno_Angel4e
08-15-2008, 06:37
Не пуша и съм против това... :-o

koalka
08-15-2008, 07:14
Не пуша, но не съм против.

goldenfox
08-15-2008, 07:39
Твърдо против! :!:
преди пушех, и макар да не беше много(кутия за седмица),ми ставаше гадно,постоянно кашлях и реших окончателно да ги спра,вече някъде към 8 месеца не пуша и пак малко кашлям,още не съм се изчистила както трябва :( :x ](*,)
сега много се дразня на цигарите и гледан да стоя настрани от пушачи :!:

st1ka
08-15-2008, 09:51
1.Не
2.Против

_donna_
08-15-2008, 19:21
Не пуша.
Против съм. Кога хората ще се научат, че когато пушиш това не те прави "готин" и не доказваш колко си пекан...
Да.
А когато направиш подобно изявление веднага се превръщаш в "зрелия" типаж дето много ги разбира тия неща.. :lol:

Пуша си,вредно е.
Кво ми пука на мен.Важното е,че ми харесва.
Който иска да си пуши.

Аз съм против некъпаните по рейсовете.

ioi
08-15-2008, 19:50
1-НЕ
2-ПРОТИВ