PDA

View Full Version : Спешно!!!



slarutan
07-23-2008, 17:53
Здравейте,преди два дни пуших трева и утре ще ми взимат урина за изследване,как да я пречистя или какво да сложа в нея за да излезне отрицателен тест,изследванията са за високо кръвно ако има значение(think) .Моля ви спешно е!!!

FelisDirus
07-23-2008, 18:03
Мисля, че няма да те хванат, при положение че не ти правят тест за наркотици. Случвало се е да ми взимат кръв, щото съм болна, не съм била чиста и никой нищо не ми е казвал, тъй че спокойно.

Иначе е невъзможно да се изчистиш за 1-2 дни. :)

pinki
07-23-2008, 18:07
Мисля, че няма да те хванат, при положение че не ти правят тест за наркотици. Случвало се е да ми взимат кръв, щото съм болна, не съм била чиста и никой нищо не ми е казвал, тъй че спокойно.

Иначе е невъзможно да се изчистиш за 1-2 дни. :)

т'ва прозвуча мн генгста :lol: "не съм била чиста" 8-) кефиш :P

slarutan
07-23-2008, 18:21
не,имах високо кръвно седмица преди тва и оня ден пуших и утре ще трябва да пикая за да ми изследват пикнята та въпроса ми е как да се изчистя,защото съм чувал,че седи мин. седмица,аа и преди тва няколко пъти съм пафкал ако има значение,а и може ли да се разбере това от пикнята

SINDEL
07-23-2008, 18:28
Наркоманяци гадни, мрете по кофите бе! :D

Pliok0019
07-23-2008, 18:30
не,имах високо кръвно седмица преди тва и оня ден пуших и утре ще трябва да пикая за да ми изследват пикнята та въпроса ми е как да се изчистя,защото съм чувал,че седи мин. седмица,аа и преди тва няколко пъти съм пафкал ако има значение,а и може ли да се разбере това от пикнята
Няма как да се изчистиш мой човек... За няколко дни е невможно. Веществото седи в урината около седмица. Мен ме хвана с тест за трева... за обикновен тест не знам.

slarutan
07-23-2008, 18:48
а сигурно ли е,че ще се разбере,че е употребявано нещо,междо др. е беше в пон

slarutan
07-23-2008, 19:07
моля вии