PDA

View Full Version : Дали ще ми изневери?



Glezenataa
07-23-2008, 14:09
Zdr :) Iskam da vi pitam dali bihte izneverili na gadjeto si ako neiska da pravite sex?Az i priqtelq mi sme zaedno ot 8 meseca i az oshte ne se chuvstvam gotova da buda s nego,a toi postoqnno mi natqkva che ne izdurja poveche,che ne bilo normalno tolkova vreme..Vse mi se oplakva,kogato mu otkaja.Nqkolko puti mu kazvah che ako tolkova mu se pravi da ide da si nameri nqkoq.. i toi kazva 'az neiskam druga, iskam tebe..obi4am teb' i t.n. Predi da hodi s men ne e obichal drugo momi4e.Hodel e s nqkolko momi4eta samo zaradi sex, bez chuvstva bez nishto.I Az si mislq che moje da mi izneveri,zashtoto si lichi che mnogo mu se pravii,no az ne sum gotova..Spored vas ima li veroqtnost da spi s druga..Kazva che me obicha,che sym vsi4ko za nego, che druga ne go int.No ima neshto koeto me bespokoi.Vednuj vidqh edin sms ot sorta na "Sega nqma da moga da izlezna..natatuk nemojah da go docheta shtoto toi doide..Na sledvashtiq den sms-a ve4e go nqmashe :? Sled izvestno vreme toi mi spodeli che nqkakvo mom4e podoziralo che toi e spal s gadjeto mu i tq mu se obadila da mu kaje 4e gadjeto i e chul che sa spali.Toi otreche.Kaza 4e ne e vqrno i taka.Az poznavam tova mom4e, no kak da go pitam..toi nadali znae neshto..kakto i az.. :oops: Chuvstvam se oburkana..Priqtelq mi s nishto ne pokazva che moje da mi e izneveril..durji se perfektno..mn e revniv..no naposleduk e prosto strahoten.Pokazva mi po vsqkakav nachin che me obicha.Molq vi daite suvet.. :)

т.7
krem4et0

mysterious93
07-23-2008, 14:13
durji se perfektno..mn e revniv..no naposleduk e prosto strahoten.Pokazva mi po vsqkakav nachin che me obicha.Molq vi daite suvet.. :)

може да се чувства гузен?или пък наистина иска да го направите по скоро за да не ти изневери не знам :-D ти си го познаваш по добре за тези 8 месеца...но едва ли ще издържи дълго без секс :-o

sasha_90
07-23-2008, 14:14
Не го познавам и не знам дали е склонен към изневяра.Но мога само да ти кажа:ако наистина те обича,няма да си легне с друга,а ще чака теб.Звучи изтъркано и сигурно си го чувала доста пъти,но е вярно.А на въпроса ти дали ако не получа секс бих изневерила-Не.Против изневярата съм и не бих изневерила,гадно е.

Virgin
07-23-2008, 14:18
Защо си мълчиш при положение, че си видяла подобни смс-и?! :shock: :-o Покажи характер, твърдост, притисни го, за да види, че шансът да го хванеш е голям, което ще намали вероятността да ти изневери. Защото сега може и да го е страх, понеже държи на теб и не иска да те изгуби. Обаче нагонът е силно нещо, което понякога трудно се обоздава... Някой път той ще е на дискотека, ще му се дое*е, някоя ще му се тръкне в оная работа и той ще поддаде.. :? И престани да му повтаряш да си намери някоя, която да е*е, защото ти така го поддикваш към изневярата :? Мисли, момиче...

cherinka
07-23-2008, 14:30
]И престани да му повтаряш да си намери някоя, която да е*е, защото ти така го поддикваш към изневярата :? Мисли, момиче...
Неска нещо много те цитирам тебе. 8-)

Virgin
07-23-2008, 14:32
]И престани да му повтаряш да си намери някоя, която да е*е, защото ти така го поддикваш към изневярата :? Мисли, момиче...
Неска нещо много те цитирам тебе. 8-)

:P

bebeT00
07-23-2008, 14:42
Zdr :) Iskam da vi pitam dali bihte izneverili na gadjeto si ako neiska da pravite sex?Az i priqtelq mi sme zaedno ot 8 meseca i az oshte ne se chuvstvam gotova da buda s nego,a toi postoqnno mi natqkva che ne izdurja poveche,che ne bilo normalno tolkova vreme..Vse mi se oplakva,kogato mu otkaja.Nqkolko puti mu kazvah che ako tolkova mu se pravi da ide da si nameri nqkoq.. i toi kazva 'az neiskam druga, iskam tebe..obi4am teb' i t.n. Predi da hodi s men ne e obichal drugo momi4e.Hodel e s nqkolko momi4eta samo zaradi sex, bez chuvstva bez nishto.I Az si mislq che moje da mi izneveri,zashtoto si lichi che mnogo mu se pravii,no az ne sum gotova..Spored vas ima li veroqtnost da spi s druga..Kazva che me obicha,che sym vsi4ko za nego, che druga ne go int.No ima neshto koeto me bespokoi.Vednuj vidqh edin sms ot sorta na "Sega nqma da moga da izlezna..natatuk nemojah da go docheta shtoto toi doide..Na sledvashtiq den sms-a ve4e go nqmashe :? Sled izvestno vreme toi mi spodeli che nqkakvo mom4e podoziralo che toi e spal s gadjeto mu i tq mu se obadila da mu kaje 4e gadjeto i e chul che sa spali.Toi otreche.Kaza 4e ne e vqrno i taka.Az poznavam tova mom4e, no kak da go pitam..toi nadali znae neshto..kakto i az.. :oops: Chuvstvam se oburkana..Priqtelq mi s nishto ne pokazva che moje da mi e izneveril..durji se perfektno..mn e revniv..no naposleduk e prosto strahoten.Pokazva mi po vsqkakav nachin che me obicha.Molq vi daite suvet.. :)
kolkoto i da ima 4yvdtva i kolkoto da te obi4a samo da se darjite za race i da se celyvate nestava ,toi ima nyjda ot sex i a ti pokazva ,4e te jelae kakvo pove4e ti trqbva a i 8 meseca hi4 nesa malko za tova vreme ti sama e trqbvalo da razbere6 dali e sklonen da ti izneverqva ,no ti ako nemy dava6 tova ot koeto ima nyjda 6te si go nameri dryga

krem4et0
07-23-2008, 15:14
При положение, че е правил вече секс, едва ли може да търпи безкрайно. В крайна сметка друго е с ръчен труд, друго е с жена. Имай го предвид.