PDA

View Full Version : Напусна ма мойта голяма лубов.



cherinka
07-23-2008, 00:50
Здравейте на всички.
Значи, с моето момче като се запознахме и на момента стана свалката и се залюбихме. Не изкарахме дълго време - едва само седмица. но каква :shock: . По цяло денонощие прекарвахме заедно...купони секс туй-онуй :) това беше най-страхотната седмица в живота ми. Това бе единственото момче, което се държеше неповторимо с мен както никое друго до сега. Много добър, мил, сериозен и изпълнен с човечност.
Събота вечерта бяхме заедно, защото неделя сутринта трябваше да заминава на морето по работа. Каза, че няма да го има седмица. На 4-тия ден от заминаването ми звъни "Ъъ, миличко.. ми.. аз такова... ще остана да живея във гр. ***** сори, ама.. знаеш, че те обичкам.." и аз кво да правя приех го.
Проблема е, че от както отиде там не ми е звънял.. само аз го търсех.. 57 смс-а от моя страна за 2 месеца и още 20леа поне в разговори.. а той само от безплатните си минути се обаждаше ако го стрелнех от непознат вивателски..
Много ми влезна под кожата.
дойде си само за три дена тук преди месец.. и ме потърси.. и аз като първото идиотче му търча подир дупето. Цяла вечер бяхме заедно (искаше секс, но не му дадох).. и на следващия ден цял ден бяхме заедно (без да се разделяме.. освен за час.. за да ида до нас и да си взема банския 8-) )
В момента не мисля за него така както преди.. просто ми липсва времето прекарано с него...
Преди седмица стана ясно, че ще се ходи на море с моите фр след седмица.. + града, в койтоо е той.
Чудя се дали да му звънна да се видиме? Все пак какво губя...
Надявам се като дойде края на лятото да се върне в Пловдив, защото единствено с него си се представям като двойка. Идеално ми пасва. И аз на него. Само, че ще е глупаво като си дойде тука и веднага да му щръкна под дупето. Как да подходя? Нищо не ми хрумва.
А и на 100% съм сигурна, че ще ме потърси..... просто като си беше тук викаше, че сме създадени един за друг, че сме родени един за друг.. не знам, може и да ме е лъгал, но какво от това.. поне ме караше да се чувствам отлично в неговата компания.

Забравих да спомена, че отиде там главно заради работата си, но и защото няква мадама чакаше дете от него. А на него въобще не му пукаше за нея. Отиде там само, за да покаже, че е човечен и заради бебето. 8-)
Ама в последствие се разбра, че го е лъгала.

Не ми е някъв проблем твва момче, даже добре си живея тук, без него.
Но нещата щяха да са съвсем по-различни и по-хубави ако той в момента беше до мен.
Пък тука само ме сфалят някви изтърсаци, едно хубако момче, поне колкото него, няма. И тва ме стъписва.
Абе, казала съм си, че тва е човека за мен! Дори мамито го хареса, много! И всичките ми приятелки....
ако се чудите кво сме правили цяла една седмица.. опознахме си и кътните зъби 8-)

Jagger
07-23-2008, 04:01
И аз си мисля че сме създадени един за друг тогава ще ида да живея в чужбина си дода след време колко да те чукам и после пак ще замина.... уао... Това че за кратко някой ти е доставил удоволствие не значи че той ще е единствения който може да те накара да се чувстваш така винаги се намери някой който да те хвърли в още по дълбоки води... Като идеш на морето не се чуди а му звънни нали се те един за друг и ми бъдете заедно не разделени...

gangstata
07-23-2008, 05:39
бе щом още след първата седмица ти е казал "обичкам те" (е не обичам те,ама все пак..) начи си не е стока..

sexa_na_kompleksa
07-23-2008, 07:13
Доста шантава историйка. 8-) Запознали сте се и веднага сте се свалили, и той даже ти е казал, че те обича... де ра знам.. може пък и да има таково животно. 8-) Ако искаш, ако сърцето ти така ти подсказва - като отидеш на морето му се обади...
Ама и тва с бебето... :shock:

haterkata
07-23-2008, 09:15
съгласна съм с Jagger

haterkata
07-23-2008, 09:15
съгласна съм с Jagger 8)

soulja_girl4e
07-23-2008, 09:51
ъъъ щом черинка е сериозна начи нещо не наред 8-)
ще отговоря тривиално - ако го любиш, бори се за него! :o

LaDy_DaQnA
07-23-2008, 11:26
Чесно да ти кажа аз ако бях на твое мяст до ся да съм се скарала с него и да сме се разделили.... товаа 56 или и 57 смс-а дето то каза пу той толко малко явно има нещо.... пък и да ти каже обичам те още 1-вата седмица....абе не му е чиста работата по-добре поговорете

drun-drun!
07-23-2008, 11:32
Пича си ч*ка по морето ти му се връзваш,като дойде при тебе и тебе иска да те ****.Бебенце си има.Бе перфектното "гадже" имаш той все едно има мини харем.

zaraaa
07-23-2008, 11:38
Не ходи подире му, той не заслужава - ще те използва само за sex-a :o

sasha_90
07-23-2008, 11:39
Или много лесно се влюбва или само си играе с теб.Как така за една седмица-"обичам те",а докато го е нямало почти не те е търсил?Ако те обичаше,колкото твърдеше щеше непрекъснато да те търси.А околните,които го одобряват може да са се заблудили,че е подходящ за теб.На мен лично не ми допада такъв тип.

Maeva
07-23-2008, 12:00
Когато се върне, бъди с него !! Щом се чъвстваш толкова добре и той съответно.. Не виждам какво толкова странно има в това да са се заобичали за 1 седмица, при положение, че и двамата чъвстват другия като Човека... \:D/ Недей веднага да му се залепваш за дупето.. по-добре му покажи, че искаш да си с него, но пурвоначално не се радавай до край... мине ли 1 седмица ... go go go :-P

krem4et0
07-23-2008, 12:13
Миличка, аз дето съм с мъжа си 4 години, не мога да кажа, че му познавам и кътните зъбки. не може ти за 168 часа да си го опознала до такава степен. А и щом сте правили секс, спали сте и прочие, сигурно ви се събират не повече от 10 часа разговори, а? Има разлика между тръпка и обич, между привличан и льбов. Да, били сте привлечени 1 от друг, но според мен на него му е минало. След като тне обичКА, то не би трябвало да не иска да те вижда, да не иска да се чувате често, да не прави всичко възможно да сте повече време заедно......Ако искаш му се обади. нищо не губиш. Но си избий от главата, че ще е голямата ти любов....

Maeva
07-23-2008, 12:21
Миличка, аз дето съм с мъжа си 4 години, не мога да кажа, че му познавам и кътните зъбки. не може ти за 168 часа да си го опознала до такава степен. А и щом сте правили секс, спали сте и прочие, сигурно ви се събират не повече от 10 часа разговори, а? Има разлика между тръпка и обич, между привличан и льбов. Да, били сте привлечени 1 от друг, но според мен на него му е минало. След като тне обичКА, то не би трябвало да не иска да те вижда, да не иска да се чувате често, да не прави всичко възможно да сте повече време заедно......Ако искаш му се обади. нищо не губиш. Но си избий от главата, че ще е голямата ти любов....

Нека не е голямата й любов, но щом има такава тръпка от нейна страна... и от негова, поне до момента в който не си е тръгнал...Нека се вземат хората, кво ... той като се върне, ако наистина е някъф боклук, тя предполагам ще се усети и ще го заебе, ама нали ще й е яко, че е с момчето, което чувства тоооолкова близко...

PePeLePew
07-23-2008, 12:35
много съм объркан нямам думи просто

krem4et0
07-23-2008, 12:52
Миличка, аз дето съм с мъжа си 4 години, не мога да кажа, че му познавам и кътните зъбки. не може ти за 168 часа да си го опознала до такава степен. А и щом сте правили секс, спали сте и прочие, сигурно ви се събират не повече от 10 часа разговори, а? Има разлика между тръпка и обич, между привличан и льбов. Да, били сте привлечени 1 от друг, но според мен на него му е минало. След като тне обичКА, то не би трябвало да не иска да те вижда, да не иска да се чувате често, да не прави всичко възможно да сте повече време заедно......Ако искаш му се обади. нищо не губиш. Но си избий от главата, че ще е голямата ти любов....

Нека не е голямата й любов, но щом има такава тръпка от нейна страна... и от негова, поне до момента в който не си е тръгнал...Нека се вземат хората, кво ... той като се върне, ако наистина е някъф боклук, тя предполагам ще се усети и ще го заебе, ама нали ще й е яко, че е с момчето, което чувства тоооолкова близко...

Аз какво казах?

f.a.k.e.
07-23-2008, 13:38
На море е той - ебе на ред, ебе без чет! :)

cherinka
07-23-2008, 16:30
М, явно ще го оставиме само на секс и страстни и бурни летни вечери. :)
Кво да се прави.. ще продължавам да си чакам принца на сиво ауди S 5....

paranoia
07-23-2008, 22:27
Ami zamislqla li si se che moje da se vlubish otnovo v nego,spored mene go zareji toq chvor,ti si basi pichkata we 8) fani si nekoi qk pichaga pa si se taralqnkaite,nqma smi da probvash kfoto i da e s toq,ne te zaslujava prosto

f.a.k.e.
07-24-2008, 07:11
М, явно ще го оставиме само на секс и страстни и бурни летни вечери. :)
Кво да се прави.. ще продължавам да си чакам принца на сиво ауди S 5....

na kolko si ??

ani_miss
07-24-2008, 07:50
Като начало няма да критикувам правописа на дечурлигата... Простено им е, и аз сигурно в пети клас не съм могла да пиша много правилно, но това е друга тема на разговор.
По лично мое мнение, е време на родителите да си постоят малко вкъщи и да вкарат в ред безхаберните си, разхайтени деца, които чудейки се какво да правят прищракват каналите на телевизора и се чудят коя поредна сапунка да гледат, за да могат по-късно да се вкарат толковя успешно в нея, че сами да си повярват.
Чудя се защо изобщо се занимавам с това да чета и още повече да отговарям, но не мога да сдържа възмущението си, когато чета поредния (1358) епизод на "Дързост и красота".
Оставете ме сама да го разбера де хора!!! Така като ми го разкажете предварително ми се губи смисълът от гледането му.
А колкото по темата... Време е да се замислиш дали наистина е почтен, имайки предвид това, че е направил дете на някаква си и ти е казал, че не му пука нито за нея, нито за въпросното дете... независимо от това, че после се е оказало, че не е негово и тя го лъже.
Спирам вече да се занимавам с хлапаци като теб. Надявам се да си разбрала колко тъпа овца си (по мое мнение и това държа да кажа е най-цензурираната реплика, която мога да кажа за червени шапчици като теб, следващи с овче примирение останалите и неискайки да се различават от тях повтарят всичките им грешки)... Това в скобите беше леко отклонение.

f.a.k.e.
07-24-2008, 07:56
Като начало няма да критикувам правописа на дечурлигата... Простено им е, и аз сигурно в пети клас не съм могла да пиша много правилно, но това е друга тема на разговор.
По лично мое мнение, е време на родителите да си постоят малко вкъщи и да вкарат в ред безхаберните си, разхайтени деца, които чудейки се какво да правят прищракват каналите на телевизора и се чудят коя поредна сапунка да гледат, за да могат по-късно да се вкарат толковя успешно в нея, че сами да си повярват.
Чудя се защо изобщо се занимавам с това да чета и още повече да отговарям, но не мога да сдържа възмущението си, когато чета поредния (1358) епизод на "Дързост и красота".
Оставете ме сама да го разбера де хора!!! Така като ми го разкажете предварително ми се губи смисълът от гледането му.
А колкото по темата... Време е да се замислиш дали наистина е почтен, имайки предвид това, че е направил дете на някаква си и ти е казал, че не му пука нито за нея, нито за въпросното дете... независимо от това, че после се е оказало, че не е негово и тя го лъже.
Спирам вече да се занимавам с хлапаци като теб. Надявам се да си разбрала колко тъпа овца си (по мое мнение и това държа да кажа е най-цензурираната реплика, която мога да кажа за червени шапчици като теб, следващи с овче примирение останалите и неискайки да се различават от тях повтарят всичките им грешки)... Това в скобите беше леко отклонение.


:razz: много отракано го раздаваш, ама мнението кефи хахаха

Maeva
07-24-2008, 11:14
Миличка, аз дето съм с мъжа си 4 години, не мога да кажа, че му познавам и кътните зъбки. не може ти за 168 часа да си го опознала до такава степен. А и щом сте правили секс, спали сте и прочие, сигурно ви се събират не повече от 10 часа разговори, а? Има разлика между тръпка и обич, между привличан и льбов. Да, били сте привлечени 1 от друг, но според мен на него му е минало. След като тне обичКА, то не би трябвало да не иска да те вижда, да не иска да се чувате често, да не прави всичко възможно да сте повече време заедно......Ако искаш му се обади. нищо не губиш. Но си избий от главата, че ще е голямата ти любов....

Нека не е голямата й любов, но щом има такава тръпка от нейна страна... и от негова, поне до момента в който не си е тръгнал...Нека се вземат хората, кво ... той като се върне, ако наистина е някъф боклук, тя предполагам ще се усети и ще го заебе, ама нали ще й е яко, че е с момчето, което чувства тоооолкова близко...

Аз какво казах?


Май същото 8-)

Cvetito53
07-24-2008, 12:33
Nai dobre go zabravi!Mom4eta kolkoto iska6!6te nameri6 naistina 4oveka koito e sazdaden za teb!Ne si zaslujava da mu ti4a6 po gaza!Uspeh mili4ka!! :-)