PDA

View Full Version : Моля ви,помогнете ми!!!



F_CK_all_I_need_is_U
07-23-2008, 09:10
Nz kak da zapo4na...purvo mn se izvinqvam,4e pi6a na latinica....Predvaritelno 10x na vsi4ki,koito 6te pro4etat temata mi,6te se opitam da buda maximalno kratka...
Xodix s edno mom4e 6 meseca...problemut e,4e toi jivee v Italiq i se vijdaxme samo vakanciite,a prez ostanaloto vreme pisaxme samo po skype..ob6to vzeto sme bili zaedno samo edna lqtna i edna zimna vakanciq...az mn go obi4am,toi e purvata mi lubof...istinska,nevinna,iskrena.Toi su6to me obi4a6e.Momentite,prekarani s nego bqxa nai-xybavite v celiq mi jivot.Kogato ne bqzme zaedno si pisaxme sms i prekarvaxme 4asove po telefona.Toi e naistina vsi4ko za men.Da,oba4e toi me obi4a6e i az si mislex,4e vinagi 6te e taka...zapo4nax da se durja lo6o s nego,napravo se mrazq,za na4ina po koito postupix..az go naranqvax,vupreki 4e go obi4am bezymno,a toi me turpe6e,za6toto me obi4a6e naistina...do edin moment..vsi4ko my doide v pove4e i se skaraxme gadno (nie poprincip ne se karaxme)Okaza se,4e ednovremeno xaresva i men i nqkakfo momi4e ot Italiq....(estesveno,vsi4kiq tormoz ot moq strana go e tlasnal kum dr momi4e ;( )Sled tova zapo4na adut-subiraxme se,razdelqxme se,be6e adski mu4itelno...toi do posledno ne znae6e dali me obi4a..kazva6e,4e mi nqma doverie..kazva6e obi4am te ... sled tova kazva6e ne,ne te ....Nakraq skusaxme..Estestveno az revax kato otka4a4ena neprekusnato.Mrazq se,za6toto znam,4e sama go otblusnax ot sebe si,a o6te go obi4am..
Vuprosut mi e....toi sega e v BG..ima li smisul da otida pri nego i da my kaja vsi4ko,koeto 4yvstvam v o4ite..ima li smisul da se opitvam da my dokaja,4e go obi4am...Az naistina go obi4am i ne moga da jiveq bez nego...kakvo da pravq,plz help :cry:



Plz,bez obidi.....just help plzzz :cry:

pandelka
07-23-2008, 09:17
Ако имаш желание отиди и му кажи всичко..покажи му че си се променила и вече няма да направиш с1щите грешки .. :) Но за това че се е отдр1пнал от теб си виновна само ти..(знаеш го)..просто наистина се опитай ..но ако той няма желанието се опитай да го разбереш и се постави на негово място..Но...според мен ще б1де добре да се опиташ п1к ако не стане или ако той не иска да те изслуша..здраве да е ..се пак не е последното момче на земята ;)

dark_shadow_f
07-23-2008, 09:17
Ако така ще ти стане по-добре отиди при него и му кажи за 4увствата си.Аз така бих направила.Но знай 4е може той ве4е да няма 4увства към тебе и да се по4устваш още по-наранена.

AnzaRe
07-23-2008, 09:18
С желание всичко става.

Presley
07-23-2008, 09:18
Ако сега докато е в България не отидеш да му кажеш квото иваш да каэваш,после ще съжаляваши.Така че по-добре го потърси.
Но има и нещо друго.Сега той е в България,но предполагам скоро пак ще эамине эа Италия.Дори и да се съберете и да се оправите,предполагам,че когато си эамине пак там,проблемите пак ще эапочнат.

soulja_girl4e
07-23-2008, 09:20
мхм... мнооол гадно. еми ако го обичаш отиди при него! ако не, го стави да си смуче спагетки с разни там идалиански грозотии...

MostHated
07-23-2008, 09:35
~cry_baby_cry~
МнениеПуснато на: Сря Юли 23, 2008 12:17 pm Заглавие:
Ако имаш желание отиди и му кажи всичко..покажи му че си се променила и вече няма да направиш с1щите грешки .. Smile Но за това че се е отдр1пнал от теб си виновна само ти..(знаеш го)..просто наистина се опитай ..но ако той няма желанието се опитай да го разбереш и се постави на негово място..Но...според мен ще б1де добре да се опиташ п1к ако не стане или ако той не иска да те изслуша..здраве да е ..се пак не е последното момче на земята Wink

+1[/i][/b]

Erica
07-23-2008, 09:39
Дали има смисъл или не един Господ знае.Но нищо не ти пречи да му се обадиш да се видите за по кафенце,а в зависимост от това как ще протече разговора,ще си прецениш как да постъпиш.

sexa_na_kompleksa
07-23-2008, 09:49
Според мен трябва да се видите и да му кажеш всичко, което мислиш и чувстваш. :)

F_CK_all_I_need_is_U
07-23-2008, 11:25
mn misi na si4ki...az produljavam da tHinK :-k

sasha_90
07-23-2008, 11:49
Като имаш желание,направи го.Не мога да гарантирам какъв ще е отговора му и изобщо реакцията.Но не е лошо просто да му споделиш,защото няма смисъл да го пазиш за себе си.

zaraaa
07-23-2008, 11:49
Вижте се, поговорете ( ако той иска де, все пак си постъпила много глупаво, без да се обиждаш, уж го обичаш пък го нараняваш, но както и да е) та поговорете и му кажи всичко, което чувстваш ;) Успех :)

_FaShIoN_
07-23-2008, 11:56
Поговори с него и го остави той да реши как иска да развиват нещата между вас,защото в случая ти си го отблънала и сега всичко е в неговите ръце....Кажи си му всичко,бъди искрена и не му обещавай неща,които не можеш да спазиш,ако наистина още те боича,ще се върне при теб.... :)

BulgariaZaBulgarite
07-23-2008, 12:17
Промени си начина на мислене тъпа овца. И пиши само на български.

pandelka
07-23-2008, 12:20
Промени си начина на мислене тъпа овца. И пиши само на български.

Защо да е т1па овца?? :shock: ..Защото все пак е ос1снала грешката си и иска да я поправи или не ти харесва начина и на мислене понеже може би не е като твоя ..?? Това ли я прави ..Т1па овца?? :shock:

MiMcHeToOo
07-23-2008, 12:24
Отивай! Можеш да поправиш грешката. Изобщо не знам кво правиш по форумите, досега е трябвало 200 пъти да си отишла при него и да си се върнала!

toddi222
07-23-2008, 12:39
Ако имаш желание отиди и му кажи всичко..покажи му че си се променила и вече няма да направиш с1щите грешки .. :) Но за това че се е отдр1пнал от теб си виновна само ти..(знаеш го)..просто наистина се опитай ..но ако той няма желанието се опитай да го разбереш и се постави на негово място..Но...според мен ще б1де добре да се опиташ п1к ако не стане или ако той не иска да те изслуша..здраве да е ..се пак не е последното момче на земята ;)
+1000 \:D/

F_CK_all_I_need_is_U
07-23-2008, 16:11
help deee ](*,) ](*,) ](*,)

BulgariaZaBulgarite
07-23-2008, 17:56
mn misi na si4ki...az produljavam da tHinK just help plzzz:-k
cry_baby_cry
Просто ме дразни начина на писане

Boyd
07-23-2008, 18:11
По-добре иди и му кажи всичко, за да знае. Дали нещо ще стане както е било преди зависи от него. Но от опит глава не боли.