PDA

View Full Version : Влюбена ли съм? Моля за помощ!



da_e
07-23-2008, 10:58
Нека ви разкажа за мен и моето момче. Проблема е че не знам дали съм влюбена в него, защото не съм изпитвала това чувство... моля ви за помощ, да ми дадете съвет ако трябва или само да ми помогнете да разбера чувствата които ме обладават от 10-тина дни.. :)

Аз и той се познаваме вече от четири години но от близо 20 дена се виждаме често и то доста от близо. Първия път като го видях, нямах представа че ще започна да изпитвам някакви чувства към него но може би съм си го мислила това защото не го познавах добре.. след като го опознах всичко се промени. Той разботи на едни басейни и на рождения си ден аз реших да отида до басейна и да го видя, да го почерпя. Той ме прегърна много силно и си говорехме доста дълго време.. аз трябваше да се прибирам защото имах гости. Той ме покани на басейна малко по-късно за да може да останем само двамата. Аз отидох по-късно.. нямаше никой.. бяхме само аз и той. Говорехме си супер откровенно и се прегръщахме. Той ме целуваше по гърба, врата но не и по устните. И двамата имахме гаджета. Беше супер романтично. Това се повтори още 1 път докато не осъзнах, че искам да сме повече от приятели. Една вечер той ми се обади и ме извика отново на басейна, но този път не в басейна а в джакузито и сауната. В джакузито беше супер яко.. пак същото се прегръщахме.. говорехме предимно за секс.. толкова откровен разговор с момче не бях имала просто.. бях супер развълнувана и в същия момент отпусната и го гледах супер влюбено и мисля, че той тогава разбра мойте намерения... влязохме в сауната точно като бебенца гушнали се и се радвахме един на друг. После той ме помоли да си махна горнището... аз го направих и той ми мачкаше супер секси гърдите.. но изведнъж каза хайде да си тръгваме .. облякохме се и тръгнахме. Интересното е че се държим точно като гаджета, а не сме.. дори не се целуваме. Колкото повече мисля за него толкова повече имам чувство, че искам дори да му пусна. Искам да бъда с него и съм супер решена на следващата ни такава среща да стане нещо..

ПП: Той прошепна думите " Обичай ме и никога няма да ти изневеря" . Какво значи това.. има ли шанс и той да ме харесва и дали аз съм влюбена в него или всичко е просто един романс? Моля само за серизони мнения...

soulja_girl4e
07-23-2008, 11:13
иска само секс според мен...

drun-drun!
07-23-2008, 11:17
Aко имаш куче или котка просто иска да се сближи с теб и да ти открадне кучето или котката.Знам ги аз такива...

soulja_girl4e
07-23-2008, 11:20
Aко имаш куче или котка просто иска да се сближи с теб и да ти открадне кучето или котката.Знам ги аз такива...
ne be teq predpo4itat kanar4eta...

drun-drun!
07-23-2008, 11:24
Aко имаш куче или котка просто иска да се сближи с теб и да ти открадне кучето или котката.Знам ги аз такива...
ne be teq predpo4itat kanar4eta...Аз предпочитам карначета не канарчета :D

П.С:По темата:Имаш си гадже нали и той помислете как се чувстват те ??

zaraaa
07-23-2008, 11:28
Според мен иска само и единствено SEX :)

sladur4etyYy
07-23-2008, 11:35
иска само секс . не го ли виждаш?!!




ПП: Той прошепна думите " Обичай ме и никога няма да ти изневеря" . Какво значи това..

означава 4е няма да ти изневери, да те лъже и да пипа циците на други момичета в сауната, точно както ''не го прави'' със сегашната си приятелка :wink:

didi_baby
07-23-2008, 11:57
Е,че пусни му,какво от това,щом искаш

pandelka
07-23-2008, 12:11
Иска секс... :P

drun-drun!
07-23-2008, 12:13
Иска секс... :P Просто изрязява любовта си чрез мачкане на цицки :D :D

Presley
07-23-2008, 12:19
иска само секс . не го ли виждаш?!!




ПП: Той прошепна думите " Обичай ме и никога няма да ти изневеря" . Какво значи това..

означава 4е няма да ти изневери, да те лъже и да пипа циците на други момичета в сауната, точно както ''не го прави'' със сегашната си приятелка :wink:
Да :Д

pandelka
07-23-2008, 12:23
Иска секс... :P Просто изрязява любовта си чрез мачкане на цицки :D :D

Ако не може да я изрази по друг начин :Д:Д:Д:Д :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :D :D :D :D :D

sasha_90
07-23-2008, 12:58
Не мисля,че иска нещо сериозно и обвързващо.По-скоро му е до секс,вероятно неговото гадже не му пуска и си го търси от теб.

F_CK_all_I_need_is_U
07-23-2008, 13:22
Иска секс... :P


+1
a i mislq 4e ne traa da my pyska6 6ot posle moje da sujalqva6 :P

junjuly
07-23-2008, 13:23
Мен ако питаш,...взимайте се,... :grin: ...,всичко това което казваш звучи много хубаво и ше стискам палци всичко да тръгне по вода :)

gerinceto
07-23-2008, 13:25
mai e samo zaradi sex ...

NaNa_SladuRana
07-23-2008, 13:26
Загоряло е момчето :P

babity
07-23-2008, 13:27
Аре бе... защо замря този раздел? Дайте повече екшън, по'ече сапунени мехури. Съвсем опростихте нещата, де'а! :?

da_e
07-23-2008, 13:33
Aко имаш куче или котка просто иска да се сближи с теб и да ти открадне кучето или котката.Знам ги аз такива...
ne be teq predpo4itat kanar4eta...Аз предпочитам карначета не канарчета :D

П.С:По темата:Имаш си гадже нали и той помислете как се чувстват те ??

Съжелвам, че ще ви разочаровам но нямам нито куче, нито котка. Но за сметка но това правя страхотни карначета :D

Що се отнася до гаджетата.. моя пътува много (дори в момента е в Испания) а той ходи с нея само за да и направи гадно, не за друго..

da_e
07-23-2008, 13:35
иска само секс . не го ли виждаш?!!




ПП: Той прошепна думите " Обичай ме и никога няма да ти изневеря" . Какво значи това..

означава 4е няма да ти изневери, да те лъже и да пипа циците на други момичета в сауната, точно както ''не го прави'' със сегашната си приятелка :wink:

^^ от горе написах за гаджетата. Но наистина не го прави.. тя не иска да ходи при него

da_e
07-23-2008, 13:37
Аре бе... защо замря този раздел? Дайте повече екшън, по'ече сапунени мехури. Съвсем опростихте нещата, де'а! :?

Къде повече от това?

Erica
07-23-2008, 14:04
Хахаха,нема такъв смях... :razz: :razz: :razz: Тя си имала приятел ама той много пътувал,пък той си имал приятелка ,за да и "направи мръсно"...Е ти като неискаш до себе си човек,който много пътува,що не го освободиш от присъствието си...А новата ти звезда от колко време \"прави мръсно\" на своята приятелка...Не,че нещо ама ми е любопитно...това обяснение винаги ми е било...адски тъпо :-o

da_e
07-23-2008, 14:08
Хахаха,нема такъв смях... :razz: :razz: :razz: Тя си имала приятел ама той много пътувал,пък той си имал приятелка ,за да и "направи мръсно"...Е ти като неискаш до себе си човек,който много пътува,що не го освободиш от присъствието си...А новата ти звезда от колко време \"прави мръсно\" на своята приятелка...Не,че нещо ама ми е любопитно...това обяснение винаги ми е било...адски тъпо :-o

хм да.. при наличието на черен хумор защо да не го използва? Тя му е направила гадно.. и той ще е направи гадно. И двамата сме от хората, на които им харесва да гледат как другите се мъчат.. сеш'се :wink:

Erica
07-23-2008, 14:27
хм да.. при наличието на черен хумор защо да не го използва? Тя му е направила гадно.. и той ще е направи гадно. И двамата сме от хората, на които им харесва да гледат как другите се мъчат.. сеш'се :wink:

А вие сте от "лошите"... :)

da_e
07-23-2008, 14:30
хм да.. при наличието на черен хумор защо да не го използва? Тя му е направила гадно.. и той ще е направи гадно. И двамата сме от хората, на които им харесва да гледат как другите се мъчат.. сеш'се :wink:

А вие сте от "лошите"... :)

уее.. да оределено съм от лошите, но без кавички :wink: прочети ми описанието едната тема там, отчаяното момче... и ще разбереш хобитатат ми :wink:

mon4eto
07-23-2008, 15:34
Spored men iska da bude s teb :) Dano da e taka pogovori s nego i razberi vsa6tnost kakva e istinata :) Aide USpeh :)