PDA

View Full Version : Трябва ли да влияе..?



sadsad
07-23-2008, 19:28
Добре....кажете ми според Вас.....ако двама човека се обичат..трябва ли миналото да влияе на връзката им...нямам предвид момичето да е била някаква ку*ва или момчето наркоман..или нещо такова...ами просто някой от двамата да е направил някаква грешка, която вече не може да се поправи....., но пък да не може да се забрави....и ддз някакво съветче...не искам да губя това момче.... :( :( :(

sladur4etyYy
07-23-2008, 19:31
всеки прави грешки, не виждам защо да гледате назад?! :?

VinDiesel
07-23-2008, 19:33
Сподели за грешката си :)

gerinceto
07-23-2008, 19:34
spored men ako 2ma naistina se obichat ne bi trqbvalo minaloto da vliqe na vruzkata im,no vse pak zavisi i kakva e bila tazi greshka.shte ti dam daje i edin primer,az hodeh s edno momche 3 god i napravih greshkata da mu izneverq i da spq s dr momche.mn sujalqvah za tova i ne iskah da zagubq momcheto koeto obichah,zatova i ne mu kazah.toi i nqmashe ot kude da razbere.no 1 den se skarahme i az mu kazah vsi4ko.razdelihme se,sled vreme az pak iskah da se suberem,no toi mi kaza 4e ako ne sum bila napravila tova neshto vsi4ko e 6tqlo da e kakto predi,no sled tova koeto e stanalo ... oshte sujalqvam za tova koeto sum napravila i nikoga ne bih povtorila pak podobna greshka ...

tuzaro
07-23-2008, 19:34
ако момичето е било курва не, ама ако момчето е бил наркоман да

sadsad
07-23-2008, 19:34
всеки прави грешки, не виждам защо да гледате назад?! :?
да, но моето момче, не може да забрави грешката, която направих аз преди да се съберем и сега нещата...нз и аз не съм сигурна на къде вървят....и до сега сме се карали за това, но не по този начин :?

sadsad
07-23-2008, 20:05
ами преди да тръгрем спах с едно момче и ми беше първия...а сега с моето момче сме заедно година и 5 месеца и аз му бях първа, а той на мен не.....и не го понася...

miloto_girl_4e
07-23-2008, 20:19
Глупаво е нещо, което е останало в миналото да влияе сега ..
Но ако при вас нещата седят така и при всеки удобен случай някой ще ти натяква факти от миналото.. по-добре просто не бъди с този човек...

soulja_girl4e
07-23-2008, 20:26
ами преди да тръгрем спах с едно момче и ми беше първия...а сега с моето момче сме заедно година и 5 месеца и аз му бях първа, а той на мен не.....и не го понася...
ъъъъ тъпо е да се сърди за тва! сиг ти се съди и че не си се целувала с него за първи път :shock: ауе не си курва кво се правиш? тва ако курволяк значи вс във форума сме курви или ходим с такива 8-)

sladur4etyYy
07-23-2008, 20:32
ами преди да тръгрем спах с едно момче и ми беше първия...а сега с моето момче сме заедно година и 5 месеца и аз му бях първа, а той на мен не.....и не го понася...

майко милаа :shock: как може за подобно нещо да ти се сърди?! ...кво зна4ение има тва, заедно сте от толкова време...лелеееее нямам думи просто...а ти ако го оставяш да ти прави проблеми от тва... :?

zaraaa
07-23-2008, 20:45
Миналото си е минало и грешките, които сме направили в него, също са минали, не трябва да влият на настоящето, защото ще разрушат бъдещето :wink:

soulja_girl4e
07-23-2008, 20:47
Миналото си е минало и грешките, които сме направили в него, също са минали, не трябва да влият на настоящето, защото ще разрушат бъдещето :wink:
кви грешки бе? ти прочете ли въобще за кво говори тя? :shock: ебати грешката и аз искам така да бъркам :D

yuyuto
07-23-2008, 21:15
Глупаво е нещо, което е останало в миналото да влияе сега ..
Но ако при вас нещата седят така и при всеки удобен случай някой ще ти натяква факти от миналото.. по-добре просто не бъди с този човек...
Това е то... Те вече са го казали, няма смисъл да се повтаря...

sladku_bebzi
07-23-2008, 21:17
Бий му един шамар да се усвести :-D

skatemore
07-23-2008, 21:22
Добре....кажете ми според Вас.....ако двама човека се обичат..трябва ли миналото да влияе на връзката им...нямам предвид момичето да е била някаква ку*ва или момчето наркоман..или нещо такова...ами просто някой от двамата да е направил някаква грешка, която вече не може да се поправи....., но пък да не може да се забрави....и ддз някакво съветче...не искам да губя това момче.... :( :( :(


е ако е БИЛ на хероин къв ти е проблема ?

Pliok0019
07-23-2008, 21:24
Остави грешката в миналото.

zaraaa
07-23-2008, 21:30
Какво значение има с кой е спала за 1-ви път, все пак не му е изневерила, тя сама си преценя, с кой да го направи за 1-ви път, сегашния и приятел, няма право да и държи сметка за това, ок неприятно му е, но постоянно да и го натяква - пффф глупаво! :( На него му е гадно, защото той не и е 1-я, самочувствието му, мъжкото му достойнство един вид е потъпкано, затова постоянно и повтаря, колко му е гадно защото не е спала с него за 1-ви път - боже тва е тъпо! За тва казах - миналото си е минало, няма смисъл да се връщат назад, защото ей го сега - карат се, ама той е виновен!

hahavteen
07-23-2008, 21:54
Егати тъпото да ти се сърди за това... Най-добрата ми приятелка също беше първата на сегашния си приятел а той на нея и е втори и нямат никакъв проблем с това. Даже той се е запознал с бившия и и всчко е точно....
Говори с него и му обясни че сега в живота ти е само той но ако продължава да ти натяква за минали грешки(доколко това което си направила е грешка ти си знаеш..) този факт може и да се промени... Айде успех и не го мисли. Вината не е в теб :)

nevito0
07-23-2008, 22:14
о боже..еми почувствала си се готова направила си го..не смятам,че е грешка..не се чувствай виновна за това..поговори с него спокойно за товва и смятам,че всичко ще е ок ;] :-)

любомир
07-23-2008, 23:40
миналото си е минало....гледаи на пред :-P

didi_baby
07-24-2008, 06:16
Миналото си е минало и грешките, които сме направили в него, също са минали, не трябва да влият на настоящето, защото ще разрушат бъдещето :wink:
+1

pandelka
07-24-2008, 06:35
Не би трябвало да влияе..пък и той как може да се с1рди за такова нещо!! :shock: То тва дет си напраила не е грешка нап1лно нормално си е!!И кво кат ти на него си му п1рвата а той на теб не.. :shock: Чудо голямо..баси характера има тоя :? :-D

SINDEL
07-24-2008, 07:55
Глупаво е да гледате миналото и да си се ядосвате за неща, които са се слу4или преди изобщо да се познавате. Не би трябвало да е така. И все пак, много зависи какви сте като характери. Има хора, които дори не могат да преглътнат, 4е гаджето им е бил/а с други преди, да не говорим за такива неща като с кого е спал/а, с колко е спал/а, какви щури неща е правил/а по купони и т.н.
Та мисълта ми е, 4е ако ви пре4и, по дбре се разберете избщо да не говорите за това.

Erica
07-24-2008, 11:03
Ъ? Много тъпо ми се струва това...ти когато си си правила сефтето,сигурно не си знаела за съществуването на сегашния...ама айде....

MartyParty
07-24-2008, 11:07
ами преди да тръгрем спах с едно момче и ми беше първия...а сега с моето момче сме заедно година и 5 месеца и аз му бях първа, а той на мен не.....и не го понася...
Брей...Чудо голямо станало.Спокойно ще го преживее.Ти пък му кажи,че е по-добър от първия и историята е забравена.

_FaShIoN_
07-24-2008, 11:38
Всички рано или късно правим грешки,хора сме все пак....на всеки трябва да му се прощава...и все пак човек се учи от грешките си,нали?? :)

pepita87
07-24-2008, 13:44
Ne!Pone za mene nqma takiva opcii!

alkobalko
07-24-2008, 14:04
Това е нещо, което не може да се промени. Най-добре поговори с него, за да се изясните и тази ситуация не създава проблеми.

Boyd
07-24-2008, 14:42
Добре....кажете ми според Вас.....ако двама човека се обичат..трябва ли миналото да влияе на връзката им...нямам предвид момичето да е била някаква ку*ва или момчето наркоман..или нещо такова...ами просто някой от двамата да е направил някаква грешка, която вече не може да се поправи....., но пък да не може да се забрави....и ддз някакво съветче...не искам да губя това момче.... :( :( :(

Съвсем спокойно можеш да кажеш на приятеля си какво си направила, ако го считаш за нужно. Гледам, че пишеш за момче - надявам се си момиче..

Няма защо да влияе. Минало-заминало. Ти си преценяваш дали да кажеш, но моя съвет е да кажеш тогава когато си сигурна в човека.

sadsad
07-26-2008, 08:04
..

fenkatakrisi952
07-26-2008, 08:10
Ако любовта е истинска-няма проблем :grin:

lick_me
07-27-2008, 19:23
Това за наркоманията може да се забрави,но това ако момичвто е някоя курва едва....Смисал тя вече ще си има такава репотация а това трудно се поправя :?

SuperSizee
07-28-2008, 19:33
Много си смел ?!? ... Само не обиждай в множествено число ... Не знаеш кой какъв и коя каква ?!? ... Колко до момичето миналото няма значение ... Хората се променят ...

umri
07-28-2008, 20:04
колко време го държа на сухо ? ако си го държала на сухо 1 година и после като е разбрал че не си девствена може да са е ядосал, защото ти да не си девствена и да се прайш на интересна да не му пускаш е глупаво. ама ако скоро след като сте тръгнали си му пуснала не виждам къв тряа да е проблема

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-29-2008, 04:25
при мен и моя имаше нещо подобно .. в смисъл аз исках аз да съм му първата тои каза че не съм ... обаче толкожа много си го харесвам че не ми пукаше ... е в последствие тои ми каза че всъщност аз съм му първата и че ме излъгал защото си мислел че всички момичета искали "опит" :-o мислълта ми е че ако наистина държи на теб и т.н. ще го преглътне .. и още нещо когато с моя говорихме за това тои каза че няма да запомни предишната (дет така и нямаше предишна в последствие :D ) защото е било само 2 пъти а ще запомни мен защото се предполага че имаме сериозна връзка и ще го правим много повече от 2 пъти .. т.е . ще е по ползотворно ли нз как да го обясня :) нз но прозвуча много миличко така че може да пробваш да му кажеш нещо такова... :)

devine'
07-29-2008, 04:37
Добре....кажете ми според Вас.....ако двама човека се обичат..трябва ли миналото да влияе на връзката им...нямам предвид момичето да е била някаква ку*ва или момчето наркоман..или нещо такова...ами просто някой от двамата да е направил някаква грешка, която вече не може да се поправи....., но пък да не може да се забрави....и ддз някакво съветче...не искам да губя това момче.... :( :( :(
Винаги съм била на мнение, че е по-добре да не се знаят много подробности от миналото - малко или много това пречи. В един момент идват караници и обвинения за минали грешки. Ако двама човека се обичат миналото НЕ трябва да влияе, но ... влияе, въпреки всичко.
Ако не искаш да загубиш твоето момче - просто престанете да обръщате внимание на неща, които не могат да се променят. ;)

miss_asi
07-29-2008, 05:50
Ние не живеем в миналото а сега.Така че такива грешки всеки може да направи.Не трябва да обръщаме внимание на миналото защота тогово нещата са били различни.

Vikitooo
07-29-2008, 06:15
Не мисля, че това твоето се брои за грешка :)

vuvs
07-29-2008, 16:11
според мен миналото не влияе,гледаите си напред :P

AR147
07-29-2008, 18:17
грешките са нещо нормално ...всеки ги прави ,а някой дори прекаляват ,но това е друга тема :D ...миналото си е минало думата сама по себе си говори отговаря на въпроса ти....всичко се прощава ...стига въпросния човек да не е бивш сътрудник на Осама :lol: