PDA

View Full Version : Трябва ми Външна фитнес програма !



japixloops
07-23-2008, 08:13
досега ползвах кръгова. но откакто счупиха Успоредката ... съм на задънена улица

Мисля на фитнес да пробвам . засега незнам

та ако може да ми споделите някоя ... без упражнения за крака . Аз тичам само това ми трябва , другите да са лицеви опори , коремни ала бала.

Dorky
07-23-2008, 08:54
Има едно мн яку упражнение Dragon Flag се нарича мн полезно за корем и предмишници http://www.youtube.com/watch?v=mjCMq2zkbOoАко го правиш него нямаш нужда от crunches или коремни За гърди лицеви с широк захват,а за бицепс и рамо с тесен на ниво на рамена Прави повторения до отказ и ги прави упр най-много 2 пъти сед ,за да имат време мускулите да растат 8)

DJACK
07-23-2008, 10:01
Еми има много опражнения за цялото тяло но бес уреди ще стане нещо като аеробика :-o

DJACK
07-23-2008, 10:02
Еми има много опражнения за цялото тяло но бес уреди ще стане нещо като аеробика :-o но ако си купиш 1-2 гири ще може да правиш около 15 пшражнения за цялото тяло в метро се пордават 10 кг=4 лева
+ дискове хромирани по 4лв кг

japixloops
07-23-2008, 11:58
имам готино тяло .. поне на път за оформяне , и ми липсват малко плочки
и ще съм Мистър Мускул :)

не искам уреди , защото мисля че според мен най-добре се прави релеф Не на уреди така че ще видя ефекта къв е и ще реша дали да ходя на фитнес


Мерси ^ за инфото на другите