PDA

View Full Version : Възможно ли е?



sekretna
07-23-2008, 13:38
съмнявам се...
напоследък (3 дни някъде) ми се вие свят и леко ми се гади.Възможно ли е да съм бременна,като нищо не съм правила,ами само съм си играла с приятеля ми...
в петък (може би) се поразгорещихме и аз допрях члена му до моите атрибути...

SpOrTs_GiRl
07-23-2008, 13:40
Интересно как ще забременееш като дори не е прониквал в теб, камо ли да свърши..

П.П. Девствена си, нали?

housy
07-23-2008, 13:56
Що веднага мислите за бременност..Първо на първо ние не сме гадатели и неможен да ти помогнем.Ходи на лекар...А и ако не е ''влизал'' в теб значи няма вероятност ти да си бременна..

Virgin
07-23-2008, 14:22
Храниш ли се? Пиеш ли достатъчно течности? Причернява ли ти? Ако имаш тези симптоми, това няма нищо общо с бебетата, а с недостатъчно енергийни запаси. Личната ще ти обясни по-подробно какво да правиш.

cherinka
07-23-2008, 14:28
]Храниш ли се? Пиеш ли достатъчно течности? Причернява ли ти? Ако имаш тези симптоми, това няма нищо общо с бебетата, а с недостатъчно енергийни запаси. Личната ще ти обясни по-подробно какво да правиш.
Мда.
Пък може и от климата да е. 8-)

blackfate
07-23-2008, 15:12
спокс, нищо ти няма, от времето е ... може леко да си настинала ... но не си бременна

NaNa_SladuRana
07-23-2008, 15:14
Интересно как ще забременееш като дори не е прониквал в теб, камо ли да свърши..

П.П. Девствена си, нали?+1,мен постоянно ми се вие свят,по-добре ходи на лекар :)

silky92
07-23-2008, 15:15
Няма как да стане щом не е проникнал в теб :?

pasii_sladuranata
07-23-2008, 15:21
не си бременна щом не е прониквал в теб !!!!

Purple>Dreamer
07-23-2008, 15:47
Виж мило-мое момиченце.Така както обясняваш е невъзможно! Но се пак има вариант ако твоя приятел е МЕГА МЕГА МЕГА бърс в изпразването и когато си го е допрял да е цвъкнал малко и искам да кажа че можеж да забременееш и без Проникване!! Но споко НЕ СИ Бременна!!!

cooool
07-23-2008, 15:52
Интересно как ще забременееш като дори не е прониквал в теб, камо ли да свърши..

П.П. Девствена си, нали?

всъщност си в грешка, и това е възможно, ако свърши, дори и ако не е проникнал в нея..

иначе не ми се вярва да е станала беля, по-скоро нещо ти липсват витамини или кръвното ти играе, мери си го от време на време, като усетиш че ти е зле... предполагам че ти е ниско тия дни. Ако не отиди и на лекар, може да е анемия.. и аз бях така.. а може да е просто от жегите :)

bunit0
07-23-2008, 16:28
ti kak si s glavata bez sex nemoje da i bremena
puk i az bqh tui nqkolko den i povru6tah
mam tui e grip spox

bebeT00
07-23-2008, 16:30
съмнявам се...
напоследък (3 дни някъде) ми се вие свят и леко ми се гади.Възможно ли е да съм бременна,като нищо не съм правила,ами само съм си играла с приятеля ми...
в петък (може би) се поразгорещихме и аз допрях члена му до моите атрибути...
be ti luda li si ve????? kak 6te si bremenna samo ot dopirane ???? xaxaxaxa

SpOrTs_GiRl
07-23-2008, 16:32
Интересно как ще забременееш като дори не е прониквал в теб, камо ли да свърши..

П.П. Девствена си, нали?

всъщност си в грешка, и това е възможно, ако свърши, дори и ако не е проникнал в нея..

иначе не ми се вярва да е станала беля, по-скоро нещо ти липсват витамини или кръвното ти играе, мери си го от време на време, като усетиш че ти е зле... предполагам че ти е ниско тия дни. Ако не отиди и на лекар, може да е анемия.. и аз бях така.. а може да е просто от жегите :)
И как ще забременее след като не е проникнал в нея?? Сигурно ако свърши на сперматозоидите ще им поникнат краченца и изведнъж от един допир ще си влязат сами тооолкова навътре пък и ще успеят да я оплодят? ...............................
Говоря за това, което описва тя ....

xxxSnowflakexxx
07-23-2008, 19:57
Nqma pri4ina za pritesnenie sled kato dori ne e imalo sex

pdd
07-23-2008, 20:04
ole daa bremenna si :D:D:D:D :razz: .........

SK0RP10N
07-23-2008, 21:23
съмнявам се...
напоследък (3 дни някъде) ми се вие свят и леко ми се гади.Възможно ли е да съм бременна,като нищо не съм правила,ами само съм си играла с приятеля ми...
в петък (може би) се поразгорещихме и аз допрях члена му до моите атрибути...
Abe ti si tapo parche, moje kravnoto ti da e padnalo.I na men mi se e sluchvalo.Momche sam.Moje li da sam bremenen ?

Wrathchild
07-23-2008, 22:17
Искам да съм кръстница, бременна си.

SJD
07-23-2008, 22:21
Що веднага мислите за бременност

За да може да се пишат "ИНТЕРЕСНИ" теми тука що :lol:

Puky
07-24-2008, 10:32
Пфахахахах... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Като им се доповръща и са бременни :D :D Ох до сега да съм родила десетзнаци както ми пада кръвното често.. :D :D :D :lol: :razz:

bunit0
07-24-2008, 11:24
Пфахахахах... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Като им се доповръща и са бременни :D :D Ох до сега да съм родила десетзнаци както ми пада кръвното често.. :D :D :D :lol: :razz:
+1 :grin: :D :D :grin: :grin:

bunit0
07-24-2008, 11:27
Пфахахахах... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Като им се доповръща и са бременни :D :D Ох до сега да съм родила десетзнаци както ми пада кръвното често.. :D :D :D :lol: :razz:
+1 :razz: :grin: :D :razz: :razz:

GabisiTa
07-24-2008, 12:06
Спокойно, не си бременна ;)

InDo
07-24-2008, 17:57
Оххх хахахахах не си бременна бе не се притеснявай хахахахха :lol: :lol: :grin: :razz: :razz: страшно много ни забавлявате! :razz: