PDA

View Full Version : Проблем със звука



Madn3s5
07-23-2008, 12:07
Изчезна ми звука на компютъра :( Явно самия хардуер се е изтрил,защото въобще не показва че има някакво устройство.. пробвах да инсталирам драйвера на звука,от диска на компа но не става :( Някой знае ли как да го оправя?

Otka4eniq
07-23-2008, 12:34
е как не става изписва някакава грешка ли какво?

Madn3s5
07-23-2008, 13:05
Не не изписва грешка,всички отметки са си на мястото..

Мислех да хостна пик да ви покажа къде е проблема но не ми отваря прикачи.ком и imageshack.us/ :( Ако някой разбира за какво става въпрос да ми даде скайп на ЛС да му пратя пикс..

CucAgMuH
07-23-2008, 13:12
Я пробвай от "device manager" да ръгнеш един "uninstall" на всичко звуково, после рестартирай. Би следвало само да си те попита за драйвери, ала бала...

Madn3s5
07-23-2008, 13:13
^^ Къде е това device manager,компютъра ми е на италянски и незнам къде се намира :-o

CucAgMuH
07-23-2008, 13:21
Някъде из "Control Panel" се намираше, пък знам ли... чеки, емулирах Виста, ето ти скрийншот:

http://prikachi.com/users/feq/10w.png

http://prikachi.com/users/feq/9f.png

Переш му ънинсталл, после затваряш цялата цигания и ресваш компа.

Madn3s5
07-23-2008, 13:45
Никаде не ми излиза ънисталл.. има само отвори :-o пфф дееба тъпата щайга :?

An4eSsS__
07-23-2008, 13:48
Извинявам се че пиша тук (но да не отварям др тема)
Значи и аз имам подобен проблем.Един път си включа компютъра - работи без грешка (звука),
рестартирам го - и няма вече звук. :?
Или пък както си слушам музика,спра я за малко и после като я пусна пак - вече няма звук. :?
Казаха ми да правя това което е показано отгоре но нестава :( :-o
П.С и аз съм с Виста (ако има някакво значение)
Ако може някой да помогне.... :-o :-)

Ruthless
07-23-2008, 14:24
Извинявам се че пиша тук (но да не отварям др тема)
Значи и аз имам подобен проблем.Един път си включа компютъра - работи без грешка (звука),
рестартирам го - и няма вече звук. :?
Или пък както си слушам музика,спра я за малко и после като я пусна пак - вече няма звук. :?
Казаха ми да правя това което е показано отгоре но нестава :( :-o
П.С и аз съм с Виста (ако има някакво значение)
Ако може някой да помогне.... :-o :-)

Направи си нова тема в същия раздел!

CucAgMuH
07-23-2008, 14:32
Никаде не ми излиза ънисталл.. има само отвори :-o пфф дееба тъпата щайга :?

Ой... :(

Като "отвориш" поддървото на Audio-ала-бала(каквото ти е там), двай ънинсталл на компонентите на които може(останалите са зависимости на някой от тях и ще бъдат премахнати автоматично, при деинсталиране на родителският процес). При мен компонента е само един на скрийншота, но при теб може да са 4-5 че и повече, няма да се притесняваш.

За съжаление нямам абсолютно никакъв XP под ръка... действам по спомени отпреди време...

Madn3s5
07-23-2008, 14:55
Никаде не ми излиза ънисталл.. има само отвори :-o пфф дееба тъпата щайга :?

Ой... :(

Като "отвориш" поддървото на Audio-ала-бала(каквото ти е там), двай ънинсталл на компонентите на които може(останалите са зависимости на някой от тях и ще бъдат премахнати автоматично, при деинсталиране на родителският процес). При мен компонента е само един на скрийншота, но при теб може да са 4-5 че и повече, няма да се притесняваш.

За съжаление нямам абсолютно никакъв XP под ръка... действам по спомени отпреди време...

Ами не го намирам тва деинстал мамка му :( ако може дай скайп да ти пратя скрийншот какво ми излиза

CucAgMuH
07-23-2008, 14:57
Ами не го намирам тва деинстал мамка му :( ако може дай скайп да ти пратя скрийншот какво ми излиза

Какво е това "скайп"? :shock:

ПС. Извинете за офтопика :oops:

Madn3s5
07-23-2008, 15:00
Ами не го намирам тва деинстал мамка му :( ако може дай скайп да ти пратя скрийншот какво ми излиза

Какво е това "скайп"? :shock:

ПС. Извинете за офтопика :oops:

Skype

Madn3s5
07-24-2008, 11:03
Сега като пробвам да пусна музика,ми изписва да инсталирам драйвера,инсталирам го,и пак нищо.. дали може да се е преебала звуковата карта“?