PDA

View Full Version : Когато харесваш неподходящ



zaraaa
07-23-2008, 18:50
Здравейте :) Моля ви, помогнете ми! Наскоро се запознах с едно момче – голям сладур, много е сладък. И аз си го харесвам и той мен, проблемът обаче е там, че той е турчин. Когато се запознавахме, той поиска номера ми, за да ми се обади и да излезем. Аз му отказах, поради факта, че е турчин, а някой от тях са доста фанатични и…точно това ме плаши. Уговорихме се, че другия път, когато се видим, може би ще му дам номера си, но не съм сигурна. Та въпроса ми е – да го дам ли или не? Вие какво мислите? :):):)

pandelka
07-23-2008, 18:54
Аз не бих го дала ако знам че не го харесвам и че не искам да имам нищо общо с него!

NeLLy_BaBy
07-23-2008, 18:55
Аз бих му го дала. Може пък да е готино момче и може да се получи нещо хубаво. Не се притеснявай от това че турчин, най-вероятно не е такъв , от какъвто се опасяваш , че може да бъде, но не е излишно и да се внимава все пак. Нищо не губиш ако пробваш и ако го харесваш. Успех! :)

hug4yy
07-23-2008, 19:03
ми според мен ако го харесва6 му го даи пак каквото стане
успех :)

sladkish_14
07-23-2008, 19:05
Заглавие: Когато харесваш неподходящ

Ако харесваш неподходящ , просто се отказваш от него ..Относно номера,ами предцени сама,дали това,че е турчин ще попречи на вашите взаимоотношения ..

valentinka_1990
07-23-2008, 19:15
Аз познавам турци и са много яки хора.Просто едното момче е мечта,но другия е малко обидчив,но това не е последствие от произхода му.Недей с тези предрасъдъци.Излез с него и се дръж така както би се държала и с българин.

didi_baby
07-23-2008, 19:16
Ми дай му го,щом ти харесва,може да излезне пич,а ако не ти допадне го резни и толкова :)

huligankata
07-23-2008, 19:20
Тва е просто един номер - ако момчето ти харесва наистина много, не виждам какво те спира .. Пък като излезеш с него ще разбереш какъв е - като е турчин не е задължително да има кофти характер и т.н. Ако пък не ти допадне го разкарваш и готово. Няма да се жените какво толкова.

*SwEeTy_KiTtY*
07-23-2008, 19:22
Какво значи неподходящ?!?!! :? :? Щом ТИ го харесваш,какво значение има дали е подходящ,или не?!Аз съм на мнение,че за любовта няма граници.Ако ще и марсианец да е,ако има любов или поне някакво привличане-защо не?!
Относно телефона-аз бих го дала,при това без да се замислям! (Вече е отделен въпрос дали ще си падна по турчин... :-D )Така че,не му мисли толкова много,ако момчето ти допада....Иииии УСПЕХ!!! :-)

soul1199
07-23-2008, 19:22
dai my go,ako si go har 6o puk da ne 8)

gerinceto
07-23-2008, 19:25
ako go haresvash-dai mu nomera si.zashto puk ne?moje da se poluchi neshto hubavo.az imam priqtelka koqto hodi s tyrchin veche 11 meseca i sa shtastlivi zaedno i mn se obichat.taka che spored men nqma nishto losho ako go dadesh:)

zaraaa
07-23-2008, 19:29
"ако не ти допадне го резни и толкова", "Ако пък не ти допадне го разкарваш и готово" - точно това написах в темата си, че не искам да го давам, защото някой са доста фанатични, и незнам дали ще успея да го разкарам, ако не ми хареса :(

Malka_4arovnica
07-23-2008, 19:32
Странно положение , повечето родители не го възприемат ,но аз съм на мненнието ,че човекът е важен - дай му го какво пък толкова ,ако в последствие не ти хареса режи , но пък може да се окаже готин фр :)

krisiiiiito
07-23-2008, 19:42
дай му го :)

*SwEeTy_KiTtY*
07-23-2008, 19:44
"ако не ти допадне го резни и толкова", "Ако пък не ти допадне го разкарваш и готово" - точно това написах в темата си, че не искам да го давам, защото някой са доста фанатични, и незнам дали ще успея да го разкарам, ако не ми хареса :(

Ами тогава не можеш ли да му дадеш скайп или нещо такова,където после можеш лесно да го блокнеш?! :-o

zaraaa
07-23-2008, 19:47
SwEeTy_KiTtY и аз си мислих за този вариант със skype, може би другия път като го видя, да му предложа skype като идея :)

*SwEeTy_KiTtY*
07-23-2008, 19:51
SwEeTy_KiTtY и аз си мислих за този вариант със skype, може би другия път като го видя, да му предложа skype като идея :)

:) Надявам се да не се налага да се стига до блокване и момчето да се окаже свестно!!! :)

Pliok0019
07-23-2008, 19:51
Не, разбира се. Бъди българка. Чувството за национална принадлжност е много по-силно от увлечение по рязан турчин. Любовта към родината е на 1во място.

miloto_girl_4e
07-23-2008, 20:12
На твое място не бих си имала вземане - даване с турци..
Може да си намериш някой готин българин, по-добре не рискувай..

sasha_90
07-23-2008, 20:23
Сама си прецени.

soulja_girl4e
07-23-2008, 20:29
"ако не ти допадне го резни и толкова", "Ако пък не ти допадне го разкарваш и готово" - точно това написах в темата си, че не искам да го давам, защото някой са доста фанатични, и незнам дали ще успея да го разкарам, ако не ми хареса :(
да ве и ще те подгони с нож само щот е турчин и си го зарязала? :lol: хъхъ осъзнай се #-o

zaraaa
07-23-2008, 20:37
soulja_girl4e, разкавали са ми много потресаващи случки и затова ме е страх :)

Silvi21
07-23-2008, 21:05
e nepozvolqvai tva 4e ne e balgarin da te spre kvo kat e tur4in ima i mnogy balgai koity sa pove4e ot otvratitelni tai4e zavisi ot 4oveka nezavisimu dali e balgarin ili tur4in 6tom si go har da mu 6ans predi da go reje6 ti samata si dai 6ans:) :)

zaraaa
07-23-2008, 21:07
Silvi21 - много си права, може би наистина трябва да дам шанс, шанс на себе си :) :grin:

Silvi21
07-23-2008, 21:08
be 4uvate li se be hora bil tur4in lubovta kam rodinata na 1vo mqsty pff ae molq vi se kvo ob6to ima rodinata s tva dali si naprai kefa s nqkoi koity ne e balgarin az sa6ty sam patriotka ma kvo ako pak imam ne6ty s 4ovek koity ne e balgarin nima 6te me napravi po malku balgarka az pak si vikam za balgarskiq nacional haha i pak 6te si znam himna q molq vi se :) :) :)

vamp
07-24-2008, 07:48
"ако не ти допадне го резни и толкова", "Ако пък не ти допадне го разкарваш и готово" - точно това написах в темата си, че не искам да го давам, защото някой са доста фанатични, и незнам дали ще успея да го разкарам, ако не ми хареса :(

Бягай далеч от тия свине,всичките са фанатични,някои са прикриват,други дружат с българи,но когато се съберат само техни са много отворени!

da_e
07-24-2008, 07:51
Според мен го дай.. с течението на времето ще го опознаеш и може и да не е фанатичен.

LaDy_DaQnA
07-24-2008, 08:54
Незнам за теб , но аз надали бих му го дала.....

Slave4You
07-24-2008, 11:03
Ее може да е свестен турчин откъде знаеш. Опознай го и после го съди :Р

Maeva
07-24-2008, 11:28
Не, разбира се. Бъди българка. Чувството за национална принадлжност е много по-силно от увлечение по рязан турчин. Любовта към родината е на 1во място.

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :grin: :grin: :grin: :grin: Тва е адски тъпо ! :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: Мерси, че ме разсмя. Оправи ми настроенито :-P :lol:

soulja_girl4e
07-24-2008, 11:31
Не, разбира се. Бъди българка. Чувството за национална принадлжност е много по-силно от увлечение по рязан турчин. Любовта към родината е на 1во място.

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :grin: :grin: :grin: :grin: Тва е адски тъпо ! :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: Мерси, че ме разсмя. Оправи ми настроенито :-P :lol:
:lol: :lol: :lol:

Maeva
07-24-2008, 11:37
Не, разбира се. Бъди българка. Чувството за национална принадлжност е много по-силно от увлечение по рязан турчин. Любовта към родината е на 1во място.

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :grin: :grin: :grin: :grin: Тва е адски тъпо ! :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: Мерси, че ме разсмя. Оправи ми настроенито :-P :lol:
:lol: :lol: :lol:


Недей се смя ! :smt075 Само аз мога да се смея ! 8-) :-P :-P :smt046 :smt003

soulja_girl4e
07-24-2008, 12:02
Не, разбира се. Бъди българка. Чувството за национална принадлжност е много по-силно от увлечение по рязан турчин. Любовта към родината е на 1во място.

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :grin: :grin: :grin: :grin: Тва е адски тъпо ! :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: Мерси, че ме разсмя. Оправи ми настроенито :-P :lol:
:lol: :lol: :lol:


Недей се смя ! :smt075 Само аз мога да се смея ! 8-) :-P :-P :smt046 :smt003
не ме удряй уааааааа 8-)

Maeva
07-24-2008, 12:10
Не, разбира се. Бъди българка. Чувството за национална принадлжност е много по-силно от увлечение по рязан турчин. Любовта към родината е на 1во място.

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :grin: :grin: :grin: :grin: Тва е адски тъпо ! :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: Мерси, че ме разсмя. Оправи ми настроенито :-P :lol:
:lol: :lol: :lol:


Недей се смя ! :smt075 Само аз мога да се смея ! 8-) :-P :-P :smt046 :smt003
не ме удряй уааааааа 8-)


Добре, де, няма да те удрям.Ще те застрелям :smt067 :smt068 :smt070 :smt072 ... Живо ли си ? :smt064

soulja_girl4e
07-24-2008, 12:26
Не, разбира се. Бъди българка. Чувството за национална принадлжност е много по-силно от увлечение по рязан турчин. Любовта към родината е на 1во място.

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :grin: :grin: :grin: :grin: Тва е адски тъпо ! :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: Мерси, че ме разсмя. Оправи ми настроенито :-P :lol:
:lol: :lol: :lol:


Недей се смя ! :smt075 Само аз мога да се смея ! 8-) :-P :-P :smt046 :smt003
не ме удряй уааааааа 8-)



Добре, де, няма да те удрям.Ще те застрелям :smt067 :smt068 :smt070 :smt072 ... Живо ли си ? :smt064
я ни съ давам толку лесну
8-)
WHO IS THE MASTER NOW? 8-)

zaraaa
07-24-2008, 12:32
vamp ти от личен опит ли го казваш това? :) :) :)

chester_love
07-24-2008, 12:37
не всички са еднакви но все пак внимавай... :) дай му номера си пък кво толкова ..освен да ти звънни постоянно нищо др не може да стане :D

zaraaa
07-24-2008, 13:09
chester_love много ме успокои :D :D :D :D все пак мерси за съвета :) :):)

cinderella_gugutka
07-24-2008, 16:03
не,не и не!!! турците са лоши хора,гадни,мазни и противни!!!мразя ги

zaraaa
07-24-2008, 18:27
cinderella_gugutka този който съм си харесала не е нито мазен, нито гнусен, много е хубав, но..... :(

machine_shot
07-24-2008, 18:52
Здравейте :) Моля ви, помогнете ми! Наскоро се запознах с едно момче – голям сладур, много е сладък. И аз си го харесвам и той мен, проблемът обаче е там, че той е турчин. Когато се запознавахме, той поиска номера ми, за да ми се обади и да излезем. Аз му отказах, поради факта, че е турчин, а някой от тях са доста фанатични и…точно това ме плаши. Уговорихме се, че другия път, когато се видим, може би ще му дам номера си, но не съм сигурна. Та въпроса ми е – да го дам ли или не? Вие какво мислите? :):):)

Турците са... ми хора са.Нищо им няма.Давай му го.Излезте един път и виж дали ще ти допадне.А някой качества на турците, по народност, е че винаги ще споделят, дори малкото което имат с теб.

vamp
07-24-2008, 18:57
vamp ти от личен опит ли го казваш това? :) :) :)

имам познати турци,имах приятели турци,излизал съм с туркини...НЕ СТРУВАТ,НЕ СА КАТО НАС!

zaraaa
07-25-2008, 09:09
Мерси, vamp, благодаря на всички за отговорите до тук :)

glori4ka
07-25-2008, 09:23
ne si zaslujava a ako e takuv kakuvto kazva6
vqrno e sladur e sigurno oba4e nedei
i az taka haresfah nepodhodq6to mom4e (to su6to me haresva) no opith se da go zabravq vupreki 4e go vijdam vseki den ii po4ti uspqh :grin: noo vse pak kato go vidq ima ne6to malko ostanalo noo 6te otmine
NE SI DAVAI NOMERA [ee ako si s val4er i misli6 skoro da go smeni6 ;) davai]

zaraaa
07-25-2008, 13:05
"ne si zaslujava a ako e takuv kakuvto kazva6" - аз не знам какъв е, няма да узная, докато не го опозная, но точно от това се страхувам, да го опозная, поради факта че е турчин и т.н, няма да се повтаря, изложила съм всички факти, които ме спират, в темата :) Май ще играя на сигурно, няма да давам нищо, да ми е мирна главата :?