PDA

View Full Version : shokolad+koremni presi=plosko koremche sled 2 sedmici..?!?



spongkata
07-23-2008, 17:08
dobre izvinqvam se super mnogo za tupata tema..no tozi vupros me muchi ot mn vreme..poneje obojavam shokolad..a imam malko shkembence..i se podlagam na dieti no lsed 4-5 den prosto se otkazvam..ne moga i izqjda i kutiq s shokoladovi biskviti..prosto nqmam volq..i a3 iskam da popitam dali moga da si qm na den po okolo 5 shokoladovi biskvitki (zashtoto ne moga bez tqx) i ako pravq po 100 koremni presi na den dali moga da si gi qm tezi biskvitki i sushtevremenno da mi se stqga korema ot koremnite presi :-o sled 2 sedmici zaminavam na more ii dali ako si qm savsem normalno s 4-5 shokoladovi biskvitki na den i s 100 koremni presi na den shte moga li da si stegna koremcheto za moreto :( ne se smeite molq vi..tova me muchi..zashtoto ne moga bez shokolad..a sikam malko da si stegna koremcheto za moreto (za 2 sedmici ) taa shte vi buda blagodarna da mi kajete dali vuzmojno i ako ne kakvo trqbva da napravq za da si stegna koremcheto (samo okolo pupa zashtoto tam e problemnata oblast) za 2 sedmici blagodarq viiiiiiii predvaritelno :-)

pinki
07-23-2008, 17:26
Амиии 1 приятелка е джудистка и ми е споделяла как са ги принуждавали да смъкват килограми преди състезанията, за да могат да влязат в дадена група :) и 1 от методите беше, ядеш само шоколад няколко дена обаче яко спортуваш: бягане, коремни, лицеви яко спорт! :? и през тва време се наливаш с вода то това е ясно :) И е доказано, че от шоколад не се пълнее, той дава мн енергия, която трябва да се изразходи, а ест ако не я изразходиш енергийката си остава под формата на сланинки ту на стомахчето ту на дупето и т.н. :P А както е твоя случай набивай на салати, вода и по-кротко с шоколада ;) и да не забравиш коремните всеки ден 8-) за 2 седмици ще си се оттървала ако сметките излязат верни :-P успех ! =;

spongkata
07-23-2008, 17:29
olele macko nqmash si napredstava kolko mnoooogoooooo ti blagodarq :-) :-) :-)

pinki
07-23-2008, 17:38
ей ама слушай сега хубаво е да хапваш натурален шоколад 2 часа преди тренировката :) това да ти е закон Божи ;-)

П.С. пак заповядай :-)

Nen0RmalniK
07-23-2008, 17:44
ne zapo4vaite s glupavite mneniq pak .. ot 6okolada ako ne se nadebelqva zna4i ot ni6to ne se nadebelqva.to zavisi ot 4oveka ako e ektomorf i ot 1 kg 6okolad nqma da nadebelee no ako e kato momi4eto pusnalo temata ne i prepora4vam da qde 6okolad izob6t.. no vse pak 6tom nqma6 volq zna4i ne go iska6 dostata4no i ne ti trqbva plosak korem taka 4e ti si re6avai

pinki
07-23-2008, 17:53
ne zapo4vaite s glupavite mneniq pak ..

пак ли ?! Че кога съм давала глупави мнения ?! Доказано е, че от шоколад не се пълнее, той дава енергия и е мн ясно, че като не се изразходи енергията организма си я запасява, а и не мисля, че тя пълнее толкова мн от шоколад при положение, че тя самата казва, че не може без него и вс ден хапва нещо шоколадово ! За толкова време + вс ден шоколад нямаше да се размине само с малко коремче ;)

j_adore2
07-23-2008, 17:55
ne zapo4vaite s glupavite mneniq pak ..

пак ли ?! Че кога съм давала глупави мнения ?! Доказано е, че от шоколад не се пълнее, той дава енергия и е мн ясно, че като не се изразходи енергията организма си я запасява, а и не мисля, че тя пълнее толкова мн от шоколад при положение, че тя самата казва, че не може без него и вс ден хапва нещо шоколадово ! За толкова време + вс ден шоколад нямаше да се размине само с малко стомахче ;)
То каквото и да се яде,ако се изразходва после,няма да се надебелее от него.

pinki
07-23-2008, 17:58
ne zapo4vaite s glupavite mneniq pak ..

пак ли ?! Че кога съм давала глупави мнения ?! Доказано е, че от шоколад не се пълнее, той дава енергия и е мн ясно, че като не се изразходи енергията организма си я запасява, а и не мисля, че тя пълнее толкова мн от шоколад при положение, че тя самата казва, че не може без него и вс ден хапва нещо шоколадово ! За толкова време + вс ден шоколад нямаше да се размине само с малко стомахче ;)
То каквото и да се яде,ако се изразходва после,няма да се надебелее от него.
еми да :) а и по-добре е да не си лишаваш организма от нищо. Аз направих тази грешка и сега ме е страх да хапна дори и 1 бонбона... не искам и др да я повтарят :)

Canis_Dirus
07-23-2008, 18:01
:razz:

da_e
07-23-2008, 18:10
100%-тов отговор НЕ!!!

Шоколад+коремни преси=ти си шибан педал

трябва да правиш поне по 1000 че да си махнеш корема и да ядеш по 5 шоколадови бисквити на ден :?

а има и друг начин.. спираш хляба, плодове (освен ябълки), пържено.. само варено пилешко. Тренираш като робот (не те знам какво можеш да правиш) .. ядеш само мляко, пилешко крехко месо-варено, ябълки, мюски (не с плодчета.. с плодчета и баба знае). Никфо газирано.. само вода и по малко сок ако имаш желание...

ама какво те заблуждавам за 2 седмици нищо не можешп да направиш. Да си мислила когато си надебеляла и си се пристрастила към шоколада, да видим сега как ще отслабваш

machine
07-23-2008, 18:29
а има и друг начин.. спираш хляба, плодове (освен ябълки), пържено.. само варено пилешко. Тренираш като робот (не те знам какво можеш да правиш) .. ядеш само мляко, пилешко крехко месо-варено, ябълки, мюски (не с плодчета.. с плодчета и баба знае). Никфо газирано.. само вода и по малко сок ако имаш желание...


ябълки-наличие на монозахариди.Може да остави грейпфрут като плод.
Мляко-да,ама уловката е да е нискомаслено заради лактозата и не по-късно от 6 заради забавянето на метаболзима
Пилешко+немазна риба и телешко
варено+запечено и може малко майноеза(дори при деита човек трябва да приема определено количество мазнини)
Хляб-типов става по 1 филийка на хранене

така по темата

коремни преси-през ден 4 упражнения по 3 серии до отказ,може да гфи комбинираш и на суперсерии,долната област ти е проблемна -често срещано
шоколад-натурален 1 път седмично само и единствено преди тренировка и то малък,само оако не можеш без него
аеробика-имаш нужда корем се сваля чрез нея
за 2 седмици трудно ще го направиш иска се постоянство.успех
Ако има нещо питай

a3c1M
07-23-2008, 18:33
Възможно е но за две седмици ще е много трудно почти невъзможно ако не спреш шоколада. Най лесни е да го направиш като си намериш някакво занимание нещо което те кефи и докато го правиж ще забравяш да ядеш. Лакомията идва от много свободно време и малко удоволствия и така яденето ти се превръша в хоби.

spongkata
07-23-2008, 18:34
blagodarq na vsichki shte se opitam da se vuzdurjam ot shokolada :cry: :roll: no shte poslusham suveta vi :) aaa i super mn sm vi blgodarna za suvetite a otnosno tozi koito se smeeshe v 2-3 mneniq predi tova samo shte kaja - FuCk YoU MaZnA GaDiNo..!!! :grin:
i pak da kaja blagodarqqqq mnogooo :-) :-) :-) :-) :-) :-)

...*little_black_star*...
07-23-2008, 18:35
dobre be,samo ne razbiram za6to trqbva da se otnasqte s momi4eto tolkova surovo? (nqkoi pone taka pravqt :( ) tq prosto iska6e syvet ot tezi,koito imat pove4e opit v otslabvaneto,uprajneniqta i t.n.,kakvo tolkova lo6o e napravila? prosto obi4a 6okolad,vse pak vseki si ima ne6to bez,koeto ne moje :oops: :oops: :oops:

Scouse
07-23-2008, 18:37
мн яко обяснение елава прицесцица 8-) 8-)

machine
07-23-2008, 18:45
a3 iskam da popitam dali moga da si qm na den po okolo 5 shokoladovi biskvitki (zashtoto ne moga bez tqx) i ako pravq po 100 koremni presi na den dali moga da si gi qm tezi biskvitki i sushtevremenno da mi se stqga korema ot

шоколядът го приемай само във формата на натурален,а не в бисквитки тъй като там е какова суроватка с бяло брашно и няма нищо общо с него и не получаваш тази въглехидратна енергия а просто насищане на организма със съставки и примеси,които не се доближават до своойствата на истинският шоколад
коремните ги правиш до отказ бнез значение бройката и то всяка серия

mi6uence
07-23-2008, 18:53
da_e, ужасно си груб и по-лошото изключително безполезен! Тя помоли за съвет, а не за укорителна лекция на тема как си могла да надебелееш.
П.П.: Не ми излизай със "свобода на мнение", защото това не е мнение, а чиста проба злобно поучаване!

spongkata
07-23-2008, 18:53
blagodarq na vs koito me podkrepiha.. :-) :-) naistina ima svesni hora v toq forum i na tfa se krepi spored men..aa otnosno zlobarite kato onzi v mneniqta predi malko..prosto nqqm dumi..izbivat si kompleksite moje bi ili prosto obichat da unijavat i obijdat horata..a3 oshte ot ytre se zahvashtam..sutrinta shte izlqza da poticham..posle shte igraq uprajneniq i koremni presi.. :) i pak shte blagodarq na dobrite i milite forumci :-)

machine
07-23-2008, 18:56
кви упражнеиния правиш

spongkata
07-23-2008, 19:00
ami blagodarq za zainteresovanostta.. :-) :-) :-) ami predi pravih mn koremni presi i vkushti imam ured..no ne vidqh nikakuv efekt i sprqh..i zapochnah s shokolada :( ami poprincip lqgam i si vdigam krakata kum korema tova spored men e po-efektivno ot koremnite presi v moeto polojenie..no ot ytre zapochvam i tova i koremni presi i tichane i na ureda za da postigna rezultat za 2 sedmici :)

a3c1M
07-23-2008, 19:03
Стига си ни благодарила че ша земеш да на урчасаш :P

spongkata
07-23-2008, 19:06
emi to poneje rqdko se namirat svesni hora v toq forum..a3 kolko temi sm pisala za problemi..vsichki se smeqt i zatova sm tolkova priznatelna..ama spiram za da ne se zasramite :)

machine
07-23-2008, 19:06
за нищо,нали сме за това да помагаме :) ето ти за корема:
1.нормални коремни преси-3 до отказ
2.щом тренираш вкъщи лягаш на пода и си слагаш ръцете под дупето и си повдигаш краката без да мърдаш кръста-3до отказ
3.комбинирани коремни преси-3до отказ
4.правиш коремни с извъртане встрани или стоиш правас или без гиричка и се наклянаш налява-за любовните дръжкитук пак 3 до отказ
1 и 2 ги правиш ан суперсерии -правиш 1 след тва 2 и тогава почиваш и така;3 ти е по-скоро за максимално стягане(изпомпване) и за вкарване на горната част на корем и да не се получи правиш долна част,а горна я няма никакваа,тъй като др са за долна,а 4 е за т.нар.паласки

spongkata
07-23-2008, 19:08
ok :) edva se sdurjah da ne kaja blagodarq :-D

machine
07-23-2008, 19:12
:D :D :D хахаха
ако имаш др въпроси питай
айде 1 от мен -на колко си,кг ,ръст ако не искаш да пишеш тук пиши на лс :-D

spongkata
07-23-2008, 19:16
ami ne..ne mi prechi na 15 godinki sm..50 kg i sm visoka 1,64 :)

machine
07-23-2008, 19:19
ми за ръста си си префектно,значи мах можеш да тежиш5 4кг,обаче не спортуването ти се е отразили, а сиг си задържалал и повечко вода.Значи яж храни богати на калций,а не на глицерол и ще ги свалиш,но под 45кг не падай и успехи от мен

spongkata
07-23-2008, 19:24
mersi za vsichko ako seta za neshto dr shte ti pisha na lichno :-) :-) :-)

machine
07-23-2008, 19:27
ок