PDA

View Full Version : Нужен ли е Ескапел?



Giva
07-23-2008, 13:49
Вчера с приятелят ми правихме секс,но точно преди да свърши като го изкара и презерватива се набра и половината се обърна но не падна. Приятелят ми каза че не е свършвал в мен. Днес отново правихме секс,но презерватива се скъса и спряхме. Според вас има ли нужда да пия Ескапел защото и двамата сме много притеснени :( Благодаря предварително

housy
07-23-2008, 13:54
За всеки случай ...Нищо не се знае !

cherinka
07-23-2008, 14:34
За всеки случай ...Нищо не се знае !
Ами, и аз съм фифти-фифти.
Не е препоръчително да ссе употребява, но понякога се налага...
А и ние тука от форума няма как да знаем кво и що е станало......

TomHanks
07-23-2008, 14:35
За всеки случай ...Нищо не се знае !
Tва да не е аспирин да се пие за всеки случай, бе. Не се тревожи. Щом не е свършвал в теб шанса е никакъв. Толкова семейства се мъчат с години да си направят дете, а твоя от едно вкарване да те забремени :D Споко! И другия път не оставяйте въздух в презерватива или ползвайте лубриканти ако изсъхнеш.

blackfate
07-23-2008, 14:39
И аз се питах преди около седмица това ... "нужно ли е да го пия" защото се беше скъсал точно преди края ...
Щом е 100% сиг. че не е свършил в теб и му имаш доверие, бъди спокойна, нищо ти няма ... Аз не пих хапче именно защото му вярвам че няма нищо... айде късмет ...
А там онова за всеки случай - ми тъпо е ... представи си, че след 1 месец стане по голям гаф и свърши в нея ... Ескапел не трябва да се пие в период от 6 месеца, защото много вреди ... Какво... ще е пила за малкото гафче а за големия проблем ... няма смисъл според мен

SpOrTs_GiRl
07-23-2008, 14:56
И аз се питах преди около седмица това ... "нужно ли е да го пия" защото се беше скъсал точно преди края ...
Щом е 100% сиг. че не е свършил в теб и му имаш доверие, бъди спокойна, нищо ти няма ... Аз не пих хапче именно защото му вярвам че няма нищо... айде късмет ...
А там онова за всеки случай - ми тъпо е ... представи си, че след 1 месец стане по голям гаф и свърши в нея ... Ескапел не трябва да се пие в период от 6 месеца, защото много вреди ... Какво... ще е пила за малкото гафче а за големия проблем ... няма смисъл според мен
Точно. :)

Giva
07-23-2008, 14:58
По принцип винаги внимаваме с поставянето на презерватива. И забравих да спомена че цикъла ми свърши преди 3 дни

bunit0
07-23-2008, 15:28
ai ospokoise
horata s godini si praqt deca i ne uspqvat ti iska6 ot putviq put
puk sq ne s etrovi s toz escapelmi se ospokoi :) :) :)

ghostwisper
07-24-2008, 20:05
според мен няма шанс:) не за друго ми мн съм си играла със съдбата и ми е ясно това онова :) Не се притеснявай,няма нужда да пиеш Ескапел :) айде спинкай спокойно :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-P

Lil_Iv
07-25-2008, 07:06
По принцип винаги внимаваме с поставянето на презерватива. И забравих да спомена че цикъла ми свърши преди 3 дни

Особено като спомена това ми се стлува, че няма смисъл да се притесняваш. За притеснение щеше да бъде, ако това беше станало през 13-18ден от цикъла.
Весело лято :grin: