PDA

View Full Version : Ще разбере ли той, че не съм девствена



SuMmEr_KiSS
07-23-2008, 11:11
znachi priqteliq mi misli 4e sym otvorena..

otnachalo mi beshe kazal 4e shte e po dobre ako sym otvorena i az neznam zashto i go izlygah...ii sega me e sram da mu kaja che sym go izlygala..i vyprosa mi e k0gato prawim sex za 1vi pyt toi dali shte razbere po nqkakaf nachin..4e ne sym otworena ili e vyzm0jno da ne mi se razmine da se charvq pred nego za towa 4e sym izlygala..!? :(

T.7 от правилника!
swords1010

mishaaaaa
07-23-2008, 11:15
Хах ... според мен недей да си правиш такива експерименти, защото ако той си мисли, че си отворена ще ти го пъхне по- рязко и ще те заболи доооста.
По - добре му кажи, че си девствена, то не е срамно, пък и би трябвало да се зарадва.

i'm so excited!
07-23-2008, 11:16
е то си личи кога един човек е правил секс и кога не е .

ELFIQ
07-23-2008, 11:16
не е трябвало да го лъжеш :) по добре му кажи истината,защото когато го правите за първи път той ще го прави с теб така както би го правил с вече отворено момиче,а ти си още девствена и може да те боли доста :) , и да със сигурност ще разбере :) затова по добре му кажи,отколкото после да съжаляваш УСПЕХ!!! :-)

mishaaaaa
07-23-2008, 11:18
Пък и наистина ще разбере като стоиш като препарирана ...

SuMmEr_KiSS
07-23-2008, 11:24
blg ;[[ na vsi4ki .. mn mi e gadno 4e g0 izllygah i sega prosto neznam kakwo da prawq .. m0je bi naistina shte mu kaja .. ;[[[

ELFIQ
07-23-2008, 11:24
да, това е най добрия вариянт :)

ELFIQ
07-23-2008, 11:34
znachi priqteliq mi misli 4e sym otvorena..

otnachalo mi beshe kazal 4e shte e po dobre ako sym otvorena i az neznam zashto i go izlygah...ii sega me e sram da mu kaja che sym go izlygala..i vyprosa mi e k0gato prawim sex za 1vi pyt toi dali shte razbere po nqkakaf nachin..4e ne sym otworena ili e vyzm0jno da ne mi se razmine da se charvq pred nego za towa 4e sym izlygala..!? :(

Ела да те отворя на бързо...така всички ще са щастливи,и няма да се червиш пред него че си го излагала :-P

ще ми изневериш :shock: :cry: а аз мислех че вече си само мой :cry:

SuMmEr_KiSS
07-23-2008, 11:36
xaxaxa :-D :wink:

Wrathchild
07-23-2008, 11:39
Абе усеща се, когато си първият на едно момиче...

rozova_lady
07-23-2008, 11:41
и аз преди лъжех като тебе че не съм девствена
но като дойде моментът всичко се разбира,по действията които правеш
по всичко,по реакцийте такаче няма как да не разбере,по добре си признай защото само ще се изложиш като стоиш като пън в леглото
а така като си признаеш няма да има проблеми. :)

ELFIQ
07-23-2008, 11:42
не си поискъл не съм ти пуснала :lol: :lol: (майтап)
айде тоя път ще ти простя, не мога да си позвуля да те изтърва :lol: :-)

VinDiesel
07-23-2008, 11:44
По-добре му кажи няма нищо срамно даже ще му е кеф да те отвори поне за мен е така :).Ако не му кажеш така ще ти го набие че ще подскочиш ае за тва може го излъжеш че 1-вото проникване те боли отначало ма потече ли кръв ще се усети :)

Rebirthing
07-23-2008, 11:46
znachi priqteliq mi misli 4e sym otvorena..

otnachalo mi beshe kazal 4e shte e po dobre ako sym otvorena i az neznam zashto i go izlygah...ii sega me e sram da mu kaja che sym go izlygala..i vyprosa mi e k0gato prawim sex za 1vi pyt toi dali shte razbere po nqkakaf nachin..4e ne sym otworena ili e vyzm0jno da ne mi se razmine da se charvq pred nego za towa 4e sym izlygala..!? :(

Ти на колко си години :shock: ?Нали когато правите секс,ще има поне малко кръв, разбира се, тогава ще усети.

ELFIQ
07-23-2008, 11:50
не си поискъл не съм ти пуснала :lol: :lol: (майтап)
айде тоя път ще ти простя, не мога да си позвуля да те изтърва

То грехота да ме истървеш....нашата любов така бързо пламна :oops: :oops: :-) :-) :-)

:grin: така е :grin:
"за хубавите неща се иска време-невероятните се случват на момента" :-D :-)

Silvi21
07-23-2008, 11:50
e sry 4e ti go kazvam ma sam iskrena az samata ostavih takov amom4e nai mrazq me lajat ma za takova vajnu ne6ty ako mi be6e kazal 4e e detstven nqma6e da se drapna vapreki 4e be6e mom4e 6tqh da se radvam 4e sam mu 1vata ma zakvo me izlaga i az nz be kaji mu po dobre pak kvoto 6te da stava;{

ELFIQ
07-23-2008, 11:55
:grin: така е :grin:
"за хубавите неща се иска време-невероятните се случват на момента" :-D :-)

Даже в темата за секса написах че искам с теб :oops: :oops: :oops: =P~ :smt007

и аз :oops: :oops: :oops: :-) :-) вече ти си моя писанчо :-) :-)

SK0RP10N
07-23-2008, 12:01
Ako beshe otvorena, kogato tragne da ti go vkarva, zvucite ti shtqha da bada: oooou, da !
A sega shte sa: da, ooooooooouuuu !

blackfate
07-23-2008, 12:04
1во не е имало смисъл да го лъжеш ... това че ти е казал, че е по добре да си отворена едва ли значи че не би се зарадвал той да ти е 1я ... по добре би било, защото ще ти достави по голямо удоволствие ...
Ако не искаш да му казваш другия вариант е следния ... преглъщаш всички задръжки, срам не срам, все едно ... не бъди пасивна като пън ... действай малко повече ... можеш да му кажеш, че си го правила, но отдавна и само веднъж ... нагоди там преди колко време ... И то не точно ... боляло те е много и мн бързо си се отказала ... Което ще го накара да е по-внимателен ... Просто било е отдавна и е било само 1-2 мин, защото мега много те е боляло.
Избирай, нагоди историята ... или му кажи истината.

xXxScreamxXx
07-23-2008, 12:07
Ako beshe otvorena, kogato tragne da ti go vkarva, zvucite ti shtqha da bada: oooou, da !
A sega shte sa: da, ooooooooouuuu !


:lol: :razz:

По темата : Кажи муу :P

ELiTyYy
07-23-2008, 12:09
и моя първия си мислеше ,че съм отворена... :)
но тей и не разбра ...че съм го излъгала...
Просто бъди отгоре...и по-лекичкоооо.... :) хаха

ELFIQ
07-23-2008, 12:28
и аз :oops: :oops: :oops: :-) :-) вече ти си моя писанчо :-) :-)

А ти сладкото ми пандишпаново кексче :oops: :oops: :oops: :smt008 :grin: :grin: :grin: :-P

виж на профила ми къде съм :oops: :oops: :oops: :-) :-)
а и исках да кажа по повод това което е написала ELiTyYy : не мисля , че отгоре ще е най подходящата поза за пъри път :?

SpOrTs_GiRl
07-23-2008, 13:17
По-добре му кажи .. Определено ще разбере, че не си отворена. Дори да няма кръв ще изпиташ болка (може да е много силна, може и не толкова) и сама ще се издадеш, че не си отворена .. Плюс това след като знае, че не си девствена, той няма да си прави труда да бъде внимателен .. А за едно девствено момиче това си е направо катастрофа ...... Особено ако реши направо да ти го "ръгне" .. Не само няма да е приятно ами и ще изпищиш от болка .. КАЖИ МУ !!

silky92
07-23-2008, 13:24
До скоро имаше същата тема ,какъв е смисъла да се лъжете за такива неща поговорете си и му обясни :?

NaNa_SladuRana
07-23-2008, 15:24
как може да го лъжеш :?

dqvolski_angel
07-23-2008, 15:25
кажи му иначе няма да изпиташ удоволствие от секса, щото ще си като на тръни и вероятно няма да изпиташ оргазъм нали не искаш да ти остане лош спомен от 1вия път

bunit0
07-23-2008, 15:41
По-добре му кажи няма нищо срамно даже ще му е кеф да те отвори поне за мен е така :).Ако не му кажеш така ще ти го набие че ще подскочиш ае за тва може го излъжеш че 1-вото проникване те боли отначало ма потече ли кръв ще се усети :)
moje da nqma kruv ako ve4e ne se e skusala desvenata cipa ako sportuva ne6ty :) :) :) puk ako ne se e skusala kofti trupka :o :o :o
po dobre sedni i my kaji istiata 8) 8) 8)
Uspeh :P :P

SuMmEr_KiSS
07-23-2008, 15:55
emi bi rqbvalo da sym .. oba4e nqmashe kryv..

bebeT00
07-23-2008, 16:27
znachi priqteliq mi misli 4e sym otvorena..

otnachalo mi beshe kazal 4e shte e po dobre ako sym otvorena i az neznam zashto i go izlygah...ii sega me e sram da mu kaja che sym go izlygala..i vyprosa mi e k0gato prawim sex za 1vi pyt toi dali shte razbere po nqkakaf nachin..4e ne sym otworena ili e vyzm0jno da ne mi se razmine da se charvq pred nego za towa 4e sym izlygala..!? :(
em predpo4ita da si ytvorena mojebi 6tot nqma opit s devstveni spored men,ama po dobre si priznai ,4e si devstvena predi da se stigne do sex,6toto ako neznae moje da bade po gryb i 6tete boli pove4e nqma za kakvo da krie6 ,4e si devstvena

blackfate
07-23-2008, 17:13
emi bi rqbvalo da sym .. oba4e nqmashe kryv..

Направихте ли го вече или аз загубих нишката?

ELFIQ
07-23-2008, 17:22
emi bi rqbvalo da sym .. oba4e nqmashe kryv..

Направихте ли го вече или аз загубих нишката?

+1 :-o и аз нещо се обърках :-o
ти преди това правила ли си го ?

mishaaaaa
07-23-2008, 17:34
dqvolski_angel Не се заяждам, но дори да я отвори, както си му е редът ... не мисля, че ще стигне до оргазъм.
Всеки организъм е различен де ама все пак ...

Monina
07-23-2008, 18:48
ХАХА Как първият път ще стигне до оргазъм? ХАХАХА По - голяма смешка не бях чувала.. А по въпроса ще ти кажа, че може да не разбере от тебе зависи, но има вероятност да изпитваш болка и да се издадеш сама без да искаш :) Но ако смяташ, че можеш да изтърпиш направи го - няма да разбере :) (Разбира се не е задължително да изпиташ болка може и да е безболезнено.) Но от мене знай - по-хубаво от истината няма. УСПЕХ :-)

SuMmEr_KiSS
07-23-2008, 19:19
emi bi rqbvalo da sym .. oba4e nqmashe kryv..

Направихте ли го вече или аз загубих нишката?

+1 :-o и аз нещо се обърках :-o
ти преди това правила ли си го ?

emi bqh pr0bvala da se otvorq sama.... a pyk p0princip kazah mu predi malko..ne g0 prie zle p0ne taka izglejda kaza mi neshtu ot s0rta... "ne se pritesnqwai! Obicham te!! "

:) blg na vsiki!!!!!!!! :-)

xxxSnowflakexxx
07-23-2008, 19:53
Kaji mu istinata

ELFIQ
07-23-2008, 19:55
emi bi rqbvalo da sym .. oba4e nqmashe kryv..

Направихте ли го вече или аз загубих нишката?

+1 :-o и аз нещо се обърках :-o
ти преди това правила ли си го ?

emi bqh pr0bvala da se otvorq sama.... a pyk p0princip kazah mu predi malko..ne g0 prie zle p0ne taka izglejda kaza mi neshtu ot s0rta... "ne se pritesnqwai! Obicham te!! "

:) blg na vsiki!!!!!!!! :-)


ooooooooooo колко мило :-) видя ли,че не е толкова страшно :)

pdd
07-23-2008, 19:59
xahxha ma kofti est che shte razbere

6emet4e
07-23-2008, 20:15
^^ имам чувството че някой хора въобще не четат мненията,та дори и последното... тя му казала,всичко е било наред,а хората продължават да пишат да му каже или че ще разбере и т.н.... :D
иначе съжалявам аз офтопика :oops:

zebrahead
07-25-2008, 07:37
:-D 3 varianta
ili mu kaji istinata
ako te e strax da mu kaje6-nameri nqkoi dr da te otpu6i :D
ili probvai s krenvir6 :D :razz: :oops: uspex :-D

AnChItOoOo
07-25-2008, 07:41
Пък и наистина ще разбере като стоиш като препарирана ...

ЪхЪ...тя ще има да го гледа като паднала от не знам къде 8-) Пък и той като и го вкара рязко тя ще опищи света ии той няма да разбере изобщо нали :razz: Няма да му направи впечетление :lol: :lol: ОффФфФф как мислиш се крие такова нещо??? :? 8)

sladkata_bebz
07-25-2008, 08:53
Ще разбере,няма как.Но по-добре му кажи,ако наистина държи на теб няма да има никакъв проблем.Ако ли не няма смисъл да си с него...

Wrathchild
07-25-2008, 10:53
Абе усеща се, когато си първият на едно момиче...
:shock:Не гледай така, все пак съм била в мъжка компания и сме говорили по тези теми.

zaraaa
07-25-2008, 11:07
Еххх не мога да разбера, защо лъжете така? Но така си преценила, така си го направила - та по темата, по-добре му кажи истината би трябвало да се зарадва, че именно той ще ти е 1-я :) :) :) Ако ли не - ще разбереш, че той не държи на теб.... :(