PDA

View Full Version : Гъбички



abcabc
07-22-2008, 23:06
Искам да попитам какви са симптомите за гъбички, как изглеждат те и на какъв лекар трябва да ида евентуално... Защото на главата на пениса сами се появили едни миниатиурни бели пъпчи и незнам това какво са. Не изпитвам сърбеш, парене или някакъв дисконфорт.

darla
07-23-2008, 09:53
Urolog!

mumiikataa
07-23-2008, 16:00
Искам да попитам какви са симптомите за гъбички, как изглеждат те и на какъв лекар трябва да ида евентуално... Защото на главата на пениса сами се появили едни миниатиурни бели пъпчи и незнам това какво са. Не изпитвам сърбеш, парене или някакъв дискоМфорт.

abcabc
07-23-2008, 17:00
И все пак, какви са симптомите ? :)

batkodoki
07-23-2008, 22:20
Искам да попитам какви са симптомите за гъбички, как изглеждат те и на какъв лекар трябва да ида евентуално... Защото на главата на пениса сами се появили едни миниатиурни бели пъпчи и незнам това какво са. Не изпитвам сърбеш, парене или някакъв дисконфорт.


Д Е Р М А Т О Л О Г!

А най-вероятно нищо ти няма!

пророви и прочети чрез търсачката из безбройните теми за "бели пъпчици по главичката"

или за PPP

SabrinaAa
08-11-2008, 22:30
Много искаме да ти отговорим, ама няма как без преглед. Може да са гъбички, а може да са хиляда и едно неща. Аз като знам как колегите се чудят даже по време на преглед... Я ми кажи - сега шарен боб ли да хвърляме? Искаме да ти помогнем, ама при тия условия просто не можем.

BlackWings
08-12-2008, 08:38
До колкото знам при момчетата симптоми за гъбички май няма. Аз съм се лекувах от тях скоро , и при мен симптомите бяха ужасен сърбеж и дискомфорт , оказа се че съм се заразила от приятеля ми , който въобще не знаеше :shock: :shock: И в последствие се лекувахме и двамата , сега всичко е ОК.
Та мисълта ми е , гъбичките не можеш да ги видиш , те не са пъпчици бенчици и подобни. Едва ли ти е това проблема.

Josefinne
08-12-2008, 10:47
Първо трябва да отидеш при ЛИЧНИЯ ЛЕКАР, който ще ти постави начална диагноза, като чуе симптомите и ще те изпрати при специалист с направление. Здравната каса поема 2 прегледа при този специалист. Или си приготви около 20тина лева само за прегледа, плюс още една солидна сумичка за самителекарства, които ще ти изпишат.

nanaa
08-24-2008, 14:45
отскоро ходя с едно момче, правиме секс само с презерватив. Скоро разбрах че той е имал гъбички преди около половин година (хванал ги при анален секс ) искам да попитам възможно ли е ако правим секс БЕЗ презерватив той да ме зарази? Много ме е страх, защото един приятел ми каза че гъбичките си остават цял живот в организма,лекуват се само временно????така ли е това, благодаря

kalpazanka
08-24-2008, 15:00
Предават се при секс без презерватив, естествено! Хванати навреме, обаче, се лекуват без рецидиви.

nanaa
08-25-2008, 17:17
да знам,май не се изказах правилно - той се е излекувал и вече няма. От няколко месеца е чист, е има ли някакъв шанс да е останал преносител само, т.е да се е излекувал за момента ?

благодаря

BlackWings
08-27-2008, 12:09
да знам,май не се изказах правилно - той се е излекувал и вече няма. От няколко месеца е чист, е има ли някакъв шанс да е останал преносител само, т.е да се е излекувал за момента ?

благодаря

С моя приятел имахме същият проблем , лекарят ми каза , че мъжете най често са носители дори след като са взимали лекарства , гъбичките при тях много трудно се лекуват. И може и да няма симптоми и да е подтискал инфекцията с лекарства , но тя все още да е в организма му , и има риск да те зарази.
Затова ние правим секс САМО с презерватив. Твоят човек не е виновен де на всеки може да се случи , но те съветвам не рискувай здравето си а го правете с предпазни средства , защото тази инфекция има много по пагубно влияние върху жените отколкото при мъжете.