PDA

View Full Version : High Times



Pliok0019
07-23-2008, 13:58
Какви са мненията ви за филма?

За скейтинга като цяло?

Някой бил ли е на High Times - Монтана 2007?

Аз лично не съм от феновете. Голяма част от хората в България, каращи скейт, го правят само, за да бъдат готини. Естествено, има наистина добри, но са ужасно малко. Проблемът не е в липсата на условия, в това, че няма рампи и скейт паркове. Много често пия бира на Паметника, но рядко виждам някой на рампата. Хората идват, носят скейтовете в ръка и така си отиват. Всичко това изглежда като допълнение към стила - смъкнат съм, `що да не карам и скейт?!

Относно фимлът...очаквах повече...

High Times - Монтана 2007...Не знам за какво им е в Монтана рампа, но като цяло можеха да направят някаква г/д мащабна реклама на феста. И в момента за Summer Jam Sofia 2008 се знае малко. Ще стане страшен купон, но голяма част от хората в България няма да знаят, че ще се се състои нещо наистина зрелишно. Е това е далеч от темата.

haterkata
07-23-2008, 14:52
ми гледах го и си мисля че наистина няма да е зле да се развие и върт скейтинга в България 8)

TellMeYourName
07-23-2008, 15:03
За филма- не е лош, но очаквах повече...

Ми съгласен съм с мнението ти за повече яснота околко събитията...повече реклама...

Аз скейт не карам, падам си по гледането 8-) , за това ще ми интересно и сигурно ще дойда на Summer Jam-а, който ще се състои на? :-D

Pliok0019
07-23-2008, 16:16
За филма- не е лош, но очаквах повече...

Ми съгласен съм с мнението ти за повече яснота околко събитията...повече реклама...

Аз скейт не карам, падам си по гледането 8-) , за това ще ми интересно и сигурно ще дойда на Summer Jam-а, който ще се състои на? :-D
Summer Jam Sofia е freerun състезнияе. Ще се проведе към края на август. :)

ми гледах го и си мисля че наистина няма да е зле да се развие и върт скейтинга в България 8)
Има места за върт скейтинга. Има рампи. Ако имате желание, ще тренирате повече и ще го развиете. И тогава няма да канят чужденци, за да откриват рампите ни.

fake
07-23-2008, 17:15
^не, няма места за върт скейтинг, рампи няма или са в окаяно състояние, ако си гледал филма, знаеш за какво ти говоря

"за какво им е в Монтана рампа" - ами събра се подписка, обикаляше се по училищата и навсякъде изобщо и за 3-4 години се направи всичко и се построи рампата. скейтъри и блейдъри има, не е като да няма, недей да си мислиш, че Монтана е някакво забравено от бога място ;) показателен е факта, че тук рампата все пак се направи, а в София например от адски много години се опитват да си изпросят някаква рампа, но остават нечути от общината. затова и доста хора от всякакви градове идват да карат тук.
рекламата за феста беше доста мащабна като за такова събитие. и все пак, не знам дали го осъзнаваш, но за мащабна реклама се искат и страшно много пари, които нито общината има, нито има кой да и ги даде. въпреки това повечето хора, които познавам и се интересуват от скейт(говоря ти за хора от всички краища на България) знаеха за събитието и който имаше желание и възможност, беше там.


за филма - като цяло ми хареса, само дето за частта с интервюто можеха да изберат някое по-симпатично място, а не оная стая с бюрото и моливника...доста суховато ми се стори на места, но, пак казвам, като цяло и като за първи подобен български филм, са се справили добре.

b0Nb0n
07-23-2008, 17:43
kade moga da go gledam toq film

Pliok0019
07-23-2008, 18:01
^не, няма места за върт скейтинг, рампи няма или са в окаяно състояние, ако си гледал филма, знаеш за какво ти говоря

"за какво им е в Монтана рампа" - ами събра се подписка, обикаляше се по училищата и навсякъде изобщо и за 3-4 години се направи всичко и се построи рампата. скейтъри и блейдъри има, не е като да няма, недей да си мислиш, че Монтана е някакво забравено от бога място ;) показателен е факта, че тук рампата все пак се направи, а в София например от адски много години се опитват да си изпросят някаква рампа, но остават нечути от общината. затова и доста хора от всякакви градове идват да карат тук.
рекламата за феста беше доста мащабна като за такова събитие. и все пак, не знам дали го осъзнаваш, но за мащабна реклама се искат и страшно много пари, които нито общината има, нито има кой да и ги даде. въпреки това повечето хора, които познавам и се интересуват от скейт(говоря ти за хора от всички краища на България) знаеха за събитието и който имаше желание и възможност, беше там.


за филма - като цяло ми хареса, само дето за частта с интервюто можеха да изберат някое по-симпатично място, а не оная стая с бюрото и моливника...доста суховато ми се стори на места, но, пак казвам, като цяло и като за първи подобен български филм, са се справили добре.
В Бъгария няма много хора, които имат желание и възможност да практукуват върт скейтинга. Повечето са позьори.

Не казвам, че не е хубаво това, че в Монтана има рампа - напротив, прекрасно е. Само, че София е мястото, където има с пъти повече скейтъри и това съоражение би било по-полезно. Ако не в София, то във Варна, Пловдив...

Рекламата не беше мащабна не защото нямаше пари, а защото нямаше желание. От там идват проблемите.


kade moga da go gledam toq film
http://www.hightimesthemovie.com/

fake
07-23-2008, 21:35
^нали това ти казвам. от няколко години гледам как софиянци се борят(буквално) с общината, да позволи и да отпусне пари за такъв проект. предполагам и другаде е така. тук стана доста бързо. щото кмета ни е як :D